Konečné bodové pořadí
se všemi hráči bez ohledu na počet zápasů jednotlivých hráčů
(Směrnice - pravidla sestavení žebříčku)
 Příjmení a jménoRok nar.OddílBodyPOZ%
1.Zlámal Jaromír1987ST EUROMASTER Kolín1081.1748
2.Borůvka Jakub1985ST EUROMASTER Kolín989.27844
3.Vaculík Petr1979TJ Šanov, z.s.972.27930
4.Vaculovič Libor1987ST EUROMASTER Kolín952.98745
5.Čamr František2000ST EUROMASTER Kolín947.81746
6.Štepka Miroslav1990TJ Šanov, z.s.947.62651
7.Bukovský Radek1977Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště938.98411
8.Zajíček Pavel1965Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.935.59241
9.Balog Roland1987Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.927.45540
10.Pejša Karel ml.1971TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.907.11245
11.Faktor Radovan1977TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.901.19833
12.Janča Miroslav1986ST EUROMASTER Kolín881.89440
13.Kolář Vlastimil1959Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště868.50735
14.Drechsler Dušan1973TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.863.17917
15.Košák Vojtěch1987Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště861.60122
16.Macela Petr1981TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.847.86738
17.Hejda Václav1974TJ Šanov, z.s.846.93146
18.Vilímek Miroslav1968TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.845.09535
19.Postelt Tomáš1994Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.843.58337
20.Vorlíček Luboš1968Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.841.27140
21.Miffek Daniel1976ST EUROMASTER Kolín838.62234
22.Kaucký Roman1973TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.827.92240
23.Koděra Filip1987TJ Šanov, z.s.827.66339
24.Pisár Petr1976Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.817.52917
25.Pisár Jan2004Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.816.24937
26.Papírník Pavel1971TTC Brandýs n.L, spolek808.69424
27.Herout František1990SK cyklistiky Zruč nad Sázavou805.78636
28.Kaňka Luděk st.1964Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.804.86617
29.Loudín Petr1979SK cyklistiky Zruč nad Sázavou799.83321
30.Cafourek Tomáš1986TJ Šanov, z.s.794.68919
31.Stránský Michal1973Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště793.47124
32.Pilner Jaroslav1971ST EUROMASTER Kolín786.21125
33.Dolejší Stanislav1966ST EUROMASTER Kolín785.11729
34.Hýža Daniel2000Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.783.79237
35.Blažek Jan1989Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště782.26833
36.Nevřela Daniel1973SK cyklistiky Zruč nad Sázavou781.61830
37.Šejvl Jakub2000TTC Brandýs n.L, spolek758.88433
38.Sedláček Jan ml.1977TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.757.4298
39.Kocura Jiří1963TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.733.97738
40.Chalupa Josef ml.2000TTC Brandýs n.L, spolek726.57234
41.Kraml Václav1969Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou725.82827
42.Jícha David1998TJ Tourist, z.s.72536
43.Pych Luděk ml.1996TJ Sadská o.s.724.05735
44.Pavlíček Ondřej1979TTC Slovan Kladno z.s.714.39536
45.Ehl Ladislav1984Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.706.06624
46.Šmíd Jan1976Tělocvičná jednota Sokol Hořovice703.14535
47.Glogar Jaroslav1977Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.696.34727
48.Bochňák David1995TJ Aero Odolena Voda, z.s.693.44736
49.Černý Vít1977TJ Slovan Lochovice689.96626
50.Šťastný Vladislav1964TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.686.224
51.Smrček Michal1984Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy685.07230
52.Kettner Martin1987Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.683.38238
53.Šmejkal Radek1981TJ Slovan Lochovice681.77933
54.Bajer Jiří1976TTC Kladno, z.s.679.9116
55.Zítek Patrik1972TJ Slovan Lochovice676.4224
56.Blažek Martin1995TTC Brandýs n.L, spolek675.81924
57.Škopek Pavel1997SK cyklistiky Zruč nad Sázavou675.74123
58.Vajcová Kateřina1990TTC Kladno, z.s.668.91623
59.Kyncl Jiří1983TJ Sadská o.s.668.11532
60.Čeřovský Petr st.1966TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.668.08321
61.Dřevěný Petr1981Tělocvičná jednota Sokol Hudlice666.79625
62.Moravec Ladislav ml.1993Sokol Lány 2665.24236
63.Moravec Petr ml.1997Sokol Lány 2665.00139
64.Slavík Radek2000SK cyklistiky Zruč nad Sázavou664.77456
65.Sysel Pavel1964TTC Brandýs n.L, spolek664.3576
66.Špalek Miroslav1978TTC Slovan Kladno z.s.664.32328
67.Chládek Luboš1982Tělocvičná jednota Sokol Hořovice664.25732
68.Hrabár Jiří1962Tělocvičná jednota Sokol Hudlice660.52917
69.Šubrt Jaroslav1976TTC Brandýs n.L, spolek656.68521
70.Gräf Miloš1972TTC Brandýs n.L, spolek649.21724
71.Kulíšek Marek1990TJ Aero Odolena Voda, z.s.648.9232
72.Škach Martin1970TTC Kladno, z.s.648.22927
73.Homolka Pavel1972Tělocvičná jednota Sokol Hořovice647.63536
74.Melíšek Roman1979TJ Sadská o.s.643.15118
75.Zika Ondřej1973Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy641.86731
76.Vajs Karel1992Tělocvičná jednota Sokol Hudlice635.71928
77.Dvořák Jan nejml.2000Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.630.31622
78.Štěpánek Pavel1965Kanoistický klub Rakovník, z.s.627.27438
79.Špalek Jiří1973TTC Slovan Kladno z.s.623.8927
80.Špaček Michal1983Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy623.46615
81.Růžička Josef1962Tělocvičná jednota Sokol Hořovice623.09937
82.Procházka Miroslav ml.1970TJ Sokol Krchleby622.1557
83.Mencl Jiří1990TTC Kladno, z.s.620.55327
84.Dvořák Jan ml.1972Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.616.38731
85.Brožek Michal1992Sokol Lány 2612.56137
86.Beneš Tomáš1976Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.611.88518
87.Schmelz Richard1985TJ Aero Odolena Voda, z.s.611.54624
88.Špinar Rostislav1979TJ Sadská o.s.606.60133
89.Levenec Petr1978Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy602.52412
90.Landa Miloslav1974Tělocvičná jednota Sokol Hudlice599.19825
91.Hudečková Hana1987TJ Aero Odolena Voda, z.s.599.10534
92.Švarc Ivo1979TJ Sadská o.s.598.73725
93.Řáha Vladimír1965TTC Slovan Kladno z.s.597.0531
94.Fiala Ondřej1991Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy596.50314
95.Ebert Tomáš ml.1989TTC Kladno, z.s.592.96835
96.Zitta Přemysl1969TJ Slovan Lochovice591.51729
97.Gábriš Michal1962TTC Kladno, z.s.589.24420
98.Ghariani Sebastian1999Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy580.61150
99.Soused Zbyněk1974SK Březnice577.63134
100.Hendrych Jan1987TJ Aero Odolena Voda, z.s.576.1574
101.Jirásek Jiří1975Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy574.6635
102.Berger Miroslav1965TTC Brandýs n.L, spolek574.3338
103.Vrátný Martin1990Tělocvičná jednota Sokol Příbram570.17838
104.Matějka Martin1976Tělocvičná jednota Sokol Libice nad Cidlinou568.52733
105.Tůma Pavel1961Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr567.63737
106.Vlček Jiří1963Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.567.20627
107.Karda Martin1993Tělocvičná jednota Sokol Hořovice564.687
108.Antoš Petr1992Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště563.31322
109.Nguyen Ngoc Bach1990TJ Chaloupky,z.s.560.3916
110.Žáček Josef1970Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy558.44244
111.Kučera Pavel1971TJ Sokol Krchleby554.11829
112.Přibík Jan1974Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.553.15118
113.Linhart František ml.1977TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.552.7539
114.Klimek Tomáš1990Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice552.74527
115.Štepka Vladimír1987Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.550.35631
116.Žambokréthyová Milena1989Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou548.73129
117.Jirkovský Antonín ml.2004TJ Slovan Lochovice545.01628
118.Prágr Lukáš1987TTC Kladno, z.s.541.66840
119.Navrátil Tomáš1973TTC Kladno, z.s.540.436
120.Bittner Miloslav1977TJ Sokol Krchleby538.9632
121.Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs n.L, spolek536.24951
122.Fiala Jan1998Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy533.65513
123.Andrt Tomáš1966Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.533.40816
124.Veselý Pavel1968TJ Sokol Kosmonosy, z.s.533.27836
125.Jindra Josef1951ST EUROMASTER Kolín531.1623
126.Uksa Tomáš1971TJ Tourist, z.s.530.18222
127.Kapras Karel1986Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.528.78654
128.Roziňák Jan1979Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr527.58536
129.Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs n.L, spolek527.1346
130.Hrubý Vlastimil1967TTC Kladno, z.s.527.02129
131.Mifka Alexius1962TTC Brandýs n.L, spolek526.8825
132.Dvořák Zdeněk1967Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.526.35129
133.Pokorný Roman1964TJ Tourist, z.s.525.97326
134.Zatřepálek Pavel1968TTC Brandýs n.L, spolek524.21535
135.Sýkora Josef1995Tělocvičná jednota Sokol Příbram523.76936
136.Lhoták Jakub1992ST EUROMASTER Kolín522.06531
137.Lédl Jiří1963Kanoistický klub Rakovník, z.s.519.01934
138.Lískovec Jindřich1987TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.518.18828
139.Kaipr Petr1965Tělocvičná jednota Sokol Libice nad Cidlinou517.9227
140.Kos Zdeněk1966Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.516.44525
141.Zaplatílek Ctibor1978ST EUROMASTER Kolín514.99327
142.Moravec Petr st.1960Sokol Lány 2512.10129
143.Gruber Martin1976Tělocvičná jednota Sokol Hudlice510.49649
144.Randák Adam1975Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice510.31328
145.Beran Martin1975TJ Sadská o.s.509.38336
146.Štengl Jan1963Kanoistický klub Rakovník, z.s.506.79937
147.Pavlíček Martin1987TJ Tourist, z.s.506.49233
148.Dvořák Petr1965TJ Spartak Čelákovice, z.s.506.21733
149.Samková Natálie1992Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy504.538
150.Vendl Jakub1985TJ Sokol Velký Osek502.60810
151.Stehlík Jan ml.1993Tělocvičná jednota Sokol Hudlice497.57237
152.Císař Jan1965Tělocvičná jednota Sokol Příbram496.94437
153.Polívková Barbora2000SKST Vlašim496.4336
154.Pekárek František st.1966Tělocvičná jednota Sokol Libice nad Cidlinou495.87728
155.Mráz Roman1964Tělocvičná jednota Sokol Příbram495.51738
156.Vala Martin1976Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora491.56430
157.Haník Josef1961SK Březnice491.1238
158.Trávníček Luboš1972Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště490.70436
159.Wagner Jaroslav st.1958TJ Sadská o.s.489.97628
160.Krůta Václav1987Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.487.48825
161.Boháč Milan1954TJ Sokol Krchleby486.24234
162.Michal Jiří1963Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.485.04827
163.Černý Martin2005Stolní tenis club Slaný, z.s.484.31339
164.Tivodar Michal1964Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora484.1278
165.Balcar Miroslav1972Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.484.0832
166.Vojáček Jiří1979TJ Sadská o.s.480.45715
167.Včelička Lubomír1969Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr479.32631
168.Pokorný Petr1978TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy478.50737
169.Mikulejský Filip1999TTC Kladno, z.s.477.0626
170.Janda Jaromír1998TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.476.68729
171.Sauer Ondřej1996Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.475.46625
172.Kovanda Milan1973Tělocvičná jednota Sokol Nižbor474.72533
173.Rezek Jan1985Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.474.42826
174.Suchomel Tomáš1965TJ Sadská o.s.473.38431
175.Stárek Karel st.1956TJ Tourist, z.s.472.20130
176.Brabec Stanislav1962Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.471.76126
177.Srch Radek1977TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.471.47942
178.Řejha Pavel1974Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr471.27535
179.Richter Vojtěch1974Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou471.25731
180.Slaměník Richard1961Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou470.16713
181.Paroulek Milan1962Tělocvičná jednota Sokol Libice nad Cidlinou468.50633
182.Hameta Oldřich1967SK cyklistiky Zruč nad Sázavou468.21836
183.Iglo Leypold Matěj1979TJ Spartak Čelákovice, z.s.467.89932
184.Urban Jan1957Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy467.44633
185.Jirouch Tomáš1973Tělocvičná jednota Sokol Hořovice467.17345
186.Stupavský Milan1966Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice466.90830
187.Uher Petr1972Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora466.32538
188.Čížek Pavel1967SK Březnice465.43129
189.Čech Jiří1992TJ Sokol Kosmonosy, z.s.464.05821
190.Doležal Martin1998ST EUROMASTER Kolín463.06718
191.Durdis Petr ml.1979TJ Sokol Kosmonosy, z.s.462.633
192.Fišer Štefan1984Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou462.32510
193.Novák Michal1998TJ Chaloupky,z.s.460.6720
194.Novák Petr1970TTC Kladno, z.s.459.97235
195.Kvasnička Daniel ml.1985TTC Žehuň,z.s.459.35643
196.Čakovský Milan st.1971Tělocvičná jednota Sokol Starkoč458.53416
197.Bříza Josef ml.1977TJ Tourist, z.s.457.7667
198.Štus Radek1977Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora456.99732
199.Čížek Marek1995SK Březnice456.36635
200.Pěnkavová Kristýna2002SKST Vlašim454.98316
201.Taller Filip1989Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy454.95665
202.Jandejsek Pavel1985SK cyklistiky Zruč nad Sázavou454.06818
203.Eisenreich Jindřich ml.1976TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek452.19121
204.Volek Václav1989TJ Spartak Čenkov, spolek450.67224
205.Kastner Patrik1974Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště450.66137
206.Zajíček Petr1962TJ Sokol Kosmonosy, z.s.450.5455
207.Vilhelm Oldřich1972Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice449.76135
208.Křivánek Aleš1990TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek449.29342
209.Adamczuk Jan2002Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.448.75146
210.Sosnovec Martin1973Tělocvičná jednota Sokol Čáslav448.49626
211.Slobodzian Jakub1989Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.447.69724
212.Sajdl Vladimír1960Stolní tenis club Slaný, z.s.446.79910
213.Malý Petr1975Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.445.28137
214.Sádlo Josef1973TJ Sokol Krchleby443.83532
215.Cacek Tomáš1987Tělocvičná jednota Sokol Rudná443.64434
216.Beniš Ondřej1990Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště442.74132
217.Břetenář Petr1961TJ Sokol Krchleby441.47725
218.Cír Radek1975Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.441.17913
219.Drbohlav Marek1970Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy441.10953
220.Barcal Petr1966Tělocvičná jednota Sokol Rudná440.13333
221.Lövl Jan1984Tělocvičná jednota Sokol Čáslav439.94335
222.Pácha Robin1992TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.438.89726
223.Šlapáček Martin1986Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.438.60133
224.Silavecký Ladislav1974TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek438.2241
225.Hrbek Jiří1960Sokol Lány 2437.90136
226.Froněk Petr1961Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.436.9289
227.Tschunko Zdeněk1958TJ Chaloupky,z.s.435.75529
228.Frýdl Miloš1974Tělocvičná jednota Sokol Rudná435.23440
229.Richter Jaroslav ml.1973Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou434.75225
230.Barta Ivan1977Stolní tenis Benešov433.18230
231.Herout Tomáš1985SK cyklistiky Zruč nad Sázavou432.80732
232.Koloc Miroslav1964Kanoistický klub Rakovník, z.s.432.56630
233.Dražinovský Tomáš1983TJ Spartak Čelákovice, z.s.430.6179
234.Šturc Jiří1989Stolní tenis Benešov430.57837
235.Rosa Martin1971Tělovýchovná jednota v Broumech, z.s.429.89841
236.Dohnal Jaroslav1988Stolní tenis Benešov429.46129
237.Strnadová Karolína2003Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice429.40520
238.Šíp Martin1981TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.429.12125
239.Betuštiak Petr1977Stolní tenis Benešov428.11640
240.Hluchý Marek1989Tělocvičná jednota Sokol Rudná427.3938
241.Kamarýt Jiří1990SK cyklistiky Zruč nad Sázavou426.69511
242.Šimek Jakub1994SK Březnice426.37646
243.Petrovic Pavel1964SK Březnice425.7111
244.Drábek Martin1996SK Březnice425.37438
245.Jedlička Stanislav1959TTC Kladno, z.s.425.22338
246.Danaj Tomáš1974Sokol Dolní Beřkovice424.61434
247.Lambert Zbyněk1956Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice424.52227
248.Lysý Tomáš1986TJ Chaloupky,z.s.423.30621
249.Ulrich Radek1973TJ Sokol Velký Osek422.07434
250.Martin Petr1980TJ Sadská o.s.420.4719
251.Moravec Milan1964Sokol Lány 2419.8240
252.Vychodil Luděk1966TTC Kladno, z.s.419.43344
253.Šimek Jiří1958TJ Lokomotiva Nymburk z.s.418.2733
254.Švarc Ondřej1996Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora416.97929
255.Jelínek Kryštof2002TTC Kladno, z.s.416.46428
256.Drož Jan1965Tělocvičná jednota Sokol Hudlice415.70826
