Svaz - RSST Kladno

Výpis dvouher - Sláma Jan

Regionální soutěž I. třídy
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Doma02. 11. 2016Sláma JanNývlt Lukáš 31/-
Doma02. 11. 2016Sláma JanPolomini Petr 23-/
Doma02. 11. 2016Sláma JanPort Jaroslav 31/-
Doma02. 11. 2016Sláma JanSirůček Jiří 13-/
Venku10. 11. 2016Sláma JanOcásek Rostislav 03-/
Venku10. 11. 2016Sláma JanRapp Jiří 23-/
Venku10. 11. 2016Sláma JanBarták Jiří 13-/
Venku10. 11. 2016Sláma JanMatějíček Marcel 13-/
Doma30. 11. 2016Sláma JanHorbaj Dušan 23-/
Doma30. 11. 2016Sláma JanBílý Tomáš 13-/
Doma30. 11. 2016Sláma JanHlaváček Jan 23-/
Doma30. 11. 2016Sláma JanBílý Josef 30/-
Venku20. 12. 2016Sláma JanŠubrt Tomáš 30/-
Venku20. 12. 2016Sláma JanGniewek Michal 31/-
Venku20. 12. 2016Sláma JanKarmazín Pavel 03-/
Venku20. 12. 2016Sláma JanHudeček Josef 31/-
Venku10. 01. 2017Sláma JanMaterna George 23-/
Venku10. 01. 2017Sláma JanVajnar Luboš 03-/
Venku10. 01. 2017Sláma JanČerný Martin 13-/
Venku10. 01. 2017Sláma JanBouška Jiří 13-/
Doma18. 01. 2017Sláma JanZoth Pavel 03-/
Doma18. 01. 2017Sláma JanAndrš Martin 31/-
Doma18. 01. 2017Sláma JanSklenička Jaroslav 03-/
Doma18. 01. 2017Sláma JanVilímek Michal 23-/
Doma01. 02. 2017Sláma JanŠulc Jiří 31/-
Doma01. 02. 2017Sláma JanVondráček Aleš 13-/
Doma01. 02. 2017Sláma JanVysoudil Tomáš 13-/
Doma01. 02. 2017Sláma JanČižinský Zdeněk 03-/
Venku09. 02. 2017Sláma JanNývlt Lukáš 03-/
Venku09. 02. 2017Sláma JanPort Jaroslav 03-/
Venku09. 02. 2017Sláma JanPolomini Petr 23-/
Venku09. 02. 2017Sláma JanSirůček Jiří 03-/
Doma15. 02. 2017Sláma JanOcásek Rostislav 03-/
Doma15. 02. 2017Sláma JanMatějíček Marcel 13-/
Doma15. 02. 2017Sláma JanBarták Jiří 23-/
Doma15. 02. 2017Sláma JanRapp Jiří 13-/
Venku01. 03. 2017Sláma JanFryš Zdeněk 03-/
Venku01. 03. 2017Sláma JanZbírkovský Milan 03-/
Venku01. 03. 2017Sláma JanSokolovský Petr 03-/
Venku01. 03. 2017Sláma JanTájek Jaroslav 32/-
Doma08. 03. 2017Sláma JanFrolík Petr 31/-
Doma08. 03. 2017Sláma JanKříž Petr 13-/
Doma08. 03. 2017Sláma JanŠkach Jaroslav 30/-
Doma08. 03. 2017Sláma JanJůza Jan 03-/
Venku13. 03. 2017Sláma JanHorbaj Dušan 13-/
Regionální soutěž II. třídy
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Venku04. 10. 2016Sláma JanZíma Jiří-5-910-8 13-/
Venku04. 10. 2016Sláma JanJarolímek Jiří-10-9129-1123-/
Venku04. 10. 2016Sláma JanOvčaříková Eva11-7-6-9 13-/
Venku04. 10. 2016Sláma JanKulich Vladimír-6-6-6 03-/
Doma12. 10. 2016Sláma JanChadima Ondřej 32/-
Doma12. 10. 2016Sláma JanČerný Martin 03-/
Doma12. 10. 2016Sláma JanKulichová Lenka 03-/
Doma12. 10. 2016Sláma JanHnilička Ondřej 23-/
Venku19. 10. 2016Sláma JanBrynda Matyáš 32/-
Venku19. 10. 2016Sláma JanChaloupka Mikuláš 13-/
Venku19. 10. 2016Sláma JanArchmann Jiří 31/-
Venku19. 10. 2016Sláma JanVojna Daniel 32/-
Doma26. 10. 2016Sláma JanVojna Pavel 32/-
Doma26. 10. 2016Sláma JanKunc Václav 03-/
Doma26. 10. 2016Sláma JanFořt Bedřich 31/-
Doma26. 10. 2016Sláma JanTihan Jiří 31/-
Venku01. 11. 2016Sláma JanHálek Zdeněk 32/-
Venku01. 11. 2016Sláma JanEbert Tomáš st. 13-/
Venku01. 11. 2016Sláma JanStrejc Václav 03-/
Venku01. 11. 2016Sláma JanCoubal Václav 31/-
Doma09. 11. 2016Sláma JanHusák Jan 32/-
Doma09. 11. 2016Sláma JanVinkl Milan 31/-
Doma09. 11. 2016Sláma JanHrudka Petr 30/-
Doma09. 11. 2016Sláma JanBromský Vladimír 13-/
Venku18. 11. 2016Sláma JanNedvěd Vladimír 13-/
Venku18. 11. 2016Sláma JanPudil Miroslav 31/-
Venku18. 11. 2016Sláma JanMelkus Alan 30/-
Venku18. 11. 2016Sláma JanBalada Luboš 32/-
Doma23. 11. 2016Sláma JanŠvejda Ondřej 03-/
Doma23. 11. 2016Sláma JanKorec Oldřich 31/-
Doma23. 11. 2016Sláma JanCivín Miloš 30/-
Doma23. 11. 2016Sláma JanŠťastný Jiří 32/-
Venku30. 11. 2016Sláma JanVykysalý Roman 03-/
Venku30. 11. 2016Sláma JanLaštovka Jiří 31/-
Venku30. 11. 2016Sláma JanČermák Petr 03-/
Venku30. 11. 2016Sláma JanSchönfelder Jaroslav 23-/
Venku08. 12. 2016Sláma JanVeselá Michaela 30/-
Venku08. 12. 2016Sláma JanProcházka Michal 30/-
Venku08. 12. 2016Sláma JanMatějka Alfred 30/-
Venku08. 12. 2016Sláma JanMartinovská Alena 30/-
Doma14. 12. 2016Sláma JanHurt Miroslav 13-/
Doma14. 12. 2016Sláma JanNěmec Josef 32/-
Doma14. 12. 2016Sláma JanStočes Luděk 32/-
Doma14. 12. 2016Sláma JanTeiml Marek 23-/
Doma11. 01. 2017Sláma JanRambousek Zdeněk 32/-
Doma11. 01. 2017Sláma JanKulich Vladimír 30/-
Doma11. 01. 2017Sláma JanOvčaříková Eva 03-/
Doma11. 01. 2017Sláma JanZíma Jiří 31/-
Venku17. 01. 2017Sláma JanČerný Zbyněk 30/-
Venku17. 01. 2017Sláma JanČerný Martin 13-/
Venku17. 01. 2017Sláma JanVajnar Luboš 03-/
Venku17. 01. 2017Sláma JanVesecký David 31/-
Doma25. 01. 2017Sláma JanMikulík Martin 30/-
Doma25. 01. 2017Sláma JanVojna Daniel 32/-
Doma25. 01. 2017Sláma JanBrynda Matyáš 30/-
Doma25. 01. 2017Sláma JanVidrich Aleš 30/-
Venku01. 02. 2017Sláma JanTihan Jiří 13-/
Venku01. 02. 2017Sláma JanVojna Pavel 23-/
Venku01. 02. 2017Sláma JanVojna Stanislav 30/-
Venku01. 02. 2017Sláma JanFořt Bedřich 13-/
Doma08. 02. 2017Sláma JanCoubal Václav 32/-
Doma08. 02. 2017Sláma JanHorbaj Dušan 13-/
Doma08. 02. 2017Sláma JanFleislébr Jiří 23-/
Doma08. 02. 2017Sláma JanHálek Zdeněk 23-/
Venku13. 02. 2017Sláma JanHrudka Petr 23-/
Venku13. 02. 2017Sláma JanRohlíček Zdeněk 30/-
Venku13. 02. 2017Sláma JanVinkl Milan 32/-
Venku13. 02. 2017Sláma JanBromský Vladimír 32/-
Venku20. 03. 2017Sláma JanCivín Miloš 31/-
Venku20. 03. 2017Sláma JanBucek Jindřich 13-/
Venku20. 03. 2017Sláma JanŠvejda Ondřej 23-/
Venku20. 03. 2017Sláma JanŠťastný Jiří 30/-
Doma15. 03. 2017Sláma JanČermák Petr 30/-
Doma15. 03. 2017Sláma JanFolbrecht Roman 30/-
Doma15. 03. 2017Sláma JanLaštovka Jiří 23-/
Doma15. 03. 2017Sláma JanSchönfelder Jaroslav 30/-
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Venku08. 01. 2017Sláma JanČermák Luboš5-8-8-13 13-/
Venku08. 01. 2017Sláma JanJansa Stanislav ml.-11-9-12 03-/
Venku08. 01. 2017Sláma JanJansa Stanislav st.-513-5-5 13-/
Venku08. 01. 2017Sláma JanStibor Josef-10-4-4 03-/
Český pohár, muži, I. stupeň
KdeDatumHráčSoupeřVýsledek hrySadyBody
Venku04. 01. 2017Sláma JanVinkl Milan465 30/-
Venku04. 01. 2017Sláma JanHrudka Petr10-888 31/-
Venku04. 01. 2017Sláma JanBromský Vladimír-4-648-923-/
Jméno iddílu