Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:10239:225SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavŠimončík Josef107-88 31/-
2.Kaucký PetrLebeda Michal ml.4710  30/-
3.Němeček JakubCrha Jakub-7-9-4  03-/
4.Kaucký PetrŠimončík Josef-9-9910832/-
5.Kučera StanislavCrha Jakub-7119-6-823-/
6.Němeček JakubLebeda Michal ml.5-12104 31/-
7.Němeček Jakub
Kučera Stanislav
Šimončík Josef
Crha Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Šimončík Josef02
Kaucký Petr20Lebeda Michal ml.02
Němeček Jakub11Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Bohumský
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 09. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:28Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13183:196DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kobes KristiánPištej Ľubomír-64-5-9 13-/
2.Bai HeŠereda Peter11-9-76-523-/
3.Reitšpies DavidBajger Ondřej-7-9-6  03-/
4.Bai HePištej Ľubomír-9659 31/-
5.Kobes KristiánBajger Ondřej-7-155-10 13-/
6.Reitšpies DavidŠereda Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kobes Kristián02Pištej Ľubomír11
Bai He11Šereda Peter10
Reitšpies David01Bajger Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vaculovičová Klára
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12106:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBeneš Michal-67-98-823-/
2.Palkovský DavidRezetka Roman-4-2-10  03-/
3.Foff LukášČihák Marek8-5-6-3 13-/
4.Palkovský DavidBeneš Michal-7-8-5  03-/
5.Olejník MartinČihák Marek         
6.Foff LukášRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin01Beneš Michal20
Palkovský David02Rezetka Roman10
Foff Lukáš01Čihák Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Jiří Olbricht
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Várenská 3098/40a OstravaRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1139:74STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášMartinko Jiří255  30/-
2.Morizono MasatakaBindač Miroslav979  30/-
3.Širuček PavelKlos Patrik-7772 31/-
4.Morizono MasatakaMartinko Jiří613  30/-
5.         
6.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Martinko Jiří02
Morizono Masataka20Bindač Miroslav01
Širuček Pavel10Klos Patrik01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline