Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Bouček
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14118:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukᚊiruček Pavel-5-8-6  03-/
2.Olejník MartinDemek Tomáš-875-9332/-
3.Palkovský DavidTregler Tomáš-5-8-3  03-/
4.Olejník MartinŠiruček Pavel-8-8-4  03-/
5.Foff LukášTregler Tomáš-3-4-6  03-/
6.Palkovský DavidDemek Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš02Širuček Pavel20
Olejník Martin11Demek Tomáš01
Palkovský David01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9224:181SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKlos Patrik44-53 31/-
2.Kaucký PetrKlimek Vojtěch4810  30/-
3.Kučera StanislavBindač Miroslav-10-938-1123-/
4.Kaucký PetrKlos Patrik-9-946832/-
5.Němeček JakubBindač Miroslav-3-5-8  03-/
6.Kučera StanislavKlimek Vojtěch935  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub11Klos Patrik02
Kaucký Petr20Klimek Vojtěch02
Kučera Stanislav11Bindač Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:12252:228nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeBeneš Michal9-73-9932/-
2.Kobes KristiánRezetka Roman8-8-10-8 13-/
3.Reitšpies DavidČihák Marek9-1079 31/-
4.Kobes KristiánBeneš Michal8-54-10-923-/
5.Bai HeČihák Marek-8-846-623-/
6.Reitšpies DavidRezetka Roman683  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Beneš Michal11
Kobes Kristián02Rezetka Roman11
Reitšpies David20Čihák Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Jiří Novák
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13146:201DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubPištej Ľubomír-7-3-8  03-/
2.Polanský TomášBajger Ondřej97-149 31/-
3.Kabelka Tomᚊereda Peter-99-5-7 13-/
4.Polanský TomášPištej Ľubomír8-7-911-923-/
5.Seibert JakubŠereda PeterWO    03-/
6.Kabelka TomášBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Pištej Ľubomír20
Polanský Tomáš11Bajger Ondřej01
Kabelka Tomáš01Šereda Peter10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15170:221TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefCrha Jakub13-4-5-9 13-/
2.Košťál RadekPavlica Martin7-9-29732/-
3.Blinka MichalHanák Martin-8-2-6  03-/
4.Košťál RadekCrha Jakub-3767 31/-
5.Medek JosefHanák Martin-5-8-9  03-/
6.Blinka MichalPavlica Martin-7-6-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Crha Jakub11
Košťál Radek20Pavlica Martin11
Blinka Michal02Hanák Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline