Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík Michael
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Jedlička Karel
Datum dle rozpisu10. 09. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Holub Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:6183:153TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubJahoda Martin982  30/-
2.Polanský TomášMedek Josef469  30/-
3.Štěpánek DavidKošťál Radek-97-6-5 13-/
4.Polanský TomášJahoda Martin1079  30/-
5.Seibert JakubKošťál Radek-3-7-8  03-/
6.Štěpánek DavidMedek Josef3310  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Jahoda Martin02
Polanský Tomáš20Medek Josef02
Štěpánek David11Košťál Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:28Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13162:193DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubŠereda Peter5-99-7-923-/
2.Kučera StanislavBajger Ondřej-5-57-8 13-/
3.Turček PeterPištej Ľubomír-3-5-9  03-/
4.Kučera StanislavŠereda Peter8-678 31/-
5.Němeček JakubPištej Ľubomír-66-6-7 13-/
6.Turček PeterBajger Ondřej         
7.Turček Peter
Obešlo Marek
Bittner Michal
Lučan Martin
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Šereda Peter11
Kučera Stanislav11Bajger Ondřej10
Turček Peter01Pištej Ľubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hanek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Menger
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4185:125SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeHort Tomáš626  30/-
2.Reitšpies DavidCrha Jakub-12-109-9 13-/
3.Kobes KristiánLebeda Michal ml.49-97 31/-
4.Reitšpies DavidHort Tomáš277  30/-
5.Bai HeLebeda Michal ml.4113  30/-
6.Kobes KristiánCrha Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He20Hort Tomáš02
Reitšpies David11Crha Jakub10
Kobes Kristián10Lebeda Michal ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Vaculovičová Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:9209:198nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinKlos Patrik8913  30/-
2.Olejník MartinMartinko Jiří6107  30/-
3.Palkovský DavidBindač Miroslav5-1012-7-423-/
4.Olejník MartinKlos Patrik2510  30/-
5.Koblížek MartinBindač Miroslav-4-7-5  03-/
6.Palkovský DavidMartinko Jiří-3-865-923-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin11Klos Patrik02
Olejník Martin20Martinko Jiří11
Palkovský David02Bindač Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Jiří Dospíšil
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Tereza Hovorková
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0133:78STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášRezetka Roman542  30/-
2.Morizono MasatakaBeneš Michal789  30/-
3.Širuček PavelČihák Marek5810  30/-
4.Morizono MasatakaRezetka Roman983  30/-
5.         
6.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Rezetka Roman02
Morizono Masataka20Beneš Michal01
Širuček Pavel10Čihák Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:10239:225SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavŠimončík Josef107-88 31/-
2.Kaucký PetrLebeda Michal ml.4710  30/-
3.Němeček JakubCrha Jakub-7-9-4  03-/
4.Kaucký PetrŠimončík Josef-9-9910832/-
5.Kučera StanislavCrha Jakub-7119-6-823-/
6.Němeček JakubLebeda Michal ml.5-12104 31/-
7.Němeček Jakub
Kučera Stanislav
Šimončík Josef
Crha Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Šimončík Josef02
Kaucký Petr20Lebeda Michal ml.02
Němeček Jakub11Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Bohumský
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 09. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:28Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13183:196DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kobes KristiánPištej Ľubomír-64-5-9 13-/
2.Bai HeŠereda Peter11-9-76-523-/
3.Reitšpies DavidBajger Ondřej-7-9-6  03-/
4.Bai HePištej Ľubomír-9659 31/-
5.Kobes KristiánBajger Ondřej-7-155-10 13-/
6.Reitšpies DavidŠereda Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kobes Kristián02Pištej Ľubomír11
Bai He11Šereda Peter10
Reitšpies David01Bajger Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vaculovičová Klára
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12106:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBeneš Michal-67-98-823-/
2.Palkovský DavidRezetka Roman-4-2-10  03-/
3.Foff LukášČihák Marek8-5-6-3 13-/
4.Palkovský DavidBeneš Michal-7-8-5  03-/
5.Olejník MartinČihák Marek         
6.Foff LukášRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin01Beneš Michal20
Palkovský David02Rezetka Roman10
Foff Lukáš01Čihák Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Jiří Olbricht
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Várenská 3098/40a OstravaRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 09. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1139:74STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášMartinko Jiří255  30/-
2.Morizono MasatakaBindač Miroslav979  30/-
3.Širuček PavelKlos Patrik-7772 31/-
4.Morizono MasatakaMartinko Jiří613  30/-
5.         
6.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Martinko Jiří02
Morizono Masataka20Bindač Miroslav01
Širuček Pavel10Klos Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu20. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:13199:201nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavRezetka Roman-8-10-12  03-/
2.Klos PatrikČihák Marek54-96 31/-
3.Pavlík TiborKarabec Ivan-0-3-9  03-/
4.Klos PatrikRezetka Roman-10-8-9  03-/
5.Bindač MiroslavKarabec Ivan-9734 31/-
6.Martinko JiříČihák Marek6-58-71032/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav11Rezetka Roman20
Klos Patrik11Čihák Marek02
Pavlík Tibor01Karabec Ivan11
Martinko Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2156:101DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírFoff Lukáš387  30/-
2.Šereda PeterOlejník Martin-116-113632/-
3.Bajger OndřejPalkovský David7118  30/-
4.Šereda PeterFoff Lukáš367  30/-
5.Pištej ĽubomírPalkovský David         
6.Bajger OndřejOlejník Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Foff Lukáš02
Šereda Peter20Olejník Martin01
Bajger Ondřej10Palkovský David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1296:149STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-11-3-7  03-/
2.Šimončík JosefKorbel Petr-5-5-7  03-/
3.Crha JakubŠiruček Pavel-4-47-7 13-/
4.Pavlica MartinTregler Tomáš-68-6-9 13-/
5.Lebeda Michal ml.Širuček Pavel         
6.Crha JakubKorbel Petr         
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
Širuček Pavel
Tregler Tomáš
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.01Tregler Tomáš20
Šimončík Josef01Korbel Petr10
Crha Jakub01Širuček Pavel10
Pavlica Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novák František
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Fiklík Michael
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí
u stolu:
Fiklík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10208:204nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKučera Stanislav357  30/-
2.Seibert JakubNěmeček Jakub-101159 31/-
3.Štěpánek DavidKaucký Petr-2-789-623-/
4.Seibert JakubKučera Stanislav8811  30/-
5.Polanský TomášKaucký Petr8-8-10-9 13-/
6.Štěpánek DavidNěmeček Jakub-6-9-5  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš11Kučera Stanislav02
Seibert Jakub20Němeček Jakub11
Štěpánek David02Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:46:12139:171SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinKobes Kristián-8-9-5  03-/
2.Košťál RadekBai He495  30/-
3.Medek JosefReitšpies David-4-4-5  03-/
4.Košťál RadekKobes Kristián4116  30/-
5.Jahoda MartinReitšpies David-9-2-6  03-/
6.Medek JosefBai He-7-4-8  03-/
7.Košťál Radek
Jahoda Martin
Bai He
Reitšpies David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin02Kobes Kristián11
Košťál Radek20Bai He11
Medek Josef02Reitšpies David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:12173:192STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejMorizono Masataka-115-5-5 13-/
2.Pištej ĽubomírŠiruček Pavel357  30/-
3.Šereda PeterTregler Tomáš-10-2-7  03-/
4.Pištej ĽubomírMorizono Masataka8-7-119-823-/
5.Bajger OndřejTregler Tomáš-6-799-623-/
6.Šereda PeterŠiruček Pavel         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Morizono Masataka20
Pištej Ľubomír11Širuček Pavel01
Šereda Peter01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10197:199nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinOlejník Martin-6-8-4  03-/
2.Šimončík JosefPalkovský David3710  30/-
3.Crha JakubKoblížek Martin878  30/-
4.Šimončík JosefOlejník Martin74-5-5-123-/
5.Pavlica MartinKoblížek Martin-613-5-11 13-/
6.Crha JakubFoff Lukáš-9875 31/-
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
Olejník Martin
Palkovský David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Olejník Martin20
Šimončík Josef11Palkovský David01
Crha Jakub20Koblížek Martin11
   Foff Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12128:161SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKobes Kristián-5-10-5  03-/
2.Polanský TomášReitšpies David11-10-3-8 13-/
3.Štěpánek DavidBai He-88-8-7 13-/
4.Polanský TomášKobes Kristián-5-453-923-/
5.Seibert JakubBai He         
6.Štěpánek DavidReitšpies David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Kobes Kristián20
Polanský Tomáš02Reitšpies David10
Štěpánek David01Bai He10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:11198:184nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekKaucký Petr65-115 31/-
2.Jahoda MartinKučera Stanislav-5-6-8  03-/
3.Medek JosefNěmeček Jakub8-8-7-6 13-/
4.Jahoda MartinKaucký Petr86-64 31/-
5.Košťál RadekNěmeček Jakub671  30/-
6.Medek JosefKučera Stanislav-6-104-4 13-/
7.Košťál Radek
Jahoda Martin
Kaucký Petr
Němeček Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Kaucký Petr02
Jahoda Martin11Kučera Stanislav20
Medek Josef02Němeček Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:410:12199:223SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKobes Kristián-4-189-423-/
2.Kučera StanislavReitšpies David8-68-13-1023-/
3.Kaucký PetrBai He-610-11-8 13-/
4.Kučera StanislavMálek Tomáš1187  30/-
5.Němeček JakubBai He-869-6-923-/
6.Kaucký PetrReitšpies David         
7.Kučera Stanislav
Němeček Jakub
Kobes Kristián
Bai He
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Kobes Kristián10
Kučera Stanislav11Reitšpies David10
Kaucký Petr01Bai He20
   Málek Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:8205:185DTJ - Slavia Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKošťál Radek-68-7-9 13-/
2.Koblížek MartinMedek Josef1246  30/-
3.Foff LukášJahoda Martin12-7-77932/-
4.Koblížek MartinKošťál Radek-6-7-7  03-/
5.Olejník MartinJahoda Martin585  30/-
6.Foff LukášMedek Josef975  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Košťál Radek20
Koblížek Martin11Medek Josef02
Foff Lukáš20Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu16. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3174:124STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Morizono MasatakaPolanský Tomáš-7-68-12 13-/
2.Širuček PavelŠtěpánek David10313  30/-
3.Kanta FrantišekSeibert Jakub4310  30/-
4.Širuček PavelPolanský Tomáš796  30/-
5.Morizono MasatakaSeibert Jakub663  30/-
6.Kanta FrantišekŠtěpánek David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morizono Masataka11Polanský Tomáš11
Širuček Pavel20Štěpánek David01
Kanta František10Seibert Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12112:161DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavPištej Ľubomír-9-75-2 13-/
2.Martinko JiříBajger Ondřej1110-8-7-423-/
3.Klos PatrikŠereda Peter-2-8-7  03-/
4.Martinko JiříPištej Ľubomír-12-3-7  03-/
5.Bindač MiroslavŠereda Peter         
6.Klos PatrikBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav01Pištej Ľubomír20
Martinko Jiří02Bajger Ondřej10
Klos Patrik01Šereda Peter10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu03. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:12153:181TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekHanák Martin1265  30/-
2.Karabec IvanPavlica Martin7-6-9-7 13-/
3.Rezetka RomanCrha Jakub7-4-4-8 13-/
4.Karabec IvanHanák Martin-693-9-823-/
5.Čihák MarekCrha Jakub-2-3-7  03-/
6.Rezetka RomanPavlica Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek11Hanák Martin11
Karabec Ivan02Pavlica Martin10
Rezetka Roman01Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:14178:208TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinPolanský Tomáš10-8-85932/-
2.Foff LukášSeibert Jakub-10-77-8 13-/
3.Palkovský DavidŠtěpánek David-9-2-7  03-/
4.Foff LukášPolanský Tomáš-6-8-1  03-/
5.Olejník MartinŠtěpánek David865  30/-
6.Palkovský DavidSeibert Jakub-12-6-8  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Polanský Tomáš11
Foff Lukáš02Seibert Jakub20
Palkovský David02Štěpánek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
HD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4170:127STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrBorůvka Jakub763  30/-
2.Kanta FrantišekJahoda Martin-9-927932/-
3.Morizono MasatakaMedek Josef75-108 31/-
4.Kanta FrantišekBorůvka Jakub9-1099 31/-
5.Korbel PetrMedek Josef         
6.Morizono MasatakaJahoda Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr10Borůvka Jakub02
Kanta František20Jahoda Martin01
Morizono Masataka10Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Lumír
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12103:152TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříHanák Martin-5-5-5  03-/
2.Klos PatrikŠimončík Josef-5-4-6  03-/
3.Bindač MiroslavCrha Jakub-912-8-8 13-/
4.Klos PatrikHanák Martin-58-9-9 13-/
5.Martinko JiříCrha Jakub         
6.Bindač MiroslavŠimončík Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří01Hanák Martin20
Klos Patrik02Šimončík Josef10
Bindač Miroslav01Crha Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12103:154DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl MichalŠereda Peter-8-4-7  03-/
2.Rezetka RomanBajger Ondřej-9-9-7  03-/
3.Rozínek VojtěchPištej Ľubomír-78-511-323-/
4.Rezetka RomanŠereda Peter-12-5-3  03-/
5.Kratochvíl MichalPištej Ľubomír         
6.Rozínek VojtěchBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kratochvíl Michal01Šereda Peter20
Rezetka Roman02Bajger Ondřej10
Rozínek Vojtěch01Pištej Ľubomír10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:8241:178DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejCrha Jakub999  30/-
2.Pištej ĽubomírHrunka JakubWO    30/-
3.Šereda PeterHanák Martin-6-99-8 13-/
4.Pištej ĽubomírCrha Jakub-697-131432/-
5.Bajger OndřejHanák Martin-6-10116-1123-/
6.Šereda PeterHrunka JakubWO    30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej11Crha Jakub02
Pištej Ľubomír10Hanák Martin20
Šereda Peter01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Černý Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4168:135TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášKarabec Ivan839  30/-
2.Štěpánek DavidRezetka Roman9108  30/-
3.Seibert JakubČihák Marek-7-68-4 13-/
4.Štěpánek DavidKarabec Ivan565  30/-
5.Polanský TomášČihák Marek9-774 31/-
6.Seibert JakubRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš20Karabec Ivan02
Štěpánek David20Rezetka Roman01
Seibert Jakub01Čihák Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 12. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14202:223TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekMartinko Jiří654  30/-
2.Jahoda MartinKlos Patrik-7-7-6  03-/
3.Medek JosefBindač Miroslav8-9-7-10 13-/
4.Jahoda MartinMartinko Jiří6-3-4-5 13-/
5.Košťál RadekBindač Miroslav-410-126632/-
6.Medek JosefKlos Patrik5-7-49-623-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Martinko Jiří11
Jahoda Martin02Klos Patrik20
Medek Josef02Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 11. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:06Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:10182:170nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavKoblížek Martin-511-5-7 13-/
2.Kaucký PetrPalkovský David653  30/-
3.Němeček JakubOlejník Martin-7-5-8  03-/
4.Kaucký PetrKoblížek Martin1251  30/-
5.Kučera StanislavOlejník Martin-7-8-5  03-/
6.Němeček JakubFoff Lukáš35-108 31/-
7.Turček Peter
Obešlo František
Lamr Martin
Šlapák Miloš
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav02Koblížek Martin11
Kaucký Petr20Palkovský David01
Němeček Jakub11Olejník Martin20
   Foff Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Petr Bohumský
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Jiří Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:13198:230STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeTregler Tomáš6-1069 31/-
2.Reitšpies DavidMorizono Masataka-47-6-6 13-/
3.Kobes KristiánŠiruček Pavel6910  30/-
4.Reitšpies DavidTregler Tomáš-98-3-15 13-/
5.Bai HeŠiruček Pavel118-5-9-223-/
6.Kobes KristiánMorizono Masataka-4-8-4  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Tregler Tomáš11
Reitšpies David02Morizono Masataka20
Kobes Kristián11Širuček Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novak Jiri
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Zajíček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 12. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:7194:159TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubBindač Miroslav9-584 31/-
2.Polanský TomášPavlík Tibor1073  30/-
3.Štěpánek DavidMartinko Jiří515  30/-
4.Polanský TomášBindač Miroslav-93-7-5 13-/
5.Seibert JakubMartinko Jiří-9-5-8  03-/
6.Štěpánek DavidPavlík Tibor10710  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Bindač Miroslav11
Polanský Tomáš11Pavlík Tibor02
Štěpánek David20Martinko Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Zahradník
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Jakub Vrabec
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:10178:188nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefRezetka Roman9-6-10-6 13-/
2.Košťál RadekKarabec Ivan785  30/-
3.Jahoda MartinČihák Marek-66-4-4 13-/
4.Košťál RadekRezetka Roman1146  30/-
5.Medek JosefČihák Marek-4-3-5  03-/
6.Jahoda MartinKarabec Ivan95-77 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Rezetka Roman11
Košťál Radek20Karabec Ivan02
Jahoda Martin11Čihák Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12113:146STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKorbel Petr-9-1082-423-/
2.Turček PeterMorizono Masataka-8-6-4  03-/
3.Kaucký PetrTregler Tomáš-12-8-7  03-/
4.Turček PeterŠiruček Pavel-6-9-8  03-/
5.Němeček JakubTregler Tomáš         
6.Kaucký PetrMorizono Masataka         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Korbel Petr10
Turček Peter02Morizono Masataka10
Kaucký Petr01Tregler Tomáš10
   Širuček Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5199:165SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidOlejník Martin1058  30/-
2.Bai HePalkovský David7107  30/-
3.Kobes KristiánFoff Lukáš11-7-912832/-
4.Bai HeOlejník Martin77-9-6-723-/
5.Reitšpies DavidFoff Lukáš639  30/-
6.Kobes KristiánPalkovský David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Olejník Martin11
Bai He11Palkovský David01
Kobes Kristián10Foff Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Ostrově 28/3, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu16. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5179:127STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelOlejník Martin-3-98-6 13-/
2.Tregler TomášPalkovský David687  30/-
3.Korbel PetrFoff Lukáš434  30/-
4.Tregler TomášOlejník Martin76-9-9432/-
5.Širuček PavelFoff Lukáš753  30/-
6.Korbel PetrPalkovský David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel11Olejník Martin11
Tregler Tomáš20Palkovský David01
Korbel Petr10Foff Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Vlasta Svobodová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:13179:208SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikNěmeček Jakub9-874 31/-
2.Bindač MiroslavKučera Stanislav-97-7-6 13-/
3.Pavlík TiborKaucký Petr-1-98-3 13-/
4.Bindač MiroslavNěmeček Jakub568  30/-
5.Klos PatrikKaucký Petr-7-79-11 13-/
6.Pavlík TiborKučera Stanislav-8-1-3  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik11Němeček Jakub02
Bindač Miroslav11Kučera Stanislav20
Pavlík Tibor02Kaucký Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Jaluvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12128:158SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanReitšpies David5-7-73-1223-/
2.Rozínek VojtěchBai He-9-2-6  03-/
3.Karabec IvanKobes Kristián6-5-8-8 13-/
4.Rozínek VojtěchReitšpies David9-5-7-8 13-/
5.Rezetka RomanKobes Kristián         
6.Karabec IvanBai He         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Reitšpies David20
Rozínek Vojtěch02Bai He10
Karabec Ivan01Kobes Kristián10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:118DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírPolanský Tomáš659  30/-
2.Šereda PeterSeibert Jakub79-47 31/-
3.Bajger OndřejŠtěpánek David659  30/-
4.Šereda PeterPolanský Tomáš-91788 31/-
5.Pištej ĽubomírŠtěpánek David         
6.Bajger OndřejSeibert Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Polanský Tomáš02
Šereda Peter20Seibert Jakub01
Bajger Ondřej10Štěpánek David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:9221:188TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubMedek Josef556  30/-
2.Šimončík JosefJahoda Martin-9858 31/-
3.Hanák MartinKošťál Radek-8-8-9  03-/
4.Šimončík JosefMedek Josef-1089-13532/-
5.Crha JakubKošťál Radek-95-7-4 13-/
6.Hanák MartinJahoda Martin6410  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Medek Josef02
Šimončík Josef20Jahoda Martin02
Hanák Martin11Košťál Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12136:166SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikBai He-8-9-6  03-/
2.Pavlík TiborReitšpies David9-8-9-2 13-/
3.Bindač MiroslavKobes Kristián735  30/-
4.Pavlík TiborBai He-810-7-6 13-/
5.Klos PatrikKobes Kristián-9-4-4  03-/
6.Bindač MiroslavReitšpies David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik02Bai He20
Pavlík Tibor02Reitšpies David10
Bindač Miroslav10Kobes Kristián11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Jaluvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9233:194SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekKučera Stanislav143  30/-
2.Rezetka RomanNěmeček Jakub-95-6-8 13-/
3.Karabec IvanKaucký Petr87-6-7-723-/
4.Rezetka RomanKučera Stanislav99-96 31/-
5.Čihák MarekKaucký Petr11-674 31/-
6.Karabec IvanNěmeček Jakub9-839 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek20Kučera Stanislav02
Rezetka Roman11Němeček Jakub11
Karabec Ivan11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:4184:121DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírMedek Josef086  30/-
2.Bajger OndřejKošťál Radek8-7-76-823-/
3.Šereda PeterJahoda Martin-8445 31/-
4.Bajger OndřejMedek Josef678  30/-
5.Pištej ĽubomírJahoda Martin816  30/-
6.Šereda PeterKošťál Radek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Medek Josef02
Bajger Ondřej11Košťál Radek10
Šereda Peter10Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 12. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:14225:240nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinPolanský Tomáš-7-65-9 13-/
2.Hanák MartinŠtěpánek David-898-91132/-
3.Crha JakubSeibert Jakub88-8-6732/-
4.Hanák MartinPolanský Tomáš-8-8-8  03-/
5.Pavlica MartinSeibert Jakub-3-11-11  03-/
6.Crha JakubŠtěpánek David115-810 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Polanský Tomáš20
Hanák Martin11Štěpánek David02
Crha Jakub20Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Vrabec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15175:214TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekSeibert Jakub85-7-7832/-
2.Jahoda MartinPolanský Tomáš-2-6-9  03-/
3.Medek JosefKabelka Tomáš-6-8-5  03-/
4.Jahoda MartinSeibert Jakub5-9-8-2 13-/
5.Košťál RadekKabelka Tomáš-10769 31/-
6.Medek JosefPolanský Tomáš-6-5-8  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Seibert Jakub11
Jahoda Martin02Polanský Tomáš20
Medek Josef02Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:10232:212nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterKučera Stanislav-58-8-10 13-/
2.Pištej ĽubomírNěmeček Jakub6106  30/-
3.Bajger OndřejKaucký Petr87-75 31/-
4.Pištej ĽubomírKučera Stanislav1345  30/-
5.Šereda PeterKaucký Petr-139-9-8 13-/
6.Bajger OndřejNěmeček Jakub-1096-6-823-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter02Kučera Stanislav11
Pištej Ľubomír20Němeček Jakub11
Bajger Ondřej11Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:12209:213nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Bai He-7-8-4  03-/
2.Crha JakubReitšpies David-77-157832/-
3.Hanák MartinKobes Kristián-73310 31/-
4.Pavlica MartinBai He-10-912-4 13-/
5.Lebeda Michal ml.Kobes Kristián-9-8-3  03-/
6.Hanák MartinReitšpies David6135  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Bai He20
Crha Jakub10Reitšpies David02
Hanák Martin20Kobes Kristián11
Pavlica Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Radim Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:13240:239nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříOlejník Martin8-8-612-423-/
2.Bindač MiroslavPalkovský David7-778 31/-
3.Klos PatrikKoblížek Martin-76510 31/-
4.Bindač MiroslavOlejník Martin-7-9-11  03-/
5.Martinko JiříKoblížek Martin65-5-7-623-/
6.Klos PatrikPalkovský David5-107-6732/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří02Olejník Martin20
Bindač Miroslav11Palkovský David02
Klos Patrik20Koblížek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12105:151STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanTregler Tomáš-8-9-5  03-/
2.Čihák MarekKorbel Petr8-7-58-323-/
3.Beneš MichalŠiruček Pavel-7-6-12  03-/
4.Rozínek VojtěchTregler Tomáš-7-6-8  03-/
5.Rezetka RomanŠiruček Pavel         
6.Beneš MichalKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Tregler Tomáš20
Čihák Marek01Korbel Petr10
Beneš Michal01Širuček Pavel10
Rozínek Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3151:114TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinKaucký Petr7-689 31/-
2.Šimončík JosefNěmeček Jakub-8686 31/-
3.Crha JakubKučera Stanislav496  30/-
4.Šimončík JosefKaucký Petr7-547 31/-
5.Hanák MartinKučera Stanislav         
6.Crha JakubNěmeček Jakub         
7.Šimončík Josef
Crha Jakub
Kaucký Petr
Němeček Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanák Martin10Kaucký Petr02
Šimončík Josef20Němeček Jakub01
Crha Jakub10Kučera Stanislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12163:183SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejKobes Kristián-89-10-7 13-/
2.Pištej ĽubomírBai He10-9-9-12 13-/
3.Šereda PeterReitšpies David-3-74-6 13-/
4.Pištej ĽubomírKobes Kristián797  30/-
5.Bajger OndřejReitšpies David-10-6-9  03-/
6.Šereda PeterBai He         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Kobes Kristián11
Pištej Ľubomír11Bai He10
Šereda Peter01Reitšpies David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:11190:195nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalOlejník Martin-5-99-2 13-/
2.Rezetka RomanPalkovský David247  30/-
3.Čihák MarekFoff Lukáš697  30/-
4.Rezetka RomanOlejník Martin-3-9-7  03-/
5.Beneš MichalFoff Lukáš-12-8-7  03-/
6.Čihák MarekPalkovský David910-8-9832/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal02Olejník Martin20
Rezetka Roman11Palkovský David02
Čihák Marek20Foff Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12119:156STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříŠiruček Pavel-2-88-8 13-/
2.Pavlík TiborKorbel Petr-124-14-7 13-/
3.Klos PatrikTregler Tomáš-6-5-7  03-/
4.Pavlík TiborŠiruček Pavel-6-11-11  03-/
5.Martinko JiříTregler Tomáš         
6.Klos PatrikKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří01Širuček Pavel20
Pavlík Tibor02Korbel Petr10
Klos Patrik01Tregler Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Jaroslav Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu21. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7199:178SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalKlos Patrik6910  30/-
2.Rezetka RomanMartinko Jiří455  30/-
3.Čihák MarekBindač Miroslav-811-8-9 13-/
4.Rezetka RomanKlos Patrik611-3-6732/-
5.Beneš MichalBindač Miroslav-6611-81032/-
6.Čihák MarekMartinko Jiří         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal20Klos Patrik02
Rezetka Roman20Martinko Jiří01
Čihák Marek01Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:9208:189nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBittner Michal578  30/-
2.Palkovský DavidBajger Ondřej8-8-10-8 13-/
3.Koblížek MartinŠereda Peter-10-69-8 13-/
4.Palkovský DavidBittner Michal1039  30/-
5.Olejník MartinŠereda Peter-9-106-6 13-/
6.Koblížek MartinBajger Ondřej679  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bittner Michal02
Palkovský David11Bajger Ondřej11
Koblížek Martin11Šereda Peter20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Olbricht
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ OstravaRozhodčí
u stolu:
Lesník
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6194:155STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelŠimončík Josef11-83-10732/-
2.Tregler TomášPavlica Martin8-1046 31/-
3.Demek TomášCrha Jakub6-5-8-6 13-/
4.Tregler Tomᚊimončík Josef934  30/-
5.Širuček PavelCrha Jakub9611  30/-
6.Demek TomášPavlica Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel20Šimončík Josef02
Tregler Tomáš20Pavlica Martin01
Demek Tomáš01Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:15211:220TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubSeibert Jakub-106-6-7 13-/
2.Kaucký PetrKabelka Tomáš3-6-46632/-
3.Kučera StanislavPolanský Tomáš-10-42-9 13-/
4.Kaucký PetrSeibert Jakub-10772 31/-
5.Němeček JakubPolanský Tomáš-4-5-9  03-/
6.Kučera StanislavKabelka Tomáš-8-1012-7 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub02Seibert Jakub11
Kaucký Petr20Kabelka Tomáš11
Kučera Stanislav02Polanský Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Stanislav Haralík
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Kotlorz
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:7194:156SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidMedek Josef-11274 31/-
2.Kobes KristiánKošťál Radek-9-7-6  03-/
3.Bai HeJahoda Martin1154  30/-
4.Kobes KristiánMedek Josef97-7-111132/-
5.Reitšpies DavidJahoda Martin5-737 31/-
6.Bai HeKošťál Radek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Medek Josef02
Kobes Kristián11Košťál Radek10
Bai He10Jahoda Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu12. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:216:9248:210STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler Tomᚊereda Peter8-1059 31/-
2.Širuček PavelBajger Ondřej249  30/-
3.Korbel PetrPištej Ľubomír97-8-4-723-/
4.Širuček PavelŠereda Peter-86-77932/-
5.Tregler TomášPištej Ľubomír-1194-7-1023-/
6.Korbel PetrBajger Ondřej973  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš11Šereda Peter02
Širuček Pavel20Bajger Ondřej02
Korbel Petr11Pištej Ľubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13148:182TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Foff LukášCrha Jakub-776-7-423-/
2.Olejník MartinŠimončík Josef-107105 31/-
3.Palkovský DavidHanák Martin-10-8-7  03-/
4.Olejník MartinCrha Jakub-4-7-11  03-/
5.Foff LukášHanák Martin-6-5-6  03-/
6.Palkovský DavidŠimončík Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš02Crha Jakub20
Olejník Martin11Šimončík Josef01
Palkovský David01Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu02. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:33Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6191:150SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HePolanský Tomáš8-464 31/-
2.Reitšpies DavidKabelka Tomáš257  30/-
3.Kobes KristiánSeibert Jakub96-65 31/-
4.Reitšpies DavidPolanský Tomáš9-7-11-8 13-/
5.Bai HeSeibert Jakub78-123 31/-
6.Kobes KristiánKabelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He20Polanský Tomáš11
Reitšpies David11Kabelka Tomáš01
Kobes Kristián10Seibert Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Petr Bohumský
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Jiří Fausek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4173:144SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrKošťál Radek5107  30/-
2.Němeček JakubJahoda Martin879  30/-
3.Kučera StanislavMedek Josef696  30/-
4.Němeček JakubKošťál Radek-44-1-11 13-/
5.Kaucký PetrMedek Josef5-10912 31/-
6.Kučera StanislavJahoda Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr20Košťál Radek11
Němeček Jakub11Jahoda Martin01
Kučera Stanislav10Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Stanislav Haralík
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Votýpka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu03. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4190:123SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKučera Stanislav474  30/-
2.Kobes KristiánNěmeček Jakub-91056 31/-
3.Bai HeTurček Peter6111  30/-
4.Málek TomášKučera Stanislav-10-174-8 13-/
5.Reitšpies DavidTurček Peter615  30/-
6.Bai HeNěmeček Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Kučera Stanislav11
Kobes Kristián10Němeček Jakub01
Bai He10Turček Peter02
Málek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Seibert Karel
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílinská 3490/6 , Ústí nad Labem, OC FórumRozhodčí
u stolu:
Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí
u stolu:
Fiklík Michael
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:212:7191:158TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka TomášOlejník Martin12-777 31/-
2.Polanský TomášKoblížek Martin5104  30/-
3.Seibert JakubFoff Lukáš-10-9-7  03-/
4.Polanský TomášOlejník Martin953  30/-
5.Kabelka TomášFoff Lukáš-9-8-5  03-/
6.Seibert JakubKoblížek Martin855  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Tomáš11Olejník Martin02
Polanský Tomáš20Koblížek Martin02
Seibert Jakub11Foff Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14220:230STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekŠiruček Pavel5-5-1015832/-
2.Valenta JanTregler Tomáš-4-6-2  03-/
3.Medek JosefKanta František8-6-99-923-/
4.Valenta JanŠiruček Pavel-8-11711-1123-/
5.Košťál RadekKanta František341  30/-
6.Medek JosefTregler Tomáš-5-9-7  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Širuček Pavel11
Valenta Jan02Tregler Tomáš20
Medek Josef02Kanta František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
KOVÁŘ ALEŠ
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
SEDLÁČEK PETR
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7202:165DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejKlos Patrik68-9-9432/-
2.Pištej ĽubomírPavlík Tibor1077  30/-
3.Šereda PeterBindač Miroslav-211-8-10 13-/
4.Pištej ĽubomírKlos Patrik35-9-9532/-
5.Bajger OndřejBindač Miroslav786  30/-
6.Šereda PeterPavlík Tibor         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej20Klos Patrik02
Pištej Ľubomír20Pavlík Tibor01
Šereda Peter01Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:4166:128TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefRezetka Roman-510127 31/-
2.Hanák MartinBeneš Michal-9-8-8  03-/
3.Crha JakubČihák Marek746  30/-
4.Hanák MartinRezetka Roman866  30/-
5.Šimončík JosefČihák Marek684  30/-
6.Crha JakubBeneš Michal         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef20Rezetka Roman02
Hanák Martin11Beneš Michal10
Crha Jakub10Čihák Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:11170:178nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefOlejník Martin-7-7-5  03-/
2.Valenta JanFoff Lukáš85-8-1632/-
3.Košťál RadekPalkovský David1058  30/-
4.Valenta JanOlejník Martin-2-8-5  03-/
5.Medek JosefPalkovský David-10-10-7  03-/
6.Košťál RadekFoff Lukáš562  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Olejník Martin20
Valenta Jan11Foff Lukáš02
Košťál Radek20Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fiklík František
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílinská 3490/6 , Ústí nad Labem, OC FórumRozhodčí
u stolu:
Fiklík Ondřej
Datum dle rozpisu04. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:17Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12120:154STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubMorizono Masataka-3-7-9  03-/
2.Polanský TomášTregler Tomáš-9-118-9 13-/
3.Kabelka Tomᚊiruček Pavel-59-11-823-/
4.Polanský TomášMorizono Masataka-11-5-9  03-/
5.Seibert JakubŠiruček Pavel         
6.Kabelka TomášTregler Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Morizono Masataka20
Polanský Tomáš02Tregler Tomáš10
Kabelka Tomáš01Širuček Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2153:96TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinPavlík Tibor48-94 31/-
2.Hanák MartinKlos Patrik8714  30/-
3.Crha JakubBindač Miroslav-7276 31/-
4.Hanák MartinPavlík Tibor653  30/-
5.Pavlica MartinBindač Miroslav         
6.Crha JakubKlos Patrik         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin10Pavlík Tibor02
Hanák Martin20Klos Patrik01
Crha Jakub10Bindač Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10211:213nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejBeneš Michal-5-6-6  03-/
2.Pištej ĽubomírRezetka Roman668  30/-
3.Šereda PeterČihák Marek12-698 31/-
4.Pištej ĽubomírBeneš Michal659  30/-
5.Bajger OndřejČihák Marek-914-99-623-/
6.Šereda PeterRezetka Roman-10-410-9 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Beneš Michal11
Pištej Ľubomír20Rezetka Roman11
Šereda Peter11Čihák Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1281:139DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Pištej Ľubomír-8-5-4  03-/
2.Hort Tomᚊereda Peter-9-3-1  03-/
3.Lebeda Michal ml.Bajger Ondřej-67-9-9 13-/
4.Hort TomášPištej Ľubomír-5-3-8  03-/
5.Brát Karel ml.Bajger Ondřej         
6.Lebeda Michal ml.Šereda Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.01Pištej Ľubomír20
Hort Tomáš02Šereda Peter10
Lebeda Michal ml.01Bajger Ondřej10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:4180:145TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavSeibert Jakub799  30/-
2.Martinko JiříVotava Milan425  30/-
3.Klimek VojtěchKabelka Tomáš-3-5118-523-/
4.Martinko JiříSeibert Jakub966  30/-
5.Bindač MiroslavKabelka Tomáš-91159 31/-
6.Klimek VojtěchVotava Milan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav20Seibert Jakub02
Martinko Jiří20Votava Milan01
Klimek Vojtěch01Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:212:8201:163SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanKošťál Radek-6-11-9  03-/
2.Beneš MichalJahoda Martin658  30/-
3.Čihák MarekValenta Jan5-9811 31/-
4.Beneš MichalKošťál Radek-7-9-7  03-/
5.Rezetka RomanValenta Jan26-99 31/-
6.Čihák MarekMedek Josef454  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman11Košťál Radek20
Beneš Michal11Jahoda Martin01
Čihák Marek20Valenta Jan02
   Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7207:194DTJ - Slavia Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKaucký Petr595  30/-
2.Koblížek MartinKučera Stanislav-8116-71132/-
3.Foff LukášNěmeček Jakub-12-712-8 13-/
4.Koblížek MartinKaucký Petr810-8-31232/-
5.Olejník MartinNěmeček Jakub799  30/-
6.Foff LukášKučera Stanislav         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kaucký Petr02
Koblížek Martin20Kučera Stanislav01
Foff Lukáš01Němeček Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu11. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:13259:235nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrKobes Kristián74-712 31/-
2.Tregler TomášBai He5-9-85732/-
3.Širuček PavelReitšpies David-8478 31/-
4.Tregler TomášKobes Kristián6-6-7-8 13-/
5.Korbel PetrReitšpies David3-12-88-1023-/
6.Širuček PavelBai He10-11-9-9 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr11Kobes Kristián11
Tregler Tomáš11Bai He11
Širuček Pavel11Reitšpies David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jaluvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11217:203nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalSeibert Jakub-7-5-8  03-/
2.Čihák MarekVotava Milan5-768 31/-
3.Rezetka RomanKabelka Tomáš10-869 31/-
4.Čihák MarekSeibert Jakub7-10-92-923-/
5.Karabec IvanKabelka Tomáš-108-5-6 13-/
6.Rezetka RomanVotava Milan676  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal01Seibert Jakub20
Čihák Marek11Votava Milan02
Rezetka Roman20Kabelka Tomáš11
Karabec Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Svijany LiberecRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:10226:192nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klimek VojtěchKošťál Radek11-8-8-8 13-/
2.Martinko JiříMedek Josef5104  30/-
3.Bindač MiroslavValenta Jan5-727 31/-
4.Martinko JiříKošťál Radek-64-2-10 13-/
5.Klimek VojtěchValenta Jan-116-115-923-/
6.Bindač MiroslavJahoda Martin576  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klimek Vojtěch02Košťál Radek20
Martinko Jiří11Medek Josef01
Bindač Miroslav20Valenta Jan11
   Jahoda Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Kafka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:95STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelKučera Stanislav27-94 31/-
2.Tregler TomášKaucký Petr557  30/-
3.Korbel PetrNěmeček Jakub-8986 31/-
4.Tregler TomášKučera Stanislav875  30/-
5.Širuček PavelNěmeček Jakub         
6.Korbel PetrKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel10Kučera Stanislav02
Tregler Tomáš20Kaucký Petr01
Korbel Petr10Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:46:12142:172SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Foff LukášBai He10-4-4-7 13-/
2.Olejník MartinReitšpies David-650-4-723-/
3.Palkovský DavidMálek Tomáš-108-78-923-/
4.Olejník MartinBai He8-6-8-3 13-/
5.Foff LukášMálek Tomáš         
6.Palkovský DavidReitšpies David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš01Bai He20
Olejník Martin02Reitšpies David10
Palkovský David01Málek Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Malík
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Bouček
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14118:169STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukᚊiruček Pavel-5-8-6  03-/
2.Olejník MartinDemek Tomáš-875-9332/-
3.Palkovský DavidTregler Tomáš-5-8-3  03-/
4.Olejník MartinŠiruček Pavel-8-8-4  03-/
5.Foff LukášTregler Tomáš-3-4-6  03-/
6.Palkovský DavidDemek Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Foff Lukáš02Širuček Pavel20
Olejník Martin11Demek Tomáš01
Palkovský David01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9224:181SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubKlos Patrik44-53 31/-
2.Kaucký PetrKlimek Vojtěch4810  30/-
3.Kučera StanislavBindač Miroslav-10-938-1123-/
4.Kaucký PetrKlos Patrik-9-946832/-
5.Němeček JakubBindač Miroslav-3-5-8  03-/
6.Kučera StanislavKlimek Vojtěch935  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub11Klos Patrik02
Kaucký Petr20Klimek Vojtěch02
Kučera Stanislav11Bindač Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:314:12252:228nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeBeneš Michal9-73-9932/-
2.Kobes KristiánRezetka Roman8-8-10-8 13-/
3.Reitšpies DavidČihák Marek9-1079 31/-
4.Kobes KristiánBeneš Michal8-54-10-923-/
5.Bai HeČihák Marek-8-846-623-/
6.Reitšpies DavidRezetka Roman683  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Beneš Michal11
Kobes Kristián02Rezetka Roman11
Reitšpies David20Čihák Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Jiří Novák
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13146:201DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubPištej Ľubomír-7-3-8  03-/
2.Polanský TomášBajger Ondřej97-149 31/-
3.Kabelka Tomᚊereda Peter-99-5-7 13-/
4.Polanský TomášPištej Ľubomír8-7-911-923-/
5.Seibert JakubŠereda PeterWO    03-/
6.Kabelka TomášBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Pištej Ľubomír20
Polanský Tomáš11Bajger Ondřej01
Kabelka Tomáš01Šereda Peter10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:15170:221TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefCrha Jakub13-4-5-9 13-/
2.Košťál RadekPavlica Martin7-9-29732/-
3.Blinka MichalHanák Martin-8-2-6  03-/
4.Košťál RadekCrha Jakub-3767 31/-
5.Medek JosefHanák Martin-5-8-9  03-/
6.Blinka MichalPavlica Martin-7-6-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef02Crha Jakub11
Košťál Radek20Pavlica Martin11
Blinka Michal02Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9252:214SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášKlos Patrik-913-79932/-
2.Bai HeKlimek Vojtěch1147  30/-
3.Reitšpies DavidBindač Miroslav4-811-7-1123-/
4.Bai HeKlos Patrik124-85 31/-
5.Málek TomášBindač Miroslav7-7-9-10 13-/
6.Reitšpies DavidKlimek Vojtěch727  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš11Klos Patrik02
Bai He20Klimek Vojtěch02
Reitšpies David11Bindač Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:53Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:1295:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubBeneš Michal-3-5-9  03-/
2.Kučera StanislavRezetka Roman-18-6-4 13-/
3.Kaucký PetrČihák Marek-38-5-9 13-/
4.Kučera StanislavBeneš Michal-38-6-8 13-/
5.Němeček JakubČihák Marek         
6.Kaucký PetrRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Beneš Michal20
Kučera Stanislav02Rezetka Roman10
Kaucký Petr01Čihák Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Svijany LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13142:188DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda MartinPištej Ľubomír-7-10-9  03-/
2.Medek JosefŠereda Peter8-2-37-523-/
3.Košťál RadekBajger Ondřej810-78 31/-
4.Medek JosefPištej Ľubomír-6-5-4  03-/
5.Jahoda MartinBajger Ondřej-83-3-6 13-/
6.Košťál RadekŠereda Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jahoda Martin02Pištej Ľubomír20
Medek Josef02Šereda Peter10
Košťál Radek10Bajger Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:47:12151:173TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček PavelHanák Martin-8-15-7 13-/
2.Polanský TomášPavlica Martin3133  30/-
3.Karásek VítCrha Jakub-6-6-2  03-/
4.Polanský TomášHanák Martin438  30/-
5.Zajíček PavelCrha Jakub-6-8-7  03-/
6.Karásek VítPavlica Martin-11-2-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zajíček Pavel02Hanák Martin11
Polanský Tomáš20Pavlica Martin11
Karásek Vít02Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4173:130DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírČihák Marek9-788 31/-
2.Bajger OndřejRezetka Roman744  30/-
3.Šereda PeterBeneš Michal-7-75-4 13-/
4.Bajger OndřejČihák Marek639  30/-
5.Pištej ĽubomírBeneš Michal5144  30/-
6.Šereda PeterRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír20Čihák Marek02
Bajger Ondřej20Rezetka Roman01
Šereda Peter01Beneš Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 03. 2016 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:313:13228:234TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Polanský Tomáš-9-8-4  03-/
2.Hanák MartinSeibert Jakub-55-89932/-
3.Crha JakubKabelka Tomáš875  30/-
4.Hanák MartinPolanský Tomáš-6-74-11 13-/
5.Lebeda Michal ml.Kabelka Tomáš-2-8-4  03-/
6.Crha JakubSeibert Jakub6-68-7632/-
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Seibert Jakub
Polanský Tomáš
787  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lebeda Michal ml.02Polanský Tomáš20
Hanák Martin11Seibert Jakub02
Crha Jakub20Kabelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2144:104DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pištej ĽubomírČihák Marek564  30/-
2.Bajger OndřejRezetka Roman1158  30/-
3.Šereda PeterBeneš Michal-57-471032/-
4.Bajger OndřejČihák Marek685  30/-
5.Pištej ĽubomírBeneš Michal         
6.Šereda PeterRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pištej Ľubomír10Čihák Marek02
Bajger Ondřej20Rezetka Roman01
Šereda Peter10Beneš Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13135:179TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Kabelka Tomáš-66-6-4 13-/
2.Hanák MartinPolanský Tomáš-8-4-4  03-/
3.Crha JakubSeibert Jakub-126-2-6 13-/
4.Hanák MartinKabelka Tomáš68-115 31/-
5.Lebeda Michal ml.Seibert Jakub-5-5-7  03-/
6.Crha JakubPolanský Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Kabelka Tomáš11
Hanák Martin11Polanský Tomáš10
Crha Jakub01Seibert Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12125:163DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanPištej Ľubomír-3-8-5  03-/
2.Beneš MichalBajger Ondřej3-10-4-8 13-/
3.Čihák MarekŠereda Peter9-3-14-7 13-/
4.Beneš MichalPištej Ľubomír-8-658-523-/
5.Rezetka RomanŠereda Peter         
6.Čihák MarekBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Pištej Ľubomír20
Beneš Michal02Bajger Ondřej10
Čihák Marek01Šereda Peter10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Novák František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Šulc Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu31. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5179:130TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášCrha Jakub5-364 31/-
2.Kabelka TomášHanák Martin756  30/-
3.Seibert JakubPavlica Martin8-1126 31/-
4.Kabelka TomášCrha Jakub3-9-6-7 13-/
5.Polanský TomášPavlica Martin669  30/-
6.Seibert JakubHanák Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš20Crha Jakub11
Kabelka Tomáš11Hanák Martin01
Seibert Jakub10Pavlica Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Vrchní
rozhodčí:
Holub Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Jedlička Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:411:14230:235TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polanský TomášHanák Martin-109-881032/-
2.Kabelka TomášPavlica Martin-7-5115-723-/
3.Seibert JakubCrha Jakub-7-108-8 13-/
4.Kabelka TomášHanák Martin-7-85-9 13-/
5.Polanský TomášLebeda Michal ml.857  30/-
6.Seibert JakubPavlica Martin3-8-7-5 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Polanský Tomáš20Hanák Martin11
Kabelka Tomáš02Pavlica Martin20
Seibert Jakub02Crha Jakub10
   Lebeda Michal ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.Rozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:12251:227TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinPolanský Tomáš-11-7-5  03-/
2.Crha JakubKabelka Tomáš4-76-7232/-
3.Pavlica MartinSeibert Jakub-1076-13532/-
4.Crha JakubPolanský Tomáš89-86 31/-
5.Hanák MartinSeibert Jakub-10-1214-7 13-/
6.Pavlica MartinKabelka Tomáš-6953 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanák Martin02Polanský Tomáš11
Crha Jakub20Kabelka Tomáš02
Pavlica Martin20Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Josef Vítek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Tereza Hovorková
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Jiří Dospíšil
Datum dle rozpisu11. 04. 2016 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:7190:159STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrHanák Martin-8-8-1  03-/
2.Širuček PavelPavlica Martin588  30/-
3.Tregler TomášCrha Jakub347  30/-
4.Širuček PavelHanák Martin8-9-6-8 13-/
5.Korbel PetrCrha Jakub9510  30/-
6.Tregler TomášPavlica Martin6-645 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr11Hanák Martin20
Širuček Pavel11Pavlica Martin02
Tregler Tomáš20Crha Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Malík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Datum dle rozpisu25. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:412:15252:240DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HeBajger Ondřej-82-98-823-/
2.Kobes KristiánŠereda Peter97-7-5632/-
3.Reitšpies DavidPištej Ľubomír-89-6-8 13-/
4.Kobes KristiánBajger Ondřej5-11-10-8 13-/
5.Bai HePištej Ľubomír-7545 31/-
6.Reitšpies DavidŠereda Peter-857-9-823-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Bajger Ondřej20
Kobes Kristián11Šereda Peter11
Reitšpies David02Pištej Ľubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Josef Vítek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaRozhodčí
u stolu:
Tereza Hovorková
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Jiří Dospíšil
Datum dle rozpisu12. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:5168:140STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Širuček PavelHanák Martin-5-10-8  03-/
2.Tregler TomášLebeda Michal ml.859  30/-
3.Korbel PetrPavlica Martin887  30/-
4.Tregler TomášHanák Martin-8784 31/-
5.Širuček PavelPavlica Martin7-576 31/-
6.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širuček Pavel11Hanák Martin11
Tregler Tomáš20Lebeda Michal ml.01
Korbel Petr10Pavlica Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu26. 04. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:7210:166SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bai HePištej Ľubomír-998-6-923-/
2.Kobes KristiánŠereda Peter97-97 31/-
3.Reitšpies DavidBajger Ondřej3103  30/-
4.Kobes KristiánPištej Ľubomír-5-9-8  03-/
5.Bai HeBajger Ondřej635  30/-
6.Reitšpies DavidŠereda Peter586  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bai He11Pištej Ľubomír20
Kobes Kristián11Šereda Peter02
Reitšpies David20Bajger Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Datum dle rozpisu15. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12113:162STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinTregler Tomáš-37-9-5 13-/
2.Pavlica MartinKorbel Petr878  30/-
3.Crha JakubŠiruček Pavel-6-3-7  03-/
4.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-9-2-7  03-/
5.Hanák MartinŠiruček Pavel-5-5-8  03-/
6.Crha JakubKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanák Martin02Tregler Tomáš20
Pavlica Martin10Korbel Petr01
Crha Jakub01Širuček Pavel20
Lebeda Michal ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Datum dle rozpisu28. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:6205:171DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterKobes Kristián-57-84-923-/
2.Bajger OndřejBai He77-711 31/-
3.Pištej ĽubomírReitšpies David929  30/-
4.Bajger OndřejKobes Kristián74-55 31/-
5.Šereda PeterReitšpies David7-71313 31/-
6.Pištej ĽubomírBai He         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter11Kobes Kristián11
Bajger Ondřej20Bai He01
Pištej Ľubomír10Reitšpies David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Kovář
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Sedláček
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš st.
Datum dle rozpisu29. 04. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13150:176SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šereda PeterBai He-10-7-4  03-/
2.Bajger OndřejKobes Kristián-64-87-723-/
3.Pištej ĽubomírReitšpies David7-993 31/-
4.Bajger OndřejBai He-5-4-6  03-/
5.Šereda PeterReitšpies David-9-11-9  03-/
6.Pištej ĽubomírKobes Kristián         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šereda Peter02Bai He20
Bajger Ondřej02Kobes Kristián10
Pištej Ľubomír10Reitšpies David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Fausek Jiří
Datum dle rozpisu01. 05. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:8206:191SF SKK EL Niňo Praha EHW

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidPištej Ľubomír-9-97-6 13-/
2.Bai HeBajger Ondřej108-711 31/-
3.Kobes KristiánŠereda Peter5-7-661132/-
4.Bai HePištej Ľubomír-10-2871132/-
5.Reitšpies DavidŠereda Peter738  30/-
6.Kobes KristiánBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David11Pištej Ľubomír11
Bai He20Bajger Ondřej01
Kobes Kristián10Šereda Peter02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Dospíšil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu11. 05. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3156:113STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášReitšpies David65-9-8832/-
2.Morizono MasatakaBai He5910  30/-
3.Širuček PavelKobes Kristián938  30/-
4.Morizono MasatakaReitšpies David5-684 31/-
5.         
6.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Reitšpies David02
Morizono Masataka20Bai He01
Širuček Pavel10Kobes Kristián01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STEN marketing HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWRozhodčí
u stolu:
Dospíššil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28/3, Havlíčkův BrodRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu12. 05. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5188:144STEN marketing HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBai He9-8-11-3 13-/
2.Morizono MasatakaKobes Kristián412-106 31/-
3.Širuček PavelReitšpies David-10839 31/-
4.Morizono MasatakaBai He476  30/-
5.Tregler TomášReitšpies David287  30/-
6.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš11Bai He11
Morizono Masataka20Kobes Kristián01
Širuček Pavel10Reitšpies David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EHWVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:STEN mar