Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu20. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:13199:201nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavRezetka Roman-8-10-12  03-/
2.Klos PatrikČihák Marek54-96 31/-
3.Pavlík TiborKarabec Ivan-0-3-9  03-/
4.Klos PatrikRezetka Roman-10-8-9  03-/
5.Bindač MiroslavKarabec Ivan-9734 31/-
6.Martinko JiříČihák Marek6-58-71032/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav11Rezetka Roman20
Klos Patrik11Čihák Marek02
Pavlík Tibor01Karabec Ivan11
Martinko Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2156:101DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírFoff Lukáš387  30/-
2.Šereda PeterOlejník Martin-116-113632/-
3.Bajger OndřejPalkovský David7118  30/-
4.Šereda PeterFoff Lukáš367  30/-
5.Pištej ĽubomírPalkovský David         
6.Bajger OndřejOlejník Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Foff Lukáš02
Šereda Peter20Olejník Martin01
Bajger Ondřej10Palkovský David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1296:149STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-11-3-7  03-/
2.Šimončík JosefKorbel Petr-5-5-7  03-/
3.Crha JakubŠiruček Pavel-4-47-7 13-/
4.Pavlica MartinTregler Tomáš-68-6-9 13-/
5.Lebeda Michal ml.Širuček Pavel         
6.Crha JakubKorbel Petr         
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
Širuček Pavel
Tregler Tomáš
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.01Tregler Tomáš20
Šimončík Josef01Korbel Petr10
Crha Jakub01Širuček Pavel10
Pavlica Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novák František
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Fiklík Michael
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí
u stolu:
Fiklík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10208:204nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKučera Stanislav357  30/-
2.Seibert JakubNěmeček Jakub-101159 31/-
3.Štěpánek DavidKaucký Petr-2-789-623-/
4.Seibert JakubKučera Stanislav8811  30/-
5.Polanský TomášKaucký Petr8-8-10-9 13-/
6.Štěpánek DavidNěmeček Jakub-6-9-5  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš11Kučera Stanislav02
Seibert Jakub20Němeček Jakub11
Štěpánek David02Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:46:12139:171SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinKobes Kristián-8-9-5  03-/
2.Košťál RadekBai He495  30/-
3.Medek JosefReitšpies David-4-4-5  03-/
4.Košťál RadekKobes Kristián4116  30/-
5.Jahoda MartinReitšpies David-9-2-6  03-/
6.Medek JosefBai He-7-4-8  03-/
7.Košťál Radek
Jahoda Martin
Bai He
Reitšpies David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin02Kobes Kristián11
Košťál Radek20Bai He11
Medek Josef02Reitšpies David20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline