Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Adresář
Divize
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TJ Sever Žatec APavel Broum
broumpavel(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 111944
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)
Xushaofa Sports +++
 
SK Štětí ALibor Novák
Libor.Novak2(a)saint-gobain.com
T:
M: +420 724 600902
Štětí, U tržnice 2, U městské tržnice
Xushaofa Sports
 
SKST Děčín AJiří Tauš
taus(a)nordsecurity.cz
T:
M: +420 602 456127
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.
Butterfly G40+
 
SKST Teplice AJiří Růžička
j.ruzicka75(a)seznam.cz
T:
M: +420 774 449179
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní haly
Stiga Optimum 40+
 
SKST Teplice BMartin Sýkora
msykora(a)centrum.cz
T:
M: +420 607 857832
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní haly
Stiga Optimum 40+
 
SKP Sever Ústí nad Labem AJiří Beneš
jiri.benes(a)kzcr.eu
T:
M: +420 732 426736
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvična
Tibhar 40+ *** SL
 
TTC Litvínov AVratislav Čejka
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 564138
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlaží
XUSHAOFA - ***
 
TTC Roudnice AMiloslav Ullman
mila.ullman(a)seznam.cz
T:
M: +420 728 843259
Roudnicen.L., Jungmannova ul.
DHS
 
SKST Baník Most BPetr Šťovíček
petr.stovicek(a)wuerth.cz
T:
M: +420 604 212013
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a Budovatelů
Stiga Optimum 40+
 
SKST Baník Most CLadislav Bencs
ladislav.bencs(a)seznam.cz
T:
M: +420 702 278159
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a Budovatelů
Stiga Optimum 40+
 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BPetr Budinský
budin-pe(a)email.cz
T:
M: +420 606 702238
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
Xushaofa, plast, bílá
 
TJ Sokol Filipov AJiří Skála st.
skala.alois(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 502581
Filipov 207, 40753 Jiříkov
 
 
Krajský přebor I. třídy
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TJ Sokol Spořice ARoman Brand st.
brandr(a)seznam.cz
T:
M: +420 733 543940
Lipová 28, 43101 Spořice
Xushaofa Sports ***
 
TJ Krupka BRadek Vlasák
rvlasak(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 456518
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodou
Stiga Optimum 40+
 
TJ Pevato Smolnice AVít Martinovský
v.martinovsky(a)seznam.cz
T: +420 476 143111
M: +420 607 574505
Kulturní dům Smolnice - malý sál
Xushaofa Sports +++
 
TJ Sever Žatec BJindřich Samek
jindrich.samek(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 486512
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)
Xushaofa Sports +++
 
TTC Litoměřice CJiří Skokan
skokanjiri(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 137011
Svojsíkova 1, vchod z ulice Osvobození
Xushaofa Sports 40+ ***
 
SKST Teplice CKarel Soukup
soukup.rybar(a)tiscali.cz
T:
M: +420 722 806737
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní haly
Stiga Optimum 40+
 
SKST Děčín BVladislav Hampejs
vhampejs(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 290769
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.
Butterfly G40+
 
TJ Sokol Dobroměřice AJaroslav Reichl ml.
jjarin18(a)seznam.cz
T:
M: +420 605 004709
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní škole
Hanno ***
 
TTC Litvínov BRadek Bláha
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 736 508112
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlaží
XUSHAOFA - ***
 
KST Jirkov BPavel Šístek
sistekp(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 349532
Kryt CO při 4. ZŠ Jirkov
Xushaofa *** 40+
 
KST Jirkov CPetr Veselý
vesep(a)seznam.cz
T:
M: +420 776 836036
Kryt CO při 4. ZŠ Jirkov
Xushaofa *** 40+
 
TJ Spartak Lubenec AZdeněk Vukliševič st.
lukra.sro(a)tiscali.cz
T: +420 415 212193
M: +420 603 724912
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠ
Xushoaofa
 
KST Most AMartin Hofmann ml.
matty.hofmann(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 100788
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most
XUSHAOFA Sports ***
 
ASK Lovosice APetr Stein
steinpetr(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 380945
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion Lovosice
Xushaofa Sports ***
 
Krajský přebor II. třídy A
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
SKST Teplice DKarel Freimann
karelfreimann(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 100852
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní haly
Nittaku SHA 40+
 
TJ Krupka CLukáš Frič
lukyn.fric(a)gmail.com
T: +420 731 749155
M:
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodou
Stiga Optimum 40+
 
TTC Litvínov CJosef Kohutka st.
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 827760
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlaží
XUSHAOFA - ***
 
TJ Sokol Bořislav ALubomír Kadlček
brumex-drak(a)volny.cz
T:
M: +420 777 715071
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\"Pod Milešovkou\\\"
Xushoaofa
 
SKP Sever Ústí nad Labem DMartin Kmoníček st.
m.kmona(a)email.cz
T:
M: +420 721 948244
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvična
Tibhar 40+ *** SL
 
KST Libořice AAleš Kopřiva
koprcman(a)seznam.cz
T:
M: +420 732 786248
Libořice 30, OÚ Libořice
Tibhar 40+ SL*** (plastic seam
 
TTC Duchcov AJosef Vích
vich(a)sdas.cz
T: +420 417 805049
M: +420 607 123653
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína Sochora
DHS
 
Sokol Horní Jiřetín AMartin Pech st.
Martinpech(a)centrum.cz
T:
M: +420 777 031767
Horská 138, Horní Jiřetín
Xushaofa Sports 40+
 
TJ Smolnice BJosef Petrlík
petrlik.jos(a)seznam.cz
T:
M: +420 728 640488
Kulturní dům Smolnice - malý sál
Xushaofa Sports ***
 
SKST Baník Most EAntonín Hejč st.
hejc(a)pphkovomost.cz
T:
M: +420 777 737842
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a Budovatelů
Stiga Optimum 40+
 
TJ Baník Březenecká Chomutov ALubomír Kučera
Lubomir.Kucera(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 390105
Kryt CO, Zahradní Chomutov
JOOLA Flash (bílá)
 
TTC Roudnice DBohumil Kozel
bozan(a)centrum.cz
T:
M: +420 724 242078
Roudnicen.L., Jungmannova ul.
DHS
 
Krajský přebor II. třídy B
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TJ Baník Březenecká Chomutov BOldřich Brůha
o.bruha(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 303648
Kryt CO, Zahradní Chomutov
XUSHAOFA Sports (bílá)
 
TJ Klášterec nad Ohří AJiří Hykyš
jirka28596(a)centrum.cz
T:
M: +420 732 217380
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459
Hanno ***
 
KST Most BMartin Hofmann st.
martinous(a)centrum.cz
T:
M: +420 775 219195
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most
Xushaofa Sports ***
 
TJ Baník Meziboří APetr Čtvrtečka
info(a)merlinit.cz
T:
M: +420 773 056305
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvična
JOOLA Flash ***40+
 
SKP Sever Ústí nad Labem CJiří Novák
noul(a)centrum.cz
T:
M: +420 728 525763
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvična
Tibhar 40+ *** SL
 
TJ Sokol Lenešice AJakub Vlček
vlcek99(a)seznam.cz
T:
M: +420 776 106026
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny Lenešice
Hanno ***, plast, bílá
 
KST Libědice AJiří Tomeš
tomesak68(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 765986
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá škola
XUSHAOFA - *** 40+ bílá
 
TTC Litvínov DVáclav Beránek st.
stolnitenislitvinov(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 501883
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlaží
XUSHAOFA - ***
 
SKST Baník Most DVratislav Skružný
v.skruzny(a)seznam.cz
T:
M: +420 777 854767
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a Budovatelů
Stiga Optimum 40+
 
TJ Spartak Lubenec BZdeněk Vukliševič st.
lukra.sro(a)tiscali.cz
T: +420 415 212193
M: +420 603 724912
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠ
Xushoaofa
 
OÚ Blažim A TygřiJaroslav Káninský
j.kaninsky(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 309755
KD Blažim
XUSHAOFA SPORTS
 
TJ Sokol Třebívlice AJaroslav Koutský
judrkoutsky(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 142628
Komenského nám.17, Třebívlice
Xushaofa Sports ***
 
Krajský přebor II. třídy C
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
SKP Sever Ústí nad Labem BZbyněk Špička
spicka.z(a)seznam.cz
T:
M: +420 603 218268
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvična
Tibhar 40+ *** SL
 
TTC Roudnice BVáclav Brhovský
brhovsky.8(a)seznam.cz
T:
M: +420 731 553487
Roudnicen.L., Jungmannova ul.
DHS
 
TJ Sokol Filipov BJiří Skála st.
skala.alois(a)seznam.cz
T:
M: +420 725 502581
Filipov 207, 40753 Jiříkov
Joola, plast, bílá
 
TTC Roudnice CTomáš Vyskočil
tomas.vyskocil.rce(a)email.cz
T:
M: +420 705 252436
Roudnicen.L., Jungmannova ul.
Hanno ***
 
TJ Sokol Terezín ABohuslav Friedrich
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 752346
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zs
HANNO 40+ polyball
 
SK Štětí BJiří Nedoma
nedomaji(a)seznam.cz
T:
M: +420 732 706436
Štětí, U tržnice 2, U městské tržnice
Xushaofa Sports
 
TJ Chemička Ústí nad Labem AJaroslav Komárek
jarda.komarek(a)seznam.cz
T:
M: +420 702 210103
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patro
Donic
 
GPD Benešov nad Ploučnicí AMiroslav Myslivec
myslivecm(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 968637
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22
Stiga Optimum 40+
 
SK Markvartice AJiří Hanuš
hanusjira(a)seznam.cz
T:
M: +420 606 423681
Markvartice u Děčína 197
STIGA OPTIMUM
 
INPEKO Krásné Březno AStanislav Plutnar
s.plutnar(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 410286
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NP
Tibhar 40+ *** SL
 
KST Kalich Litoměřice AStanislav Jonáš
stanislavjonas(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 355363
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.Osvobození
Hanno *** 40+ Polyball (barva
 
TJ Sokol Terezín BZdeněk Skrbek
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M: +420 724 265393
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zs
HANNO 40+ polyball
 
Český pohár
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
TJ Baník MeziboříPetr Čtvrtečka
info(a)merlinit.cz
T:
M: +420 773 056305
 
 
 
TTC Duchcov AJosef Vích
vich(a)sdas.cz
T: +420 417 805049
M: +420 607 123653
 
 
 
TTC Duchcov BJiří Hrabánek
j.hrabanek(a)gmail.com
T:
M: +420 602 431142
 
 
 
KST Libědice AJiří Tomeš
tomesak68(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 765986
 
 
 
KST Libědice BJiří Tomeš
tomesak68(a)seznam.cz
T:
M: +420 723 765986
 
 
 
TTC LitvínovVratislav Čejka
vratislav.cejka(a)seznam.cz
T:
M: +420 602 564138
 
 
 
TJ Spartak LubenecZdeněk Vukliševič st.
lukra.sro(a)tiscali.cz
T:
M:
 
 
 
KST MostMartin Hofmann ml.
matty.hofmann(a)seznam.cz
T:
M: +420 608 100788
 
 
 
TJ Sokol Terezín ABohuslav Friedrich
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol Terezín BBohuslav Friedrich
stav.friedrich(a)seznam.cz
T:
M:
 
 
 
TJ Sokol DobroměřiceJaroslav Reichl ml.
jjarin15(a)centrum.cz
T:
M:
 
 
 
TTC RoudniceMiloslav Ullman
mila.ullman(a)seznam.cz
T:
M:
 
 
 
Sokol Horní Jiřetín AMartin Pech st.
Martinpech(a)centrum.cz
T:
M: +420 777 031767
 
 
 
Sokol Horní Jiřetín BJosef Černuška
T:
M:
 
 
 
TJ Smolnice PevatoVít Martinovský
v.martinovsky(a)seznam.cz
T:
M:
 
 
 
OÚ VýškovLubomír Musil
musil.lubomir(a)seznam.cz
T:
M:
 
 
 
Divize
vedoucí skupiny:Tomáš Žielinský
Valdštejnská 2104
43601 Litvínov

zielinskyt(a)seznam.cz
M: +420 737 736976
T:
F:
 
SKP Sever Ústí nad Labem B
T:
M:
 
 
 
TTC Litoměřice AHeda Eisnerová
T:
M:
 
 
 
KST Jirkov BJan Traspe st.
traspe(a)technoline.cz
T:
M: +420 608 345365
 
 
 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS