Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9252:214SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášKlos Patrik-913-79932/-
2.Bai HeKlimek Vojtěch1147  30/-
3.Reitšpies DavidBindač Miroslav4-811-7-1123-/
4.Bai HeKlos Patrik124-85 31/-
5.Málek TomášBindač Miroslav7-7-9-10 13-/
6.Reitšpies DavidKlimek Vojtěch727  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš11Klos Patrik02
Bai He20Klimek Vojtěch02
Reitšpies David11Bindač Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:53Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:1295:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubBeneš Michal-3-5-9  03-/
2.Kučera StanislavRezetka Roman-18-6-4 13-/
3.Kaucký PetrČihák Marek-38-5-9 13-/
4.Kučera StanislavBeneš Michal-38-6-8 13-/
5.Němeček JakubČihák Marek         
6.Kaucký PetrRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Beneš Michal20
Kučera Stanislav02Rezetka Roman10
Kaucký Petr01Čihák Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13142:188DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinPištej Ľubomír-7-10-9  03-/
2.Medek JosefŠereda Peter8-2-37-523-/
3.Košťál RadekBajger Ondřej810-78 31/-
4.Medek JosefPištej Ľubomír-6-5-4  03-/
5.Jahoda MartinBajger Ondřej-83-3-6 13-/
6.Košťál RadekŠereda Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin02Pištej Ľubomír20
Medek Josef02Šereda Peter10
Košťál Radek10Bajger Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:12151:173TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček PavelHanák Martin-8-15-7 13-/
2.Polanský TomášPavlica Martin3133  30/-
3.Karásek VítCrha Jakub-6-6-2  03-/
4.Polanský TomášHanák Martin438  30/-
5.Zajíček PavelCrha Jakub-6-8-7  03-/
6.Karásek VítPavlica Martin-11-2-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zajíček Pavel02Hanák Martin11
Polanský Tomáš20Pavlica Martin11
Karásek Vít02Crha Jakub20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline