Výsledky
3.liga mužů skupina E
106. 10. 2012 10:30TTC Poruba ARobot Mokré Lazce B1:10
106. 10. 2012 15:00Baník Havířov CSokol Brušperk A3:10
106. 10. 2012 15:00Sokol Vracov AKST Dolní Němčí A7:10
130. 09. 2012 14:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B10:8
106. 10. 2012 14:00KST Zlín BDDM Valašské Meziříčí A10:4
106. 10. 2012 16:00SK Přerov BSokol Neředín A10:4
220. 10. 2012 16:00SK Přerov BTJ Ostrava KST C2:10
220. 10. 2012 16:00Sokol Neředín ASiko Orlová B5:10
220. 10. 2012 14:00KST Zlín BSokol Vracov A7:10
220. 10. 2012 14:30DDM Valašské Meziříčí AKST Dolní Němčí A1:10
220. 10. 2012 16:00TTC Poruba ABaník Havířov C3:10
220. 10. 2012 15:00Robot Mokré Lazce BSokol Brušperk A10:7
321. 10. 2012 10:00SK Přerov BSiko Orlová B1:10
321. 10. 2012 10:00Sokol Neředín ATJ Ostrava KST C5:10
321. 10. 2012 10:00KST Zlín BKST Dolní Němčí A4:10
320. 10. 2012 09:00DDM Valašské Meziříčí ASokol Vracov A5:10
321. 10. 2012 10:00TTC Poruba ASokol Brušperk A0:10
321. 10. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BBaník Havířov C10:3
403. 11. 2012 16:00Baník Havířov CSK Přerov B10:3
403. 11. 2012 16:00Sokol Brušperk ASokol Neředín A10:4
403. 11. 2012 15:00Sokol Vracov ATTC Poruba A10:5
403. 11. 2012 14:00KST Dolní Němčí ARobot Mokré Lazce B10:8
425. 10. 2012 18:00TJ Ostrava KST CKST Zlín B10:7
427. 10. 2012 11:00Siko Orlová BDDM Valašské Meziříčí A10:1
504. 11. 2012 10:00Baník Havířov CSokol Neředín A10:4
504. 11. 2012 10:00Sokol Brušperk ASK Přerov B10:0
531. 10. 2012 17:30Sokol Vracov ARobot Mokré Lazce B1:10
504. 11. 2012 10:00KST Dolní Němčí ATTC Poruba A10:5
527. 10. 2012 17:00TJ Ostrava KST CDDM Valašské Meziříčí A10:1
504. 11. 2012 10:00Siko Orlová BKST Zlín B10:2
617. 11. 2012 16:00SK Přerov BKST Zlín B8:10
617. 11. 2012 16:00Sokol Neředín ADDM Valašské Meziříčí A10:4
617. 11. 2012 16:00TTC Poruba ATJ Ostrava KST C4:10
614. 11. 2012 18:00Robot Mokré Lazce BSiko Orlová B10:1
617. 11. 2012 15:00Baník Havířov CSokol Vracov A10:4
617. 11. 2012 16:00Sokol Brušperk AKST Dolní Němčí A10:5
718. 11. 2012 10:00SK Přerov BDDM Valašské Meziříčí A10:4
718. 11. 2012 10:00Sokol Neředín AKST Zlín B3:10
715. 11. 2012 19:00TTC Poruba ASiko Orlová B2:10
710. 11. 2012 11:00Robot Mokré Lazce BTJ Ostrava KST C10:8
718. 11. 2012 10:00Baník Havířov CKST Dolní Němčí A4:10
718. 11. 2012 10:00Sokol Brušperk ASokol Vracov A10:0
801. 12. 2012 15:00
v herně J.Strážnice
Sokol Vracov ASK Přerov B10:6
801. 12. 2012 14:00KST Dolní Němčí ASokol Neředín A10:2
801. 12. 2012 16:00TJ Ostrava KST CBaník Havířov C10:2
801. 12. 2012 14:00Siko Orlová BSokol Brušperk A10:7
801. 12. 2012 14:00KST Zlín BTTC Poruba A9:9
801. 12. 2012 14:30DDM Valašské Meziříčí ARobot Mokré Lazce B1:10
902. 12. 2012 10:00Sokol Vracov ASokol Neředín A10:6
902. 12. 2012 10:00KST Dolní Němčí ASK Přerov B10:2
902. 12. 2012 10:00TJ Ostrava KST CSokol Brušperk A10:8
902. 12. 2012 10:00Siko Orlová BBaník Havířov C10:4
927. 11. 2012 18:00KST Zlín BRobot Mokré Lazce B10:6
902. 12. 2012 10:00DDM Valašské Meziříčí ATTC Poruba A3:10
1015. 12. 2012 10:30TTC Poruba ASK Přerov B10:7
1015. 12. 2012 15:00Robot Mokré Lazce BSokol Neředín A10:2
1012. 12. 2012 18:00Baník Havířov CKST Zlín B8:10
1015. 12. 2012 16:00Sokol Brušperk ADDM Valašské Meziříčí A10:0
1009. 12. 2012 10:00Sokol Vracov ATJ Ostrava KST C8:10
1015. 12. 2012 14:00KST Dolní Němčí ASiko Orlová B4:10
1116. 12. 2012 10:00TTC Poruba ASokol Neředín A10:8
1116. 12. 2012 10:00Robot Mokré Lazce BSK Přerov B10:0
1116. 12. 2012 10:00Baník Havířov CDDM Valašské Meziříčí A10:1
1116. 12. 2012 10:00Sokol Brušperk AKST Zlín B10:1
1116. 12. 2012 10:00Sokol Vracov ASiko Orlová B6:10
1108. 12. 2012 16:00KST Dolní Němčí ATJ Ostrava KST C9:9
1211. 01. 2013 18:00Robot Mokré Lazce BTTC Poruba A10:2
1212. 01. 2013 16:00Sokol Brušperk ABaník Havířov C10:5
1212. 01. 2013 14:00KST Dolní Němčí ASokol Vracov A10:0
1212. 01. 2013 14:00Siko Orlová BTJ Ostrava KST C9:9
1212. 01. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí AKST Zlín B3:10
1212. 01. 2013 16:00Sokol Neředín ASK Přerov B7:10
1326. 01. 2013 16:00TJ Ostrava KST CSK Přerov B10:2
1326. 01. 2013 14:00Siko Orlová BSokol Neředín A10:0
1326. 01. 2013 13:00Sokol Vracov AKST Zlín B10:8
1326. 01. 2013 14:00KST Dolní Němčí ADDM Valašské Meziříčí A10:3
1326. 01. 2013 16:00Baník Havířov CTTC Poruba A10:4
1326. 01. 2013 16:00Sokol Brušperk ARobot Mokré Lazce B10:0wo
1427. 01. 2013 10:00Siko Orlová BSK Přerov B10:2
1425. 01. 2013 18:30TJ Ostrava KST CSokol Neředín A10:4
1427. 01. 2013 10:00KST Dolní Němčí AKST Zlín B9:9
1424. 01. 2013 18:30Sokol Vracov ADDM Valašské Meziříčí A10:1
1424. 01. 2013 18:00Sokol Brušperk ATTC Poruba A2:10
1427. 01. 2013 10:00Baník Havířov CRobot Mokré Lazce B10:2
1509. 02. 2013 18:00SK Přerov BBaník Havířov C9:9
1509. 02. 2013 16:00Sokol Neředín ASokol Brušperk A7:10
1509. 02. 2013 16:00TTC Poruba ASokol Vracov A10:4
1507. 02. 2013 18:00Robot Mokré Lazce BKST Dolní Němčí A10:8
1509. 02. 2013 16:00KST Zlín BTJ Ostrava KST C1:10
1509. 02. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí ASiko Orlová B1:10
1610. 02. 2013 10:00Sokol Neředín ABaník Havířov C1:10
1610. 02. 2013 10:00SK Přerov BSokol Brušperk A3:10
1610. 02. 2013 10:00Robot Mokré Lazce BSokol Vracov A2:10
1610. 02. 2013 10:00TTC Poruba AKST Dolní Němčí A10:6
1609. 02. 2013 09:30DDM Valašské Meziříčí ATJ Ostrava KST C0:10
1605. 02. 2013 18:00KST Zlín BSiko Orlová B9:9
1723. 02. 2013 14:00KST Zlín BSK Přerov B10:4
1723. 02. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí ASokol Neředín A6:10
1722. 02. 2013 18:00TJ Ostrava KST CTTC Poruba A10:1
1723. 02. 2013 14:00Siko Orlová BRobot Mokré Lazce B10:2
1723. 02. 2013 15:00
ve Strážnici
Sokol Vracov ABaník Havířov C10:7
1723. 02. 2013 14:00KST Dolní Němčí ASokol Brušperk A10:8
1824. 02. 2013 10:00DDM Valašské Meziříčí ASK Přerov B10:8
1824. 02. 2013 10:00KST Zlín BSokol Neředín A9:9
1820. 02. 2013 16:30Siko Orlová BTTC Poruba A10:0
1819. 02. 2013 20:00TJ Ostrava KST CRobot Mokré Lazce B9:9
1824. 02. 2013 10:00KST Dolní Němčí ABaník Havířov C10:5
1824. 02. 2013 10:00
ve Strážnici
Sokol Vracov ASokol Brušperk A10:5
1909. 03. 2013 16:00SK Přerov BSokol Vracov A1:10
1909. 03. 2013 16:00Sokol Neředín AKST Dolní Němčí A5:10
1921. 02. 2013 19:00Baník Havířov CTJ Ostrava KST C3:10
1909. 03. 2013 16:00Sokol Brušperk ASiko Orlová B4:10
1909. 03. 2013 17:30TTC Poruba AKST Zlín B7:10
1909. 03. 2013 15:00Robot Mokré Lazce BDDM Valašské Meziříčí A3:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Neředín ASokol Vracov A4:10
2010. 03. 2013 10:00SK Přerov BKST Dolní Němčí A2:10
2010. 03. 2013 10:00Sokol Brušperk ATJ Ostrava KST C5:10
2010. 03. 2013 10:00Baník Havířov CSiko Orlová B3:10
2010. 03. 2013 10:00Robot Mokré Lazce BKST Zlín B7:10
2008. 03. 2013 20:00TTC Poruba ADDM Valašské Meziříčí A10:2
2123. 03. 2013 16:00SK Přerov BTTC Poruba A0:10
2123. 03. 2013 16:00Sokol Neředín ARobot Mokré Lazce B10:8
2123. 03. 2013 15:00KST Zlín BBaník Havířov C9:9
2123. 03. 2013 14:30DDM Valašské Meziříčí ASokol Brušperk A3:10
2123. 03. 2013 17:30TJ Ostrava KST CSokol Vracov A10:0
2123. 03. 2013 14:00Siko Orlová BKST Dolní Němčí A10:3
2222. 03. 2013 17:30Sokol Neředín ATTC Poruba A5:10
2224. 03. 2013 10:00SK Přerov BRobot Mokré Lazce B9:9
2223. 03. 2013 09:00DDM Valašské Meziříčí ABaník Havířov C4:10
2224. 03. 2013 10:00KST Zlín BSokol Brušperk A8:10
2224. 03. 2013 10:00Siko Orlová BSokol Vracov A10:8
2222. 03. 2013 18:00TJ Ostrava KST CKST Dolní Němčí A10:0
1/106. 04. 2013 16:00TJ Ostrava KST CSokol Brušperk A9:1
1/106. 04. 2013 14:00Siko Orlová BKST Dolní Němčí A9:2
1/213. 04. 2013 16:00Sokol Brušperk ATJ Ostrava KST C2:9
1/213. 04. 2013 14:00KST Dolní Němčí ASiko Orlová B8:9
2/127. 04. 2013 16:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B9:8
2/204. 05. 2013 14:00Siko Orlová BTJ Ostrava KST C9:6
2/305. 05. 2013 10:00TJ Ostrava KST CSiko Orlová B9:7

zobrazit jen aktuální kola