Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Adresář
Regionální soutěž I.třídy
vedoucí skupiny:Petr Sokolovský
Benešovská 3153
27201 Kladno

petrsokkl(a)atlas.cz
M: +420 604 350447
T:
F:
 
TJ Sokol Unhošť AJiří Urban
urbanj2002(a)volny.cz
T:
M: +420 602 744324
 
 
 
TJ Sokol Unhošť BPavel Škach
pavel.skach(a)volny.cz
T:
M: +420 603 342644
 
 
 
TTC Jemníky AMartin Andrš
endy70(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 926498
 
 
 
DTJ Sparta Doly Kladno AZdeněk Čižinský
z.cizinsky(a)volny.cz
T:
M: +420 602 324724
 
 
 
TTC Slovan Kladno BJan Jůza
T:
M: +420 723 154415
 
 
 
TTC Slovan Kladno CPetr Frolík
frolik(a)strojpoldi.cz
T:
M: +420 602 688981
 
 
 
TJ Sokol Buštěhrad BDaniel Stolz
danielstolz(a)seznam.cz
T:
M: +420 728 971272
 
 
 
STC Slaný CVladimír Kulich
Kulich.gymslany(a)centrum.cz
T:
M: +420 603 889165
 
 
 
KST Slatina ARostislav Ocásek
rostao(a)volny.cz
T:
M: +420 602 759977
 
 
 
TTC Kladno HJosef Bílý
T: +420 736 265930
M:
 
 
 
TTC Kladno FRadek Dědina
radekdedina(a)seznam.cz
T:
M: +420 732 713886
 
 
 
TTC Kladno GMilan Habrcetl
mhabrcetl(a)seznam.cz
T:
M: +420 702 036868
 
 
 
Regionální soutěž II.třídy
vedoucí skupiny:Petr Sokolovský
Benešovská 3153
27201 Kladno

petrsokkl(a)atlas.cz
M: +420 604 350447
T:
F:
 
TJ Slovan Velvary AMiroslav Drmota
T:
M: +420 607 519791
 
 
 
TJ Slovan Velvary BJindřich Koucký
jindrich.koucky(a)gmail.com
T:
M: +420 608 313373
 
 
 
TJ Sokol Unhošť COndřej Švejda
svejda14(a)seznam.cz
T:
M: +420 731 901534
 
 
 
TJ Sokol Stochov Honice BRoman Žák
romanzak(a)email.cz
T:
M: +420 776 439260
 
 
 
TTC Kladno IJiří Fleislébr
T:
M: +420 775 320786
 
 
 
TSM Kladno BJosef Plachý
josefplachy.st(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 366074
 
 
 
TJ Sokol Dříň AJan Husák
T:
M: +420 603 704521
 
 
 
TTC Jemníky BMartin Andrš
endy70(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 926498
 
 
 
DTJ Sparta Doly Kladno BIvo Lengál
lengal(a)ans.cz
T:
M: +420 602 255519
 
 
 
KST Slatina BPetr Čermák
cermakpetr(a)seznam.cz
T:
M: +420 775 223756
 
 
 
TJ Sokol Buštěhrad CJan Sláma
slamaho(a)seznam.cz
T: +420 728 997853
M:
 
 
 
STC Slaný DJiří Zíma
zima(a)slany.cz
T:
M: +420 603 255872
 
 
 
Regionální soutěž III.třídy
vedoucí skupiny:Petr Sokolovský
Benešovská 3153
27201 Kladno

petrsokkl(a)atlas.cz
M: +420 604 350447
T:
F:
 
TTC Kladno JVáclav Strejc
vaclav_strejc(a)seznam.cz
T:
M: +420 737 264312
 
 
 
TJ Sokol Dříň BMilan Vinkl
mvinkl(a)volny.cz
T:
M: +420 721 842663
 
 
 
TJ Sokol Dříň CMiloslav Šíma
sima.mil(a)volny.cz
T:
M: +420 773 921919
 
 
 
TJ Sokol Dříň DMarek Teiml
teiml(a)volny.cz
T:
M: +420 720 261491
 
 
 
TJ Sokol Unhošť DVáclav Frolík
frolikva(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 956897
 
 
 
KST Slatina CRoman Javůrek
rtm.javurek(a)seznam.cz
T:
M: +420 721 315029
 
 
 
STC Slaný EVladimír Kulich
Kulich.gymslany(a)centrum.cz
T:
M: +420 603 889165
 
 
 
TJ Sokol Buštěhrad DKarel Černý
kadelblack(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 446305
 
 
 
TSM Kladno CJosef Plachý
josefplachy.st(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 366074
 
 
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS