Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Průběžné bodové pořadí
po 12. kole ligových, 11. kole krajských soutěží, II. stupni ČP
průběžné pořadí se všemi hráči bez ohledu na počet zápasů jednotlivých hráčů
(Směrnice - pravidla sestavení žebříčku)
 Příjmení a jménoRok nar.OddílBodyPOZ
1.Valenta Jan2001TSM Kladno946.59710
2.Vaculovič Libor1987ST EUROMASTER Kolín939.81846
3.Borůvka Jakub1985ST EUROMASTER Kolín916.24239
4.Pěnkava Luboš1995ST EUROMASTER Kolín907.99142
5.Pejša Karel ml.1971TJ Tatran Sedlčany904.36848
6.Zajíček Pavel1965TTC Bělá pod Bezdězem895.04934
7.Faktor Radovan1977TJ Tatran Sedlčany884.89146
8.Vaculík Petr1979TJ Šanov867.36924
9.Balog Roland1987TTC Bělá pod Bezdězem856.68935
10.Drechsler Dušan1973TJ Tatran Sedlčany849.88835
11.Štepka Miroslav1990TJ Šanov849.75133
12.Postelt Tomáš1994TTC Bělá pod Bezdězem849.71433
13.Vilímek Miroslav1968TJ AŠ Mladá Boleslav819.36536
14.Vorlíček Luboš1968KST Rakovník818.40843
15.Herout František1990SK cyklistiky Zruč nad Sázavou816.06751
16.Kaucký Roman1973TJ Tatran Sedlčany795.93523
17.Hejda Václav1974TJ Šanov793.10634
18.Bukovský Radek1977TJ Sokol Mnichovo Hradiště783.92834
19.Lapka Miroslav1998TTC Bělá pod Bezdězem783.47419
20.Smrček Michal1984TJ Sokol Roztoky776.64331
21.Trajhan Miroslav1985ST EUROMASTER Kolín775.8554
22.Sedláček Jan ml.1977TJ AŠ Mladá Boleslav774.03729
23.Černý Vít1977TJ Slovan Lochovice76542
24.Kocura Jiří1963TJ Tatran Sedlčany763.87242
25.Špaček Michal1983TJ Sokol Roztoky762.67737
26.Kaňka Luděk st.1964TTC Bělá pod Bezdězem756.21237
27.Košák Vojtěch1987TJ Sokol Mnichovo Hradiště754.34924
28.Nevřela Daniel1973SK cyklistiky Zruč nad Sázavou753.12344
29.Pisár Petr1976KST Rakovník741.3423
30.Čeřovský Petr st.1966TJ AŠ Mladá Boleslav741.22319
31.Stránský Michal1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště741.17834
32.Blažek Jan1989TJ Sokol Mnichovo Hradiště740.7336
33.Zika Ondřej1973TJ Sokol Roztoky738.60335
34.Škopek Pavel1997SK cyklistiky Zruč nad Sázavou737.23528
35.Bajer Jiří1976TTC Kladno735.64528
36.Šejvl Jakub2000TTC Brandýs nad Labem733.22936
37.Chalupa Josef ml.2000TTC Brandýs nad Labem732.92637
38.Loudín Petr1979SK cyklistiky Zruč nad Sázavou723.33135
39.Papírník Pavel1971TTC Brandýs nad Labem718.86729
40.Dolejší Stanislav1966ST EUROMASTER Kolín714.93352
41.Pilner Jaroslav1971ST EUROMASTER Kolín714.36730
42.Levenec Petr1978TJ Sokol Roztoky709.2830
43.Štěpánek Aleš1981TTC Říčany708.47636
44.Šmejkal Radek1981TJ Slovan Lochovice702.51635
45.Havlíček Tomáš1992TTC Kladno701.8794
46.Hýža Daniel2000TSM Kladno701.09240
47.Šťastný Vladislav1964TJ AŠ Mladá Boleslav700.04727
48.Kyncl Jiří1983TJ Sadská699.26644
49.Jícha David1998TTC Říčany697.94636
50.Pisár Jan2004KST Rakovník697.58947
51.Berger Miroslav1965TTC Brandýs nad Labem690.81631
52.Cafourek Tomáš1986TJ Šanov684.7846
53.Sysel Pavel1964TTC Brandýs nad Labem682.2123
54.Zítek Patrik1972TJ Slovan Lochovice679.4624
55.Šubrt Jaroslav1976TTC Brandýs nad Labem674.4221
56.Kotrbatý Petr1968TJ Sokol Příbram672.8223
57.Bauer Horst1975TJ Sokol Příbram672.37642
58.Novák Petr1970TTC Kladno671.84527
59.Gräf Miloš1972TTC Brandýs nad Labem669.30117
60.Antoš Petr1992TJ Sokol Mnichovo Hradiště668.87537
61.Šmíd Jan1976TJ Sokol Hořovice667.01637
62.Škach Martin1970TTC Kladno665.50626
63.Koděra Filip1987TJ Šanov662.98623
64.Moravec Ladislav ml.1993Sokol Lány 2661.99337
65.Wagner Jaroslav st.1958TJ Sadská660.57337
66.Chládek Luboš1982TJ Sokol Hořovice660.5432
67.Švarc Ivo1979TJ Sadská660.18518
68.Ehl Ladislav1984TJ Neratovice658.47330
69.Blažek Martin1995TTC Brandýs nad Labem650.52937
70.Kettner Martin1987KST Rakovník646.70524
71.Dřevěný Petr1981TJ Sokol Hudlice644.57526
72.Moravec Petr ml.1997Sokol Lány 2644.11432
73.Jaroš Antonín1986TJ Sokol Příbram640.72930
74.Glogar Jaroslav1977TJ Neratovice639.21432
75.Fiala Ondřej1991TJ Sokol Mníšek pod Brdy635.45737
76.Bříza Josef ml.1977TTC Říčany634.24332
77.Volák Martin1975TJ Šanov633.9234
78.Melíšek Roman1979TJ Sadská632.63728
79.Cafourek Jan1988TJ Šanov632.5376
80.Homolka Pavel1972TJ Sokol Hořovice631.39638
81.Vajs Karel1992TJ Sokol Hudlice630.51230
82.Hrabár Jiří1962TJ Sokol Hudlice629.16826
83.Budělovský Petr1980TJ Slovan Lochovice623.8518
84.Gábriš Michal1962TTC Kladno623.35123
85.Karda Martin1993TJ Sokol Hořovice622.25332
86.Ebert Tomáš ml.1989TTC Kladno621.96812
87.Procházka Miroslav ml.1970TJ Sokol Krchleby621.0674
88.Zaplatílek Ctibor1978ST EUROMASTER Kolín618.58940
89.Vajcová Kateřina1990TTC Kladno615.90331
90.Lédl Jiří1963TJ Sokol Hředle614.31829
91.Dvořák Zdeněk1967TJ Neratovice608.71826
92.Dvořák Jan ml.1972TJ Neratovice607.75218
93.Pavlíček Ondřej1979TTC Slovan Kladno607.25127
94.Miffek Daniel1976ST EUROMASTER Kolín602.9314
95.Štus Radek1977TJ Sokol Kutná Hora602.72536
96.Vrátný Martin1990TJ Sokol Příbram602.64952
97.Pokorný Roman1964TTC Říčany602.4148
98.Trávníček Luboš1972TJ Sokol Mnichovo Hradiště601.46120
99.Beneš Tomáš1976TJ Neratovice594.34218
100.Mikeš Milan1976KST Rakovník593.97430
101.Fiala Jan1998TJ Sokol Mníšek pod Brdy588.98913
102.Tůma Pavel1961TJ Sokol Králův Dvůr585.73232
103.Kaipr Petr1965TJ Sokol Libice nad Cidlinou583.89432
104.Hoďák Václav1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště580.55744
105.Srch Radek1977TJ Slavoj Obecnice575.41334
106.Eisenreich Jindřich ml.1976TJ Sokol Příbram574.04432
107.Bochňák David1995TJ Aero Odolena Voda572.89142
108.Matějka Martin1976TJ Sokol Libice nad Cidlinou571.48733
109.Kulíšek Marek1990TJ Aero Odolena Voda570.45539
110.Veselý Pavel1968TJ Sokol Kosmonosy570.45339
111.Špalek Miroslav1978TTC Slovan Kladno570.28336
112.Štěpánek Pavel1965Kanoistický klub Rakovník565.42138
113.Kučera Pavel1971TJ Sokol Krchleby563.63731
114.Beran Martin1975TJ Sadská563.16841
115.Špalek Jiří1973TTC Slovan Kladno562.56518
116.Brožek Michal1992Sokol Lány 2559.62232
117.Kastner Patrik1974TJ Sokol Mnichovo Hradiště555.70327
118.Vlček Jiří1963KST Rakovník555.55130
119.Landa Miloslav1974TJ Sokol Hudlice552.9317
120.Randák Adam1975TJ Sokol Velké Popovice552.29136
121.Lhoták Jakub1992ST EUROMASTER Kolín549.73134
122.Přibík Jan1974KST Rakovník548.68325
123.Vojáček Jiří1979TJ Sadská546.61539
124.Moravec Petr st.1960Sokol Lány 2545.82925
125.Kamarýt Jiří1990SK cyklistiky Zruč nad Sázavou543.79516
126.Nguyen Ngoc Bach1990TJ Chaloupky542.05840
127.Kapras Karel1986TTC Bělá pod Bezdězem541.90432
128.Čech Pavel1968KST Rakovník54110
128.Kraml Václav1969TJ Sokol Libčice54118
130.Mifka Alexius1962TTC Brandýs nad Labem539.50823
131.Hudečková Hana1987TJ Aero Odolena Voda537.53241
132.Boháč Milan1954TJ Sokol Všetaty536.17318
133.Krůta Václav1987KST Rakovník533.92513
134.Vala Martin1976TJ Sokol Kutná Hora531.81928
135.Bittner Miloslav1977TJ Sokol Krchleby529.2840
136.Čech Jiří1992TJ Sokol Kosmonosy525.64840
137.Kos Zdeněk1966KST Rakovník524.52517
138.Hošková Denisa1996TJ Sokol Králův Dvůr523.8575
139.Andrt Tomáš1966KST Rakovník517.10814
140.Rezek Jan1985KST Rakovník516.40632
141.Malý Petr1975TTC Bělá pod Bezdězem515.64859
142.Durdis Petr ml.1979TJ Sokol Kosmonosy515.5440
143.Fialová Zuzana1966TJ Sokol Mníšek pod Brdy515.15314
144.Ulrich Radek1973TJ Sokol Kutná Hora515.11329
145.Štepka Vladimír1987KST Rakovník514.10119
146.Balcar Miroslav1972TTC Bělá pod Bezdězem512.16827
147.Štengl Jan1963Kanoistický klub Rakovník509.67537
148.Strnad Richard1997TTC Brandýs nad Labem508.66216
149.Klimek Tomáš1990TJ Sokol Velké Popovice507.83832
150.Michal Jiří1963TJ Neratovice506.9232
151.Roziňák Jan1979TJ Sokol Králův Dvůr506.06530
152.Brabec Stanislav1962KST Rakovník505.82829
153.Jindra Josef1951ST EUROMASTER Kolín504.96222
154.Šapovalov Jiří1955TJ Sokol Hředle502.20230
155.Kovanda Milan1973Sokol Nižbor501.61530
156.Dvořák Petr1965TJ Spartak Čelákovice50140
157.Hrubý Vlastimil1967TTC Kladno499.50822
158.Dvořák Jaroslav1971TJ Sadská498.63134
159.Čížek Pavel1967SK Březnice497.78926
160.Mencl Jiří1990TTC Kladno495.47317
161.Šlapáček Martin1986TTC Bělá pod Bezdězem495.38510
162.Navrátil Tomáš1973TTC Kladno494.67236
163.Řejha Pavel1974TJ Sokol Králův Dvůr493.58816
164.Rubín Pavel1974TJ Sokol Všetaty493.00635
165.Doležal Martin1998TJ Sokol Velký Osek492.51257
166.Císař Jan1965TJ Sokol Příbram492.34237
167.Vacura Josef ml.1993TJ Chaloupky492.22634
168.Dohnal Jaroslav1988Stolní tenis Benešov491.10242
169.Gruber Martin1976TJ Sokol Hudlice489.70929
170.Pěnkavová Kristýna2002SKST Vlašim488.88314
171.Majer Pavel1953TJ Sokol Kutná Hora488.84618
172.Danaj Tomáš1974Sokol Dolní Beřkovice488.52238
173.Herout Tomáš1985SK cyklistiky Zruč nad Sázavou488.49433
174.Paroulek Milan1962TJ Sokol Libice nad Cidlinou487.01936
175.Novák Michal1998TJ Chaloupky487.01833
176.Hrstka Tomáš1976Sokol Přezletice485.4837
177.Martin Petr1980TJ Sadská484.44714
178.Sádlo Josef1973TJ Sokol Krchleby483.59325
179.Uksa Tomáš1971TTC Říčany482.42216
180.Stránská Anna2002ST EUROMASTER Kolín482.23710
181.Urban Jan1957TJ Sokol Mníšek pod Brdy480.72633
182.Soused Zbyněk1974SK Březnice480.27724
183.Vychodil Luděk1966TTC Kladno478.25934
184.Haník Josef1961SK Březnice477.42352
185.Kulíšek Milan1966TJ Sokol Všetaty476.06126
186.Taller Filip1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy474.92641
187.Macák Milan1976TTC Slovan Kladno473.7716
188.Uher Petr1972TJ Sokol Kutná Hora470.30541
189.Sauer Ondřej1996TJ Neratovice468.22438
190.Žáček Josef1970TJ Sokol Roztoky467.98428
191.Jirouch Tomáš1973TJ Sokol Hořovice467.84839
192.Hameta Oldřich1967SK cyklistiky Zruč nad Sázavou466.20243
193.Lambert Zbyněk1956TJ Sokol Velké Popovice466.14536
194.Stupavský Milan1966TJ Sokol Velké Popovice464.56633
195.Steiner František1983TJ Slavoj Obecnice464.52317
196.Moravec Milan1964Sokol Lány 2463.65835
197.Mikulejský Filip1999TTC Kladno463.31930
198.Hála Pavel1977TJ Slavoj Obecnice460.88223
199.Linhart František ml.1977TJ Tatran Sedlčany460.48941
200.Motl Milan1975TJ Sadská460.38640
201.Jaroň Daniel2002TTC Brandýs nad Labem459.75458
202.Švarc Ondřej1996TJ Sokol Kutná Hora459.38126
203.Hejda Václav ml.2002KST Rakovník459.15642
204.Řáha Vladimír1965TTC Slovan Kladno457.5911
205.Schmelz Richard1985TJ Aero Odolena Voda456.73541
206.Bleha Lukáš1991SK cyklistiky Zruč nad Sázavou456.01816
207.Mazurkiewicz Ivo1953ST EUROMASTER Kolín453.4537
208.Tůma Radek1992TJ Slavoj Obecnice453.317
209.Pekárek František st.1966TJ Sokol Libice nad Cidlinou452.52612
210.Zitta Přemysl1969TJ Slovan Lochovice451.39837
211.Včelička Lubomír1969TJ Sokol Králův Dvůr451.38247
212.Bříška Jan1991TJ Sokol Kosmonosy449.24739
213.Pácha Robin1992TJ AŠ Mladá Boleslav448.2235
214.Jirásek Jiří1975TJ Sokol Roztoky446.68334
215.Dražinovský Tomáš1983TJ Spartak Čelákovice446.50240
216.Novotný Jiří1968TTC Slovan Kladno446.16722
217.Šembera Karel1962ST EUROMASTER Kolín445.62415
218.Moravec Stanislav1971TJ Sokol Velký Osek445.19137
219.Hrbek Jiří1960Sokol Lány 2444.67834
220.Rujder David1971Sokol Nižbor443.03934
221.Mráz Roman1964TJ Sokol Příbram441.28541
222.Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník439.71331
223.Frýdl Miloš1974Sokol Rudná438.48636
224.Niems Dušan1978TJ AŠ Mladá Boleslav438.37332
225.Holman Martin1967ST EUROMASTER Kolín438.1059
226.Růžička Zdeněk1959TJ Sokol Všetaty437.74625
227.Novák Tomáš1975TJ Sokol Hředle437.24729
228.Koždoň Roman1981TJ Sokol Čáslav436.07332
229.Koloc Miroslav1964Kanoistický klub Rakovník435.97634
230.Kloz Daniel1989TJ Sokol Velký Osek435.24242
231.Mrázek Jindřich st.1972TJ Sokol Hředle434.96723
232.Sosnovec Martin1973TJ Sokol Čáslav433.02735
233.Moulis Pavel1968TJ Sokol Všetaty430.63129
234.Bohdan Luděk1967TJ Sokol Králův Dvůr429.37342
235.Koros Pavel1981TJ Sokol Hořovice428.28432
236.Vaktor Ivan1968STC Slaný427.9715
237.Mošna Petr1966TJ Sokol Velký Osek427.56638
238.Tschunko Zdeněk1958TJ Chaloupky426.88333
239.Ghariani Sebastian1999TJ Sokol Roztoky423.28532
240.Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs nad Labem422.15334
241.Fabinger Vít1978KST Rakovník421.89710
242.Hlaváček Jaromír1962TJ Sokol Příbram421.19530
243.Volek Václav1989TJ Spartak Čenkov420.79819
244.Adamczuk Jan2002KST Rakovník420.53639
245.Čihák Milan1964TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy420.47336
246.Drábek Martin1996SK Březnice418.84254
247.Šimek Jakub1994SK Březnice418.68132
248.Zatřepálek Pavel1968TTC Brandýs nad Labem416.47843
249.Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs nad Labem416.26732
250.Šturc Jiří1989Stolní tenis Benešov415.51632
251.Richter Vojtěch1974TJ Sokol Libčice414.94343
252.Hájek Miroslav1975TJ Sokol Hředle413.9229
253.Vilhelm Oldřich1972Sokol Přezletice412.07834
254.Liberský Karel1974TJ Sokol Kutná Hora411.28114
255.Betuštiak Petr1977Stolní tenis Benešov409.16934
256.Cír Libor1979Kanoistický klub Rakovník407.40319
257.Cacek Tomáš1987Sokol Rudná407.07540
258.Kyncl Miloslav1960TJ Lokomotiva Nymburk407.02727
259.Ptáčník Martin1989SK Viktorie Ořech405.99231
260.Stárek Karel st.1956TTC Říčany405.5927
261.Škrabal Radek1987TJ Spartak Čenkov403.13726
262.Sajdl Vladimír1960STC Slaný401.5329
263.Hrobař Jaroslav1965TJ Sokol Čáslav400.32828
264.Bureš Bohumil1972TJ Sokol Kutná Hora398.85339
265.Váňa Miroslav1972TJ Sokol Příbram397.9889
266.Vydra Milan1969TJ Sadská395.96734
267.Pokorný Petr1978TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy395.45741
268.Tichý Jiří1975Sokol Přezletice394.87616
269.Levenec Alexandr1977TTC Kladno394.7922
270.Drož Jan1965TJ Sokol Hudlice394.59620
271.Kadeřábek Milan1966SK Pšovlky393.60633
272.Táborský Luboš1969TJ Sokol Krchleby393.29532
273.Pacourek Jan1974TJ Sokol Hředle393.17918
274.Kubát Pavel1954TJ Spartak Čenkov393.15426
275.Stehlík Jan ml.1993TJ Sokol Hudlice390.8540
276.Zvolský Miroslav1964Stolní tenis Benešov390.45716
277.Černý Martin2005STC Slaný390.11929
278.Spiegl Richard1963Sokol Lány 2388.34923
279.Procházka Roman1979TJ Sokol Velký Osek388.18344
280.Šturc Jaroslav1964Sokol Nižbor387.85729
281.Beniš Ondřej1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště387.67132
282.Herink Jan1993TJ Slavoj Obecnice385.56142
283.Lövl Jan1984TJ Sokol Čáslav384.55932
284.Drbohlav Marek1970TJ Sokol Mníšek pod Brdy384.55740
285.Selement Jaroslav1967TJ Sokol Mníšek pod Brdy384.33925
286.Jirásek Zdeněk1950TJ Sokol Čáslav384.1735
287.Kopp Jan1959TJ Olešná384.1638
288.Jandejsek Pavel1985SK cyklistiky Zruč nad Sázavou384.02314
289.Janda Jaromír1998TJ Tatran Sedlčany383.34142
290.Cír Radek1975KST Rakovník380.73118
291.Svoboda Pavel1976TJ Sokol Velký Osek379.11829
292.Šlechta Jaroslav1967TJ Neratovice379.07832
293.Kunc Petr1970TJ Sokol Žebrák378.85441
294.Eliška Roman1977TJ Lokomotiva Nymburk378.13234
295.Mlejnek Jiří1977TJ Spartak Čelákovice377.11239
296.Křikava Richard1994TJ Sokol Králův Dvůr376.91946
297.Rákosník Petr1961Sokol Nižbor375.24922
298.Stacho Libor1966TJ Sokol Mníšek pod Brdy375.17331
299.Piroutek Květoslav1957TJ Lokomotiva Nymburk374.08533
300.Hrdý Radek1995Sokol Dolní Beřkovice373.26231
301.Třešňák Josef1970TJ Lokomotiva Nymburk373.16731
302.Voráč Jiří1982TTC Říčany369.56524
303.Mucha Ondřej1974TJ Sokol Čáslav368.75427
304.Váňa Miroslav1951Stolní tenis Benešov367.68924
305.Beran Tomáš2000TJ Sokol Čáslav367.2638
306.Chmelař Miroslav1961TJ Sokol Voznice366.79834
307.Plachá Liliana2003TSM Kladno366.7310
308.Steiner Petr1971TJ Slavoj Obecnice365.42434
309.Slunéčko Radek1971Sokol Přezletice365.10935
310.Fišer Štefan1984TTC Říčany364.94822
311.Kvasnička Daniel ml.1985TTC Žehuň364.3938
312.Adamczuk Janusz1981KST Rakovník363.80133
313.Břetenář Petr1961TJ Sokol Krchleby362.2414
314.Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs nad Labem360.26129
315.Šrámek David1978TJ Sokol Králův Dvůr359.64826
316.Pech Jan1968Sokol Nižbor358.5613
317.Kapoun Ondřej1986KST Rakovník358.49237
318.Šulc Dalibor1953TJ Sokol Libčice358.00642
319.Krasničan Jaroslav1977SK Viktorie Ořech357.06235
320.Mach Libor1967TJ Sokol Unhošť356.6135
321.Jedlička Stanislav1959TTC Kladno356.26232
322.Poláček Petr1972Sokol Přezletice354.75642
323.Macák Petr1960STC Slaný353.989
324.Čížek Marek1995SK Březnice353.0733
325.Havel Martin1977TJ Sokol Krchleby352.94424
326.Zrcek Miroslav1952Stolní tenis Benešov351.86922
327.Hluchý Marek1989Sokol Rudná351.85239
328.Skřivánek Jiří1973SK Viktorie Ořech351.53334
329.Szabo Jiří1974Sokol Lány 2350.42325
330.Herman Miloš1976TJ Olešná349.99830
331.Materna George1989STC Slaný349.7267
332.Vajnar Luboš1988STC Slaný349.61411
333.Křemen Josef1973TJ Sokol Žebrák349.3919
334.Bouška Jiří1948STC Slaný348.5293
335.Burda Roman1972TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy347.10641
336.Lukeš Tomáš1993TJ Slavoj Obecnice345.87853
337.Cikán Michal1989TJ Sokol Čáslav345.83228
338.Hnidka Marian1975TJ Sokol Buštěhrad345.25637
339.Pěnkavová Dagmar1998SKST Vlašim345.17218
340.Krejčí Tomáš1989TJ Sokol Buštěhrad344.66339
341.Pleticha Vladimír1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště343.85141
342.Petrovic Pavel1964SK Březnice341.84825
343.Fryš Zdeněk1978TJ Sokol Unhošť34125
344.Petráň Zdeněk1985TJ Slavoj Obecnice340.58158
345.Čížková Sylva1965TJ Sokol Voznice339.50823
346.Lážnovský Jiří1959TTC Kladno339.03235
347.Nágr Pavel1966Sokol Rudná338.9254
348.Barta Ivan1977Stolní tenis Benešov338.58814
349.Weishaupt Robert1980Sokol Přezletice337.05534
350.Šmíd Ondřej1984TTC Žehuň336.95739
351.Krous Martin1970TSM Kladno336.84431
352.Bubeníček Ondřej1989SK Březnice335.35910
353.Hrdý Miroslav1967Sokol Dolní Beřkovice335.3442
354.Michal Radek1976SK Březnice335.04725
355.Kočiš Ludovít1970TJ Sokol Všetaty334.68921
356.Grill Josef1967TJ Sokol Mnichovo Hradiště334.47129
357.Moravec Patrik1977TJ Spartak Čenkov334.211
358.Hataš Martin1963Sokol Přezletice333.8943
359.Kilian Vít1989TJ Sokol Mníšek pod Brdy333.61124
360.Horbaj Dušan1980TTC Kladno333.0387
361.Hospodářský Jonny ml.1994SK Pšovlky332.91135
362.Ondráček Oldřich1987TJ Spartak Čenkov332.26422
363.Točík Radek1994Sokol Dolní Beřkovice329.91334
364.Poláček Vladimír1953STC Slaný329.32412
365.Pilecký Jiří1978TJ Sokol Voznice328.95742
366.Lev Daniel1996TJ Sokol Hudlice328.83334
367.Slaměník Richard1961TJ Sokol Libčice328.79225
368.Jirkovský Václav1956Sokol Lány 2328.37924
369.Lev Leoš1963TJ Sokol Hudlice327.96820
370.Vančura Filip1987TJ Sokol Čáslav327.38915
371.Řezníček Lukáš1993TJ Sokol Buštěhrad325.5536
372.Kroupa Milan1965TJ Sokol Mnichovo Hradiště324.67438
373.Blecha David1997TTC Bělá pod Bezdězem324.31532
374.Srb Pavel1978Stolní tenis Benešov323.54
375.Selucký David1968TJ Sokol Voznice323.36342
376.Sláčal Pavel2004TJ Sadská323.05829
377.Pánek Jan1968STC Slaný322.77823
378.Šulc Ladislav1951TTC Kladno322.24940
379.Bíba Jaroslav1951TJ Sokol Všetaty321.39438
380.Král Jindřich1959TJ Sokol Krchleby320.82326
381.Procházka Ondřej1997TTC Kladno320.77435
382.Erlich Luboš1963TTC Říčany319.6258
383.Skalka Josef1974TJ Olešná319.50542
384.Kunc Jaroslav1969TJ Sokol Žebrák319.36635
385.Vacek Miroslav1960TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy319.0633
386.Novák Marek1996SK Viktorie Ořech318.94937
387.Kouřil Lubomír1982TJ AŠ Mladá Boleslav318.420
388.Kvasnička Jan1987TTC Žehuň318.35536
389.Ondráček Evžen1973Sokol Přezletice318.08923
390.Červenka Miroslav1964TJ Sokol Hořovice316.89130
391.Ivan Milan1964TTC Brandýs nad Labem316.41519
392.Školník Luboš1988TJ AŠ Mladá Boleslav316.10312
393.Hendrych Ladislav1983TTC Brandýs nad Labem315.63611
394.Lhoták Lubor1978TJ Sokol Velký Osek315.08422
395.Spousta David1997TJ Sokol Žebrák314.5178
396.Müller Jiří1976TJ Sokol Žebrák314.10638
397.Dvořák Jan1971Sokol Přezletice313.9635
398.Špitálský Ladislav1962TJ Sokol Krchleby313.40531
399.Slobodzian Jakub1989TTC Bělá pod Bezdězem313.15216
400.Plíhal Martin1970TTC Říčany312.08934
401.Elstner Lukáš1988TTC Bělá pod Bezdězem311.48815
402.Plecitý Lukáš1988Sokol Rudná311.38110
403.Škrabal Jaroslav1961TJ Spartak Čenkov311.31129
404.Votík Jan1996TTC Žehuň3114
405.Hájek Zdeněk1974TJ Lokomotiva Nymburk310.64239
406.Kaňka Luděk ml.1990TTC Bělá pod Bezdězem310.2864
407.Vinš Karel1956TJ Spartak Čenkov309.663
408.Richter Jaroslav ml.1973TJ Sokol Libčice309.5324
409.Urban Jiří1973TJ Sokol Unhošť309.42232
410.Lysák Stanislav1959TJ Olešná308.85122
411.Bodlák Jan1972TJ Spartak Čelákovice307.94237
412.Vrecion Jiří1999TJ Sokol Králův Dvůr307.81728
413.Čepelák Vladimír ml.1988TJ Sokol Hořovice307.49339
414.Tůma Martin1982TJ Sokol Mníšek pod Brdy307.3173
415.Mokříž Bohuslav1964TJ Sokol Velký Osek307.24211
416.Soused Milan1970SK Březnice306.99925
417.Šimek Jiří1958TJ Lokomotiva Nymburk306.60938
418.Táborský Štěpán1992TJ Sokol Krchleby306.41318
419.Povolný Aleš1968Stolní tenis Benešov306.40928
420.Chaloupka Mikuláš2005TSM Kladno306.31929
421.Trejdl Dušan1972TJ Sadská306.19219
422.Postelt Vladimír1967TTC Bělá pod Bezdězem306.0635
423.Botka Jan2001TJ AŠ Mladá Boleslav305.91728
424.Janda Filip2000TJ Neratovice305.8393
425.Růžička Dušan1972TJ Sokol Kutná Hora305.83820
426.Lesák Jakub1987TJ Tatran Sedlčany305.7577
427.Svoboda Jaromír1973TJ Sokol Žebrák305.73920
428.Král Pavel1970TJ Slavoj Obecnice305.73312
429.Hušek Antonín1968TJ Sokol Voznice305.0823
430.Suchopár Miroslav1959SK Březnice304.95213
431.Kroc František1973TJ Olešná304.85628
432.Havlík Vít2002TJ AŠ Mladá Boleslav303.91616
433.Stejskal Tomáš2002TJ Lokomotiva Nymburk303.66217
433.Žežule Ondřej2002TJ Sadská303.6628
435.Wagner Jaroslav ml.1985TJ Sadská303.07824
436.Lepka Martin ml.1992KST Rakovník302.35119
437.Tuček Miroslav1963TTC Kladno301.80512
438.Sokolovský Petr1951TJ Sokol Unhošť300.59618
439.Zamazal Pavel1962TJ Sokol Mníšek pod Brdy300.25617
440.Froněk Petr1961KST Rakovník299.4218
441.Cyrus Miroslav1979TJ Sokol Čáslav298.68131
442.Dusil Petr1999TJ Sokol Mnichovo Hradiště298.39723
443.Halama Jiří1963Sokol Dolní Beřkovice298.21322
444.Košař Pavel1952Stolní tenis Benešov297.99811
445.Macháček Pavel st.1963TJ Sokol Mníšek pod Brdy297.87332
446.Vospálek Miroslav1948TTC Kladno297.69835
447.Kaňka Jakub1987TTC Bělá pod Bezdězem297.31825
448.Švejda Ondřej1994TJ Sokol Unhošť296.8397
449.Müller Václav1952TJ Sokol Voznice296.59317
450.Chalupa Josef1964TJ Sokol Všetaty295.7537
451.Freisleben Radek1984TJ Sokol Mníšek pod Brdy295.3266
452.Bečvářová Michaela1996TTC Žehuň294.35230
453.Kořínek Milan1976TJ Sokol Kutná Hora293.1876
454.Vendl Jakub1985TJ Sokol Velký Osek292.7654
455.Lískovec Jindřich1987TJ Tatran Sedlčany292.5116
456.Pöschl Miroslav st.1960TJ Sokol Roztoky292.3434
457.Počarovský Pavel1975TJ Sadská291.78115
458.Šmíd Miroslav1954Sokol Nižbor291.0149
459.Kokojan Tomáš1966TJ Lokomotiva Nymburk290.80131
460.Urban Milan1961TJ Sokol Všetaty290.52635
461.Riedl Martin1991TTC Říčany290.30810
462.Hrazdíra Jiří1948Stolní tenis Benešov289.80842
463.Krolop David1991SK Viktorie Ořech289.65214
464.Pachman Tomáš1967TTC Kladno287.69329
465.Ječmen Jaroslav1962TJ Spartak Čenkov286.74313
466.Knobloch Pavel1989TJ Sokol Mnichovo Hradiště285.24226
467.Balák Kryštof2001TTC Brandýs nad Labem285.234
468.Vojna Daniel2004TSM Kladno284.79231
469.Nádvorník Štěpán1997Stolní tenis Benešov283.58410
470.Trpák Radek1972Sokol Lány 2281.698
471.Bucek Jindřich1976TJ Sokol Unhošť280.3168
472.Habrcetl Milan1968TTC Kladno279.89724
473.Dědek Martin1972TJ Sadská275.38119
474.Vodňanský Martin1981TJ Sokol Roztoky273.99330
475.Šíp Martin1981TJ Tatran Sedlčany273.85730
476.Hendrych Roman1973TJ Lokomotiva Nymburk273.55218
477.Jelínek Vladimír1964Sokol Rudná273.49319
478.Flajšingr Petr1989SK Pšovlky269.29717
479.Pígl Tomáš1982TTC Říčany269.20711
480.Havazík Roman1971Sokol Přezletice268.1688
481.Mitáš Josef1987Sokol Rudná267.83521
482.Němeček Jakub1989TJ Sokol Všetaty267.19731
483.Laštovička Jiří1952TJ Sokol Velký Osek265.4964
484.Tkačuk Roman1965TJ Sokol Libčice260.7758
485.Švarc Martin1976TJ Sokol Roztoky260.6693
486.Jakoubek Jakub1998TJ Sokol Roztoky260.4279
487.Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek258.46623
488.Rampa Ladislav1950STC Slaný257.3064
489.Palátka Daniel1997TJ Tatran Sedlčany253.17318
490.Vaculík Stanislav ml.1997TJ Sokol Hudlice252.758
491.Dusil Filip2000TJ Sokol Kutná Hora252.49129
492.Paclt Milan1961TJ Sokol Krchleby249.85711
493.Stárek Karel ml.1979TTC Říčany249.16912
494.Hlaváček Jan1952TTC Kladno248.2733
495.Archmann Jiří1992TSM Kladno247.0217
496.Buriánek Daniel2000KST Týnec nad Labem246.53720
497.Brynda Matyáš2001TSM Kladno246.47625
498.Šulitka Oldřich1986SK Pšovlky244.51842
499.Zbírkovský Milan1954TJ Sokol Unhošť243.18816
500.Primáč Vojtěch2002TJ Sokol Všetaty242.87522
501.Richterová Eva1957TJ Sokol Králův Dvůr242.19510
502.Bláha Hynek2000TJ Praskolesy241.64510
503.Lafek Dominik2002TJ Sokol Buštěhrad241.23732
504.Běloušek David1999Sokol Lány 2239.12919
505.Faltín Antonín1955TJ Sokol Kutná Hora234.4345
506.Malý Libor1960TJ Lokomotiva Nymburk229.9344
507.Nachtigal Vlastimil ml.1992SK Pšovlky228.2738
508.Líska Filip2001TJ Sokol Čáslav2114
509.Strejc Václav1969TTC Kladno205.76915
510.Chadima Ondřej2005STC Slaný204.3334
511.Teplý Stanislav st.1958Sokol Přezletice2012
512.Čížek Radek1986TJ Spartak Čenkov24
512.Hlinovský Dominik2001TJ Sokol Krchleby24
512.Jiroudek Milan1986TTC Žehuň26
512.Michal Tomáš1981SK Březnice24
516.Bělohoubek Vlastimil1963TJ Sokol Králův Dvůr13
516.Beran Stanislav1970TJ Sokol Čáslav14
516.Burgr Martin1997TJ Sokol Unhošť16
516.Čeřovský Petr ml.1997TJ AŠ Mladá Boleslav19
516.Čížek Martin1984TJ Sokol Velký Osek14
516.Dražan Jiří1983TJ Slovan Lochovice13
516.Dvořák Martin1971TJ Sokol Velké Popovice14
516.Ebert Tomáš st.1962TTC Kladno14
516.Eliška Radek1971TJ Lokomotiva Nymburk12
516.Falber Martin2002TJ Lokomotiva Nymburk14
516.Falber Michal2002TJ Lokomotiva Nymburk14
516.Fedačka Michal1976TJ Sadská16
516.Hájek Lukáš2005TJ Lokomotiva Nymburk11
516.Hendrych Jan1972TJ Sadská12
516.Heřmanský Miroslav1960TJ Sokol Libice nad Cidlinou16
516.Holý Jiří1957Kanoistický klub Rakovník13
516.Horálek Jiří1966Sokol Přezletice13
516.Hrbek Daniel1985Sokol Lány 211
516.Hron Martin1978Sokol Přezletice14
516.Hyhlan Jaroslav1998TJ Tatran Sedlčany14
516.Janda Martin1978TJ Sokol Krchleby13
516.Jangl Zdeněk1956TJ Sokol Unhošť12
516.Janoušková Jitka1975TJ AŠ Mladá Boleslav111
516.Jelínek Kryštof2002TTC Kladno17
516.Jirkovský Antonín ml.2004TJ Slovan Lochovice117
516.Kadeřábek David2001SK Pšovlky17
516.Koleníková Dana1977SK Pšovlky17
516.Kolman Leon2003TJ Sokol Kutná Hora14
516.Koros Zdeněk1953TJ Sokol Hořovice14
516.Košatý Jan1985TJ Neratovice12
516.Kračmer Matěj2000TJ Sokol Králův Dvůr115
516.Kuška Miroslav1957TJ Sokol Žebrák14
516.Lysý Tomáš1986TJ Chaloupky12
516.Macho Martin1967Sokol Přezletice15
516.Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště14
516.Mlejnek Antonín st.1951TJ Lokomotiva Nymburk14
516.Mucha Lubomír1953TJ Lokomotiva Nymburk12
516.Nguyen Van Vui1958TJ Chaloupky13
516.Novák Aleš1975TJ Sokol Všetaty14
516.Novák Stanislav1967TJ Chaloupky14
516.Nováková Ivana1970Sokol Přezletice14
516.Nykl Zdeněk1999TJ Sokol Hořovice113
516.Pekárek František1999TTC Poděbrady111
516.Petržílka Ondřej1998TJ Sokol Čáslav14
516.Pírka Josef1965TTC Kladno14
516.Podsedník Jaroslav1960TJ Slavoj Obecnice13
516.Polášek Milan1952TJ Sokol Hředle12
516.Pospíšil Antonín1964TJ Sokol Mníšek pod Brdy13
516.Rada Jonáš2000TJ Sokol Králův Dvůr12
516.Řehoř Radek1980TJ Sokol Příbram12
516.Salmon Ivan1961TJ Neratovice12
516.Šípková Nela2000TJ AŠ Mladá Boleslav18
516.Širák Daniel1972TJ Sokol Čáslav15
516.Škoda Jiří1992SK Viktorie Ořech13
516.Skyva Milan1949TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy18
516.Sobotka Jiří1958TJ Lokomotiva Nymburk14
516.Soukup Michal1977TJ Sokol Voznice14
516.Šprysl Josef1945TJ Sokol Příbram12
516.Štěpán Pavel1954TJ Sokol Buštěhrad13
516.Stolz Daniel1974TJ Sokol Buštěhrad14
516.Sušánka Pavel1954Kanoistický klub Rakovník113
516.Táborský Oldřich1959TJ Sokol Buštěhrad16
516.Vinš Stanislav1979TJ Slavoj Obecnice17
516.Weisser Petr1984TJ Neratovice14
516.Yadamsuren Munkhjargal1991TJ Sokol Kutná Hora12
516.Zíma Radek1976TJ Sokol Žebrák13
516.Zwiefelhofer Jiří1964TJ Sokol Roztoky14
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline