Adresář
Divize muži
vedoucí skupiny:Pavel Halas st.
Nová 113
69176 Šitbořice

stk(a)kamp.cz
M: +420 608 421103
T:
F:
 
SK Slatina - Brno AVladimír Jeřábek
jerabek.lada(a)seznam.cz
T:
M: +420 604 634867
herna ST Tuřanka 1
DHS ***
 
TJ Agrotec Hustopeče BJiří Šlancar
slancar.jiri(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 520292
herna ST Šafaříkova 22
DHS ***
Joola 3000 modré
TTC Sokol Znojmo BMiroslav Ondrovčák
mirda.kuda(a)seznam.cz
T:
M: +420 604 171224
sokolovna Sokolská 12
DHS ***
Donic
KST Oltec Brno AZdeněk Dědek
zdedek(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 232067
herna MS, Vojtova 12
DHS ***
Butterfly
TTC Koral Tišnov BPavel Dospíšil
dospisilovi(a)volny.cz
T:
M: +420 777 811919
tělocvična ZŠ Tišnov, Smíškova 840
Tibhar ***
Donic
TTC Moravská Slavia Brno DLukáš Novák
novak.luk(a)seznam.cz
T:
M: +420 774 178751
herna MS, Vojtova 12
DHS ***
Butterfly
TTC Moravská Slavia Brno EMartin Novák
m.v.novak(a)seznam.cz
T: +420 607 745406
M:
herna MS, Vojtova 12
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Brno I BMarek Prachař
marek.prachar(a)stonework.cz
T:
M: +420 608 778012
herna ST Kounicova 20, Brno
DHS *** oranžové
Joola 3000 modré
SKST Hodonín CPatrik Buriánek
burianekpat(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 131222
herna ST, Lipová alej 23B
Butterfly ***
Stiga
TJ Sokol Kobylí AAntonín Vajbar
antonin.vajbar(a)seznam.cz
T: +420 519 431230
M: +420 604 272081
tělocvična ZŠ Kobylí
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Hlubočany AMarek Baričák
mbaricak(a)email.cz
T:
M: +420 737 380248
kulturní dům Hlubočany 22
DHS ***
Donic
Orel Silůvky ALuboš Záděra
orel.siluvky(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 758138
orlovna Silůvky, Anenská 54, Silůvky
DHS ***
Butterfly
Krajská soutěž I. třídy
vedoucí skupiny:Pavel Halas st.
Nová 113
69176 Šitbořice

stk(a)kamp.cz
M: +420 608 421103
T:
F:
 
SK Slatina - Brno BDavid Orság
orsag(a)lachim.cz
T: +420 737 249203
M:
herna ST Tuřanka 1
DHS ***
 
SK Slatina - Brno CPavel Tupec
pavel.tupec(a)centrum.cz
T: +420 602 335626
M:
herna ST Tuřanka 1
DHS ***
 
TJ Sokol Vranovice APetr Goliáš
p.golias(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 141653
sokolovna Lipová 573
DHS ***
 
Orel Únanov AJosef Pilař
josef.pilar(a)email.cz
T:
M: +420 604 371402
orlovna, Únanov 222
DHS ***
 
TJ Holásky AMartin Javůrek
martajavor(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 251193
orlovna Rolencova 93
DHS ***
 
TJ Slovan Hodonín AMartin Čechovský
skocov(a)zsocov.cz
T:
M: +420 603 868546
herna ST, Kasárneská 2, Hodonín
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Vracov BFrantišek Koutný
frantisek.koutny(a)centrum.cz
T:
M: +420 732 205668
sportovní hala Sokolská 900, Vracov
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Moravské Prusy AVladislav Reška st.
reska(a)kovolit.cz
T: +420 547 132364
M: +420 732 210206
kulturní dům Moravské Prusy
DHS ***
Butterfly
TJ Brno-Bystrc ATomáš Trávníček
ttravnicek(a)centrum.cz
T:
M: +420 731 577061
tělocvična č.2, ZŠ Laštůvkova
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Lanžhot BRadomír Brozák
radek.brozi(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 586259
tělocvična ZŠ Masarykova 22, Lanžhot
DHS ***
Stiga
Orel Ivančice AMarek Feith
marek02(a)volny.cz
T:
M: +420 602 565577
orlovna Chřestová 22, Ivančice
DHS ***
Butterfly
STK Zbraslavec ARadim Křepela
pila.krepela(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 920855
kulturní dům Zbraslavec 17
DHS ***
Tibhar
Krajská soutěž II. třídy A
vedoucí skupiny:Pavel Halas st.
Nová 113
69176 Šitbořice

stk(a)kamp.cz
M: +420 608 421103
T:
F:
 
TTC Sokol Znojmo CPavel Vybíral
vybiral.lukas15(a)centrum.cz
T:
M: +420 607 877308
sokolovna Sokolská 12
DHS ***
Donic
TTC Sokol Znojmo DLadislav Ondrovčák
elektrazn(a)quick.cz
T:
M: +420 604 932891
sokolovna Sokolská 12
DHS ***
Donic
KST Oltec Brno BRoman Šmídek
rsenerg(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 134945
herna MS, Vojtova 12
DHS ***
Butterfly
Orel Únanov BRoman Tuhý
roman.tuhy(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 349399
orlovna, Únanov 222
DHS ***
 
MK Řeznovice BJindřich Bíla
jindrich.bila(a)mkreznovice.cz
T: +420 777 904566
M:
sokolovna Palackého 70, Moravský Krumlov
 
 
TJ Sokol Nové Bránice AZdeněk Indra
indra.z(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 547486
sokolovna Nové Bránice 153
 
 
TJ Sokol Křepice ARoman Maška
r.maska(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 714071
kulturní dům, Křepice 25
DHS ***
Tibhar
TJ Sokol Rebešovice APavel Vrbacký
pavelvrbacky(a)yahoo.co.uk
T:
M: +420 776 366271
herna Sportovní 113, Rebešovice
DHS ***
Tibhar
TJ Jiskra Hrušovany u Brna ARichard Skála
r.skala(a)email.cz
T:
M: +420 724 483615
herna Jízdárenská 237, Hrušovany
DHS ***
Butterfly
SK Slatina - Brno DRadek Zaplatil
r.zaplatil(a)seznam.cz
T:
M: +420 731 480482
herna ST Tuřanka 1
DHS ***
 
Orel Ivančice BErik Feith
erik.feith(a)siemens.com
T:
M: +420 733 698901
orlovna Chřestová 22, Ivančice
DHS ***
Butterfly
Orel Silůvky BTomáš Pikula
tomaspikula(a)seznam.cz
T:
M: +420 737 206139
orlovna Silůvky, Anenská 54, Silůvky
DHS ***
Butterfly
Krajská soutěž II. třídy B
vedoucí skupiny:Pavel Halas st.
Nová 113
69176 Šitbořice

stk(a)kamp.cz
M: +420 608 421103
T:
F:
 
SK Kuřim APetr Fučík
petr.fucik(a)centrum.cz
T:
M: +420 725 826480
tělocvična ZŠ Tyršova 1255
DHS ***
Butterfly
Klub stolního tenisu Blansko CJiří Přikryl
jiri.prikryl2(a)cmss-oz.cz
T:
M: +420 603 294862
herna ST Purkyňova 3
DHS ***
Joola
TTC Komořany AIvan Hejdušek
ttckomorany(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 815452
zelená telocvična Komořany 150
Stiga Competition
Butterfly
TJ Sokol Brno-Židenice ADavid Rotrekl
drotrekl(a)centrum.cz
T:
M: +420 731 118432
sokolovna Gajdošova 18/20
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Drnovice ARadek Sedláček
ketvork(a)gmail.com
T:
M: +420 602 190273
sokolovna Drnovice 1, vstup od fotbal. hřiště
DHS ***
Joola
Orel Boskovice AJiří Pařízek
Parizjirka(a)centrum.cz
T:
M: +420 721 003697
orlovna Komenského 33A, vchod or prodejny COOP
DHS ***
Tibhar
TJ Sokol Otnice BJaroslav Bubla st.
JaroslavBubla(a)seznam.cz
T:
M: +420 776 040301
tělocvična ZŠ, ulice Školní
DHS ***
Butterfly
Sokol Moravské Knínice ADalibor Vlček
daliborvlc(a)centrum.cz
T:
M: +420 734 150791
sokolovna U sokolovny 161, Mor. Knínice
DHS ***
Donic
TJ Sokol Ždárná AMilan Richter
milanlibuna(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 610326
víceúčelová hala ZŠ Žďárná 217
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Hlubočany BMiroslav Šmetka
smetka.m(a)seznam.cz
T:
M: +420 774 990980
kulturní dům Hlubočany 22
DHS ***
Donic
TJ Cemo Mokrá AMartin Vojtěch
m.vojtech(a)centrum.cz
T:
M: +420 607 587455
tělocvična ZŠ Mokrá - na sídlišti
 
 
STK Zbraslavec BLubomír Křepela
lubomir.krepela(a)seznam.cz
T:
M: +420 776 268684
kulturní dům Zbraslavec 17
DHS ***
Tibhar
Krajská soutěž II. třídy C
vedoucí skupiny:Pavel Halas st.
Nová 113
69176 Šitbořice

stk(a)kamp.cz
M: +420 608 421103
T:
F:
 
SKST Rohatec ADavid Kolář
davidkolar(a)seznam.cz
T:
M: +420 604 484929
tělocvična ZŠ Rohatec, Školní 50
DHS ***
 
SKST Dubňany ARadek Chludil
radek.chludil(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 864112
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680
Joola ***
Butterfly
MK Řeznovice CLubomír Netolička
lubomir.netolicka(a)mkreznovice.cz
T:
M: +420 603 782961
sokolovna Palackého 70, Moravský Krumlov
 
 
TJ Sokol Lužice AŠtefan Vašek
T:
M: +420 605 164588
sokolovna Lužice, Česká 2
DHS ***
 
TJ Slovan Hodonín BMilan Salajka
milan.salajka(a)podluzi.net
T:
M: +420 603 931372
herna ST, Kasárneská 2, Hodonín
DHS ***
Butterfly
TJ Jiskra Strážnice BPavel Jamný
p.jamny(a)tiscali.cz
T:
M: +420 728 536872
herna ST u fotbalového stadionu
DHS ***
Butterfly
TJ Sokol Otnice AMarek Šebeček
marasebecek(a)seznam.cz
T:
M: +420 732 813599
tělocvična ZŠ, ulice Školní
DHS ***
Butterfly
SKST Hodonín DFrantišek Mikulecký
fr.mikulecky(a)seznam.cz
T:
M: +420 737 124287
herna ST, Lipová alej 23B
Butterfly ***
Stiga
TJ Sokol Kobylí BAntonín Vajbar
antonin.vajbar(a)seznam.cz
T: +420 519 431230
M: +420 604 272081
tělocvična ZŠ Kobylí
DHS ***
Butterfly
T.J. Sokol Hodonín AJan Bezucha
jbezucha(a)centrum.cz
T: +420 776 797772
M:
sokolovna - malá tělocvična, Velkomoravská 2, Hodonín
DHS ***
Stiga
TJ Sokol Lanžhot CMiroslav Sláma
lamals(a)centrum.cz
T:
M: +420 721 541242
tělocvična ZŠ Masarykova 22, Lanžhot
DHS ***
Stiga
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ALibor Macka
libor.macka(a)volny.cz
T:
M: +420 602 748046
kulturní dům Hostěrádky-Rešov, nad vlakovým nádražím
DHS ***
Donic
Divize ženy
vedoucí skupiny:Pavel Halas st.
Nová 113
69176 Šitbořice

stk(a)kamp.cz
M: +420 608 421103
T:
F:
 
TJ Sokol Vranovice APavlína Veselá
veselapaja(a)seznam.cz
T:
M: +420 721 090254
sokolovna Lipová 573
DHS ***
 
SKST Dubňany CPavel Kotásek
pavelkotasek(a)email.cz
T:
M: +420 777 690952
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680
Joola ***
Butterfly
MK Řeznovice BJindřich Bíla
jindrich.bila(a)mkreznovice.cz
T: +420 777 904566
M:
sokolovna Palackého 70, Moravský Krumlov
 
 
MSK Břeclav BJaroslav Hýbner
hybner(a)tabletennis.cz
T:
M: +420 604 732990
herna ST, Lesní, Břeclav-Poštorná
Andro ***
Tibhar
SPŠ Bošky Bošovice AJiří Procházka
strec.morava(a)seznam.cz
T:
M: +420 773 046642
sokolovna Na Návsi, Bošovice
 
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline