Výsledky
1.liga mužů
129. 09. 2012 14:00US Steinerová Choceň ADTJ Hradec Králové B5:10
106. 10. 2012 15:00Baník Havířov BKST Zlín A10:4
106. 10. 2012 14:00Agrotec Hustopeče AElizza Praha A10:6
106. 10. 2012 14:00TJ Ostrava KST BSiko Orlová A10:8
106. 10. 2012 15:00TTC Litoměřice ASF SKK El Niňo Praha B3:10
106. 10. 2012 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ALibín 1096 Prachatice A10:3
220. 10. 2012 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ATJ Ostrava KST B9:9
220. 10. 2012 16:30Libín 1096 Prachatice ASiko Orlová A9:9
220. 10. 2012 15:00TTC Litoměřice AAgrotec Hustopeče A2:10
220. 10. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BElizza Praha A10:6
220. 10. 2012 14:00US Steinerová Choceň ABaník Havířov B10:5
220. 10. 2012 15:00DTJ Hradec Králové BKST Zlín A7:10
321. 10. 2012 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ASiko Orlová A9:9
321. 10. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ATJ Ostrava KST B9:9
321. 10. 2012 10:00TTC Litoměřice AElizza Praha A4:10
321. 10. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BAgrotec Hustopeče A10:2
321. 10. 2012 10:00US Steinerová Choceň AKST Zlín A10:8
321. 10. 2012 10:00DTJ Hradec Králové BBaník Havířov B8:10
403. 11. 2012 15:00Baník Havířov BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A5:10
403. 11. 2012 14:00KST Zlín ALibín 1096 Prachatice A10:7
403. 11. 2012 13:00Agrotec Hustopeče AUS Steinerová Choceň A10:3
403. 11. 2012 15:00Elizza Praha ADTJ Hradec Králové B6:10
403. 11. 2012 14:00TJ Ostrava KST BTTC Litoměřice A10:2
403. 11. 2012 16:00Siko Orlová ASF SKK El Niňo Praha B10:7
504. 11. 2012 10:00Baník Havířov BLibín 1096 Prachatice A2:10
504. 11. 2012 10:00KST Zlín AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A7:10
504. 11. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ADTJ Hradec Králové B10:6
504. 11. 2012 10:00Elizza Praha AUS Steinerová Choceň A10:1
504. 11. 2012 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Niňo Praha B5:10
504. 11. 2012 10:00Siko Orlová ATTC Litoměřice A10:3
617. 11. 2012 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ATTC Litoměřice A10:6
617. 11. 2012 15:00Libín 1096 Prachatice ASF SKK El Niňo Praha B10:4
617. 11. 2012 14:00US Steinerová Choceň ATJ Ostrava KST B10:8
617. 11. 2012 15:00DTJ Hradec Králové BSiko Orlová A7:10
617. 11. 2012 15:00Baník Havířov BAgrotec Hustopeče A4:10
617. 11. 2012 14:00KST Zlín AElizza Praha A5:10
718. 11. 2012 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ASF SKK El Niňo Praha B9:9
718. 11. 2012 10:00Libín 1096 Prachatice ATTC Litoměřice A10:3
718. 11. 2012 10:00US Steinerová Choceň ASiko Orlová A8:10
718. 11. 2012 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B10:6
718. 11. 2012 10:00Baník Havířov BElizza Praha A9:9
718. 11. 2012 10:00KST Zlín AAgrotec Hustopeče A6:10
801. 12. 2012 14:00Agrotec Hustopeče AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:3
801. 12. 2012 15:00Elizza Praha ALibín 1096 Prachatice A8:10
801. 12. 2012 14:00TJ Ostrava KST BBaník Havířov B5:10
801. 12. 2012 16:00Siko Orlová AKST Zlín A9:9
801. 12. 2012 16:00TTC Litoměřice AUS Steinerová Choceň A10:5
801. 12. 2012 15:00SF SKK El Niňo Praha BDTJ Hradec Králové B10:6
902. 12. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ALibín 1096 Prachatice A10:0
902. 12. 2012 10:00Elizza Praha AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:8
929. 11. 2012 19:00TJ Ostrava KST BKST Zlín A10:2
902. 12. 2012 10:00Siko Orlová ABaník Havířov B10:7
902. 12. 2012 10:00TTC Litoměřice ADTJ Hradec Králové B9:9
902. 12. 2012 10:00SF SKK El Niňo Praha BUS Steinerová Choceň A10:5
1015. 12. 2012 14:00US Steinerová Choceň AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:8
1015. 12. 2012 15:00DTJ Hradec Králové BLibín 1096 Prachatice A10:6
1015. 12. 2012 15:00Baník Havířov BTTC Litoměřice A10:0wo
1015. 12. 2012 14:00KST Zlín ASF SKK El Niňo Praha B2:10
1015. 12. 2012 14:00Agrotec Hustopeče ATJ Ostrava KST B10:3
1015. 12. 2012 15:00Elizza Praha ASiko Orlová A8:10
1116. 12. 2012 10:00US Steinerová Choceň ALibín 1096 Prachatice A9:9
1116. 12. 2012 10:00DTJ Hradec Králové BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:7
1116. 12. 2012 10:00Baník Havířov BSF SKK El Niňo Praha B10:5
1116. 12. 2012 10:00KST Zlín ATTC Litoměřice A10:0wo
1116. 12. 2012 10:00Agrotec Hustopeče ASiko Orlová A10:3
1116. 12. 2012 10:00Elizza Praha ATJ Ostrava KST B8:10
1212. 01. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BUS Steinerová Choceň A7:10
1212. 01. 2013 14:00KST Zlín ABaník Havířov B4:10
1212. 01. 2013 15:00Elizza Praha AAgrotec Hustopeče A7:10
1212. 01. 2013 16:00Siko Orlová ATJ Ostrava KST B7:10
1211. 01. 2013 19:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Litoměřice A10:1
1212. 01. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:7
1326. 01. 2013 14:00TJ Ostrava KST BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A9:9
1326. 01. 2013 16:00Siko Orlová ALibín 1096 Prachatice A6:10
1313. 01. 2013 13:00Agrotec Hustopeče ATTC Litoměřice A10:1
1326. 01. 2013 15:00Elizza Praha ASF SKK El Niňo Praha B4:10
1326. 01. 2013 15:00Baník Havířov BUS Steinerová Choceň A7:10
1326. 01. 2013 15:00KST Zlín ADTJ Hradec Králové B5:10
1427. 01. 2013 10:00Siko Orlová AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A9:9
1427. 01. 2013 10:00TJ Ostrava KST BLibín 1096 Prachatice A10:2
1425. 01. 2013 19:30Elizza Praha ATTC Litoměřice A10:5
1427. 01. 2013 10:00Agrotec Hustopeče ASF SKK El Niňo Praha B9:9
1427. 01. 2013 10:00KST Zlín AUS Steinerová Choceň A10:8
1427. 01. 2013 10:00Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B9:9
1509. 02. 2013 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ABaník Havířov B9:9
1509. 02. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice AKST Zlín A9:9
1509. 02. 2013 14:00US Steinerová Choceň AAgrotec Hustopeče A7:10
1509. 02. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BElizza Praha A10:7
1509. 02. 2013 15:00TTC Litoměřice ATJ Ostrava KST B4:10
1509. 02. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha BSiko Orlová A10:8
1610. 02. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice ABaník Havířov B10:7
1610. 02. 2013 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AKST Zlín A10:6
1610. 02. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BAgrotec Hustopeče A5:10
1610. 02. 2013 10:00US Steinerová Choceň AElizza Praha A7:10
1610. 02. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST B10:5
1610. 02. 2013 10:00TTC Litoměřice ASiko Orlová A5:10
1723. 02. 2013 15:00TTC Litoměřice AČZ Strakonice ELEKTROSTAV A6:10
1723. 02. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha BLibín 1096 Prachatice A10:4
1723. 02. 2013 14:00TJ Ostrava KST BUS Steinerová Choceň A10:4
1723. 02. 2013 16:00Siko Orlová ADTJ Hradec Králové B10:4
1723. 02. 2013 14:00Agrotec Hustopeče ABaník Havířov B10:4
1723. 02. 2013 15:00Elizza Praha AKST Zlín A10:4
1824. 02. 2013 10:00SF SKK El Niňo Praha BČZ Strakonice ELEKTROSTAV A10:6
1824. 02. 2013 10:00TTC Litoměřice ALibín 1096 Prachatice A7:10
1824. 02. 2013 10:00Siko Orlová AUS Steinerová Choceň A10:6
1824. 02. 2013 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B10:7
1824. 02. 2013 10:00Elizza Praha ABaník Havířov B5:10
1824. 02. 2013 10:00Agrotec Hustopeče AKST Zlín A10:2
1909. 03. 2013 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AAgrotec Hustopeče A4:10
1909. 03. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice AElizza Praha A10:5
1909. 03. 2013 15:00Baník Havířov BTJ Ostrava KST B3:10
1907. 03. 2013 18:00KST Zlín ASiko Orlová A3:10
1909. 03. 2013 14:00US Steinerová Choceň ATTC Litoměřice A10:3
1909. 03. 2013 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK El Niňo Praha B7:10
2010. 03. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice AAgrotec Hustopeče A10:7
2010. 03. 2013 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AElizza Praha A9:9
2010. 03. 2013 10:00KST Zlín ATJ Ostrava KST B4:10
2010. 03. 2013 10:00Baník Havířov BSiko Orlová A6:10
2010. 03. 2013 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Litoměřice A10:3
2010. 03. 2013 10:00US Steinerová Choceň ASF SKK El Niňo Praha B5:10
2123. 03. 2013 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV AUS Steinerová Choceň A8:10
2123. 03. 2013 15:00Libín 1096 Prachatice ADTJ Hradec Králové B7:10
2123. 03. 2013 15:00TTC Litoměřice ABaník Havířov B9:9
2123. 03. 2013 17:30SF SKK El Niňo Praha BKST Zlín A10:2
2123. 03. 2013 14:00TJ Ostrava KST BAgrotec Hustopeče A1:10
2123. 03. 2013 16:00Siko Orlová AElizza Praha A10:5
2224. 03. 2013 10:00Libín 1096 Prachatice AUS Steinerová Choceň A10:5
2224. 03. 2013 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAV ADTJ Hradec Králové B10:4
2222. 03. 2013 18:00
Pod Juliskou 4, Pha6
SF SKK El Niňo Praha BBaník Havířov B10:5
2224. 03. 2013 10:00TTC Litoměřice AKST Zlín A8:10
2224. 03. 2013 10:00Siko Orlová AAgrotec Hustopeče A4:10
2224. 03. 2013 10:00TJ Ostrava KST BElizza Praha A10:3
1/106. 04. 2013 10:30TJ Ostrava KST BAgrotec Hustopeče A9:7
1/106. 04. 2013 15:00SF SKK El Niňo Praha BSiko Orlová A9:3
1/207. 04. 2013 10:00Agrotec Hustopeče ATJ Ostrava KST B9:3
1/213. 04. 2013 15:00Siko Orlová ASF SKK El Niňo Praha B0:9
1/314. 04. 2013 13:00Agrotec Hustopeče ATJ Ostrava KST B9:1
2/127. 04. 2013 13:30SF SKK El Niňo Praha BAgrotec Hustopeče A9:4
2/202. 05. 2013 18:00Agrotec Hustopeče ASF SKK El Niňo Praha B5:9

zobrazit jen aktuální kola