Svaz - KSST Vysočina

Výpis čtyřher - Jadrný Šimon

Regionální přebor I. třídy
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Venku20. 10. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Hloch Tomáš
Latocha Jan
32/-
Venku01. 12. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Pavlíček Karel
Čejka Marek
31/-
Venku08. 12. 2013Pospíchal Petr
Jadrný Šimon
Richter Jaroslav
Musil Josef
31/-
Venku15. 12. 2013Jadrný Šimon
Škrdla David
Koláček Lukáš
Kučera Pavel
13-/
Venku19. 01. 2014Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Hloch Tomáš
Hovorka Zdeněk
23-/
Venku26. 01. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Sebroň Jiří
Ileček Milan
31/-
Venku02. 02. 2014Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Klimeš Martin
Polák Martin
30/-
Venku16. 02. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Růžičková Pavla
Nešpor Ladislav
32/-
Venku23. 02. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Pikolonová Šárka
Kourek Pavel
31/-
Venku02. 03. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Pavlíček Karel
Kriegsmann Miroslav
31/-
Venku09. 03. 2014Jadrný Šimon
Viktora Miroslav
Holas Petr
Musil Josef
31/-
Venku23. 03. 2014Viktora Miroslav
Jadrný Šimon
Koláček Lukáš
Ondrák Lukáš
30/-
Regionální přebor II. třídy
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Venku13. 10. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Svoboda Václav
Dorážka Jaroslav
30/-
Venku20. 10. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Dohnal Luboš
Klimeš Ladislav
31/-
Venku27. 10. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Hos František
Kosztolányi Pavel
30/-
Venku03. 11. 2013Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Kodet Jan
Sedlický Jiří
23-/
Venku24. 11. 2013Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Wejwoda Petr
Wiederlechner Marek
31/-
Venku01. 12. 2013Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Herkner Josef
Pittner Jakub
32/-
Venku08. 12. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Marek Libor
Drozd Petr
30/-
Venku15. 12. 2013Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Ripper Jiří
Szathmary Roman
31/-
Venku12. 01. 2014Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Novotný Zdeněk
Povýšil Vladko
30/-
Venku19. 01. 2014Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Dočekal Václav
Tlačbaba Ondřej
30/-
Venku26. 01. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Vrzal Matěj
Mrhal Jan
30/-
Venku26. 01. 2014Pospíchal Libor
Jadrný Šimon
Hos František
Kosztolányi Pavel
30/-
Venku02. 02. 2014Jadrný Šimon
Pospíchal Petr
Ladra Robert
Ladra Jan
30/-
Venku23. 02. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Wejwoda Petr
Trávník Milan
31/-
Venku02. 03. 2014Jadrný Šimon
Lengál Dominik
Pittner Jakub
Procházková Anežka
30/-
Venku09. 03. 2014Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Vachtfeidl Petr st.
Nechvátalová Jana
32/-
Venku23. 03. 2014Lengál Dominik
Jadrný Šimon
Veselý Jaromír
Pýcha Jiří
30/-
Regionální přebor III. třídy
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Venku13. 10. 2013Kolátor Tomáš
Jadrný Šimon
Kopečný Miroslav
Kopečný Pavel
32/-
Venku20. 10. 2013Jadrný Šimon
Kolátor Tomáš
Koláček Lukáš
Irha Andrej
13-/
Venku27. 10. 2013Jadrný Šimon
Kolátor Tomáš
Koukal Vít
Málek Vít
30/-
Venku03. 11. 2013Kolátor Tomáš
Jadrný Šimon
Křivánek Adam
Šalanda Vít
30/-
Venku10. 11. 2013Kolátor Tomáš
Jadrný Šimon
Tlačbaba Martin
Komárek Patrik
13-/
Venku24. 11. 2013Kolátor Tomáš
Jadrný Šimon
Pytlík Petr
Zvolánek Petr
30/-
Venku01. 12. 2013Jadrný Šimon
Píšová Adéla
Andrýzek Metoděj
Vlach Jaroslav
30/-
Venku12. 01. 2014Jadrný Šimon
Píšová Adéla
Vařílek Josef
Reiterman Jaroslav
32/-
Venku19. 01. 2014Píšová Adéla
Jadrný Šimon
Novák Filip
Ondrák Lukáš
31/-
Venku26. 01. 2014Jadrný Šimon
Píšová Adéla
Fejta Richard
Koukal Jiří
30/-
Venku02. 02. 2014Jadrný Šimon
Píšová Adéla
Pittner Jakub
Křivánek Jan
31/-
Venku16. 02. 2014Jadrný Šimon
Píšová Adéla
Tlačbaba Martin
Komárek Patrik
30/-
Venku23. 02. 2014Píšová Adéla
Jadrný Šimon
Pejcha Lukáš
Kunst Jiří
30/-
Venku02. 03. 2014Jadrný Šimon
Píšová Adéla
Andrýzek Metoděj
Ecker Jiří
31/-
Venku02. 03. 2014Kolátor Karel
Jadrný Šimon
Chvojsík Jaroslav
Vlach Jaroslav
03-/
Jméno iddílu