Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Adresář
Okresní přebor 1.třídy
vedoucí skupiny:Robert Weishaupt
Moravanská 470
19017 Praha 9 - Vinoř

weishaupt(a)email.cz
 
TTC Říčany "D"Josef Šimůnek
T:
M:
herna st. tenisu pod náměstím
 
 
AERO Odolena Voda "B"Josef Maryška
T:
M:
V kabinách fot. hřiště
 
 
Sokol Přezletice "B"Roman Havazík
T:
M:
Sokolovna Vinoř
DHS
Butterfly Space Saver
TTC Brandýs "D"Radek Vošahlík
T:
M:
3. ZŠ v Brandýse u pošty
 
 
TTC Brandýs "E"Tomáš Nekola st.
T:
M:
3. ZŠ v Brandýse u pošty
 
 
TJ Mnichovice "A"Stanislav Hejný ml.
T:
M:
tělocvična Masarykovy školy
 
 
Sokol V.Popovice "B"Zdeněk Petřík
T:
M:
Kulturní dům Kamenice
 
 
Sokol Líbeznice "B"Pavel Václavík
T:
M:
Areál zdraví
 
 
TJ Spartak Čelákovice "A"Jiří Míchal
T:
M:
sokolovna v Masarykově ul.
 
 
TJ Spartak Čelákovice "B"Václav Přibáň
T:
M:
sokolovna v Masarykově ul.
 
 
Okresní přebor 2.třídy
vedoucí skupiny:Robert Weishaupt
Moravanská 470
19017 Praha 9 - Vinoř

weishaupt(a)email.cz
 
TTC Říčany "E"Jaroslav Navrátil
T:
M:
herna st. tenisu pod náměstím
 
 
TTC Říčany "F"Milan Vitvar
T:
M:
herna st. tenisu pod náměstím
 
 
AERO Odolena Voda "C"Jan Tkáč
T:
M:
V kabinách fot. hřiště
 
 
SK Úvaly "A"Karel Šochman
T:
M:
tělocvična ZŠ
 
 
Sokol Přezletice "C"Stanislav Teplý st.
T:
M:
Sokolovna Vinoř
DHS
Butterfly Space Saver
Sokol Mratín "A"Vladimír Samborský
T:
M:
Sokolovna v Kostelecké ul.
 
 
TJ Mnichovice "B"Tomáš Kožíšek
T:
M:
tělocvična Masarykovy školy
 
 
Sokol V.Popovice "C"Petr Lukáš
T:
M:
Kulturní dům Kamenice
 
 
Sokol Líbeznice "D"Jan Moravec
T:
M:
Areál zdraví
 
 
Sokol Líbeznice "C"Jiří Mohyla
T:
M:
Areál zdraví
 
 
Okresní přebor 3.třídy
vedoucí skupiny:Robert Weishaupt
Moravanská 470
19017 Praha 9 - Vinoř

weishaupt(a)email.cz
 
TTC Říčany "G"Aleš Štěpánek
T:
M:
herna st. tenisu pod náměstím
 
 
AERO Odolena Voda "D"Petr Procházka st.
T:
M:
V kabinách fot. hřiště
 
 
Jizera Káraný "A"Jan Leistner ml.
T:
M:
Obecní úřad,Václavská 19
 
 
Jizera Káraný "B"Miloš Zolman
T:
M:
Obecní úřad,Václavská 19
 
 
Slavoj VeleňRudolf Šilhán ml.
T:
M:
Škola Veleň
 
 
SK Úvaly "B"Jiří Žitek
T:
M:
tělocvična ZŠ
 
 
Sokol Přezletice "D"Jerzy Spretka
T:
M:
Sokolovna Vinoř
DHS
Butterfly Space Saver
Sokol Mratín "B"Jakub Samborský
T:
M:
Sokolovna v Kostelecké ul.
 
 
TTC Brandýs "F"Tomáš Nekola st.
T:
M:
3. ZŠ v Brandýse u pošty
 
 
ASK Stará Boleslav "A"Jaroslav Mařák
T:
M:
Herna Spartak Čelákovice
 
 
TJ Spartak Čelákovice "C"Karel Matouš
T:
M:
sokolovna v Masarykově ul.
 
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy