Výsledky
Extraliga mužů
110. 09. 2015 17:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SKST Svijany Liberec4:2
114. 09. 2015 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ Hradec Králové1:4
112. 09. 2015 14:00SF SKK EL Niňo Praha EHWTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:1
109. 09. 2015 18:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Ostrava KST3:3
111. 09. 2015 18:00STEN marketing HB OstrovSKST Charvát Baník Havířov4:0
211. 09. 2015 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:2
215. 09. 2015 17:30SF SKK EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové1:4
210. 09. 2015 18:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov0:4
212. 09. 2015 14:00
Varenská 3098/40a, Ostrava
STEN marketing HB OstrovTJ Ostrava KST4:0
320. 10. 2015 17:30TJ Ostrava KSTSKST Charvát Baník Havířov3:3
317. 10. 2015 16:00DTJ Hradec KrálovéDTJ - Slavia Hradec Králové4:0
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaSTEN marketing HB Ostrov0:4
316. 10. 2015 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SF SK Kotlářka EN Praha3:3
318. 10. 2015 10:00SKST Svijany LiberecSF SKK EL Niňo Praha EHW2:4
415. 10. 2015 17:30DTJ Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov1:4
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaDTJ - Slavia Hradec Králové3:3
417. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SF SKK EL Niňo Praha EHW0:4
417. 10. 2015 17:00SKST Svijany LiberecSF SK Kotlářka EN Praha3:3
529. 10. 2015 17:30SF SK Kotlářka EN PrahaSF SKK EL Niňo Praha EHW1:4
501. 11. 2015 10:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec4:2
516. 11. 2015 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:1
530. 10. 2015 18:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové0:4
503. 11. 2015 17:30SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda1:4
631. 10. 2015 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.2:4
617. 11. 2015 18:00STEN marketing HB OstrovSKST Svijany Liberec4:0
631. 10. 2015 14:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda0:4
631. 10. 2015 10:00SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové0:4
728. 11. 2015 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:2
727. 11. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.SKST Charvát Baník Havířov4:1
715. 12. 2015 17:30SKST Svijany LiberecTJ Ostrava KST2:4
726. 11. 2015 17:30SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ - Slavia Hradec Králové3:3
728. 11. 2015 16:00SF SKK EL Niňo Praha EHWSTEN marketing HB Ostrov2:4
808. 12. 2015 17:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.TJ Ostrava KST4:2
828. 11. 2015 16:00SKST Svijany LiberecSKST Charvát Baník Havířov3:3
829. 11. 2015 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaSTEN marketing HB Ostrov0:4
827. 11. 2015 17:00SF SKK EL Niňo Praha EHWDTJ - Slavia Hradec Králové4:1
916. 12. 2015 18:00STEN marketing HB OstrovDTJ - Slavia Hradec Králové4:1
910. 12. 2015 18:00TJ Ostrava KSTSF SK Kotlářka EN Praha2:4
911. 12. 2015 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha EHW0:4
910. 12. 2015 17:30DTJ Hradec KrálovéTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:0
912. 12. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaSKST Svijany Liberec4:2
1012. 12. 2015 14:00TJ Ostrava KSTSF SKK EL Niňo Praha EHW1:4
1011. 12. 2015 11:00SKST Charvát Baník HavířovSF SK Kotlářka EN Praha4:2
1011. 12. 2015 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec4:1
1013. 12. 2015 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.3:3
1109. 01. 2016 17:00SKST Svijany LiberecTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.2:4
1109. 01. 2016 16:00DTJ Hradec KrálovéSF SK Kotlářka EN Praha3:3
1109. 01. 2016 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaSF SKK EL Niňo Praha EHW3:3
1108. 01. 2016 18:00TJ Ostrava KSTDTJ - Slavia Hradec Králové3:3
1108. 01. 2016 18:00SKST Charvát Baník HavířovSTEN marketing HB Ostrov0:4
1207. 01. 2016 17:30
TV - vysílání 9.1.2016 8:45
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaSF SK Kotlářka EN Praha4:0
1214. 01. 2016 17:30
TV - vysílání 23.1.2016 8:45
DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha EHW1:4
1209. 01. 2016 14:00SKST Charvát Baník HavířovDTJ - Slavia Hradec Králové3:3
1209. 01. 2016 14:00TJ Ostrava KSTSTEN marketing HB Ostrov0:4
1321. 01. 2016 17:30
TV - vysílání na ČT Sport 25.1.2016 14:55 Po
SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST4:1
1323. 01. 2016 16:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéDTJ Hradec Králové3:3
1317. 01. 2016 15:00
herna TJ Ostrava KST, Varenska 3098/40a, Ostrava
STEN marketing HB OstrovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:1
1301. 02. 2016 16:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.2:4
1324. 01. 2016 17:00SF SKK EL Niňo Praha EHWSKST Svijany Liberec4:1
1412. 01. 2016 17:30
TV - vysílání 16.1.2016 8:45
STEN marketing HB OstrovDTJ Hradec Králové4:2
1424. 01. 2016 10:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda1:4
1402. 02. 2016 17:30
TV - vysílání na ČT Sport 6.2.2016 8:25 So
SF SKK EL Niňo Praha EHWTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:1
1423. 01. 2016 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Svijany Liberec4:1
1503. 02. 2016 16:00SF SKK EL Niňo Praha EHWSF SK Kotlářka EN Praha4:1
1505. 02. 2016 18:00
OC - Fórum, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.DTJ - Slavia Hradec Králové4:2
1505. 02. 2016 18:00SKST Svijany LiberecSTEN marketing HB Ostrov2:4
1506. 02. 2016 16:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:1
1506. 02. 2016 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaSKST Charvát Baník Havířov4:1
1609. 02. 2016 17:30
TV - vysílání na ČT Sport 12.2.2016 13:00 Po
SKST Svijany LiberecDTJ - Slavia Hradec Králové3:3
1604. 02. 2016 17:30
OC - Fórum, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.STEN marketing HB Ostrov0:4
1607. 02. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaTJ Ostrava KST4:0
1607. 02. 2016 10:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov3:3
1720. 02. 2016 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaDTJ Hradec Králové0:4
1726. 02. 2016 18:00TJ Ostrava KSTTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:1
1726. 02. 2016 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST Svijany Liberec4:2
1721. 02. 2016 10:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSF SK Kotlářka EN Praha4:1
1711. 02. 2016 17:30
TV - vysílání na ČT Sport 15.2.2016 14:00 Po
STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Niňo Praha EHW3:3
1825. 02. 2016 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.3:3
1827. 02. 2016 14:00TJ Ostrava KSTSKST Svijany Liberec3:3
1812. 02. 2016 18:00STEN marketing HB OstrovSF SK Kotlářka EN Praha4:0
1820. 02. 2016 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha EHW0:4
1912. 03. 2016 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSTEN marketing HB Ostrov1:4
1911. 03. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Ostrava KST4:2
1911. 03. 2016 18:00SF SKK EL Niňo Praha EHWSKST Charvát Baník Havířov3:3
1911. 03. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.DTJ Hradec Králové1:4
1911. 03. 2016 18:00SKST Svijany LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda2:4
2012. 03. 2016 14:00SF SKK EL Niňo Praha EHWTJ Ostrava KST4:2
2012. 03. 2016 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Charvát Baník Havířov0:4
2012. 03. 2016 14:00SKST Svijany LiberecDTJ Hradec Králové1:4
2012. 03. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda2:4
2126. 03. 2016 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ - Slavia Hradec Králové6:3
2126. 03. 2016 17:30SKST Svijany LiberecTJ Ostrava KST1:6
2227. 03. 2016 10:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Ostrava KST6:2
2227. 03. 2016 10:00SKST Svijany LiberecDTJ - Slavia Hradec Králové1:6
2325. 03. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Svijany Liberec6:3
2302. 04. 2016 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Ostrava KST3:6
2403. 04. 2016 16:00TJ Ostrava KSTDTJ - Slavia Hradec Králové3:6
2409. 04. 2016 11:00SKST Svijany LiberecSF SK Kotlářka EN Praha0:6
2516. 04. 2016 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSF SK Kotlářka EN Praha6:3
2516. 04. 2016 14:00TJ Ostrava KSTSKST Svijany Liberec6:1
2617. 04. 2016 10:30DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec6:1
2617. 04. 2016 11:00TJ Ostrava KSTSF SK Kotlářka EN Praha4:6
1/124. 03. 2016 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov4:1
1/126. 03. 2016 14:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:3
1/225. 03. 2016 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov4:0
1/227. 03. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.1:4
1/329. 03. 2016 17:30SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové0:4
1/331. 03. 2016 17:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:1
1/401. 04. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda2:4
1/505. 04. 2016 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.4:2
2/111. 04. 2016 17:30STEN marketing HB OstrovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:2
2/125. 04. 2016 18:00SF SKK EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové2:4
2/212. 04. 2016 18:00STEN marketing HB OstrovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda4:1
2/226. 04. 2016 17:30SF SKK EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové4:2
2/315. 04. 2016 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaSTEN marketing HB Ostrov1:4
2/328. 04. 2016 18:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha EHW4:1
2/429. 04. 2016 18:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha EHW1:4
2/501. 05. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha EHWDTJ Hradec Králové4:1
3/111. 05. 2016 18:00STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Niňo Praha EHW4:0
3/212. 05. 2016 17:30
ČT sport 14.05.2016 7:30
STEN marketing HB OstrovSF SKK EL Niňo Praha EHW4:1
3/315. 05. 2016 14:00
ČT sport 18.5.2016 23:25
SF SKK EL Niňo Praha EHWSTEN marketing HB Ostrov0:4
Extraliga mužů / play-out
126. 03. 2016 14:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ - Slavia Hradec Králové6:3
126. 03. 2016 17:30SKST Svijany LiberecTJ Ostrava KST1:6
227. 03. 2016 10:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Ostrava KST6:2
227. 03. 2016 10:00SKST Svijany LiberecDTJ - Slavia Hradec Králové1:6
325. 03. 2016 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Svijany Liberec6:3
302. 04. 2016 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéTJ Ostrava KST3:6
409. 04. 2016 11:00SKST Svijany LiberecSF SK Kotlářka EN Praha0:6
403. 04. 2016 16:00TJ Ostrava KSTDTJ - Slavia Hradec Králové3:6
516. 04. 2016 14:00DTJ - Slavia Hradec KrálovéSF SK Kotlářka EN Praha6:3
516. 04. 2016 14:00TJ Ostrava KSTSKST Svijany Liberec6:1
617. 04. 2016 11:00TJ Ostrava KSTSF SK Kotlářka EN Praha4:6
617. 04. 2016 10:30DTJ - Slavia Hradec KrálovéSKST Svijany Liberec6:1
1. liga mužů
103. 10. 2015 15:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:5
103. 10. 2015 14:00TJ Ostrava KST BSKST Hodonín3:10
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czSF SKK EL Niňo Praha C4:10
103. 10. 2015 15:00SK US Steinerová ChoceňTTC Elizza Praha10:5
111. 10. 2015 10:30TTC Moravská Slavia BrnoKT Praha7:10
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol BorováKST Cheb9:9
204. 10. 2015 10:00SKST Baník Havířov BSKST Hodonín8:10
204. 10. 2015 10:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:4
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czTTC Elizza Praha6:10
204. 10. 2015 10:00SK US Steinerová ChoceňSF SKK EL Niňo Praha C7:10
204. 10. 2015 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST Cheb10:7
210. 10. 2015 15:00TJ Sokol BorováKT Praha9:9
317. 10. 2015 15:30TTC Siko OrlováKT Praha5:10
317. 10. 2015 14:00SKST HodonínKST Cheb9:9
317. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Moravská Slavia Brno10:0
317. 10. 2015 15:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Borová3:10
324. 10. 2015 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:6
317. 10. 2015 14:00TJ Ostrava KST BSK US Steinerová Choceň5:10
418. 10. 2015 10:00TTC Siko OrlováKST Cheb5:10
418. 10. 2015 10:00SKST HodonínKT Praha9:9
418. 10. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Borová10:4
418. 10. 2015 10:00TTC Elizza PrahaTTC Moravská Slavia Brno5:10
418. 10. 2015 10:00SKST Baník Havířov BSK US Steinerová Choceň7:10
418. 10. 2015 10:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:2
531. 10. 2015 12:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czTTC Siko Orlová10:2
531. 10. 2015 15:00SK US Steinerová ChoceňSKST Hodonín6:10
531. 10. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B5:10
531. 10. 2015 13:00TJ Sokol BorováTJ Ostrava KST B10:2
531. 10. 2015 15:00KT PrahaSF SKK EL Niňo Praha C10:7
531. 10. 2015 15:00KST ChebTTC Elizza Praha10:6
601. 11. 2015 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czSKST Hodonín10:8
601. 11. 2015 10:00SK US Steinerová ChoceňTTC Siko Orlová10:1
601. 11. 2015 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B9:9
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol BorováSKST Baník Havířov B9:9
601. 11. 2015 10:00KT PrahaTTC Elizza Praha10:3
601. 11. 2015 10:00KST ChebSF SKK EL Niňo Praha C10:6
713. 11. 2015 18:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B8:10
727. 09. 2015 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czSK US Steinerová Choceň1:10
714. 11. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Borová10:1
707. 11. 2015 15:00KT PrahaKST Cheb9:9
714. 11. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha10:2
714. 11. 2015 15:30TTC Siko OrlováSKST Hodonín3:10
828. 11. 2015 15:30TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha C1:10
828. 11. 2015 14:00SKST HodonínTTC Elizza Praha10:0
828. 11. 2015 15:00SKST Baník Havířov BKT Praha3:10
828. 11. 2015 14:00TJ Ostrava KST BKST Cheb10:6
828. 11. 2015 14:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czTTC Moravská Slavia Brno10:8
828. 11. 2015 15:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol Borová10:8
929. 11. 2015 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha2:10
929. 11. 2015 10:00SKST HodonínSF SKK EL Niňo Praha C8:10
929. 11. 2015 10:00SKST Baník Havířov BKST Cheb10:7
929. 11. 2015 10:00TJ Ostrava KST BKT Praha3:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czTJ Sokol Borová10:4
929. 11. 2015 10:00SK US Steinerová ChoceňTTC Moravská Slavia Brno10:4
1012. 12. 2015 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová10:3
1012. 12. 2015 14:00TJ Sokol BorováSKST Hodonín9:9
1012. 12. 2015 11:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:3
1012. 12. 2015 15:00
sportovní hala TJ Lokomotiva, U Stadionu 1, Cheb
KST ChebSK US Steinerová Choceň10:4
1012. 12. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Baník Havířov B10:2
1012. 12. 2015 15:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B8:10
1113. 12. 2015 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín8:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol BorováTTC Siko Orlová10:6
1113. 12. 2015 10:00KT PrahaSK US Steinerová Choceň10:7
1113. 12. 2015 10:00
sportovní hala TJ Lokomotiva, U Stadionu 1, Cheb
KST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:2
1113. 12. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Ostrava KST B10:7
1113. 12. 2015 10:00TTC Elizza PrahaSKST Baník Havířov B4:10
1209. 01. 2016 15:30TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B7:10
1209. 01. 2016 14:00SKST HodonínTJ Ostrava KST B10:4
1209. 01. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:0
1209. 01. 2016 15:00TTC Elizza PrahaSK US Steinerová Choceň3:10
1209. 01. 2016 15:00KT PrahaTTC Moravská Slavia Brno10:4
1209. 01. 2016 15:00KST ChebTJ Sokol Borová10:7
1310. 01. 2016 10:00SKST HodonínSKST Baník Havířov B10:5
1310. 01. 2016 10:00TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B1:10
1310. 01. 2016 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz6:10
1310. 01. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSK US Steinerová Choceň9:9
1310. 01. 2016 10:00KST ChebTTC Moravská Slavia Brno10:4
1310. 01. 2016 10:00KT PrahaTJ Sokol Borová10:5
1423. 01. 2016 14:00KT PrahaTTC Siko Orlová10:3
1423. 01. 2016 15:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
KST ChebSKST Hodonín10:4
1423. 01. 2016 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha C2:10
1423. 01. 2016 15:00TJ Sokol BorováTTC Elizza Praha10:2
1423. 01. 2016 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czSKST Baník Havířov B6:10
1423. 01. 2016 15:00SK US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B9:9
1524. 01. 2016 10:00KST ChebTTC Siko Orlová10:0
1524. 01. 2016 10:00KT PrahaSKST Hodonín10:6
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol BorováSF SKK EL Niňo Praha C4:10
1524. 01. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha10:6
1524. 01. 2016 10:00SK US Steinerová ChoceňSKST Baník Havířov B10:8
1524. 01. 2016 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czTJ Ostrava KST B5:10
1606. 02. 2016 15:30TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz3:10
1606. 02. 2016 14:00SKST HodonínSK US Steinerová Choceň10:5
1606. 02. 2016 17:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno10:8
1606. 02. 2016 13:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol Borová10:8
1606. 02. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha CKT Praha10:6
1606. 02. 2016 13:30TTC Elizza PrahaKST Cheb4:10
1707. 02. 2016 10:00SKST HodonínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:3
1707. 02. 2016 10:00TTC Siko OrlováSK US Steinerová Choceň0:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno10:6
1707. 02. 2016 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Borová2:10
1707. 02. 2016 10:00TTC Elizza PrahaKT Praha2:10
1707. 02. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha CKST Cheb10:6
1829. 01. 2016 18:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B10:6
1822. 01. 2016 12:00SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:2
1813. 02. 2016 13:00TJ Sokol BorováTTC Moravská Slavia Brno8:10
1813. 02. 2016 19:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
KST ChebKT Praha4:10
1811. 02. 2016 19:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha C2:10
1814. 11. 2015 10:00
v herně TTC Siko Orlová
SKST HodonínTTC Siko Orlová10:4
1927. 02. 2016 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Siko Orlová10:1
1927. 02. 2016 15:00TTC Elizza PrahaSKST Hodonín10:5
1920. 02. 2016 15:00KT PrahaSKST Baník Havířov B10:2
1920. 02. 2016 17:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
KST ChebTJ Ostrava KST B10:7
1927. 02. 2016 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:4
1927. 02. 2016 15:00TJ Sokol BorováSK US Steinerová Choceň5:10
2028. 02. 2016 10:00TTC Elizza PrahaTTC Siko Orlová10:4
2028. 02. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Hodonín10:3
2021. 02. 2016 10:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
KST ChebSKST Baník Havířov B10:4
2021. 02. 2016 10:00KT PrahaTJ Ostrava KST B10:7
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol BorováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz10:8
2028. 02. 2016 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSK US Steinerová Choceň6:10
2112. 03. 2016 15:30TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno2:10
2112. 03. 2016 14:00SKST HodonínTJ Sokol Borová8:10
2112. 03. 2016 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czKT Praha1:10
2112. 03. 2016 15:00SK US Steinerová ChoceňKST Cheb10:3
2112. 03. 2016 15:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha C10:8
2112. 03. 2016 12:30TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha10:3
2213. 03. 2016 10:00SKST HodonínTTC Moravská Slavia Brno4:10
2211. 03. 2016 16:30TTC Siko OrlováTJ Sokol Borová4:10
2213. 03. 2016 10:00SK US Steinerová ChoceňKT Praha10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.czKST Cheb4:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha C6:10
2211. 03. 2016 18:30SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha10:3
1/101. 04. 2016 18:00
v herně KT Praha
SF SKK EL Niňo Praha CKT Praha9:8
1/202. 04. 2016 15:00
v herně SF SKK El Niňo Praha
KT PrahaSF SKK EL Niňo Praha C6:9
2. liga mužů skupina A
103. 10. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Plzeň V.10:7
103. 10. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Sokol Bor Eissmann10:2
103. 10. 2015 15:00TTC Elizza Praha BTJ Libín 1096 Prachatice10:5
103. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSK Pedagog České Budějovice10:8
103. 10. 2015 15:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:7
103. 10. 2015 16:00SKST Liberec BTTC Litoměřice10:7
204. 10. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Bor Eissmann10:8
204. 10. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Sokol Plzeň V.10:6
204. 10. 2015 10:00TTC Elizza Praha BSK Pedagog České Budějovice2:10
204. 10. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Libín 1096 Prachatice10:1
204. 10. 2015 10:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice8:10
204. 10. 2015 10:00SKST Liberec BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:4
317. 10. 2015 16:30TJ Sokol Plzeň V.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
317. 10. 2015 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Litoměřice10:8
317. 10. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeAC Sparta Praha7:10
317. 10. 2015 15:00SK Pedagog České BudějoviceSKST Liberec B10:3
317. 10. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTTC Elizza Praha B6:10
317. 10. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha D10:6
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Litoměřice6:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
418. 10. 2015 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSKST Liberec B10:3
418. 10. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceAC Sparta Praha10:6
418. 10. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha D10:6
418. 10. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC Elizza Praha B10:2
531. 10. 2015 15:30TTC Elizza Praha BTJ Sokol Plzeň V.10:5
531. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Bor Eissmann10:8
531. 10. 2015 15:00AC Sparta PrahaTatran KRPA Hostinné5:10
531. 10. 2015 16:00SKST Liberec BTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum3:10
531. 10. 2015 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Libín 1096 Prachatice10:1
531. 10. 2015 15:00TTC LitoměřiceSK Pedagog České Budějovice10:6
601. 11. 2015 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor Eissmann10:4
601. 11. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Plzeň V.10:4
601. 11. 2015 10:00AC Sparta PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum3:10
601. 11. 2015 10:00SKST Liberec BTatran KRPA Hostinné9:9
601. 11. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSK Pedagog České Budějovice9:9
601. 11. 2015 10:00TTC LitoměřiceTJ Libín 1096 Prachatice10:1
714. 11. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum7:10
713. 11. 2015 18:30TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha D10:5
714. 11. 2015 15:00AC Sparta PrahaSKST Liberec B10:7
714. 11. 2015 12:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Litoměřice10:7
714. 11. 2015 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeSK Pedagog České Budějovice6:10
714. 11. 2015 16:30TJ Sokol Plzeň V.TJ Sokol Bor Eissmann6:10
828. 11. 2015 16:30TJ Sokol Plzeň V.TJ Libín 1096 Prachatice7:10
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Bor EissmannSK Pedagog České Budějovice10:7
828. 11. 2015 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:0
828. 11. 2015 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC Litoměřice6:10
828. 11. 2015 15:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha10:5
828. 11. 2015 12:00
SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec B10:8
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V.SK Pedagog České Budějovice5:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Libín 1096 Prachatice10:3
929. 11. 2015 10:00Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice10:8
929. 11. 2015 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:0
929. 11. 2015 10:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec B7:10
929. 11. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha DAC Sparta Praha10:5
1012. 12. 2015 15:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Plzeň V.9:9
1012. 12. 2015 16:00SKST Liberec BTJ Sokol Bor Eissmann10:4
1008. 12. 2015 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Elizza Praha B9:9
1012. 12. 2015 15:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha D10:2
1012. 12. 2015 17:00TJ Libín 1096 PrachaticeTatran KRPA Hostinné9:9
1012. 12. 2015 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum10:5
1113. 12. 2015 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor Eissmann9:9
1113. 12. 2015 10:00SKST Liberec BTJ Sokol Plzeň V.10:2
1113. 12. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSF SKK EL Niňo Praha D10:0
1113. 12. 2015 10:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B10:5
1113. 12. 2015 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum4:10
1113. 12. 2015 10:00SK Pedagog České BudějoviceTatran KRPA Hostinné9:9
1209. 01. 2016 16:30TJ Sokol Plzeň V.Tatran KRPA Hostinné8:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum6:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Elizza Praha B8:10
1209. 01. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceSF SKK EL Niňo Praha D10:3
1209. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BAC Sparta Praha10:4
1209. 01. 2016 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec B10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannTatran KRPA Hostinné10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum9:9
1310. 01. 2016 10:00SK Pedagog České BudějoviceTTC Elizza Praha B10:6
1310. 01. 2016 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeSF SKK EL Niňo Praha D10:5
1310. 01. 2016 10:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha10:4
1310. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Liberec B4:10
1423. 01. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Plzeň V.10:7
1423. 01. 2016 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor Eissmann10:7
1423. 01. 2016 15:00AC Sparta PrahaTJ Libín 1096 Prachatice5:10
1423. 01. 2016 16:00SKST Liberec BSK Pedagog České Budějovice10:4
1423. 01. 2016 15:00TTC Elizza Praha BTatran KRPA Hostinné10:7
1423. 01. 2016 14:00
SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo Praha DTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum10:2
1524. 01. 2016 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Plzeň V.10:7
1524. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Bor Eissmann5:10
1524. 01. 2016 10:00SKST Liberec BTJ Libín 1096 Prachatice9:9
1524. 01. 2016 10:00AC Sparta PrahaSK Pedagog České Budějovice10:5
1524. 01. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTatran KRPA Hostinné10:7
1524. 01. 2016 10:00TTC Elizza Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum10:5
1606. 02. 2016 16:30TJ Sokol Plzeň V.TTC Elizza Praha B2:10
1606. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannSF SKK EL Niňo Praha D6:10
1606. 02. 2016 16:00Tatran KRPA HostinnéAC Sparta Praha10:5
1606. 02. 2016 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumSKST Liberec B6:10
1606. 02. 2016 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:1
1606. 02. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceTTC Litoměřice4:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Elizza Praha B9:9
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.SF SKK EL Niňo Praha D10:8
1707. 02. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumAC Sparta Praha10:3
1707. 02. 2016 10:00Tatran KRPA HostinnéSKST Liberec B10:4
1707. 02. 2016 10:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:2
1707. 02. 2016 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTTC Litoměřice10:3
1813. 02. 2016 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTatran KRPA Hostinné10:5
1810. 02. 2016 19:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Elizza Praha B9:9
1813. 02. 2016 15:00SKST Liberec BAC Sparta Praha10:0
1812. 02. 2016 18:00TTC LitoměřiceTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:1
1813. 02. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Libín 1096 Prachatice7:10
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Sokol Plzeň V.10:4
1927. 02. 2016 15:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Sokol Plzeň V.10:8
1927. 02. 2016 15:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Bor Eissmann7:10
1927. 02. 2016 14:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTatran KRPA Hostinné7:10
1927. 02. 2016 15:00TTC LitoměřiceTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum9:9
1927. 02. 2016 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B2:10
1927. 02. 2016 16:00SKST Liberec BSF SKK EL Niňo Praha D10:2
2028. 02. 2016 10:00SK Pedagog České BudějoviceTJ Sokol Plzeň V.10:2
2028. 02. 2016 10:00TJ Libín 1096 PrachaticeTJ Sokol Bor Eissmann9:9
2028. 02. 2016 10:00TTC LitoměřiceTatran KRPA Hostinné10:8
2028. 02. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum0:10
2028. 02. 2016 10:00SKST Liberec BTTC Elizza Praha B6:10
2028. 02. 2016 10:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha D10:8
2112. 03. 2016 16:30TJ Sokol Plzeň V.AC Sparta Praha5:10
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Liberec B10:5
2110. 03. 2016 18:30TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:0
2112. 03. 2016 17:30SF SKK EL Niňo Praha DTTC Litoměřice10:7
2112. 03. 2016 16:00Tatran KRPA HostinnéTJ Libín 1096 Prachatice10:7
2112. 03. 2016 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumSK Pedagog České Budějovice10:0
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bor EissmannAC Sparta Praha8:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V.SKST Liberec B6:10
2213. 03. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:1
2213. 03. 2016 10:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice5:10
2213. 03. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTJ Libín 1096 Prachatice10:5
2213. 03. 2016 10:00Tatran KRPA HostinnéSK Pedagog České Budějovice10:2
1/102. 04. 2016 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC LitoměřiceWO
1/209. 04. 2016 15:00TTC LitoměřiceTJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumWO
1/310. 04. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumTTC LitoměřiceWO
2. liga mužů skupina B
103. 10. 2015 17:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B5:10
103. 10. 2015 15:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno C10:5
103. 10. 2015 15:00SK PřerovTTC Frýdlant2:10
103. 10. 2015 14:00KST ZlínTJ Nový Jičín10:0
103. 10. 2015 15:00DTJ-Slavia Hradec Králové CKST Blansko10:5
103. 10. 2015 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Agrotec Hustopeče5:10
204. 10. 2015 10:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno C10:3
204. 10. 2015 10:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:4
204. 10. 2015 10:00SK PřerovTJ Nový Jičín4:10
204. 10. 2015 10:00KST ZlínTTC Frýdlant10:1
204. 10. 2015 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Agrotec Hustopeče10:3
204. 10. 2015 10:00EXITERIA KST JeseníkKST Blansko10:8
317. 10. 2015 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Blansko10:2
317. 10. 2015 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Agrotec Hustopeče3:10
317. 10. 2015 14:00TTC FrýdlantDTJ-Slavia Hradec Králové C9:9
317. 10. 2015 14:00TJ Nový JičínEXITERIA KST Jeseník10:6
317. 10. 2015 17:00TJ Ostrava KST CSK Přerov10:0
317. 10. 2015 17:00SKST Baník Havířov CKST Zlín9:9
418. 10. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Agrotec Hustopeče8:10
418. 10. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Blansko4:10
418. 10. 2015 10:00TTC FrýdlantEXITERIA KST Jeseník9:9
418. 10. 2015 10:00TJ Nový JičínDTJ-Slavia Hradec Králové C7:10
418. 10. 2015 10:00TJ Ostrava KST CKST Zlín3:10
418. 10. 2015 10:00SKST Baník Havířov CSK Přerov10:0
531. 10. 2015 15:00SK PřerovTTC Moravská Slavia Brno B2:10
531. 10. 2015 14:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno C10:4
531. 10. 2015 11:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Ostrava KST C10:5
531. 10. 2015 14:00EXITERIA KST JeseníkSKST Baník Havířov C9:9
531. 10. 2015 16:00KST BlanskoTTC Frýdlant10:6
531. 10. 2015 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Nový Jičín10:5
601. 11. 2015 10:00SK PřerovTTC Moravská Slavia Brno C4:10
601. 11. 2015 10:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B9:9
601. 11. 2015 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové CSKST Baník Havířov C10:2
601. 11. 2015 10:00EXITERIA KST JeseníkTJ Ostrava KST C5:10
601. 11. 2015 10:00KST BlanskoTJ Nový Jičín10:5
601. 11. 2015 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Frýdlant10:4
712. 11. 2015 19:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C10:2
714. 11. 2015 15:00SK PřerovKST Zlín3:10
714. 11. 2015 16:00DTJ-Slavia Hradec Králové CEXITERIA KST Jeseník10:6
714. 11. 2015 16:00KST BlanskoTJ Agrotec Hustopeče3:10
714. 11. 2015 14:00TTC FrýdlantTJ Nový Jičín8:10
730. 09. 2015 18:30TTC Moravská Slavia Brno BTTC Moravská Slavia Brno C8:10
828. 11. 2015 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Frýdlant6:10
828. 11. 2015 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Nový Jičín8:10
828. 11. 2015 17:00TJ Ostrava KST CKST Blansko10:5
828. 11. 2015 15:00SKST Baník Havířov CTJ Agrotec Hustopeče7:10
828. 11. 2015 15:00SK PřerovDTJ-Slavia Hradec Králové C2:10
828. 11. 2015 14:00KST ZlínEXITERIA KST Jeseník10:6
929. 11. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Nový Jičín9:9
929. 11. 2015 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTTC Frýdlant5:10
927. 11. 2015 18:00TJ Ostrava KST CTJ Agrotec Hustopeče7:10
929. 11. 2015 10:00SKST Baník Havířov CKST Blansko10:5
929. 11. 2015 10:00SK PřerovEXITERIA KST Jeseník3:10
929. 11. 2015 10:00KST ZlínDTJ-Slavia Hradec Králové C10:7
1012. 12. 2015 11:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTTC Moravská Slavia Brno B10:0
1012. 12. 2015 14:00EXITERIA KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno C10:3
1012. 12. 2015 16:00KST BlanskoSK Přerov10:6
1012. 12. 2015 15:00TJ Agrotec HustopečeKST Zlín10:8
1012. 12. 2015 14:00TTC FrýdlantTJ Ostrava KST C5:10
1012. 12. 2015 14:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C1:10
1113. 12. 2015 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTTC Moravská Slavia Brno C10:3
1113. 12. 2015 10:00EXITERIA KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B10:0
1113. 12. 2015 10:00KST BlanskoKST Zlín1:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Agrotec HustopečeSK Přerov10:2
1113. 12. 2015 10:00TTC FrýdlantSKST Baník Havířov C8:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST C10:8
1209. 01. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C9:9
1209. 01. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Baník Havířov C1:10
1209. 01. 2016 14:00TTC FrýdlantSK Přerov10:2
1209. 01. 2016 10:00TJ Nový JičínKST Zlín9:9
1209. 01. 2016 16:00KST BlanskoDTJ-Slavia Hradec Králové C1:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Agrotec HustopečeEXITERIA KST Jeseník10:6
1309. 01. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Ostrava KST C3:10
1310. 01. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Nový JičínSK Přerov10:8
1310. 01. 2016 10:00TTC FrýdlantKST Zlín4:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ-Slavia Hradec Králové C9:9
1310. 01. 2016 10:00KST BlanskoEXITERIA KST Jeseník10:6
1423. 01. 2016 16:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno B7:10
1419. 01. 2016 17:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno C10:7
1423. 01. 2016 11:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTTC Frýdlant10:6
1423. 01. 2016 14:00EXITERIA KST JeseníkTJ Nový Jičín10:3
1423. 01. 2016 15:00SK PřerovTJ Ostrava KST C1:10
1423. 01. 2016 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov C10:7
1524. 01. 2016 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno B10:0
1524. 01. 2016 10:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno C10:1
1524. 01. 2016 10:00EXITERIA KST JeseníkTTC Frýdlant10:6
1524. 01. 2016 14:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Nový Jičín10:4
1522. 01. 2016 18:30KST ZlínTJ Ostrava KST C10:3
1524. 01. 2016 10:00SK PřerovSKST Baník Havířov C1:10
1606. 02. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSK Přerov10:2
1606. 02. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Zlín2:10
1606. 02. 2016 17:00TJ Ostrava KST CDTJ-Slavia Hradec Králové C4:10
1606. 02. 2016 17:00SKST Baník Havířov CEXITERIA KST Jeseník10:3
1606. 02. 2016 14:00TTC FrýdlantKST Blansko10:8
1606. 02. 2016 14:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče5:10
1707. 02. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno CSK Přerov10:1
1707. 02. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín9:9
1707. 02. 2016 10:00SKST Baník Havířov CDTJ-Slavia Hradec Králové C3:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Ostrava KST CEXITERIA KST Jeseník9:9
1707. 02. 2016 10:00TJ Nový JičínKST Blansko10:5
1707. 02. 2016 10:00TTC FrýdlantTJ Agrotec Hustopeče9:9
1830. 01. 2016 10:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C9:9
1818. 02. 2016 18:00KST ZlínSK Přerov10:0
1813. 02. 2016 14:00EXITERIA KST JeseníkDTJ-Slavia Hradec Králové C8:10
1809. 02. 2016 18:00TJ Agrotec HustopečeKST Blansko9:9
1813. 02. 2016 14:00TJ Nový JičínTTC Frýdlant10:7
1801. 10. 2015 18:30TTC Moravská Slavia Brno CTTC Moravská Slavia Brno B8:10
1927. 02. 2016 14:00TTC FrýdlantTTC Moravská Slavia Brno B8:10
1927. 02. 2016 14:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno C10:5
1927. 02. 2016 16:00KST BlanskoTJ Ostrava KST C9:9
1927. 02. 2016 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov C10:6
1927. 02. 2016 15:00DTJ-Slavia Hradec Králové CSK Přerov10:1
1927. 02. 2016 14:00EXITERIA KST JeseníkKST Zlín9:9
2028. 02. 2016 10:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno B9:9
2028. 02. 2016 10:00TTC FrýdlantTTC Moravská Slavia Brno C10:3
2028. 02. 2016 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST C10:4
2028. 02. 2016 10:00KST BlanskoSKST Baník Havířov C10:7
2028. 02. 2016 10:00EXITERIA KST JeseníkSK Přerov10:2
2028. 02. 2016 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CKST Zlín10:5
2111. 03. 2016 19:00TTC Moravská Slavia Brno BDTJ-Slavia Hradec Králové C6:10
2112. 03. 2016 15:00TTC Moravská Slavia Brno CEXITERIA KST Jeseník2:10
2112. 03. 2016 15:00SK PřerovKST Blansko5:10
2112. 03. 2016 14:00KST ZlínTJ Agrotec Hustopeče4:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Ostrava KST CTTC Frýdlant10:6
2112. 03. 2016 15:00SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín10:5
2212. 03. 2016 11:00TTC Moravská Slavia Brno CDTJ-Slavia Hradec Králové C3:10
2213. 03. 2016 10:00TTC Moravská Slavia Brno BEXITERIA KST Jeseník9:9
2213. 03. 2016 10:00KST ZlínKST Blansko7:10
2213. 03. 2016 10:00SK PřerovTJ Agrotec Hustopeče2:10
2213. 03. 2016 10:00SKST Baník Havířov CTTC Frýdlant10:2
2213. 03. 2016 10:00TJ Ostrava KST CTJ Nový Jičín9:9
1/102. 04. 2016 15:00TJ Agrotec HustopečeDTJ-Slavia Hradec Králové C5:9
1/209. 04. 2016 15:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Agrotec Hustopeče6:9
1/310. 04. 2016 10:00DTJ-Slavia Hradec Králové CTJ Agrotec Hustopeče9:6
Kvalifikace o 2LM 2016/17
107. 05. 2016 15:00TTC FrýdlantAC Sparta Praha
214. 05. 2016 15:00AC Sparta PrahaTTC Frýdlant
3. liga mužů skupina A
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Plzeň V. B10:2
103. 10. 2015 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Bor B10:7
103. 10. 2015 15:00AC Sparta Praha BSK Tenis Polesí10:3
103. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha ESKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE6:10
103. 10. 2015 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux6:10
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol VodňanySlovan Lochovice3:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Bor B10:8
204. 10. 2015 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Plzeň V. B10:1
204. 10. 2015 10:00AC Sparta Praha BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8
204. 10. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha ESK Tenis Polesí10:7
204. 10. 2015 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSlovan Lochovice9:9
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux5:10
317. 10. 2015 16:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux6:10
317. 10. 2015 15:00TJ Sokol Bor BSlovan Lochovice10:4
317. 10. 2015 14:00SK Tenis PolesíTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4
317. 10. 2015 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Vodňany10:1
317. 10. 2015 15:00TJ Sokol Michle PrahaAC Sparta Praha B8:10
317. 10. 2015 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSF SKK EL Niňo Praha E7:10
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSlovan Lochovice10:6
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Bor BTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux5:10
418. 10. 2015 10:00SK Tenis PolesíTJ Sokol Vodňany10:7
418. 10. 2015 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Michle PrahaSF SKK EL Niňo Praha E10:6
418. 10. 2015 10:00TJ Lokomotiva VršoviceAC Sparta Praha B0:10
531. 10. 2015 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Plzeň V. B10:1
531. 10. 2015 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Bor B10:4
531. 10. 2015 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Michle Praha9:9
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Lokomotiva Vršovice4:10
531. 10. 2015 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSK Tenis Polesí10:4
531. 10. 2015 15:00Slovan LochoviceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10
601. 11. 2015 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Bor B10:2
601. 11. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Plzeň V. B10:3
601. 11. 2015 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Lokomotiva Vršovice3:10
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Michle Praha6:10
601. 11. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:5
601. 11. 2015 10:00Slovan LochoviceSK Tenis Polesí9:9
713. 11. 2015 18:30TJ Sokol Michle PrahaTJ Lokomotiva Vršovice10:5
709. 11. 2015 18:30AC Sparta Praha BSF SKK EL Niňo Praha E10:2
714. 11. 2015 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Vodňany10:3
713. 11. 2015 18:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSlovan Lochovice10:1
714. 11. 2015 14:00SK Tenis PolesíSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Bor B10:7
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Tenis Polesí2:10
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Bor BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE6:10
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:6
828. 11. 2015 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSlovan Lochovice10:3
828. 11. 2015 15:00AC Sparta Praha BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:0
828. 11. 2015 12:00
SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Vodňany10:2
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Bor BSK Tenis Polesí10:8
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Michle PrahaSlovan Lochovice10:4
929. 11. 2015 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux7:10
929. 11. 2015 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Vodňany10:1
929. 11. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:2
1012. 12. 2015 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Plzeň V. B10:4
1012. 12. 2015 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Bor B5:10
1012. 12. 2015 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxAC Sparta Praha B10:2
1012. 12. 2015 15:00Slovan LochoviceSF SKK EL Niňo Praha E4:10
1012. 12. 2015 14:00SK Tenis PolesíTJ Sokol Michle Praha10:5
1012. 12. 2015 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Lokomotiva Vršovice10:8
1113. 12. 2015 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Bor B10:6
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Plzeň V. B10:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxSF SKK EL Niňo Praha E10:0
1113. 12. 2015 10:00Slovan LochoviceAC Sparta Praha B6:10
1113. 12. 2015 10:00SK Tenis PolesíTJ Lokomotiva Vršovice10:7
1113. 12. 2015 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Michle Praha2:10
1209. 01. 2016 16:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Michle Praha5:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol Bor BTJ Lokomotiva Vršovice9:9
1209. 01. 2016 14:00SK Tenis PolesíAC Sparta Praha B9:9
1209. 01. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESF SKK EL Niňo Praha E7:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4
1209. 01. 2016 15:00Slovan LochoviceTJ Sokol Vodňany10:5
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Michle Praha8:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Lokomotiva Vršovice5:10
1310. 01. 2016 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEAC Sparta Praha B5:10
1310. 01. 2016 10:00SK Tenis PolesíSF SKK EL Niňo Praha E10:3
1310. 01. 2016 10:00Slovan LochoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4
1310. 01. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Sokol Vodňany10:1
1423. 01. 2016 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Sokol Plzeň V. B10:7
1423. 01. 2016 15:00Slovan LochoviceTJ Sokol Bor B5:10
1423. 01. 2016 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSK Tenis Polesí9:9
1423. 01. 2016 15:00TJ Sokol VodňanySKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:7
1423. 01. 2016 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Michle Praha10:2
1423. 01. 2016 17:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Lokomotiva Vršovice10:5
1524. 01. 2016 10:00Slovan LochoviceTJ Sokol Plzeň V. B10:4
1524. 01. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Sokol Bor B7:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol VodňanySK Tenis Polesí5:10
1524. 01. 2016 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:5
1524. 01. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Michle Praha10:7
1524. 01. 2016 10:00AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice10:2
1606. 02. 2016 16:00TJ Sokol Plzeň V. BAC Sparta Praha B1:10
1606. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bor BSF SKK EL Niňo Praha E9:9
1606. 02. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1
1606. 02. 2016 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Vodňany10:8
1606. 02. 2016 14:00SK Tenis PolesíTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux6:10
1606. 02. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESlovan Lochovice9:9
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Bor BAC Sparta Praha B1:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSF SKK EL Niňo Praha E2:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:8
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Vodňany10:4
1707. 02. 2016 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux5:10
1707. 02. 2016 10:00SK Tenis PolesíSlovan Lochovice10:5
1812. 02. 2016 17:30TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Michle Praha7:10
1813. 02. 2016 09:30SF SKK EL Niňo Praha EAC Sparta Praha B8:10
1813. 02. 2016 10:00TJ Sokol VodňanyTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV8:10
1809. 02. 2016 18:00Slovan LochoviceTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux1:10
1813. 02. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Tenis Polesí10:4
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B9:9
1927. 02. 2016 14:00SK Tenis PolesíTJ Sokol Plzeň V. B10:5
1927. 02. 2016 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Bor B10:7
1927. 02. 2016 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Sokol Michle Praha10:6
1927. 02. 2016 15:00Slovan LochoviceTJ Lokomotiva Vršovice9:9
1927. 02. 2016 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVAC Sparta Praha B1:10
1927. 02. 2016 15:00TJ Sokol VodňanySF SKK EL Niňo Praha E6:10
2028. 02. 2016 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Plzeň V. B10:6
2028. 02. 2016 10:00SK Tenis PolesíTJ Sokol Bor B10:3
2028. 02. 2016 10:00Slovan LochoviceTJ Sokol Michle Praha10:7
2028. 02. 2016 10:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxTJ Lokomotiva Vršovice10:5
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha B5:10
2028. 02. 2016 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSF SKK EL Niňo Praha E9:9
2112. 03. 2016 16:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV1:10
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Vodňany10:3
2112. 03. 2016 15:00AC Sparta Praha BTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux10:5
2112. 03. 2016 17:30SF SKK EL Niňo Praha ESlovan Lochovice10:6
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Michle PrahaSK Tenis Polesí10:7
2112. 03. 2016 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Bor BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV9:9
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Vodňany9:9
2213. 03. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux7:10
2213. 03. 2016 10:00AC Sparta Praha BSlovan Lochovice10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSK Tenis PolesíWO
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:5
1/102. 04. 2016 15:00AC Sparta Praha BTJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux9:4
1/209. 04. 2016 15:00TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxAC Sparta Praha B8:9
3. liga mužů skupina B
103. 10. 2015 17:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5
103. 10. 2015 15:00SKST Baník MostTTC Bělá pod Bezdězem10:5
103. 10. 2015 16:00Avia ČakoviceTJ Šanov10:4
103. 10. 2015 16:00Slovan KST BohniceTTC Kladno10:8
103. 10. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:8
103. 10. 2015 14:00TTC Brandýs nad LabemKST Jirkov TECHNOLINE7:10
204. 10. 2015 10:00TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem9:9
204. 10. 2015 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:6
204. 10. 2015 10:00Avia ČakoviceTTC Kladno10:2
204. 10. 2015 10:00Slovan KST BohniceTJ Šanov7:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol RoztokyKST Jirkov TECHNOLINE3:10
204. 10. 2015 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:4
317. 10. 2015 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:4
317. 10. 2015 15:00TTC Bělá pod BezdězemKST Jirkov TECHNOLINE6:10
317. 10. 2015 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Roztoky10:4
317. 10. 2015 15:00TTC KladnoTTC Brandýs nad Labem7:10
317. 10. 2015 17:00TTC Litoměřice BAvia Čakovice4:10
317. 10. 2015 15:00SKST Baník MostSlovan KST Bohnice10:4
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Jirkov TECHNOLINE6:10
418. 10. 2015 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:7
418. 10. 2015 10:00TJ ŠanovTTC Brandýs nad Labem10:7
418. 10. 2015 10:00TTC KladnoTJ Sokol Roztoky10:8
418. 10. 2015 10:00TTC Litoměřice BSlovan KST Bohnice10:2
418. 10. 2015 10:00SKST Baník MostAvia Čakovice4:10
531. 10. 2015 16:00Avia ČakoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9
531. 10. 2015 16:00Slovan KST BohniceTTC Bělá pod Bezdězem4:10
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyTTC Litoměřice B8:10
531. 10. 2015 14:00TTC Brandýs nad LabemSKST Baník Most3:10
531. 10. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Šanov10:4
531. 10. 2015 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Kladno10:2
601. 11. 2015 10:00Avia ČakoviceTTC Bělá pod Bezdězem10:6
601. 11. 2015 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol RoztokySKST Baník Most0:10
601. 11. 2015 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B10:8
601. 11. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Kladno10:1
601. 11. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Šanov8:10
714. 11. 2015 17:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most10:7
714. 11. 2015 10:30Avia ČakoviceSlovan KST Bohnice10:2
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem7:10
714. 11. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CKST Jirkov TECHNOLINE9:9
714. 11. 2015 15:00TJ ŠanovTTC Kladno10:4
714. 11. 2015 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem10:4
828. 11. 2015 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Šanov10:8
828. 11. 2015 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Kladno10:2
828. 11. 2015 17:00TTC Litoměřice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C9:9
828. 11. 2015 15:00SKST Baník MostKST Jirkov TECHNOLINE9:9
828. 11. 2015 16:00Avia ČakoviceTJ Sokol Roztoky10:2
828. 11. 2015 16:00Slovan KST BohniceTTC Brandýs nad Labem10:6
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Kladno10:1
929. 11. 2015 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Šanov10:4
929. 11. 2015 10:00TTC Litoměřice BKST Jirkov TECHNOLINE9:9
929. 11. 2015 10:00SKST Baník MostTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C5:10
929. 11. 2015 10:00Avia ČakoviceTTC Brandýs nad Labem10:0
929. 11. 2015 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Roztoky10:5
1012. 12. 2015 16:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Mnichovo Hradiště4:10
1012. 12. 2015 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem10:4
1012. 12. 2015 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CAvia Čakovice8:10
1012. 12. 2015 15:00KST Jirkov TECHNOLINESlovan KST Bohnice10:6
1012. 12. 2015 15:00TJ ŠanovTTC Litoměřice B9:9
1012. 12. 2015 15:00TTC KladnoSKST Baník Most3:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Bělá pod Bezdězem6:10
1113. 12. 2015 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště4:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSlovan KST Bohnice10:1
1113. 12. 2015 10:00KST Jirkov TECHNOLINEAvia Čakovice10:3
1113. 12. 2015 10:00TJ ŠanovSKST Baník Most10:5
1113. 12. 2015 10:00TTC KladnoTTC Litoměřice B4:10
1209. 01. 2016 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B10:7
1209. 01. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Baník Most6:10
1209. 01. 2016 15:00TJ ŠanovAvia Čakovice10:2
1209. 01. 2016 15:00TTC KladnoSlovan KST Bohnice10:7
1209. 01. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Sokol Roztoky10:1
1209. 01. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Brandýs nad Labem10:1
1310. 01. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice B10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Baník Most10:5
1310. 01. 2016 10:00TTC KladnoAvia Čakovice2:10
1310. 01. 2016 10:00TJ ŠanovSlovan KST Bohnice10:6
1310. 01. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Roztoky10:0
1310. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Brandýs nad Labem10:4
1423. 01. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10
1423. 01. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Bělá pod Bezdězem10:4
1423. 01. 2016 16:00TJ Sokol RoztokyTJ Šanov4:10
1423. 01. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Kladno10:4
1423. 01. 2016 16:00Avia ČakoviceTTC Litoměřice B10:4
1423. 01. 2016 16:00Slovan KST BohniceSKST Baník Most8:10
1524. 01. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Bělá pod Bezdězem10:4
1524. 01. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Šanov4:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Kladno10:6
1524. 01. 2016 10:00Slovan KST BohniceTTC Litoměřice B6:10
1524. 01. 2016 10:00Avia ČakoviceSKST Baník Most8:10
1606. 02. 2016 13:00TJ Sokol Mnichovo HradištěAvia Čakovice10:5
1606. 02. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemSlovan KST Bohnice4:10
1606. 02. 2016 17:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Roztoky10:4
1606. 02. 2016 15:00SKST Baník MostTTC Brandýs nad Labem10:5
1606. 02. 2016 15:00TJ ŠanovTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:2
1606. 02. 2016 15:00TTC KladnoKST Jirkov TECHNOLINE0:10
1707. 02. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemAvia Čakovice0:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSlovan KST Bohnice10:6
1707. 02. 2016 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Roztoky10:1
1707. 02. 2016 10:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs nad Labem10:8
1707. 02. 2016 10:00TTC KladnoTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C7:10
1707. 02. 2016 10:00TJ ŠanovKST Jirkov TECHNOLINE10:5
1813. 02. 2016 15:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:4
1809. 02. 2016 19:15Slovan KST BohniceAvia Čakovice4:10
1813. 02. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Roztoky10:6
1813. 02. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINETJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:3
1813. 02. 2016 15:00TTC KladnoTJ Šanov5:10
1813. 02. 2016 11:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště4:10
1927. 02. 2016 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8
1927. 02. 2016 15:00TTC KladnoTTC Bělá pod Bezdězem6:10
1927. 02. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTTC Litoměřice B9:9
1927. 02. 2016 15:00KST Jirkov TECHNOLINESKST Baník Most6:10
1927. 02. 2016 16:00TJ Sokol RoztokyAvia Čakovice2:10
1927. 02. 2016 14:00TTC Brandýs nad LabemSlovan KST Bohnice10:2
2028. 02. 2016 10:00TTC KladnoTJ Sokol Mnichovo Hradiště4:10
2028. 02. 2016 10:00TJ ŠanovTTC Bělá pod Bezdězem10:8
2028. 02. 2016 10:00KST Jirkov TECHNOLINETTC Litoměřice B10:4
2026. 02. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKST Baník Most9:9
2028. 02. 2016 10:00TTC Brandýs nad LabemAvia Čakovice2:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol RoztokySlovan KST Bohnice10:8
2112. 03. 2016 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Roztoky10:1
2112. 03. 2016 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs nad Labem10:8
2112. 03. 2016 16:00Avia ČakoviceTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:4
2112. 03. 2016 16:00Slovan KST BohniceKST Jirkov TECHNOLINE4:10
2112. 03. 2016 17:00TTC Litoměřice BTJ Šanov10:8
2112. 03. 2016 15:00SKST Baník MostTTC Kladno10:4
2213. 03. 2016 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Roztoky9:9
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs nad Labem10:2
2213. 03. 2016 10:00Slovan KST BohniceTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C6:10
2213. 03. 2016 10:00Avia ČakoviceKST Jirkov TECHNOLINE10:4
2213. 03. 2016 10:00SKST Baník MostTJ Šanov6:10
2213. 03. 2016 10:00TTC Litoměřice BTTC Kladno10:3
1/102. 04. 2016 15:00Avia ČakoviceTJ Šanov9:7
1/209. 04. 2016 15:00TJ ŠanovAvia Čakovice8:9
3. liga mužů skupina C
103. 10. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouSKST Liberec C4:10
103. 10. 2015 15:00Loko Depo LiberecKMST Liberec2:10
103. 10. 2015 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Lokomotiva Pardubice7:10
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTJ Jiskra Holice4:10
103. 10. 2015 14:00TJ SadskáTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř7:10
103. 10. 2015 15:00ST EUROMASTER KolínTatran KRPA Hostinné B10:0
204. 10. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouKMST Liberec2:10
203. 10. 2015 10:30Loko Depo LiberecSKST Liberec C1:10
204. 10. 2015 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Jiskra Holice10:2
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTJ Lokomotiva Pardubice4:10
204. 10. 2015 10:00TJ SadskáTatran KRPA Hostinné B10:3
204. 10. 2015 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:2
317. 10. 2015 10:30SKST Liberec CTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř8:10
317. 10. 2015 10:30KMST LiberecTatran KRPA Hostinné B10:3
317. 10. 2015 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sadská9:9
317. 10. 2015 15:00TJ Jiskra HoliceST EUROMASTER Kolín4:10
317. 10. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:6
317. 10. 2015 15:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:8
416. 10. 2015 18:00SKST Liberec CTatran KRPA Hostinné B10:1
416. 10. 2015 18:00KMST LiberecTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:7
418. 10. 2015 10:00TJ Lokomotiva PardubiceST EUROMASTER Kolín1:10
418. 10. 2015 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sadská10:2
418. 10. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:1
418. 10. 2015 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:4
531. 10. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Liberec C9:9
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovKMST Liberec3:10
531. 10. 2015 14:00TJ SadskáTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou3:10
531. 10. 2015 15:00ST EUROMASTER KolínLoko Depo Liberec10:2
531. 10. 2015 15:00
herna ST Lužická 556, Jaroměř
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Lokomotiva Pardubice10:7
531. 10. 2015 16:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Jiskra Holice5:10
601. 11. 2015 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKMST Liberec9:9
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovSKST Liberec C4:10
601. 11. 2015 10:00TJ SadskáLoko Depo Liberec9:9
601. 11. 2015 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:0
601. 11. 2015 10:00
herna ST Lužická 556, Jaroměř
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Jiskra Holice3:10
601. 11. 2015 10:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Lokomotiva Pardubice3:10
714. 11. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouLoko Depo Liberec10:2
714. 11. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:1
714. 11. 2015 14:00TJ SadskáST EUROMASTER Kolín0:10
714. 11. 2015 15:00
herna ST Lužická 556, Jaroměř
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTatran KRPA Hostinné B10:2
714. 11. 2015 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Jiskra Holice2:10
713. 11. 2015 18:00SKST Liberec CKMST Liberec10:6
828. 11. 2015 10:30SKST Liberec CTJ Lokomotiva Pardubice10:0
828. 11. 2015 10:30KMST LiberecTJ Jiskra Holice6:10
828. 11. 2015 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř1:10
828. 11. 2015 15:00Loko Depo LiberecTatran KRPA Hostinné B10:1
828. 11. 2015 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sadská10:3
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovST EUROMASTER Kolín0:10
927. 11. 2015 18:00SKST Liberec CTJ Jiskra Holice8:10
927. 11. 2015 18:00KMST LiberecTJ Lokomotiva Pardubice10:3
929. 11. 2015 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTatran KRPA Hostinné B10:3
929. 11. 2015 10:00Loko Depo LiberecTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř7:10
929. 11. 2015 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CST EUROMASTER Kolín2:10
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTJ Sadská7:10
1008. 12. 2015 18:00TJ SadskáSKST Liberec C4:10
1012. 12. 2015 15:00ST EUROMASTER KolínKMST Liberec10:4
1012. 12. 2015 15:00
herna ST Lužická 556, Jaroměř
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:3
1012. 12. 2015 16:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol Jaroměř-Josefov0:10
1012. 12. 2015 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:3
1012. 12. 2015 15:00TJ Jiskra HoliceLoko Depo Liberec10:6
1113. 12. 2015 10:00TJ SadskáKMST Liberec5:10
1113. 12. 2015 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Liberec C10:3
1113. 12. 2015 10:00
herna ST Lužická 556, Jaroměř
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:2
1113. 12. 2015 10:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C2:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Lokomotiva PardubiceLoko Depo Liberec10:4
1113. 12. 2015 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:0
1209. 01. 2016 10:30SKST Liberec CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5
1209. 01. 2016 10:30KMST LiberecLoko Depo Liberec10:4
1209. 01. 2016 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:2
1209. 01. 2016 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:2
1209. 01. 2016 16:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Sadská10:6
1209. 01. 2016 16:00Tatran KRPA Hostinné BST EUROMASTER Kolín3:10
1308. 01. 2016 18:00KMST LiberecTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5
1308. 01. 2016 18:00SKST Liberec CLoko Depo Liberec10:0wo
1310. 01. 2016 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:7
1310. 01. 2016 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:2
1310. 01. 2016 10:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Sadská3:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřST EUROMASTER Kolín1:10
1423. 01. 2016 15:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřSKST Liberec C6:10
1423. 01. 2016 16:00Tatran KRPA Hostinné BKMST Liberec0:10
1423. 01. 2016 14:00TJ SadskáTJ Lokomotiva Pardubice10:7
1423. 01. 2016 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Jiskra Holice10:4
1423. 01. 2016 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou6:10
1423. 01. 2016 16:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovLoko Depo Liberec10:8
1523. 01. 2016 09:30Tatran KRPA Hostinné BSKST Liberec C0:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřKMST Liberec6:10
1524. 01. 2016 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Lokomotiva Pardubice10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ SadskáTJ Jiskra Holice4:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:8
1524. 01. 2016 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CLoko Depo Liberec10:3
1601. 02. 2016 18:30SKST Liberec CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:7
1606. 02. 2016 17:30KMST LiberecTJ Sokol Jaroměř-Josefov9:9
1616. 01. 2016 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sadská4:10
1606. 02. 2016 15:00Loko Depo LiberecST EUROMASTER Kolín2:10
1606. 02. 2016 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř9:9
1606. 02. 2016 15:00TJ Jiskra HoliceTatran KRPA Hostinné B10:0
1707. 02. 2016 09:00KMST LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:4
1707. 02. 2016 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:4
1707. 02. 2016 10:00Loko Depo LiberecTJ Sadská10:6
1717. 01. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouST EUROMASTER Kolín4:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:7
1707. 02. 2016 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTatran KRPA Hostinné B10:1
1813. 02. 2016 15:00Loko Depo LiberecTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:4
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C9:9
1813. 02. 2016 13:00
v herně TJ Sadská
ST EUROMASTER KolínTJ Sadská10:7
1813. 02. 2016 16:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř4:10
1811. 02. 2016 18:00TJ Jiskra HoliceTJ Lokomotiva Pardubice10:2
1812. 02. 2016 18:00KMST LiberecSKST Liberec C4:10
1927. 02. 2016 15:00TJ Lokomotiva PardubiceSKST Liberec C1:10
1927. 02. 2016 15:00TJ Jiskra HoliceKMST Liberec10:3
1927. 02. 2016 15:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou7:10
1927. 02. 2016 16:00Tatran KRPA Hostinné BLoko Depo Liberec0:10
1927. 02. 2016 14:00TJ SadskáTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C5:10
1927. 02. 2016 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:4
2028. 02. 2016 10:00TJ Jiskra HoliceSKST Liberec C10:6
2028. 02. 2016 10:00TJ Lokomotiva PardubiceKMST Liberec0:10
2028. 02. 2016 10:00Tatran KRPA Hostinné BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou3:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřLoko Depo Liberec8:10
2028. 02. 2016 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:0
2028. 02. 2016 10:00TJ SadskáTJ Sokol Jaroměř-Josefov10:4
2112. 03. 2016 18:00SKST Liberec CTJ Sadská10:3
2112. 03. 2016 18:00KMST LiberecST EUROMASTER Kolín7:10
2112. 03. 2016 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř10:1
2112. 03. 2016 15:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTatran KRPA Hostinné B10:8
2112. 03. 2016 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Lokomotiva Pardubice9:9
2112. 03. 2016 15:00Loko Depo LiberecTJ Jiskra Holice3:10
2213. 03. 2016 10:00KMST LiberecTJ Sadská10:8
2213. 03. 2016 10:00SKST Liberec CST EUROMASTER Kolín3:10
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol Jaroměř-JosefovTJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř0:10
2213. 03. 2016 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTatran KRPA Hostinné B10:3
2213. 03. 2016 10:00Loko Depo LiberecTJ Lokomotiva Pardubice10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Jiskra Holice10:8
1/102. 04. 2016 15:00TJ Jiskra HoliceST EUROMASTER Kolín4:9
1/209. 04. 2016 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Jiskra Holice9:0
3. liga mužů skupina D
103. 10. 2015 15:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Vracov10:3
103. 10. 2015 15:00MK Řeznovice BSKST Hodonín B2:10
103. 10. 2015 14:00TJ Žďár nad SázavouKST Sokol Znojmo-Orel Únanov7:10
103. 10. 2015 15:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Koral Tišnov9:9
103. 10. 2015 15:00TJ Jiskra StrážniceSK Slatina - Brno7:10
103. 10. 2015 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Baník Mikulčice10:7
204. 10. 2015 10:00MK ŘeznoviceSKST Hodonín B7:10
204. 10. 2015 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Vracov9:9
204. 10. 2015 10:00TJ Žďár nad SázavouTTC Koral Tišnov9:9
204. 10. 2015 10:00TJ Jiskra LitomyšlKST Sokol Znojmo-Orel Únanov5:10
204. 10. 2015 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Baník Mikulčice5:10
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol ŠarovySK Slatina - Brno10:6
311. 10. 2015 10:00TJ Sokol VracovSK Slatina - Brno7:10
317. 10. 2015 16:00SKST Hodonín BTJ Baník Mikulčice7:10
317. 10. 2015 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Strážnice10:4
317. 10. 2015 16:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Šarovy5:10
317. 10. 2015 15:00MK ŘeznoviceTJ Žďár nad Sázavou10:5
317. 10. 2015 15:00MK Řeznovice BTJ Jiskra Litomyšl7:10
410. 10. 2015 15:00TJ Sokol VracovTJ Baník Mikulčice2:10
418. 10. 2015 10:00SKST Hodonín BSK Slatina - Brno10:3
418. 10. 2015 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Šarovy10:6
418. 10. 2015 10:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Strážnice10:0
418. 10. 2015 10:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Litomyšl10:3
418. 10. 2015 10:00MK Řeznovice BTJ Žďár nad Sázavou6:10
531. 10. 2015 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Vracov4:10
531. 10. 2015 15:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Hodonín B9:9
531. 10. 2015 15:00TJ Jiskra StrážniceMK Řeznovice2:10
531. 10. 2015 14:00TJ Sokol ŠarovyMK Řeznovice B10:4
531. 10. 2015 14:00SK Slatina - BrnoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov5:10
531. 10. 2015 15:00TJ Baník MikulčiceTTC Koral Tišnov7:10
601. 11. 2015 10:00TJ Žďár nad SázavouSKST Hodonín B8:10
601. 11. 2015 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Vracov10:8
601. 11. 2015 10:00TJ Jiskra StrážniceMK Řeznovice B7:10
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol ŠarovyMK Řeznovice3:10
601. 11. 2015 10:00SK Slatina - BrnoTTC Koral Tišnov1:10
601. 11. 2015 10:00TJ Baník MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov8:10
712. 09. 2015 10:00MK ŘeznoviceMK Řeznovice B10:2
712. 11. 2015 18:30TJ Jiskra LitomyšlTJ Žďár nad Sázavou10:7
714. 11. 2015 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Šarovy10:6
714. 11. 2015 17:30SK Slatina - BrnoTJ Baník Mikulčice4:10
713. 11. 2015 18:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Koral Tišnov10:8
714. 11. 2015 17:00TJ Sokol VracovSKST Hodonín B10:7
828. 11. 2015 15:00TJ Sokol VracovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov3:10
828. 11. 2015 16:00SKST Hodonín BTTC Koral Tišnov10:8
828. 11. 2015 15:00MK ŘeznoviceSK Slatina - Brno10:2
828. 11. 2015 15:00MK Řeznovice BTJ Baník Mikulčice3:10
828. 11. 2015 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Strážnice10:4
828. 11. 2015 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Šarovy10:5
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol VracovTTC Koral Tišnov10:8
929. 11. 2015 10:00SKST Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov7:10
929. 11. 2015 10:00MK ŘeznoviceTJ Baník Mikulčice10:3
929. 11. 2015 10:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno5:10
929. 11. 2015 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Šarovy6:10
929. 11. 2015 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Strážnice10:5
1012. 12. 2015 14:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Vracov3:10
1012. 12. 2015 14:00TJ Sokol ŠarovySKST Hodonín B10:7
1012. 12. 2015 14:00SK Slatina - BrnoTJ Žďár nad Sázavou4:10
1012. 12. 2015 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Litomyšl9:9
1012. 12. 2015 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovMK Řeznovice7:10
1012. 12. 2015 16:00TTC Koral TišnovMK Řeznovice B10:4
1113. 12. 2015 10:00TJ Jiskra StrážniceSKST Hodonín B5:10
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Sokol Vracov5:10
1113. 12. 2015 10:00SK Slatina - BrnoTJ Jiskra Litomyšl10:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:4
1111. 12. 2015 18:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovMK Řeznovice B10:6
1113. 12. 2015 10:00TTC Koral TišnovMK Řeznovice7:10
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol VracovMK Řeznovice5:10
1209. 01. 2016 16:00SKST Hodonín BMK Řeznovice B10:2
1209. 01. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Žďár nad Sázavou4:10
1209. 01. 2016 16:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Litomyšl9:9
1209. 01. 2016 14:00SK Slatina - BrnoTJ Jiskra Strážnice10:3
1209. 01. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Šarovy9:9
1310. 01. 2016 10:00SKST Hodonín BMK Řeznovice4:10
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol VracovMK Řeznovice B10:3
1310. 01. 2016 10:00TTC Koral TišnovTJ Žďár nad Sázavou9:9
1310. 01. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Litomyšl10:8
1310. 01. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Jiskra Strážnice10:8
1310. 01. 2016 10:00SK Slatina - BrnoTJ Sokol Šarovy9:9
1423. 01. 2016 14:00SK Slatina - BrnoTJ Sokol Vracov10:5
1423. 01. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceSKST Hodonín B9:9
1423. 01. 2016 15:00TJ Jiskra StrážniceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:10
1423. 01. 2016 14:00TJ Sokol ŠarovyTTC Koral Tišnov9:9
1423. 01. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouMK Řeznovice5:10
1423. 01. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlMK Řeznovice B10:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceTJ Sokol Vracov10:6
1524. 01. 2016 10:00SK Slatina - BrnoSKST Hodonín B1:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol ŠarovyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:3
1524. 01. 2016 10:00TJ Jiskra StrážniceTTC Koral Tišnov6:10
1524. 01. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlMK Řeznovice10:8
1524. 01. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouMK Řeznovice B10:4
1606. 02. 2016 15:00TJ Sokol VracovTJ Žďár nad Sázavou9:9
1606. 02. 2016 16:00SKST Hodonín BTJ Jiskra Litomyšl9:9
1606. 02. 2016 15:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Strážnice10:0
1606. 02. 2016 15:00MK Řeznovice BTJ Sokol Šarovy10:5
1606. 02. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSK Slatina - Brno10:7
1606. 02. 2016 16:00TTC Koral TišnovTJ Baník Mikulčice9:9
1707. 02. 2016 10:00SKST Hodonín BTJ Žďár nad Sázavou10:8
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol VracovTJ Jiskra Litomyšl10:2
1707. 02. 2016 09:00MK Řeznovice BTJ Jiskra Strážnice10:0
1707. 02. 2016 09:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Šarovy10:4
1707. 02. 2016 11:00TTC Koral TišnovSK Slatina - Brno10:6
1707. 02. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Baník Mikulčice10:6
1825. 09. 2015 18:00MK Řeznovice BMK Řeznovice6:10
1813. 02. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Litomyšl10:5
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol ŠarovyTJ Jiskra Strážnice10:8
1813. 02. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceSK Slatina - Brno10:0wo
1813. 02. 2016 16:00TTC Koral TišnovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:7
1829. 01. 2016 19:00SKST Hodonín BTJ Sokol Vracov10:4
1927. 02. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Vracov10:5
1927. 02. 2016 16:00TTC Koral TišnovSKST Hodonín B4:10
1927. 02. 2016 14:00SK Slatina - BrnoMK Řeznovice8:10
1927. 02. 2016 15:00TJ Baník MikulčiceMK Řeznovice B9:9
1925. 02. 2016 18:00TJ Jiskra StrážniceTJ Žďár nad Sázavou2:10
1927. 02. 2016 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Jiskra Litomyšl10:8
2028. 02. 2016 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Vracov5:10
2028. 02. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Hodonín B7:10
2028. 02. 2016 10:00TJ Baník MikulčiceMK Řeznovice3:10
2028. 02. 2016 10:00SK Slatina - BrnoMK Řeznovice B10:5
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Žďár nad Sázavou10:8
2027. 02. 2016 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Jiskra Litomyšl1:10
2111. 03. 2016 19:30TJ Sokol VracovTJ Jiskra Strážnice10:0
2112. 03. 2016 10:00SKST Hodonín BTJ Sokol Šarovy10:5
2112. 03. 2016 14:00TJ Žďár nad SázavouSK Slatina - Brno10:0wo
2112. 03. 2016 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Baník Mikulčice10:5
2112. 03. 2016 15:00MK ŘeznoviceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:1
2112. 03. 2016 15:00MK Řeznovice BTTC Koral Tišnov9:9
2210. 03. 2016 18:00SKST Hodonín BTJ Jiskra Strážnice10:1
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol VracovTJ Sokol Šarovy10:5
2213. 03. 2016 10:00TJ Jiskra LitomyšlSK Slatina - Brno10:0wo
2213. 03. 2016 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Baník Mikulčice10:0
2211. 03. 2016 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov3:10
2213. 03. 2016 10:00MK ŘeznoviceTTC Koral Tišnov10:6
1/102. 04. 2016 18:00MK ŘeznoviceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:2
1/209. 04. 2016 15:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovMK Řeznovice9:4
1/310. 04. 2016 10:00MK ŘeznoviceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:2
3. liga mužů skupina E
103. 10. 2015 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Siko Orlová B5:10
103. 10. 2015 14:00TJ Sokol ČechoviceTJ TŽ Třinec2:10
103. 10. 2015 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Fryšták10:3
103. 10. 2015 15:00SK US Steinerová Choceň BKST Vsetín8:10
103. 10. 2015 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Slezan Opava10:4
103. 10. 2015 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Poruba Ostrava10:0
204. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ TŽ Třinec10:8
204. 10. 2015 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Siko Orlová B6:10
204. 10. 2015 10:00TTC Pramet ŠumperkKST Vsetín6:10
204. 10. 2015 10:00SK US Steinerová Choceň BTJ Fryšták10:6
204. 10. 2015 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Poruba Ostrava9:9
204. 10. 2015 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava10:3
317. 10. 2015 14:00TTC Siko Orlová BKST Slezan Opava10:7
317. 10. 2015 15:00TJ TŽ TřinecTTC Poruba Ostrava10:2
317. 10. 2015 14:00TJ FryštákTJ Rožnov pod Radhoštěm10:2
317. 10. 2015 15:00KST VsetínASK Tatra Kopřivnice10:4
317. 10. 2015 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Pramet Šumperk10:5
317. 10. 2015 14:00TJ Sokol ČechoviceSK US Steinerová Choceň B4:10
416. 10. 2015 17:30TTC Siko Orlová BTTC Poruba Ostrava10:5
418. 10. 2015 10:00TJ TŽ TřinecKST Slezan Opava10:8
418. 10. 2015 10:00TJ FryštákASK Tatra Kopřivnice7:10
418. 10. 2015 10:00KST VsetínTJ Rožnov pod Radhoštěm8:10
418. 10. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínSK US Steinerová Choceň B10:3
418. 10. 2015 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Pramet Šumperk5:10
531. 10. 2015 15:00TTC Pramet ŠumperkTTC Siko Orlová B10:4
531. 10. 2015 14:00SK US Steinerová Choceň BTJ TŽ Třinec10:3
531. 10. 2015 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmT.J. Sokol Olomouc Neředín10:7
531. 10. 2015 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Čechovice10:4
531. 10. 2015 14:00KST Slezan OpavaTJ Fryšták9:9
531. 10. 2015 17:00TTC Poruba OstravaKST Vsetín1:10
601. 11. 2015 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ TŽ Třinec10:4
601. 11. 2015 10:00SK US Steinerová Choceň BTTC Siko Orlová B10:4
601. 11. 2015 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Čechovice10:2
601. 11. 2015 10:00ASK Tatra KopřivniceT.J. Sokol Olomouc Neředín10:3
601. 11. 2015 10:00KST Slezan OpavaKST Vsetín6:10
601. 11. 2015 10:00TTC Poruba OstravaTJ Fryšták5:10
714. 11. 2015 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Čechovice10:0
714. 11. 2015 15:00TTC Pramet ŠumperkSK US Steinerová Choceň B8:10
714. 11. 2015 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmASK Tatra Kopřivnice6:10
714. 11. 2015 14:00KST Slezan OpavaTTC Poruba Ostrava7:10
714. 11. 2015 15:00KST VsetínTJ Fryšták10:4
714. 11. 2015 14:00TTC Siko Orlová BTJ TŽ Třinec10:8
828. 11. 2015 14:00TTC Siko Orlová BTJ Fryšták10:5
828. 11. 2015 15:00TJ TŽ TřinecKST Vsetín3:10
828. 11. 2015 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Slezan Opava7:10
828. 11. 2015 14:00TJ Sokol ČechoviceTTC Poruba Ostrava5:10
828. 11. 2015 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Rožnov pod Radhoštěm10:7
828. 11. 2015 14:00SK US Steinerová Choceň BASK Tatra Kopřivnice10:4
929. 11. 2015 10:00TTC Siko Orlová BKST Vsetín8:10
929. 11. 2015 10:00TJ TŽ TřinecTJ Fryšták6:10
929. 11. 2015 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Poruba Ostrava9:9
929. 11. 2015 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Slezan Opava5:10
929. 11. 2015 10:00TTC Pramet ŠumperkASK Tatra Kopřivnice3:10
929. 11. 2015 10:00SK US Steinerová Choceň BTJ Rožnov pod Radhoštěm10:7
1012. 12. 2015 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Siko Orlová B10:1
1012. 12. 2015 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ TŽ Třinec9:9
1012. 12. 2015 14:00KST Slezan OpavaTTC Pramet Šumperk2:10
1012. 12. 2015 17:00TTC Poruba OstravaSK US Steinerová Choceň B3:10
1012. 12. 2015 14:00TJ FryštákT.J. Sokol Olomouc Neředín10:6
1012. 12. 2015 15:00KST VsetínTJ Sokol ČechoviceWO
1113. 12. 2015 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ TŽ Třinec10:5
1113. 12. 2015 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B10:3
1113. 12. 2015 10:00KST Slezan OpavaSK US Steinerová Choceň B10:5
1113. 12. 2015 10:00TTC Poruba OstravaTTC Pramet Šumperk10:4
1113. 12. 2015 10:00TJ FryštákTJ Sokol Čechovice10:4
1113. 12. 2015 10:00KST VsetínT.J. Sokol Olomouc Neředín10:5
1209. 01. 2016 14:00TTC Siko Orlová BT.J. Sokol Olomouc Neředín3:10
1209. 01. 2016 15:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Čechovice10:3
