Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Adresář
Divize
vedoucí skupiny:Ivan Řehák
Resslova 625/25
40001 Ústí nad Labem

 
TTC Litoměřice B
T:
M:
 
 
 
SKST Děčín A
T:
M:
 
 
 
TTC Roudnice A
T:
M:
 
 
 
SKP Sever Ústí nad Labem A
T:
M:
 
 
 
SKST Baník Most B
T:
M:
 
 
 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. D
T:
M:
 
 
 
SKST Teplice A
T:
M:
 
 
 
TTC Litvínov A
T:
M:
 
 
 
TJ Krupka A
T:
M:
 
 
 
TJ Sever Žatec A
T:
M:
 
 
 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
T:
M:
 
 
 
SKST Česká Kamenice
T:
M:
 
 
 
Krajský přebor I. třídy
vedoucí skupiny:Ivan Řehák
Resslova 625/25
40001 Ústí nad Labem

 
TJ Baník Březenecká A
T:
M:
 
 
 
KST Jirkov B
T:
M:
 
 
 
SKST Baník Most D
T:
M:
 
 
 
SKP Sever Ústí nad Labem B
T:
M:
 
 
 
TTC Roudnice B
T:
M:
 
 
 
TTC Litvínov B
T:
M:
 
 
 
TJ Krupka B
T:
M:
 
 
 
SKST Teplice B
T:
M:
 
 
 
SKST Baník Most C
T:
M:
 
 
 
SK Štětí A
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol Dobroměřice A
T:
M:
 
 
 
SKST Teplice C
T:
M:
 
 
 
Krajský přebor II. třídy sk. A
vedoucí skupiny:Ivan Řehák
Resslova 625/25
40001 Ústí nad Labem

 
TJ Baník Březenecká B
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol Trnovany A
T:
M:
 
 
 
TJ Smolnice AIvan Řehák
T:
M:
 
 
 
KST Jirkov C
T:
M:
 
 
 
KST Jirkov D
T:
M:
 
 
 
TJ Smolnice BIvan Řehák
T:
M:
 
 
 
TJ Baník Březenecká C
T:
M:
 
 
 
TJ Krupka C
T:
M:
 
 
 
TTC Duchcov A
T:
M:
 
 
 
SKST Teplice D
T:
M:
 
 
 
TJ Krupka D
T:
M:
 
 
 
KST Jirkov E
T:
M:
 
 
 
Krajský přebor II. třídy sk. B
vedoucí skupiny:Ivan Řehák
Resslova 625/25
40001 Ústí nad Labem

 
TTC Litvínov C
T:
M:
 
 
 
OÚ Libořice A
T:
M:
 
 
 
TJ Klášterec nad Ohří A
T:
M:
 
 
 
TJ Sever Žatec B
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol Lenešice C
T:
M:
 
 
 
TJ Spartak Lubenec A
T:
M:
 
 
 
SKST Baník Most E
T:
M:
 
 
 
TJ Lokomotiva Most A
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol Lenešice B
T:
M:
 
 
 
TJ Baník Meziboří A
T:
M:
 
 
 
TTC Litvínov D
T:
M:
 
 
 
SKST Baník Most F
T:
M:
 
 
 
Krajský přebor II. třídy sk. C
vedoucí skupiny:Ivan Řehák
Resslova 625/25
40001 Ústí nad Labem

 
ASK Lovosice A
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol Filipov A
T:
M:
 
 
 
Sokol Terezín A
T:
M:
 
 
 
SKST Děčín B
T:
M:
 
 
 
SKP Sever Ústí nad Labem C
T:
M:
 
 
 
VTJ Litoměřice A
T:
M:
 
 
 
TJ Chemička Ústí nad Labem B
T:
M:
 
 
 
SKP Sever Ústí nad Labem D
T:
M:
 
 
 
MSKST AMBIT Benešov nad Ploučnicí A
T:
M:
 
 
 
TJ Slovan Varnsdorf A
T:
M:
 
 
 
SK Štětí B
T:
M:
 
 
 
TTC Roudnice C
T:
M:
 
 
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS