Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Adresář
Divize
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TTC Litvínov AVratislav Čejka
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 564138
Společný klub - U Bílého sloupu 510, Litvínov
Xushaofa Sports ***
 
SK Štětí ALibor Novák
Libor.Novak2(a)saint-gobain.com
T:
M: +420 724 600902
herna v krytu - U tržnice 2 Štětí
Xushaofa Sports ***
 
SKST Děčín AJiří Tauš
taus(a)nordsecurity.cz
T:
M: +420 602 456127
herna SKST Děčín - Ul.Práce 1824/19, 505 02, za vlakovým nádražím Českých drah, sportovní areál u tenisových kurtů, atletického stadionu
Stiga Optimum 40+
 
SKST Baník Most BAntonín Hejč st.
hejc(a)pphkovomost.cz
T:
M: +420 777 737842
Sportovní hala Most, herna stolního tenisu
Stiga Optimum 40+
 
KST Jirkov B - Slevárna CVJan Traspe ml.
j.traspe(a)technoline.cz
T:
M: +420 774 123920
Kryt CO při 4. ZŠ Jirkov
Hanno ***
 
SKST Baník Most CLadislav Bencs
ladislav.bencs(a)ness.com
T:
M: +420 702 278159
Sportovní hala Most, herna stolního tenisu
Stiga Optimum 40+
 
SKST Teplice AMartin Sobíšek
martin.sobisek(a)email.cz
T:
M: +420 602 964486
ZŠ Na Stínadlech - velká tělocvična - Na Stínadlech 2386, Teplice
Stiga Optimum 40+
 
TTC Roudnice AMiloslav Ullman
mila.ullman(a)seznam.cz
T:
M: +420 728 843259
2. ZŠ Jungmannova
DHS 40+
 
TJ Sever Žatec AZdeněk Hofreiter
bastet(a)centrum.cz
T:
M: +420 606 562636
Sportovní hala Severu Žatec - Plzeňská 2787 (u řeky Ohře), 607 022 048
Xushaofa Sports ***
 
TJ Krupka AJaromír Pivoňka
pivonkajaromir(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 501716
Husitská 191 Krupka (nad býv. hospodou)
Stiga Optimum 40+
 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DKarel Seibert
seibertkarel(a)seznam.cz
T:
M: +420 731 440462
hala Slavoje ÚL - Truhlářova 1446/2A , Ústí nad Labem 40331
Donic 40+
 
SKP Sever Ústí nad Labem AJosef Zedník
Pepazednik(a)gmail.com
T:
M: +420 730 549182
Nová tělocvična Studentská ul. 626, Neštěmice
Tibhar - 40+ SYNTT
 
Krajský přebor I. třídy
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TTC Litvínov BRadek Bláha
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 736 508112
Společný klub - U Bílého sloupu 510, Litvínov
Xushaofa Sports ***
 
KST Jirkov C SVSPetr Veselý
vesep(a)seznam.cz
T:
M: +420 776 836036
Kryt CO při 4.ZŠ Jirkov
Xushaofa Sports ***
 
TJ Sever Žatec BJindřich Samek
jindrich.samek(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 486512
Sportovní hala Severu Žatec - Plzeňská 2787 (u řeky Ohře), 607 022 048
Xushaofa Sports ***
 
TJ Sokol Filipov AJiří Skála st.
skala.alois(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 502581
Sokolovna Filipov
Xushaofa Sports ***
 
TJ Chemička Ústí nad Labem AIgor Culek
igor.culek(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 220250
hala Slavoje ÚL - Truhlářova 1446/2A , Ústí nad Labem 40331
Donic 40+
 
TJ Smolnice AJiří Petrlík ml.
petrlik(a)czechbolt.cz
T:
M: +420 777 119123
KD Smolnice-malý sál
Xushaofa Sports ***
 
SKST Teplice BMartin Sýkora
msykora(a)centrum.cz
T:
M: +420 607 857832
ZŠ Na Stínadlech 2386 - velká tělocvična
Stiga Optimum 40+
 
SKST Baník Most DMilan Voda
vodamilan(a)centrum.cz
T:
M: +420 602 138071
Sportovní hala Most, herna stolního tenisu
Stiga Optimum 40+
 
TJ Sokol Lenešice AVladimír Cibulka
chorv.cib(a)seznam.cz
T:
M: +420 737 664164
Přísálí Sokolovny Lenešice - B.Němcové 314, Lenešice
Hanno ***
 
TJ Sokol Dobroměřice AZdeněk Beckert
zbeckert(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 938622
Sokolovna Dobroměřice - Pražská 87, Dobroměřice
Stiga Optimum 40+
 
TJ Sokol Terezín ABohuslav Friedrich
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 752346
Na Krétě 463, Terezín (kousek od školy)
Hanno ***
 
TJ Krupka BMiroslav Brožek
miroslav.brozek1(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 291686
Husitská 191, Krupka (nad býv. hospodou)
Stiga Optimum 40+
 
TTC Litoměřice CJiří Skokan
skokanjiri(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 137011
herna TTC, vchod z ul. Osvobození - Svojsíkova 1, Litoměřice
Hanno ***
 
SKP Sever Ústí nad Labem BZbyněk Špička
spicka.z(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 218268
Nová tělocvična Studentská ul. 626, Neštěmice
Tibhar- 40+ SYNTT
 
KP II. třídy, skupina A
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TTC Litvínov CJosef Kohutka st.
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 827760
U Bílého sloupu 510, Litvínov
Xushaofa Sports ***
 
KST Jirkov DPavel Šístek
sistekp(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 349532
Kryt CO při 4.ZŠ Jirkov
Xushaofa Sports ***
 
OÚ Libořice AAleš Kopřiva
koprcman(a)seznam.cz
T:
M: +420 732 786248
OÚ Libořice
Tibhar 40+ SYNTT ***
 
ST Kopisty ARudolf Soukup
spider.r(a)seznam.cz
T:
M: +420 721 144110
sportovní hala SK Kopisty, ul. Hamerská 166, Litvínov-Janov
Yasaka 40+ ***
 
OÚ Výškov AJiří Mildorf
jiri.mildorf(a)seznam.cz
T:
M: +420 736 670320
KD Výškov
DHS 40+
 
TTC Roudnice DBohumil Kozel
bozan(a)centrum.cz
T:
M: +420 724 242078
2.ZŠ Jungmannova, Roundice
Hanno ***
 
SKST Baník Most EVratislav Skružný
v.skruzny(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 854767
Sportovní hala Most, herna stolního tenisu, ul. U stadionu 2, Most
Stiga Optimum 40+
 
TTC Duchcov AJosef Vích
vich(a)sdas.cz
T: +420 417 805049
M: +420 607 123653
ZŠ Antonína Sochora, Teplická 13, Duchcov
DHS 40+
 
SKST Teplice CKarel Soukup
soukup.rybar(a)gmail.com
T:
M: +420 722 806737
ZŠ Na Stínadlech 2386 - velká tělocvična
Stiga Optimum 40+
 
SKST Teplice DPetr Hrivňák
petr.hrivnak(a)seznam.cz
T: +420 728 823900
M:
ZŠ Na Stínadlech 2386 - velká tělocvična
Nittaku SHA 40+
 
TJ Krupka DJiří Dohnal
ji.dohnal(a)centrum.cz
T:
M: +420 775 852097
Husitská 191 Krupka (nad býv. hospodou)
Stiga Optimum 40+
 
TJ Krupka CAntonín Šnajdr
j.stemprokova(a)seznam.cz
T:
M: +420 728 736583
Husitská 191 Krupka (nad býv. hospodou)
Stiga Optimum 40+
 
KP II.třídy, skupina B
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TTC Litvínov DVáclav Beránek st.
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 501883
Společný klub, U Bílého sloupu 510, Litvínov (vchod zadem)
Xushaofa Sports ***
 
TJ Spartak Lubenec AZdeněk Vukliševič st.
lukra.sro(a)tiscali.cz
T: +420 415 212219
M: +420 603 724912
Tělocvična ZŠ Lubenec, Karlovarská 181
DHS 40+
 
TJ Baník Březenecká ALubomír Kučera
Lubomir.Kucera(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 390105
kryt CO, ul. Zahradní, Chomutov
Stiga Optimum 40+
 
TJ Baník Březenecká BOldřich Brůha
o.bruha(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 303648
kryt CO, ul. Zahradní, Chomutov
Stiga Optimum 40+
 
KST Most AJaromír Vykouk
vykouk.jaromir(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 762976
17. ZŠ, Okružní 1235/8, Most
Xushaofa Sports ***
 
TJ Sokol Spořice ARoman Brand st.
brandr(a)seznam.cz
T:
M: +420 733 543940
Sokolovna, Lipová 28, Spořice, 43101
Xushaofa Sports ***
 
TJ Klášterec nad Ohří AJiří Hykyš
jirka28596(a)centrum.cz
T:
M: +420 732 217380
ZŠ Školní 519,tělocvična
Hanno ***
 
TJ Sokol Lenešice BJakub Vlček
vlcek99(a)seznam.cz
T:
M: +420 776 106026
Přísálí Sokolovny Lenešice, B.Němcové 314, Lenešice
Hanno ***
 
KST Libědice AJiří Tomeš
tomesak68(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 765986
bývalá škola, Libědice č.p. 96
Tibhar 40+ SYNTT ***
 
TJ Sokol Bořislav ALubomír Kadlček
brumex-drak(a)volny.cz
T:
M: +420 777 715071
herna stolního tenisu, Bořislav č.p. 33
Xushaofa Sports ***
 
TJ Baník Meziboří APetr Čtvrtečka
info(a)merlinit.cz
T:
M: +420 773 056305
ZŠ Meziboří, Komenského 340, Meziboří 435 13
Yasaka 40+ ***
 
TJ Sokol Třebívlice AJaroslav Koutský
judrkoutsky(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 142628
Sokolovna Třebívlice -vedle pošty
Xushaofa Sports ***
 
KP II. třídy, skupina C
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
ASK Lovosice APetr Stein
steinpetr(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 380945
U stadionu 1022, Lovosice , 410 02 - (Zimní stadion - zadní vchod - Stolní tenis)
Xushaofa Sports ***
 
GPD Benešov nad Ploučnicí AMiroslav Myslivec
myslivecm(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 968637
Dvořákova 100, Benešov n.Pl.
STIGA OPTIMUM 40+
 
SK Štětí BVladislav Novák
vladislav.novak(a)stenet.cz
T:
M: +420 730 605477
U tržnice 2, herna v krytu
Xushaofa Sports ***
 
SKST Děčín BJana Polanská
polanska(a)ino.cz
T:
M: +420 739 920250
SKST Děčín, Ul.Práce 1824/19, 405 02, za vlakovým nádražím Českých drah, sportovní areál u tenisových kurtů, atletického stadionu
Stiga Optimum 40+
 
TJ Slovan Varnsdorf AAntonín Hozman
hozman(a)hozasro.cz
T:
M: +420 602 292223
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert Bečvář
Stiga Optimum 40+
 
TJ Sokol Filipov BJiří Skála st.
skala.alois(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 502581
Sokolovna Filipov
Xushaofa Sports ***
 
TJ Chemička Ústí nad Labem BJaroslav Komárek
jarda.komarek(a)seznam.cz
T:
M: +420 702 210103
herna Slavoje UL, ul. Truhlářova
DHS 40+
 
TTC Roudnice BVáclav Brhovský
brhovsky.8(a)seznam.cz
T:
M: +420 731 553487
2.ZŠ Jungamnnova č.p. 660, Roudnice
Hanno ***
 
TTC Roudnice CTomáš Vyskočil
tomas.vyskocil.rce(a)email.cz
T:
M: +420 705 252436
2. ZŠ Roudnice nad Labem, Jungmannova ul.
Hanno ***
 
TJ Sokol Terezín BZdeněk Skrbek
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 265393
Sokolovna Terezín Na Krétě
Hanno ***
 
SKP Sever Ústí nad Labem CFilip Chabr
chabr.f(a)seznam.cz
T:
M: +420 607 557580
Nová tělocvična Studentská ul. 626, Neštěmice
Tibhar 40+ SYNTT ***
 
SKP Sever Ústí nad Labem DJiří Novák
noul(a)centrum.cz
T:
M: +420 721 984333
Nová tělocvična Studentská ul. 626, Neštěmice
Tibhar 40+ SYNTT ***
 
Český pohár
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TJ Spartak LubenecZdeněk Vukliševič st.
lukra.sro(a)tiscali.cz
T:
M: +420 603 724912
Tělocvična ZŠ, Karlovarská 181
DHS 40+
 
OÚ Výškov AJiří Mildorf
jiri.mildorf(a)seznam.cz
T:
M: +420 736 670320
Kulturní dům Výškov
DHS 40+
 
OÚ Výškov BLubomír Musil
musil.lubomir(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 833489
Kulturní dům Výškov
DHS 40+
 
TTC Litvínov AVratislav Čejka
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 564138
U Bílého sloupu 510, Litvínov
Xushaofa Sports ***
 
TTC Litvínov BRadek Bláha
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 736 508112
U Bílého sloupu 510, Litvínov
Xushaofa Sports ***
 
SK ŠtětíVladislav Novák
vladislav.novak(a)stenet.cz
T:
M: +420 730 605477
U tržnice 2 Štětí
XUSHAOFA *** 40
 
KST MostJaromír Vykouk
vykouk.jaromir(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 762976
Okružní 1235/6, Most 43401 (Bývalá 17.ZŠ Most)
Xushaofa ***
 
TJ Baník BřezeneckáLubomír Kučera
lubomir.kucera(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 390105
Baník Březenecká, kryt CO-Zahradní, Chomutov
Stiga Optimum 40+
 
TJ SmolniceJiří Petrlík ml.
petrlik(a)czechbolt.cz
T:
M: +420 777 119123
KD Smolnice-malý sál
Stiga Optimum 40+
 
KST Libědice AJiří Tomeš
tomesak68(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 765986
Libědice 96, bývalá škola
Tibhar
 
KST Libědice BJiří Tomeš
tomesak68(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 765986
Libědice 96, bývalá škola
Tibhar
 
TTC Duchcov AJosef Vích
vich(a)sdas.cz
T: +420 417 805049
M: +420 607 123653
ZŠ Antonína Sochora, Teplická 13, 419 01 Duchcov, (zadní vchod, přes školní hřiště )
Stiga Optimum 40+
 
TTC Duchcov BJiří Hrabánek
j.hrabanek(a)gmail.com
T:
M: +420 602 431142
ZŠ Antonína Sochora, Teplická 13, 41901 Duchcov (zadní vchod, přes školní hřiště)
Stiga Optimum 40+
 
TJ Baník MeziboříPetr Čtvrtečka
info(a)merlinit.cz
T:
M: +420 773 056305
ZŠ Meziboří, Komenského 340, malá tělocvična
Yasaka 40+ ***
 
TJ KrupkaMiroslav Brožek
miroslav.brozek1(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 291686
Husitská 191, Krupka
Donic 40+
 
TJ Sokol Terezín ABohuslav Friedrich
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 752346
na krete 463 v terezine kousek od skoly
Stiga Optimum 40+
 
TJ Sokol Terezín BZdeněk Skrbek
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 265393
na krete 463 v terezine kousek od skoly
Stiga Optimum 40+
 
SKST Baník Most BTomáš Žielinský
zielinskyt(a)seznam.cz
T:
M: +420 737 736976
sportovní hala Baník Most, ul. U Stadionu 2
Stiga Optimum 40+
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS