Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Adresář
Okresní přebor mužů I
vedoucí skupiny:Jindřich Švec
Jarošovská 743/II
37701 Jindřichův Hradec

jh.cstv(a)iol.cz
M: +420 607 942505
T:
F:
 
Studená DJaroslav Martinů
tmastny(a)tiscali.cz
T: +420 721 086658
M:
Herna st. tenisu
 
 
Lásenice AVladislav Sochna
sochna(a)centrum.cz
T: +420 728 761214
M:
ZŠ Lásenice
 
 
Novosedly AMiroslav Marek
petr.kotek(a)post.cz
T: +420 605 479264
M:
KD Novosedly
 
 
Třeboň CMartin Maxa
lukasek.maxa(a)centrum.cz
T:
M: +420 724 154830
KC Roháč
 
 
Dačice BZdeněk Havlík
zdenekhavlik(a)quick.cz
T: +420 721 478454
M:
Herna st. tenisu Dačice
 
 
Suchdol BPetr Záruba
petrzaruba(a)tiscali.cz
T: +420 607 713590
M:
Tělocvična u OU
 
 
Suchdol CJosef Šubrt st.
subrt5(a)seznam.cz
T: +420 724 702744
M:
Tělocvična u OU
 
 
Velenice AMiloš Cepák
milos.cepak(a)email.cz
T: +420 776 272889
M:
Sp. hala ČV
 
 
Jitka JH AJan Fridrich
jh.cstv(a)iol.cz
T:
M: +420 728 188713
IV. ZŠ J. Hradec
 
 
Velenice BLuděk Schandl
ludek.schandl(a)cemix.cz
T:
M: +420 602 735591
Sp. hala ČV
 
 
Lodhéřov AJiří Holakovský
j.holakovsky(a)seznam.cz
T: +420 606 620247
M:
KD Lodhéřov
 
 
Lodhéřov BTomáš Čejna
cejnik(a)centrum.cz
T:
M: +420 728 701348
 
 
 
Okresní přebor mužů II
vedoucí skupiny:Jindřich Švec
Jarošovská 743/II
37701 Jindřichův Hradec

jh.cstv(a)iol.cz
M: +420 607 942505
T:
F:
 
Chlum AJosef Dvořák st.
pavol.pepich(a)seznam.cz
T: +420 736 120313
M:
KD Žíteč
 
 
Třeboň DKarel Pešek
pesek(a)pinectrebon.cz
T:
M: +420 602 662007
KC Roháč
 
 
Dírná AVlastimil Hanzlík
hanzlik.v(a)seznam.cz
T: +420 724 180163
M:
KD Dírná
 
 
GC Nová Bystřice BOndřej Plucar
Plucar.ondrej(a)gmail.com
T:
M: +420 725 345435
V. ZŠ J. Hradec
 
 
GC Nová Bystřice CLadislav Mátl
reality(a)regent.cz
T:
M: +420 777 344450
ZŠ N. Bystřice, V. ZŠ J. Hradec /středa/
 
 
Rudolec ALubomír Kryzan
lubos.kryzan(a)centrum.cz
T:
M: +420 606 831886
ZŠ Rudolec
 
 
Novosedly BRadek Maryška
radekmaryska(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 982693
KD Novosedly
 
 
Lásenice BKarel Duchoň
sochna(a)centrum.cz
T:
M: +420 721 620739
ZŠ Lásenice
 
 
Řečice BZdeněk Smolík
zdeneksmolik(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 717811
Sp. hala Řečice
 
 
Kunžak AMichal Ruman
ruman(a)konopa.cz
T:
M: +420 724 106808
Sp. hala Kunžak
 
 
Včelnice BRichard Šindelář
richard.sindelar(a)wayproject.cz
T:
M: +420 604 761909
Sp. hala Včelnice
 
 
Majdalena AIvo Kopřiva
kopriva.ivo(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 592654
OÚ Majdalena
 
 
Okresní přebor mužů III
vedoucí skupiny:Jindřich Švec
Jarošovská 743/II
37701 Jindřichův Hradec

jh.cstv(a)iol.cz
M: +420 607 942505
T:
F:
 
Chlum BPavol Pepich
jh.cstv(a)iol.cz
T: +420 723 083143
M:
KD Žíteč
 
 
Studená ETomáš Mastný st.
tmastny(a)tiscali.cz
T:
M: +420 736 528501
Herrna Studená
 
 
Lomnice AMartin Špale
stolni.tenis(a)lomnice-nl.cz
T:
M: +420 724 136683
Jídelna ZŠ Lomnice
 
 
Dačice CJan Syrovátka
honzasyrovatka(a)seznam.cz
T:
M: +420 607 243636
Herna st. tenisu Dačice
 
 
Řečice C
JNSL(a)centrum.cz
T:
M: +420 602 864866
Sp. hala Řečice
 
 
Rudolec BVáclav Brabec
pihac(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 413875
ZŠ Rudolec
 
 
Třeboň EMiroslav Benda
SamecJaroslav(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 512144
KC Roháč
 
 
GC Nová Bystřice EPavel Smrž
paja.smrz(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 033874
V. ZŠ J. Hradec
 
 
GC Nová Bystřice D - PlíšekVáclav Tkalců
Tkalcu.v(a)rkstaviva.cz
T:
M: +420 602 773889
ZŠ N. Bystřice
 
 
Velenice CPavel Vondrys
pavel.vondrys(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 543420
Sp. hala ČV
 
 
Kunžak BFrantišek Zabloudil
zabloudil.fanda(a)seznam.cz
T:
M: +420 721 504448
Sp. hala Kunžak
 
 
Majdalena BDaniel Kopřiva
kopriva.ivo(a)seznam.cz
T:
M: +420 734 255965
OÚ Majdalena
 
 
Lodhéřov CJan Kundrát
powerfuljan(a)centrum.cz
T:
M: +420 723 706206
KD Lodhéřov
 
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS