Svaz - RSST Kladno

Výpis dvouher - Švejda Ondřej

Regionální soutěž I.třídy
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Doma13. 11. 2013Švejda OndřejBílý Josef 03-/
Doma13. 11. 2013Švejda OndřejTuček Miroslav 13-/
Venku19. 11. 2013Švejda OndřejProcházka Ondřej 03-/
Venku19. 11. 2013Švejda OndřejHabrcetl Milan 30/-
Venku19. 11. 2013Švejda OndřejSvoboda David 32/-
Venku19. 11. 2013Švejda OndřejBurgr Martin 03-/
Doma27. 11. 2013Švejda OndřejPeltán Petr 30/-
Doma27. 11. 2013Švejda OndřejKříž Petr 03-/
Doma27. 11. 2013Švejda OndřejJůza Jan 23-/
Doma27. 11. 2013Švejda OndřejŠavel Pavel 03-/
Venku05. 12. 2013Švejda OndřejRapp Jiří-1-1-7 03-/
Venku05. 12. 2013Švejda OndřejBarták Jiří10-11-14-3 13-/
Venku05. 12. 2013Švejda OndřejVykysalý Roman-4-4-7 03-/
Venku05. 12. 2013Švejda OndřejOcásek Rostislav-4-6-8 03-/
Doma11. 12. 2013Švejda OndřejPolomini Petr 32/-
Doma11. 12. 2013Švejda OndřejDrmota Miroslav 23-/
Doma11. 12. 2013Švejda OndřejPort Jaroslav 03-/
Doma08. 01. 2014Švejda OndřejTájek Jaroslav 13-/
Doma08. 01. 2014Švejda OndřejZbírkovský Milan 13-/
Doma22. 01. 2014Švejda OndřejŠimo Vladimír 03-/
Doma22. 01. 2014Švejda OndřejČermák Milan 03-/
Venku29. 01. 2014Švejda OndřejKratochvíl Tomáš 13-/
Venku29. 01. 2014Švejda OndřejMarák Michal 13-/
Venku29. 01. 2014Švejda OndřejStolz Daniel 03-/
Venku29. 01. 2014Švejda OndřejKomárek Pavel 03-/
Doma05. 02. 2014Švejda OndřejAndrš Martin 13-/
Doma05. 02. 2014Švejda OndřejSklenička Jaroslav 03-/
Doma05. 02. 2014Švejda OndřejVilímek Michal 03-/
Doma05. 02. 2014Švejda OndřejZoth Pavel 32/-
Venku13. 02. 2014Švejda OndřejVondráček Aleš 03-/
Venku13. 02. 2014Švejda OndřejVysoudil Tomáš 13-/
Venku13. 02. 2014Švejda OndřejLengál Ivo 13-/
Venku13. 02. 2014Švejda OndřejKunc Václav 23-/
Venku24. 02. 2014Švejda OndřejTuček Miroslav 03-/
Venku24. 02. 2014Švejda OndřejBílý Josef 03-/
Venku24. 02. 2014Švejda OndřejHlaváček Jan 03-/
Venku24. 02. 2014Švejda OndřejBílý Tomáš 13-/
Venku20. 03. 2014Švejda OndřejJůza Jan 03-/
Venku20. 03. 2014Švejda OndřejŠavel Pavel 03-/
Venku20. 03. 2014Švejda OndřejKříž Petr 23-/
Venku20. 03. 2014Švejda OndřejPeltán Petr 03-/
Doma02. 04. 2014Švejda OndřejVykysalý Roman 03-/
Doma02. 04. 2014Švejda OndřejRapp Jiří 03-/
Doma02. 04. 2014Švejda OndřejWO 30/-
Doma02. 04. 2014Švejda OndřejOcásek Rostislav 23-/
Venku11. 04. 2014Švejda OndřejPort Jaroslav 03-/
Venku11. 04. 2014Švejda OndřejPolomini Petr 03-/
Venku11. 04. 2014Švejda OndřejPoroda Zdeněk 23-/
Venku11. 04. 2014Švejda OndřejNývlt Lukáš 23-/
Regionální soutěž II.třídy
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Doma02. 10. 2013Švejda OndřejKáčerek Vratislav-7-4103-623-/
Doma02. 10. 2013Švejda OndřejZoth Pavel-9-7108832/-
Doma02. 10. 2013Švejda OndřejAndrš Martin-8-39-7 13-/
Doma02. 10. 2013Švejda OndřejWO 30/-
Venku15. 10. 2013Švejda OndřejKulich Vladimír 03-/
Venku15. 10. 2013Švejda OndřejZíma Jiří 03-/
Venku15. 10. 2013Švejda OndřejRambousek Zdeněk 31/-
Venku15. 10. 2013Švejda OndřejOvčaříková Eva 03-/
Doma23. 10. 2013Švejda OndřejLengál Ivo892 30/-
Doma23. 10. 2013Švejda OndřejVojna Pavel-4-389932/-
Doma23. 10. 2013Švejda OndřejVojna Stanislav59-87 31/-
Doma23. 10. 2013Švejda OndřejJaneček Petr9-9-3-7 13-/
Venku28. 10. 2013Švejda OndřejNěmec Josef 03-/
Venku28. 10. 2013Švejda OndřejKasík Martin 13-/
Venku28. 10. 2013Švejda OndřejBromský Vladimír 03-/
Venku28. 10. 2013Švejda OndřejHusák Jan 13-/
Doma06. 11. 2013Švejda OndřejJedlička Jaroslav-9-8-3 03-/
Doma06. 11. 2013Švejda OndřejGniewek Michal13-7-54-723-/
Doma06. 11. 2013Švejda OndřejHudeček Josef-6-48-7 13-/
Venku11. 11. 2013Švejda OndřejFleislébr Jiří 03-/
Venku11. 11. 2013Švejda OndřejAssar Adrian 03-/
Venku11. 11. 2013Švejda OndřejStrejc Václav 31/-
Venku11. 11. 2013Švejda OndřejŠimon Jan 31/-
Doma20. 11. 2013Švejda OndřejSvoboda David-9-58-9 13-/
Doma20. 11. 2013Švejda OndřejHorbaj Dušan-63-9-4 13-/
Venku28. 11. 2013Švejda OndřejJírový Jiří 13-/
Venku28. 11. 2013Švejda OndřejPreis František 32/-
Venku28. 11. 2013Švejda OndřejSlabý Jiří 03-/
Venku28. 11. 2013Švejda OndřejFrolík Petr 03-/
Doma04. 12. 2013Švejda OndřejSchönfelder Jaroslav-6-7-6 03-/
Doma04. 12. 2013Švejda OndřejČermák Petr7-2-4-3 13-/
Doma04. 12. 2013Švejda OndřejFolbrecht Roman71211 30/-
Doma04. 12. 2013Švejda OndřejLaštovka Jiří9916 30/-
Regionální soutěž III.třídy
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Doma15. 01. 2014Švejda OndřejCoubal Václav 30/-
Doma15. 01. 2014Švejda OndřejHálek Zdeněk 32/-
Doma15. 01. 2014Švejda OndřejPetřík Ladislav 31/-
Doma15. 01. 2014Švejda OndřejJílek Libor 31/-
Venku21. 01. 2014Švejda OndřejPodhráský Petr 31/-
Venku21. 01. 2014Švejda OndřejZáhrubský David 30/-
Venku21. 01. 2014Švejda OndřejProcházka Michal 30/-
Venku21. 01. 2014Švejda OndřejAssar Adrian 23-/
Venku04. 02. 2014Švejda OndřejDobej Michal 31/-
Venku04. 02. 2014Švejda OndřejKasnerová Karolína 32/-
Venku04. 02. 2014Švejda OndřejŠtricová Niamh 23-/
Venku04. 02. 2014Švejda OndřejRampa Ladislav 13-/
Doma12. 02. 2014Švejda OndřejLukáš David 31/-
Doma12. 02. 2014Švejda OndřejLafek Dominik 30/-
Doma12. 02. 2014Švejda OndřejPrůša Ondřej 30/-
Doma12. 02. 2014Švejda OndřejPrůša Jakub 31/-
Venku21. 02. 2014Švejda OndřejSchönfelder Jaroslav 13-/
Venku21. 02. 2014Švejda OndřejPudil Miroslav 31/-
Venku21. 02. 2014Švejda OndřejBalada Luboš 31/-
Venku21. 02. 2014Švejda OndřejMelkus Alan 23-/
Doma26. 02. 2014Švejda OndřejVojtek Branislav 03-/
Doma26. 02. 2014Švejda OndřejPolomini Petr 32/-
Doma26. 02. 2014Švejda OndřejPoroda Zdeněk 32/-
Doma26. 02. 2014Švejda OndřejKoucký Jindřich 23-/
Jméno iddílu