1209. 01. 2016 14:00TJ FryštákTTC Pramet Šumperk3:10
1209. 01. 2016 15:00KST VsetínSK US Steinerová Choceň B10:7
1209. 01. 2016 14:00KST Slezan OpavaTJ Rožnov pod Radhoštěm10:6
1209. 01. 2016 17:00TTC Poruba OstravaASK Tatra Kopřivnice8:10
1310. 01. 2016 10:00TJ TŽ TřinecT.J. Sokol Olomouc Neředín10:8
1307. 01. 2016 17:30TTC Siko Orlová BTJ Sokol Čechovice10:4
1310. 01. 2016 10:00KST VsetínTTC Pramet Šumperk10:4
1310. 01. 2016 10:00TJ FryštákSK US Steinerová Choceň B6:10
1310. 01. 2016 10:00TTC Poruba OstravaTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8
1310. 01. 2016 10:00KST Slezan OpavaASK Tatra Kopřivnice10:3
1423. 01. 2016 14:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová B10:6
1423. 01. 2016 17:00TTC Poruba OstravaTJ TŽ Třinec10:3
1423. 01. 2016 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Fryšták10:3
1423. 01. 2016 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Vsetín10:6
1423. 01. 2016 15:00TTC Pramet ŠumperkT.J. Sokol Olomouc Neředín10:4
1423. 01. 2016 14:30SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Čechovice10:2
1521. 01. 2016 20:00TTC Poruba OstravaTTC Siko Orlová B9:9
1524. 01. 2016 10:00KST Slezan OpavaTJ TŽ Třinec10:2
1524. 01. 2016 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Fryšták10:4
1524. 01. 2016 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Vsetín9:9
1524. 01. 2016 10:00SK US Steinerová Choceň BT.J. Sokol Olomouc Neředín3:10
1521. 01. 2016 18:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Čechovice10:2
1606. 02. 2016 14:00TTC Siko Orlová BTTC Pramet Šumperk10:4
1606. 02. 2016 15:00TJ TŽ TřinecSK US Steinerová Choceň B5:10
1606. 02. 2016 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Rožnov pod Radhoštěm5:10
1606. 02. 2016 14:00TJ Sokol ČechoviceASK Tatra Kopřivnice2:10
1606. 02. 2016 14:00TJ FryštákKST Slezan Opava9:9
1606. 02. 2016 15:00KST VsetínTTC Poruba Ostrava10:7
1707. 02. 2016 10:00TJ TŽ TřinecTTC Pramet Šumperk10:7
1707. 02. 2016 10:00TTC Siko Orlová BSK US Steinerová Choceň B5:10
1707. 02. 2016 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm6:10
1707. 02. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínASK Tatra Kopřivnice7:10
1707. 02. 2016 10:00KST VsetínKST Slezan Opava5:10
1707. 02. 2016 10:00TJ FryštákTTC Poruba Ostrava7:10
1813. 02. 2016 14:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc Neředín2:10
1811. 02. 2016 18:30
ZŠ Sv. Čecha 1686, Choceň malý sál ve II. patře
SK US Steinerová Choceň BTTC Pramet Šumperk10:4
1813. 02. 2016 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8
1813. 02. 2016 17:00TTC Poruba OstravaKST Slezan Opava10:4
1811. 02. 2016 18:00TJ FryštákKST Vsetín9:9
1813. 02. 2016 15:00TJ TŽ TřinecTTC Siko Orlová B5:10
1927. 02. 2016 14:00TJ FryštákTTC Siko Orlová B10:6
1927. 02. 2016 15:00KST VsetínTJ TŽ Třinec10:4
1927. 02. 2016 14:00KST Slezan OpavaT.J. Sokol Olomouc Neředín10:2
1918. 02. 2016 20:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Čechovice10:6
1927. 02. 2016 14:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTTC Pramet Šumperk5:10
1927. 02. 2016 15:00ASK Tatra KopřivniceSK US Steinerová Choceň B9:9
2028. 02. 2016 10:00KST VsetínTTC Siko Orlová B10:2
2028. 02. 2016 10:00TJ FryštákTJ TŽ Třinec10:8
2027. 02. 2016 19:00TTC Poruba OstravaT.J. Sokol Olomouc Neředín9:9
2025. 02. 2016 18:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Čechovice10:1
2028. 02. 2016 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Pramet Šumperk10:4
2028. 02. 2016 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSK US Steinerová Choceň B10:8
2111. 03. 2016 17:00TTC Siko Orlová BTJ Rožnov pod Radhoštěm10:5
2112. 03. 2016 15:00TJ TŽ TřinecASK Tatra Kopřivnice6:10
2112. 03. 2016 15:00TTC Pramet ŠumperkKST Slezan Opava10:6
2112. 03. 2016 14:30SK US Steinerová Choceň BTTC Poruba Ostrava10:4
2112. 03. 2016 14:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Fryšták4:10
2112. 03. 2016 14:00TJ Sokol ČechoviceKST Vsetín1:10
2213. 03. 2016 10:00TJ TŽ TřinecTJ Rožnov pod Radhoštěm5:10
2213. 03. 2016 10:00TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice10:3
2212. 03. 2016 09:00
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň malý sálek ve II. patře
SK US Steinerová Choceň BKST Slezan Opava9:9
2210. 03. 2016 18:00TTC Pramet ŠumperkTTC Poruba Ostrava10:4
2213. 03. 2016 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Fryšták10:5
2213. 03. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Vsetín4:10
1/102. 04. 2016 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Vsetín9:4
1/209. 04. 2016 15:00KST VsetínASK Tatra Kopřivnice0:9wo
Kvalifikace o 3LM 2016/17
107. 05. 2016 15:00ST EUROMASTER Kolín "B"TJ Holásky A
215. 05. 2016 11:00TJ Holásky AST EUROMASTER Kolín "B"
Extraliga žen
102. 10. 2015 18:00MK ŘeznoviceSKST Vlašim6:0
111. 10. 2015 10:00KST Hluk MP DreamSK Frýdlant n.O.2:6
109. 10. 2015 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Baník Havířov6:3
109. 10. 2015 18:00SK DobréSKST Hodonín B6:4
111. 10. 2015 10:00SVS Hradec KrálovéSKST Hodonín A1:6
210. 10. 2015 10:30KST Hluk MP DreamSKST Baník Havířov5:5
210. 10. 2015 16:00MSK Gumotex BřeclavSK Frýdlant n.O.6:2
210. 10. 2015 17:00SK DobréSKST Hodonín A0:6
210. 10. 2015 16:00SVS Hradec KrálovéSKST Hodonín B6:4
318. 09. 2015 15:30SKST Hodonín ASKST Hodonín B6:0
322. 11. 2015 11:00SK Frýdlant n.O.SK Dobré6:0
317. 10. 2015 10:00SKST Baník HavířovSVS Hradec Králové0:6
316. 10. 2015 18:00SKST VlašimKST Hluk MP Dream6:1
316. 10. 2015 18:00MK ŘeznoviceMSK Gumotex Břeclav2:6
414. 11. 2015 17:00SK Frýdlant n.O.SVS Hradec Králové6:2
416. 10. 2015 17:00SKST Baník HavířovSK Dobré3:6
417. 10. 2015 10:00SKST VlašimMSK Gumotex Břeclav0:6
417. 10. 2015 10:00MK ŘeznoviceKST Hluk MP Dream6:2
530. 10. 2015 18:00KST Hluk MP DreamMSK Gumotex Břeclav5:5
501. 11. 2015 08:30SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice5:5
530. 10. 2015 18:00SK DobréSKST Vlašim6:3
527. 10. 2015 10:30SKST Hodonín BSKST Baník Havířov4:6
506. 11. 2015 18:00SKST Hodonín ASK Frýdlant n.O.6:0
631. 10. 2015 16:00SVS Hradec KrálovéSKST Vlašim6:2
631. 10. 2015 17:00SK DobréMK Řeznovice6:3
615. 11. 2015 12:00SKST Hodonín BSK Frýdlant n.O.3:6
627. 10. 2015 18:00SKST Hodonín ASKST Baník Havířov6:0
720. 11. 2015 17:00SKST Baník HavířovSK Frýdlant n.O.3:6
714. 11. 2015 15:00SKST VlašimSKST Hodonín A1:6
705. 12. 2015 15:00MK ŘeznoviceSKST Hodonín B6:2
721. 11. 2015 16:00MSK Gumotex BřeclavSK Dobré6:0
720. 11. 2015 12:00KST Hluk MP DreamSVS Hradec Králové6:2
814. 11. 2015 09:30SKST VlašimSKST Hodonín B2:6
811. 12. 2015 18:00MK ŘeznoviceSKST Hodonín A2:6
820. 11. 2015 18:00MSK Gumotex BřeclavSVS Hradec Králové6:1
820. 11. 2015 18:00KST Hluk MP DreamSK Dobré5:5
911. 12. 2015 18:00SK DobréSVS Hradec Králové2:6
913. 12. 2015 10:00SKST Hodonín BKST Hluk MP Dream6:0
913. 12. 2015 10:00SKST Hodonín AMSK Gumotex Břeclav6:0
913. 12. 2015 10:00SK Frýdlant n.O.MK Řeznovice6:1
913. 12. 2015 10:00SKST Baník HavířovSKST Vlašim2:6
1012. 12. 2015 14:00SKST Hodonín BMSK Gumotex Břeclav0:6
1012. 12. 2015 14:00SKST Hodonín AKST Hluk MP Dream6:0
1012. 12. 2015 17:00SK Frýdlant n.O.SKST Vlašim6:2
1012. 12. 2015 17:30SKST Baník HavířovMK Řeznovice0:6
1108. 01. 2016 18:00SKST VlašimMK Řeznovice4:6
1110. 01. 2016 11:00SK Frýdlant n.O.KST Hluk MP Dream6:2
1110. 01. 2016 10:00SKST Baník HavířovMSK Gumotex Břeclav0:6
1108. 01. 2016 18:00SKST Hodonín BSK Dobré6:3
1108. 01. 2016 18:00SKST Hodonín ASVS Hradec Králové6:3
1209. 01. 2016 17:30SKST Baník HavířovKST Hluk MP Dream1:6
1209. 01. 2016 17:00SK Frýdlant n.O.MSK Gumotex Břeclav2:6
1209. 01. 2016 10:30SKST Hodonín ASK Dobré6:0
1209. 01. 2016 10:30SKST Hodonín BSVS Hradec Králové2:6
1318. 09. 2015 17:00SKST Hodonín BSKST Hodonín A0:6
1330. 01. 2016 17:00SK DobréSK Frýdlant n.O.2:6
1330. 01. 2016 15:00SVS Hradec KrálovéSKST Baník Havířov6:1
1322. 01. 2016 19:00KST Hluk MP DreamSKST Vlašim6:2
1322. 01. 2016 18:00MSK Gumotex BřeclavMK Řeznovice6:1
1431. 01. 2016 10:00SVS Hradec KrálovéSK Frýdlant n.O.6:4
1429. 01. 2016 16:00SK DobréSKST Baník Havířov6:4
1423. 01. 2016 16:00MSK Gumotex BřeclavSKST Vlašim6:0
1423. 01. 2016 10:30KST Hluk MP DreamMK Řeznovice4:6
1505. 02. 2016 17:00MSK Gumotex BřeclavKST Hluk MP Dream6:0
1507. 02. 2016 14:00MK ŘeznoviceSVS Hradec Králové6:4
1505. 02. 2016 16:00
Sportovní hala, Sportovní 1570,Vlašim
SKST VlašimSK Dobré3:6
1505. 02. 2016 17:00SKST Baník HavířovSKST Hodonín B6:4
1507. 02. 2016 11:00
Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
SK Frýdlant n.O.SKST Hodonín A0:6
1606. 02. 2016 10:00SKST VlašimSVS Hradec Králové6:4
1606. 02. 2016 10:00MK ŘeznoviceSK Dobré6:3
1606. 02. 2016 17:00
Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
SK Frýdlant n.O.SKST Hodonín B6:3
1606. 02. 2016 14:00SKST Baník HavířovSKST Hodonín A0:6
1707. 02. 2016 17:00
Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
SK Frýdlant n.O.SKST Baník Havířov6:2
1721. 02. 2016 15:00SKST Hodonín ASKST Vlašim6:0
1725. 02. 2016 18:00SKST Hodonín BMK Řeznovice2:6
1719. 02. 2016 18:00SK DobréMSK Gumotex Břeclav1:6
1721. 02. 2016 10:00SVS Hradec KrálovéKST Hluk MP Dream6:0
1821. 02. 2016 11:00SKST Hodonín BSKST Vlašim2:6
1820. 02. 2016 14:00SKST Hodonín AMK Řeznovice6:0
1820. 02. 2016 13:00
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, v prvním patře bistra F-Club
SVS Hradec KrálovéMSK Gumotex Břeclav5:5
1820. 02. 2016 17:00SK DobréKST Hluk MP Dream6:2
1912. 03. 2016 16:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré1:6
1911. 03. 2016 18:00KST Hluk MP DreamSKST Hodonín B0:6
1911. 03. 2016 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Hodonín A2:6
1913. 03. 2016 14:00MK ŘeznoviceSK Frýdlant n.O.4:6
1911. 03. 2016 18:00SKST VlašimSKST Baník Havířov5:5
2012. 03. 2016 16:00MSK Gumotex BřeclavSKST Hodonín B6:3
2012. 03. 2016 10:30KST Hluk MP DreamSKST Hodonín A0:6
2012. 03. 2016 10:30SKST VlašimSK Frýdlant n.O.0:6
2012. 03. 2016 10:00MK ŘeznoviceSKST Baník Havířov6:4
1/102. 04. 2016 17:00
v herně SK Dobré
SK Frýdlant n.O.SK Dobré5:2
1/102. 04. 2016 10:00
v herně SVS Hradec Králové
MK ŘeznoviceSVS Hradec Králové5:2
1/208. 04. 2016 17:00
Sport. gymnázium Volgogradská 2631/1, Ostrava
SK DobréSK Frýdlant n.O.0:5
1/209. 04. 2016 10:00
v herně MK Řeznovic
SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice2:5
2/130. 04. 2016 15:00SKST Hodonín AMK Řeznovice5:0
2/129. 04. 2016 18:00MSK Gumotex BřeclavSK Frýdlant n.O.5:2
2/201. 05. 2016 15:00MK ŘeznoviceSKST Hodonín A1:5
2/202. 05. 2016 18:00
Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
SK Frýdlant n.O.MSK Gumotex Břeclav4:5
3/109. 05. 2016 18:00SKST Hodonín AMSK Gumotex Břeclav5:1
3/211. 05. 2016 18:00
Zimní stadion, Pod Zámkem 5, Břeclav
MSK Gumotex BřeclavSKST Hodonín A1:5
3/313. 05. 2016 18:00SKST Hodonín AMSK Gumotex Břeclav5:0
1. liga žen
103. 10. 2015 14:00SKST Vlašim BSK Frýdlant n.O. B8:2
103. 10. 2015 16:30SKST Vlašim CSKST Dubňany8:2
103. 10. 2015 15:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha2:8
103. 10. 2015 14:00SVS Hradec Králové BSKP Sever Ústí nad Labem8:2
103. 10. 2015 13:30TJ Slavoj PrahaKST GMC Blansko3:7
103. 10. 2015 15:00TJ Sokol Nusle PrahaTJ Sokol Líšeň10:0
204. 10. 2015 11:00SKST Vlašim BSKST Dubňany10:0
204. 10. 2015 08:30SKST Vlašim CSK Frýdlant n.O. B8:2
204. 10. 2015 10:00TTC Elizza PrahaSKP Sever Ústí nad Labem7:3
204. 10. 2015 08:30SVS Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha4:6
204. 10. 2015 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Líšeň9:1
204. 10. 2015 09:00TJ Sokol Nusle PrahaKST GMC Blansko7:3
317. 10. 2015 14:00SK Frýdlant n.O. BKST GMC Blansko4:6
317. 10. 2015 14:00SKST DubňanyTJ Sokol Líšeň2:8
317. 10. 2015 16:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Slavoj Praha4:6
317. 10. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad LabemTJ Sokol Nusle Praha0:10
317. 10. 2015 14:00SKST Vlašim BTTC Elizza Praha6:4
317. 10. 2015 16:30SKST Vlašim CSVS Hradec Králové B7:3
418. 10. 2015 10:30SK Frýdlant n.O. BTJ Sokol Líšeň4:6
418. 10. 2015 10:00SKST DubňanyKST GMC Blansko1:9
418. 10. 2015 10:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Nusle Praha3:7
418. 10. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad LabemTJ Slavoj Praha3:7
418. 10. 2015 11:00SKST Vlašim BSVS Hradec Králové B8:2
418. 10. 2015 08:30SKST Vlašim CTTC Elizza Praha6:4
531. 10. 2015 14:30TTC Elizza PrahaSK Frýdlant n.O. B6:4
531. 10. 2015 13:30SVS Hradec Králové BSKST Dubňany10:0
531. 10. 2015 13:30TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim B2:8
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Vlašim C8:2
531. 10. 2015 13:30KST GMC BlanskoSF SKK EL Niňo Praha2:8
531. 10. 2015 15:00TJ Sokol LíšeňSKP Sever Ústí nad Labem8:2
601. 11. 2015 10:00TTC Elizza PrahaSKST Dubňany10:0wo
601. 11. 2015 08:30SVS Hradec Králové BSK Frýdlant n.O. B6:4
601. 11. 2015 10:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim C8:2
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Vlašim B7:3
601. 11. 2015 08:30KST GMC BlanskoSKP Sever Ústí nad Labem10:0
601. 11. 2015 10:00TJ Sokol LíšeňSF SKK EL Niňo Praha5:5
723. 09. 2015 17:00SKST Vlašim BSKST Vlašim C5:5
714. 11. 2015 09:30TTC Elizza PrahaSVS Hradec Králové B4:6
714. 11. 2015 13:30TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Nusle Praha1:9
712. 11. 2015 18:00KST GMC BlanskoTJ Sokol Líšeň9:1
707. 11. 2015 11:00
SC Juliska, Pod Juliskou 4, Praha 6
SF SKK EL Niňo PrahaSKP Sever Ústí nad Labem8:2
714. 11. 2015 14:00SK Frýdlant n.O. BSKST Dubňany8:2
828. 11. 2015 14:00SK Frýdlant n.O. BSF SKK EL Niňo Praha6:4
828. 11. 2015 14:00SKST DubňanySKP Sever Ústí nad Labem5:5
828. 11. 2015 14:00SKST Vlašim BKST GMC Blansko3:7
828. 11. 2015 16:30SKST Vlašim CTJ Sokol Líšeň2:8
828. 11. 2015 15:00TTC Elizza PrahaTJ Slavoj Praha4:6
828. 11. 2015 13:30SVS Hradec Králové BTJ Sokol Nusle Praha1:9
929. 11. 2015 10:00SK Frýdlant n.O. BSKP Sever Ústí nad Labem8:2
929. 11. 2015 10:00SKST DubňanySF SKK EL Niňo Praha3:7
929. 11. 2015 11:00SKST Vlašim BTJ Sokol Líšeň6:4
928. 11. 2015 10:30SKST Vlašim CKST GMC Blansko2:8
929. 11. 2015 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Nusle Praha1:9
929. 11. 2015 08:30SVS Hradec Králové BTJ Slavoj Praha6:4
1012. 12. 2015 13:30TJ Slavoj PrahaSK Frýdlant n.O. B10:0
1012. 12. 2015 12:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Dubňany10:0
1012. 12. 2015 13:30KST GMC BlanskoTTC Elizza Praha7:3
1012. 12. 2015 15:00TJ Sokol LíšeňSVS Hradec Králové B6:4
1012. 12. 2015 16:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim B5:5
1012. 12. 2015 16:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST Vlašim C3:7
1113. 12. 2015 10:00TJ Slavoj PrahaSKST Dubňany9:1
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSK Frýdlant n.O. B10:0
1113. 12. 2015 08:30KST GMC BlanskoSVS Hradec Králové B8:2
1113. 12. 2015 10:00TJ Sokol LíšeňTTC Elizza Praha6:4
1113. 12. 2015 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Vlašim C8:2
1113. 12. 2015 10:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST Vlašim B0:10
1209. 01. 2016 14:00SK Frýdlant n.O. BSKST Vlašim B3:7
1209. 01. 2016 14:00SKST DubňanySKST Vlašim C5:5
1209. 01. 2016 16:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Elizza Praha6:4
1209. 01. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad LabemSVS Hradec Králové B4:6
1209. 01. 2016 13:30KST GMC BlanskoTJ Slavoj Praha6:4
1209. 01. 2016 15:00TJ Sokol LíšeňTJ Sokol Nusle Praha2:8
1310. 01. 2016 10:00SKST DubňanySKST Vlašim B1:9
1310. 01. 2016 08:30SK Frýdlant n.O. BSKST Vlašim C4:6
1310. 01. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad LabemTTC Elizza Praha3:7
1310. 01. 2016 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSVS Hradec Králové B9:1
1310. 01. 2016 10:00TJ Sokol LíšeňTJ Slavoj Praha4:6
1310. 01. 2016 08:30KST GMC BlanskoTJ Sokol Nusle Praha2:8
1423. 01. 2016 13:30KST GMC BlanskoSK Frýdlant n.O. B4:6
1423. 01. 2016 15:00TJ Sokol LíšeňSKST Dubňany6:4
1423. 01. 2016 18:30TJ Slavoj PrahaSF SKK EL Niňo Praha8:2
1423. 01. 2016 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKP Sever Ústí nad Labem10:0
1423. 01. 2016 15:00TTC Elizza PrahaSKST Vlašim B1:9
1423. 01. 2016 13:30SVS Hradec Králové BSKST Vlašim C4:6
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol LíšeňSK Frýdlant n.O. B4:6
1524. 01. 2016 08:30KST GMC BlanskoSKST Dubňany8:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSF SKK EL Niňo Praha8:2
1524. 01. 2016 10:00TJ Slavoj PrahaSKP Sever Ústí nad Labem9:1
1524. 01. 2016 08:30SVS Hradec Králové BSKST Vlašim B4:6
1524. 01. 2016 10:00TTC Elizza PrahaSKST Vlašim C3:7
1606. 02. 2016 14:00
Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
SK Frýdlant n.O. BTTC Elizza Praha9:1
1606. 02. 2016 14:00SKST DubňanySVS Hradec Králové B5:5
1606. 02. 2016 14:00SKST Vlašim BTJ Slavoj Praha7:3
1606. 02. 2016 16:30SKST Vlašim CTJ Sokol Nusle Praha3:7
1606. 02. 2016 16:00SF SKK EL Niňo PrahaKST GMC Blansko2:8
1606. 02. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad LabemTJ Sokol Líšeň4:6
1707. 02. 2016 10:00SKST DubňanyTTC Elizza Praha7:3
1707. 02. 2016 08:30
Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
SK Frýdlant n.O. BSVS Hradec Králové B5:5
1707. 02. 2016 08:30SKST Vlašim CTJ Slavoj Praha5:5
1707. 02. 2016 11:00SKST Vlašim BTJ Sokol Nusle Praha2:8
1707. 02. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad LabemKST GMC Blansko3:7
1707. 02. 2016 10:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol Líšeň5:5
1824. 09. 2015 17:00SKST Vlašim CSKST Vlašim B4:6
1813. 02. 2016 13:30SVS Hradec Králové BTTC Elizza Praha2:8
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol Nusle PrahaTJ Slavoj Praha8:2
1813. 02. 2016 15:00TJ Sokol LíšeňKST GMC Blansko3:7
1813. 02. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad LabemSF SKK EL Niňo Praha3:7
1813. 02. 2016 14:00SKST DubňanySK Frýdlant n.O. B3:7
1927. 02. 2016 16:00SF SKK EL Niňo PrahaSK Frýdlant n.O. B9:1
1927. 02. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST Dubňany3:7
1927. 02. 2016 13:30KST GMC BlanskoSKST Vlašim B4:6
1916. 02. 2016 18:00TJ Sokol LíšeňSKST Vlašim C6:4
1927. 02. 2016 13:30TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha7:3
1927. 02. 2016 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSVS Hradec Králové B10:0
2028. 02. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad LabemSK Frýdlant n.O. B2:8
2028. 02. 2016 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Dubňany5:5
2027. 02. 2016 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Vlašim B2:8
2017. 02. 2016 17:00KST GMC BlanskoSKST Vlašim C8:2
2028. 02. 2016 10:00TJ Sokol Nusle PrahaTTC Elizza Praha6:4
2028. 02. 2016 10:00TJ Slavoj PrahaSVS Hradec Králové B6:4
2112. 03. 2016 14:00
Sportovní hala gymnázia,Volgogradská 2631/6, Ostrava
SK Frýdlant n.O. BTJ Slavoj Praha3:7
2112. 03. 2016 14:00SKST DubňanyTJ Sokol Nusle Praha0:10
2112. 03. 2016 15:00TTC Elizza PrahaKST GMC Blansko4:6
2112. 03. 2016 13:00SVS Hradec Králové BTJ Sokol Líšeň4:6
2104. 03. 2016 17:00
SKST, Sportovní 1570, Vlašim
SKST Vlašim BSF SKK EL Niňo Praha9:1
2112. 03. 2016 16:30SKST Vlašim CSKP Sever Ústí nad Labem10:0
2213. 03. 2016 10:00SKST DubňanyTJ Slavoj Praha4:6
2213. 03. 2016 10:00
Sportovní hala gymnázia,Volgogradská 2631/6, Ostrava
SK Frýdlant n.O. BTJ Sokol Nusle Praha1:9
2213. 03. 2016 08:30SVS Hradec Králové BKST GMC Blansko3:7
2213. 03. 2016 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Líšeň7:3
2204. 03. 2016 14:30
SKST, Sportovní 1570, Vlašim
SKST Vlašim CSF SKK EL Niňo Praha4:6
2213. 03. 2016 11:00SKST Vlašim BSKP Sever Ústí nad Labem10:0
1/102. 04. 2016 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Vlašim B9:0wo
1/209. 04. 2016 15:00SKST Vlašim BTJ Sokol Nusle Praha0:9wo
Kvalifikace o 1LŽ 2016/17
109. 04. 2016 14:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Dubňany2:6
109. 04. 2016 14:00Avia ČakoviceTTC Moravská Slavia Brno3:6
209. 04. 2016 16:15SKST DubňanyTTC Moravská Slavia Brno3:6
209. 04. 2016 16:20SKP Sever Ústí nad Labem BAvia Čakovice3:6
309. 04. 2016 18:15Avia ČakoviceSKST Dubňany10:0wo
309. 04. 2016 18:15TTC Moravská Slavia BrnoSKP Sever Ústí nad Labem B5:5
2. liga žen skupina A
103. 10. 2015 10:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. A4:6
103. 10. 2015 10:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V. B6:4
103. 10. 2015 10:00Avia ČakoviceSF SKK EL Niňo Praha B4:6
103. 10. 2015 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky7:3
103. 10. 2015 09:30TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha B1:9
103. 10. 2015 09:30Spartak KapliceTJ ABC Branik3:7
203. 10. 2015 14:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. B4:6
203. 10. 2015 14:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V. A7:3
203. 10. 2015 13:30Avia ČakoviceTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky4:6
203. 10. 2015 13:30Slovan KST BohniceSF SKK EL Niňo Praha B5:5
203. 10. 2015 16:00TJ Slavoj Praha BTJ ABC Branik3:7
203. 10. 2015 16:00Spartak KapliceTJ Sokol Nusle Praha B4:6
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Nusle Praha B1:9
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ ABC Branik4:6
317. 10. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Slavoj Praha B8:2
317. 10. 2015 10:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySpartak Kaplice7:3
317. 10. 2015 10:00TJ HrádekAvia Čakovice6:4
317. 10. 2015 10:00KST KlatovySlovan KST Bohnice3:7
417. 10. 2015 13:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ ABC Branik4:6
417. 10. 2015 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Nusle Praha B5:5
417. 10. 2015 13:30SF SKK EL Niňo Praha BSpartak Kaplice6:4
417. 10. 2015 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Slavoj Praha B8:2
417. 10. 2015 14:00TJ HrádekSlovan KST Bohnice3:7
417. 10. 2015 14:00KST KlatovyAvia Čakovice6:4
531. 10. 2015 10:00Avia ČakoviceTJ Sokol Plzeň V. A3:7
531. 10. 2015 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Plzeň V. B6:4
531. 10. 2015 09:30TJ Slavoj Praha BTJ Hrádek2:8
501. 11. 2015 09:30Spartak KapliceKST Klatovy5:5
531. 10. 2015 10:30TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK EL Niňo Praha B4:6
531. 10. 2015 10:30TJ ABC BranikTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky8:2
631. 10. 2015 13:30Avia ČakoviceTJ Sokol Plzeň V. B4:6
631. 10. 2015 13:30Slovan KST BohniceTJ Sokol Plzeň V. A7:3
631. 10. 2015 16:00TJ Slavoj Praha BKST Klatovy4:6
631. 10. 2015 16:00Spartak KapliceTJ Hrádek4:6
631. 10. 2015 14:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky9:1
631. 10. 2015 14:00TJ ABC BranikSF SKK EL Niňo Praha B3:7
714. 11. 2015 10:30TJ HrádekKST Klatovy5:5
714. 11. 2015 10:30Avia ČakoviceSlovan KST Bohnice8:2
714. 11. 2015 09:30TJ Slavoj Praha BSpartak Kaplice4:6
714. 11. 2015 10:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Branik5:5
714. 11. 2015 10:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky6:4
717. 09. 2015 18:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B3:7
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V. ASF SKK EL Niňo Praha B5:5
828. 11. 2015 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky3:7
828. 11. 2015 10:00TJ HrádekTJ Sokol Nusle Praha B5:5
828. 11. 2015 10:00KST KlatovyTJ ABC Branik7:3
828. 11. 2015 10:00Avia ČakoviceTJ Slavoj Praha B7:3
828. 11. 2015 10:00Slovan KST BohniceSpartak Kaplice4:6
928. 11. 2015 13:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky5:5
928. 11. 2015 13:30TJ Sokol Plzeň V. BSF SKK EL Niňo Praha B5:5
928. 11. 2015 14:00TJ HrádekTJ ABC Branik3:7
928. 11. 2015 14:00KST KlatovyTJ Sokol Nusle Praha B8:2
928. 11. 2015 13:30Avia ČakoviceSpartak Kaplice6:4
928. 11. 2015 13:30Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha B7:3
1012. 12. 2015 09:30TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Plzeň V. A1:9
1012. 12. 2015 09:30Spartak KapliceTJ Sokol Plzeň V. B6:4
1012. 12. 2015 10:30TJ Sokol Nusle Praha BAvia Čakovice7:3
1012. 12. 2015 10:30TJ ABC BranikSlovan KST Bohnice5:5
1012. 12. 2015 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Hrádek8:2
1012. 12. 2015 10:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyKST Klatovy2:8
1112. 12. 2015 16:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Plzeň V. B5:5
1112. 12. 2015 16:00Spartak KapliceTJ Sokol Plzeň V. A1:9
1112. 12. 2015 14:00TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice8:2
1112. 12. 2015 14:00TJ ABC BranikAvia Čakovice2:8
1112. 12. 2015 13:30SF SKK EL Niňo Praha BKST Klatovy6:4
1112. 12. 2015 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Hrádek8:2
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Hrádek6:4
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy8:2
1209. 01. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha BAvia Čakovice3:7
1209. 01. 2016 10:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySlovan KST Bohnice3:7
1209. 01. 2016 10:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha B9:1
1209. 01. 2016 10:30TJ ABC BranikSpartak Kaplice6:4
1309. 01. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Hrádek5:5
1309. 01. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. AKST Klatovy8:2
1309. 01. 2016 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyAvia Čakovice2:8
1309. 01. 2016 13:30SF SKK EL Niňo Praha BSlovan KST Bohnice6:4
1309. 01. 2016 14:00TJ ABC BranikTJ Slavoj Praha B5:5
1309. 01. 2016 14:00TJ Sokol Nusle Praha BSpartak Kaplice5:5
1423. 01. 2016 10:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Plzeň V. A7:3
1423. 01. 2016 10:30TJ ABC BranikTJ Sokol Plzeň V. B8:2
1423. 01. 2016 09:30TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Niňo Praha B7:3
1423. 01. 2016 09:30Spartak KapliceTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky7:3
1423. 01. 2016 10:00Avia ČakoviceTJ Hrádek5:5
1423. 01. 2016 10:00Slovan KST BohniceKST Klatovy7:3
1523. 01. 2016 14:00TJ ABC BranikTJ Sokol Plzeň V. A7:3
1523. 01. 2016 14:00TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Plzeň V. B6:4
1523. 01. 2016 16:00Spartak KapliceSF SKK EL Niňo Praha B3:7
1523. 01. 2016 16:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky2:8
1523. 01. 2016 13:30Slovan KST BohniceTJ Hrádek8:2
1523. 01. 2016 13:30Avia ČakoviceKST Klatovy9:1
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. AAvia Čakovice3:7
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSlovan KST Bohnice2:8
1606. 02. 2016 10:00TJ HrádekTJ Slavoj Praha B5:5
1606. 02. 2016 10:00KST KlatovySpartak Kaplice6:4
1606. 02. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Nusle Praha B4:6
1606. 02. 2016 10:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ ABC Branik5:5
1706. 02. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. BAvia Čakovice5:5
1706. 02. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. ASlovan KST Bohnice1:9
1706. 02. 2016 14:00KST KlatovyTJ Slavoj Praha B8:2
1706. 02. 2016 14:00TJ HrádekSpartak Kaplice6:4
1706. 02. 2016 13:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Sokol Nusle Praha B4:6
1706. 02. 2016 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ ABC Branik5:5
1812. 02. 2016 18:00KST KlatovyTJ Hrádek5:5
1813. 02. 2016 10:30Slovan KST BohniceAvia Čakovice7:3
1813. 02. 2016 12:00Spartak KapliceTJ Slavoj Praha B5:5
1813. 02. 2016 10:30TJ ABC BranikTJ Sokol Nusle Praha B4:6
1813. 02. 2016 10:30TJ Sokol Praha 5 - StodůlkySF SKK EL Niňo Praha B7:3
1820. 09. 2015 17:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A0:10
1927. 02. 2016 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. A6:4
1927. 02. 2016 10:00TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyTJ Sokol Plzeň V. B4:6
1927. 02. 2016 10:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Hrádek9:1
1927. 02. 2016 10:30TJ ABC BranikKST Klatovy