Výsledky
Extraliga žen
114. 09. 2012 16:00
v herně SKST Hodonín
SKST Dubňany ASKST Mart Hodonín A0:6
122. 09. 2012 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASK Dobré A6:0
122. 09. 2012 17:30BSK Malenovice ABaník Havířov A6:2
122. 09. 2012 15:00TTC Litoměřice AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
122. 09. 2012 11:00SKST Vlašim ASpartak Hluk A MP Dream3:6
223. 09. 2012 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ABaník Havířov A6:0
223. 09. 2012 14:00BSK Malenovice ASK Dobré A2:6
223. 09. 2012 10:00TTC Litoměřice ASpartak Hluk A MP Dream1:6
223. 09. 2012 10:00SKST Vlašim AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
324. 09. 2012 17:00MSK ČP Břeclav A GumotexSpartak Hluk A MP Dream6:2
329. 09. 2012 17:00SK Dobré ATTC Litoměřice A6:0
329. 09. 2012 15:00Baník Havířov ASKST Vlašim A6:4
324. 11. 2012 15:00SKST Dubňany ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
324. 11. 2012 15:00SKST Mart Hodonín ABSK Malenovice A6:0
430. 09. 2012 10:00SK Dobré ASKST Vlašim A6:3
430. 09. 2012 14:00Baník Havířov ATTC Litoměřice A4:6
425. 11. 2012 10:00SKST Dubňany ABSK Malenovice A6:4
425. 11. 2012 10:00SKST Mart Hodonín ASK Frýdlant nad Ostravicí A6:1
527. 10. 2012 16:30SK Frýdlant nad Ostravicí ABSK Malenovice A6:1
527. 10. 2012 15:00TTC Litoměřice ASKST Dubňany A0:6
527. 10. 2012 15:00SKST Vlašim ASKST Mart Hodonín A1:6
527. 10. 2012 10:30MSK ČP Břeclav A GumotexBaník Havířov A6:3
527. 10. 2012 10:00Spartak Hluk A MP DreamSK Dobré A2:6
628. 10. 2012 10:00TTC Litoměřice ASKST Mart Hodonín A0:6
628. 10. 2012 10:00SKST Vlašim ASKST Dubňany A6:3
626. 10. 2012 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Dobré A6:2
626. 10. 2012 18:00Spartak Hluk A MP DreamBaník Havířov A6:1
716. 11. 2012 18:00SK Dobré ABaník Havířov A6:0
717. 11. 2012 10:00SKST Dubňany ASpartak Hluk A MP Dream1:6
717. 11. 2012 14:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex5:5
717. 11. 2012 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ATTC Litoměřice A6:0
717. 11. 2012 17:30BSK Malenovice ASKST Vlašim A6:2
816. 11. 2012 18:00SKST Dubňany AMSK ČP Břeclav A Gumotex0:6
818. 11. 2012 14:00SKST Mart Hodonín ASpartak Hluk A MP Dream6:0
818. 11. 2012 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Vlašim A6:0
818. 11. 2012 14:00BSK Malenovice ATTC Litoměřice A6:1
901. 12. 2012 14:00TTC Litoměřice ASKST Vlašim A0:6
901. 12. 2012 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Frýdlant nad Ostravicí A5:5
901. 12. 2012 15:00Spartak Hluk A MP DreamBSK Malenovice A5:5
901. 12. 2012 16:00SKST Dubňany ASK Dobré A1:6
901. 12. 2012 14:00SKST Mart Hodonín ABaník Havířov A6:0
1002. 12. 2012 10:00MSK ČP Břeclav A GumotexBSK Malenovice A6:4
1030. 11. 2012 18:00Spartak Hluk A MP DreamSK Frýdlant nad Ostravicí A2:6
1002. 12. 2012 10:00SKST Mart Hodonín ASK Dobré A6:1
1002. 12. 2012 10:00SKST Dubňany ABaník Havířov A6:3
1120. 12. 2012 16:00SKST Mart Hodonín ASKST Dubňany A6:0
1105. 01. 2013 17:00SK Dobré ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1105. 01. 2013 16:00Baník Havířov ABSK Malenovice A5:5
1105. 01. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexTTC Litoměřice A6:2
1105. 01. 2013 15:00Spartak Hluk A MP DreamSKST Vlašim A6:3
1206. 01. 2013 14:00Baník Havířov ASK Frýdlant nad Ostravicí A4:6
1206. 01. 2013 10:00SK Dobré ABSK Malenovice A5:5
1206. 01. 2013 10:00Spartak Hluk A MP DreamTTC Litoměřice A6:2
1206. 01. 2013 10:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Vlašim A6:0
1304. 01. 2013 19:00Spartak Hluk A MP DreamMSK ČP Břeclav A Gumotex0:6
1312. 01. 2013 15:00TTC Litoměřice ASK Dobré A1:6
1312. 01. 2013 15:00SKST Vlašim ABaník Havířov A2:6
1312. 01. 2013 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Dubňany A6:2
1312. 01. 2013 17:30BSK Malenovice ASKST Mart Hodonín A1:6
1413. 01. 2013 10:00SKST Vlašim ASK Dobré A2:6
1413. 01. 2013 10:00TTC Litoměřice ABaník Havířov A1:6
1413. 01. 2013 14:00BSK Malenovice ASKST Dubňany A6:1
1413. 01. 2013 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASKST Mart Hodonín A2:6
1509. 02. 2013 14:00BSK Malenovice ASK Frýdlant nad Ostravicí A3:6
1509. 02. 2013 16:30SKST Dubňany ATTC Litoměřice A6:0
1508. 02. 2013 17:00
ve sp.hale ve Vlašimi
SKST Mart Hodonín ASKST Vlašim A6:0
1509. 02. 2013 10:00Baník Havířov AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
1509. 02. 2013 16:30SK Dobré ASpartak Hluk A MP Dream4:6
1608. 02. 2013 19:00
ve sp.hale ve Vlašimi
SKST Mart Hodonín ATTC Litoměřice A6:1
1610. 02. 2013 10:00SKST Dubňany ASKST Vlašim A6:1
1608. 02. 2013 18:00Baník Havířov ASpartak Hluk A MP Dream1:6
1608. 02. 2013 16:30SK Dobré AMSK ČP Břeclav A Gumotex2:6
1724. 03. 2013 14:00Baník Havířov ASK Dobré A3:6
1709. 03. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A2:6
1709. 03. 2013 10:00Spartak Hluk A MP DreamSKST Dubňany A6:1
1709. 03. 2013 15:00TTC Litoměřice ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1711. 03. 2013 15:00
v hale Sportovní ul.Vlašim
SKST Vlašim ABSK Malenovice A5:5
1808. 03. 2013 18:00Spartak Hluk A MP DreamSKST Mart Hodonín A1:6
1808. 03. 2013 18:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Dubňany A6:0
1810. 03. 2013 10:00SKST Vlašim ASK Frýdlant nad Ostravicí A0:6
1810. 03. 2013 15:00TTC Litoměřice ABSK Malenovice A1:6
1923. 03. 2013 15:00SKST Vlašim ATTC Litoměřice A6:0
1923. 03. 2013 14:00SK Frýdlant nad Ostravicí AMSK ČP Břeclav A Gumotex1:6
1923. 03. 2013 17:30BSK Malenovice ASpartak Hluk A MP Dream6:3
1922. 03. 2013 18:00SK Dobré ASKST Dubňany A6:1
1922. 03. 2013 18:00Baník Havířov ASKST Mart Hodonín A1:6
2024. 03. 2013 14:00BSK Malenovice AMSK ČP Břeclav A Gumotex3:6
2024. 03. 2013 10:00SK Frýdlant nad Ostravicí ASpartak Hluk A MP Dream6:0
2023. 03. 2013 17:00SK Dobré ASKST Mart Hodonín A0:6
2023. 03. 2013 14:00Baník Havířov ASKST Dubňany A6:1
1/101. 04. 2013 17:00SK Frýdlant nad Ostravicí ABSK Malenovice A5:1
1/101. 04. 2013 16:00Spartak Hluk A MP DreamSK Dobré A3:5
1/202. 04. 2013 14:00BSK Malenovice ASK Frýdlant nad Ostravicí A1:5
1/205. 04. 2013 17:00SK Dobré ASpartak Hluk A MP Dream5:4
2/113. 04. 2013 14:00SKST Mart Hodonín ASK Dobré A5:1
2/113. 04. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSK Frýdlant nad Ostravicí A5:0
2/214. 04. 2013 14:00SK Dobré ASKST Mart Hodonín A0:5
2/216. 04. 2013 17:00SK Frýdlant nad Ostravicí AMSK ČP Břeclav A Gumotex0:5
3/124. 04. 2013 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex5:3
3/226. 04. 2013 17:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A5:4
3/329. 04. 2013 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex4:5
3/401. 05. 2013 16:00MSK ČP Břeclav A GumotexSKST Mart Hodonín A1:5
3/504. 05. 2013 18:00SKST Mart Hodonín AMSK ČP Břeclav A Gumotex4:5

zobrazit jen aktuální kola