257.Dvořák Jaroslav1971TJ Sadská o.s.415.01224
258.Ondráček Evžen1973Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice414.40211
259.Niems Dušan1978TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.414.00236
260.Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs n.L, spolek413.16138
261.Hála Pavel1977TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.412.70729
262.Kouřil Lubomír1982TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.412.69740
263.Čihák Milan1964TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy411.45241
264.Zýmová Pavla1971Stolní tenis club Slaný, z.s.411.26312
265.Majer Pavel1953Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora409.80210
266.Dusil Petr1999Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště409.09938
267.Hejda Václav ml.2002Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.409.08849
268.Bříška Jan1991TJ Sokol Kosmonosy, z.s.408.97633
269.Mikeš Milan1976Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.408.6923
270.Stacho Libor1966Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy407.84645
271.Motl Milan1975TJ Sadská o.s.407.31236
272.Beran Tomáš2000Tělocvičná jednota Sokol Čáslav407.10440
273.Rujder David1971Tělocvičná jednota Sokol Nižbor406.02426
274.Tůma Radek1992TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.405.1636
275.Lhoták Lubor1978TJ Sokol Velký Osek404.78224
276.Kloz Daniel1989SK Městec Králové,z.s.404.66631
277.Steiner Petr1971TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.404.03535
278.Vospálek Miroslav1948TTC Kladno, z.s.402.1312
279.Mošna Petr1966TJ Sokol Velký Osek400.98629
280.Soused Milan1970SK Březnice399.11625
281.Hnidka Marian1975Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad398.51837
282.Levenec Alexandr1977TTC Kladno, z.s.398.50732
283.Selement Jaroslav1967Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy397.83331
284.Mrázek Jindřich st.1972TJ Sokol Hředle, z.s.396.90837
285.Macek Zdeněk ml.1991Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.396.84221
286.Krous Martin1970TSM Kladno, z.s.395.02737
287.Procházka Roman1979SK Městec Králové,z.s.394.80640
288.Kurel David1982TJ Sadská o.s.394.53921
289.Roztočil Jiří1961Tělocvičná jednota Sokol Žebrák394.4588
290.Knobloch Pavel1989Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště394.35920
291.Ptáčník Martin1989SK Viktorie Ořech, z.s.393.60427
292.Pech Jan1968Tělocvičná jednota Sokol Nižbor393.3094
293.Šapovalov Jiří1955TJ Sokol Hředle, z.s.392.94533
294.Slunéčko Radek1971Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice392.89625
295.Bohdan Luděk1967Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr392.12816
296.Kyncl Miloslav1960TJ Lokomotiva Nymburk z.s.391.91535
297.Beránek Josef1958TJ Sokol Hředle, z.s.390.98
298.Vaktor Ivan1968Stolní tenis club Slaný, z.s.390.47713
299.Chaloupka Mikuláš2005TSM Kladno, z.s.389.65740
300.Adamczuk Janusz1981Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.389.28234
301.Koždoň Roman1981Tělocvičná jednota Sokol Čáslav387.83725
302.Třešňák Josef1970TJ Lokomotiva Nymburk z.s.387.67830
303.Šmidrkal Dobroslav1964SK Městec Králové,z.s.386.4555
304.Krejčí Tomáš1989Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad386.34737
305.Kapoun Ondřej1986Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.384.94833
306.Jaroň Daniel2002TJ Sokol Krchleby384.849
307.Regimon Tomáš1996SK Městec Králové,z.s.384.7637
308.Růžička Dušan1972Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora384.7328
309.Šturc Jaroslav1964Tělocvičná jednota Sokol Nižbor384.30933
310.Hrdý Radek1995Sokol Dolní Beřkovice383.20928
311.Křikava Richard1994Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr383.06740
312.Kunc Petr1970Tělocvičná jednota Sokol Žebrák382.83139
313.Mucha Ondřej1974Tělocvičná jednota Sokol Čáslav380.35727
314.Mlejnek Jiří1977TJ Spartak Čelákovice, z.s.379.833
315.Vančura Filip1987Tělocvičná jednota Sokol Čáslav378.66224
316.Pleticha Vladimír1973Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště378.54340
317.Spiegl Richard1963Sokol Lány 2376.94533
318.Vodňanský Martin1981Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy376.38319
319.Škrabal Radek1987TJ Spartak Čenkov, spolek375.88526
320.Bureš Bohumil1972Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora373.82626
321.Jelínek Vladimír1964Tělocvičná jednota Sokol Rudná372.6044
322.Herink Jan1993TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.372.43219
323.Čuba Milan1965Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.372.12519
324.Cikán Michal1989Tělocvičná jednota Sokol Čáslav371.83531
325.Grill Josef1967Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.371.78538
326.Liberský Karel1974Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora370.69630
327.Poláček Vladimír1953Stolní tenis club Slaný, z.s.370.3916
328.Pospíšil Antonín1964Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy370.26533
329.Procházka Ondřej1997TTC Kladno, z.s.368.60728
330.Hrobař Jaroslav1965Tělocvičná jednota Sokol Čáslav368.37332
331.Janeček Martin1979Tělocvičná jednota Sokol Starkoč368.35937
332.Piroutek Květoslav1957TJ Lokomotiva Nymburk z.s.367.49925
333.Šmíd Miroslav1954Tělocvičná jednota Sokol Nižbor367.1815
334.Hlobil Stanislav1974TTC Kladno, z.s.367.0415
335.Lev Daniel1996Tělocvičná jednota Sokol Hudlice366.83943
336.Velc Tomáš1991Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice366.31220
337.Rákosník Petr1961Tělocvičná jednota Sokol Nižbor365.47529
338.Dvořák Jan1971Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice364.58337
339.Šlechta Jaroslav1967Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.364.12139
340.Ivan Milan1964TTC Brandýs n.L, spolek364.02353
341.Kulíšek Milan1966TJ Sokol Všetaty363.36137
342.Novák Tomáš1975TJ Sokol Hředle, z.s.363.20338
343.Jelínek Pavel1977Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.362.56144
344.Bláha Hynek2000Tělovýchovná jednota Praskolesy, z.s.361.91620
345.Mašková Marie1997Tělovýchovná jednota v Broumech, z.s.361.31716
346.Koloc Jaroslav1979Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště359.9536
347.Fencl Petr1964Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice358.69321
348.Skoupil Lukáš1984Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy358.6648
349.Horák Ondřej1990Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy358.4511
350.Řezníček Lukáš1993Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad357.03816
351.Steiner František1983TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.356.91533
352.Botka Jan2001TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.356.66932
353.Ulbrich Petr1981Tělovýchovná jednota v Broumech, z.s.356.30827
354.Burda Roman1972TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy355.340
355.Bodlák Jan1972TJ Spartak Čelákovice, z.s.354.3528
356.Žák Roman1980Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice354.21836
357.Jedlička Jaroslav1960Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice353.51140
358.Pánek Jan1968Stolní tenis club Slaný, z.s.352.98223
359.Rubín Pavel1974TJ Sokol Všetaty351.68838
360.Kunc Jaroslav1969Tělocvičná jednota Sokol Žebrák350.97940
361.Sobková Martina1988Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr349.8354
362.Michal Radek1976SK Březnice348.98844
363.Blecha David1997Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.348.71326
364.Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek348.18113
365.Zrcek Miroslav1952Stolní tenis Benešov346.14931
366.Skřivánek Jiří1973SK Viktorie Ořech, z.s.345.89333
367.Kilian Vít1989Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy345.60852
368.Čubová Jana1988Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.345.33812
369.Havel Martin1977TJ Sokol Krchleby344.25116
370.Poláček Petr1972Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice343.87228
371.Váňa Miroslav1951Stolní tenis Benešov343.70926
372.Halama Jiří1963Sokol Dolní Beřkovice343.14632
373.Sláčal Pavel2004TJ Sadská o.s.342.75822
374.Plaček Jiří1987SK Městec Králové,z.s.342.4694
375.Janoušek Zdeněk1960Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice342.15735
376.Bečvářová Michaela1996TTC Žehuň,z.s.341.92736
377.Kvasnička Jan1987TTC Žehuň,z.s.341.4839
378.Kubát Pavel1954TJ Spartak Čenkov, spolek3414
379.Počarovský Pavel1975TJ Sadská o.s.340.8512
380.Němeček Jakub1989Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.340.71730
381.Bielčik Miroslav1982Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr339.9254
382.Plecitý Lukáš1988Tělocvičná jednota Sokol Rudná338.027
383.Lážnovský Jiří1959TTC Kladno, z.s.337.90825
384.Moravec Stanislav1971TJ Sokol Velký Osek337.65611
385.Konopásek Miroslav1960Tělovýchovná jednota v Broumech, z.s.336.2327
386.Dusil Filip2000Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora334.61731
387.Cimrmanová Eliška2002TSM Kladno, z.s.333.92223
388.Štěpán Pavel1954Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad333.50518
389.Pilecký Jiří1978TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.333.50428
390.Vajnar Luboš1988Stolní tenis club Slaný, z.s.332.40319
391.Bíba Jaroslav1951TJ Sokol Všetaty332.38324
392.Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs n.L, spolek332.3527
393.Vojna Daniel2004TSM Kladno, z.s.331.38233
394.Petráň Zdeněk1985TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.330.75138
395.Běloušek David1999Sokol Lány 2329.57135
396.Vošahlík Radek1976TTC Brandýs n.L, spolek329.53620
397.Strnad Richard1997TTC Brandýs n.L, spolek328.0626
398.Stárek Karel ml.1979TJ Tourist, z.s.325.72441
399.Hrdý Miroslav1967Sokol Dolní Beřkovice325.62742
400.Vrecion Jiří1999Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr325.37525
401.Hájek Miroslav1975TJ Sokol Hředle, z.s.324.13414
402.Cyrus Miroslav1979Tělocvičná jednota Sokol Čáslav323.84220
403.Hendrych Ladislav1983TTC Brandýs n.L, spolek322.73441
404.Pachman Tomáš1967TTC Kladno, z.s.322.6521
405.Lev Leoš1963Tělocvičná jednota Sokol Hudlice322.07614
406.Štefan Radko1968TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek319.58340
407.Čepelák Vladimír st.1959Tělocvičná jednota Sokol Hořovice318.82825
408.Bartůněk David1998Tělocvičná jednota Sokol Hudlice317.6748
409.Mareš Jan1983Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště317.3719
410.Zamazal Pavel1962Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy316.79135
411.Štefl Václav1979Tělocvičná jednota Sokol Starkoč316.73825
412.Kroupa Milan1965Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště316.19529
413.Stolz Daniel1974Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad315.7419
414.Vydra Milan1969TJ Sadská o.s.314.92415
415.Polášek Milan1952TJ Sokol Hředle, z.s.314.24815
416.Materna George1989Stolní tenis club Slaný, z.s.314.0439
417.Havlík Vít2002TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.314.00625
418.Škoda Jiří1992SK Viktorie Ořech, z.s.313.08212
419.Moulis Pavel1968TJ Sokol Všetaty312.96716
420.Růžička Zdeněk1959TJ Sokol Všetaty312.72336
421.Buriánek Daniel2000KST Týnec nad Labem312.49717
422.Kubánek Josef1961SK Městec Králové,z.s.311.25230
423.Škrabal Jaroslav1961TJ Spartak Čenkov, spolek310.96314
424.Lukeš Tomáš1993TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.310.341
425.Hakl Petr1969Tělocvičná jednota Sokol Nižbor309.9223
426.Archmann Jiří1992TSM Kladno, z.s.309.61922
427.Postelt Vladimír1967Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.309.3834
428.Plíhal Martin1970TJ Tourist, z.s.309.03439
429.Krasničan Jaroslav1977SK Viktorie Ořech, z.s.308.99219
430.Müller Jiří1976Tělocvičná jednota Sokol Žebrák308.51430
431.Pígl Tomáš1982TJ Tourist, z.s.308.01327
432.Vacek Miroslav1960TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy307.82642
433.Ječmen Jaroslav1962TJ Spartak Čenkov, spolek307.22626
434.Šmíd Ondřej1984TTC Žehuň,z.s.306.13335
435.Macák Petr1960Stolní tenis club Slaný, z.s.305.07710
436.Kořínek Milan1976Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora304.84420
437.Žežule Ondřej2002TJ Sadská o.s.304.27421
438.Vaníček Martin1998SK Městec Králové,z.s.303.37814
439.Kaňka Jakub1987Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.302.4426
440.Čepelák Vladimír ml.1988Tělocvičná jednota Sokol Hořovice301.6140
441.Mašek Josef1963Tělovýchovná jednota v Broumech, z.s.301.45238
442.Macháček Pavel st.1963Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy298.82720
443.Cír Libor1979Kanoistický klub Rakovník, z.s.298.2416
444.Krolop David1991SK Viktorie Ořech, z.s.295.36812
445.Hrazdíra Jiří1948Stolní tenis Benešov294.99932
446.Svoboda Jaromír1973Tělocvičná jednota Sokol Žebrák293.37623
447.Lepka Martin ml.1992Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.293.18414
448.Horsák Oldřich1960TJ Sokol Kosmonosy, z.s.292.4488
448.Hrstka Tomáš1976Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice292.4484
450.Tůma Martin1982Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy291.59218
451.Ondráček Oldřich1987TJ Spartak Čenkov, spolek289.33726
452.Hykl Václav1992TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek288.66724
453.Špitálský Ladislav1962TJ Sokol Krchleby288.05832
454.Moravec Patrik1977TJ Spartak Čenkov, spolek287.7919
455.Čakovský Michal1991Tělocvičná jednota Sokol Starkoč287.75113
456.Nádvorník Štěpán1997Stolní tenis Benešov287.43130
457.Vaculík Stanislav ml.1997Tělocvičná jednota Sokol Hudlice287.14910
458.Strejc Václav1969TTC Kladno, z.s.286.09812
459.Palát Dominik1998Tělocvičná jednota Sokol Starkoč286.02235
460.Vesecký David2006Stolní tenis club Slaný, z.s.279.3923
461.Hájek Zdeněk1974TJ Lokomotiva Nymburk z.s.274.86637
462.Válek Zdeněk1974Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.27327
463.Břížďala Miroslav ml.1995Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr272.55815
464.Vinš Karel1956TJ Spartak Čenkov, spolek271.9868
465.Kračmer Matěj2000Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr271.98226
466.Žydyk Roman1996Stolní tenis Benešov268.37628
467.Lafek Dominik2002Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad268.19136
468.Weishaupt Robert1980Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice266.48112
469.Červenka Miroslav1964Tělovýchovná jednota Praskolesy, z.s.265.74827
470.Kočiš Ludovít1970Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.263.77215
471.Shmatkov Taras1986TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.261.9384
472.Novák Marek1996SK Viktorie Ořech, z.s.261.8130
473.Paclt Milan1961TJ Sokol Krchleby257.67721
474.Kolman Leon2003Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora248.79712
475.Jiroudek Milan1986TTC Žehuň,z.s.246.8334
475.Míka Petr1965TJ Tourist, z.s.246.8334
477.Vávra Aleš1998SK Viktorie Ořech, z.s.243.756
478.Doležal Tomáš1988Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy240.6618
479.Brabenec Václav1959TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.239.61710
480.Stárek Martin1983TJ Tourist, z.s.23713
481.Balák Kryštof2001TTC Brandýs n.L, spolek219
481.Homolka Tomáš1972Tělocvičná jednota Sokol Nižbor21
481.Horský Jindřich1949Stolní tenis club Slaný, z.s.24
481.Janda Filip2000Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.216
481.Němec Marek1995SK cyklistiky Zruč nad Sázavou23
486.Bárta Kryštof1998Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy14
486.Bárta Radek1984TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.17
486.Bartoň Milan1975Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou13
486.Beran Stanislav1970Tělocvičná jednota Sokol Čáslav14
486.Berný Jan1977TJ Aero Odolena Voda, z.s.17
486.Blecha Lubomír1971Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.12
486.Bleha Lukáš1991SK cyklistiky Zruč nad Sázavou14
486.Cafourek Jan1988TJ Šanov, z.s.12
486.Čech Pavel1968Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.13
486.Čepelák Miroslav1981TJ Spartak Čenkov, spolek19
486.Černý Roman1980TJ Tourist, z.s.14
486.Chadima Ondřej2005Stolní tenis club Slaný, z.s.13
486.Chinh Ngo Van1955TJ Chaloupky,z.s.19
486.Cincibus Milan ml.2003KST Týnec nad Labem13
486.Danaj Milan1945Sokol Dolní Beřkovice16
486.Dražan Jiří1983TJ Slovan Lochovice14
486.Dvořák Jan1963Tělocvičná jednota Sokol Nižbor14
486.Eibich Jan1999Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy17
486.Freisleben Zdeněk1955Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy112
486.Habrcetl Milan1968TTC Kladno, z.s.12
486.Hájek Lukáš2005TJ Lokomotiva Nymburk z.s.13
486.Hataš Martin1963Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice17
486.Hlaváček Jan1976Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr12
486.Hnízdil Tomáš ml.2006TTC Brandýs n.L, spolek12
486.Holý Jiří1957Kanoistický klub Rakovník, z.s.12
486.Horbaj Dušan1980TTC Kladno, z.s.18
486.Hucek Filip2003Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr18
486.Hudeček Josef1968Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice13
486.Jančiga Roman1981Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice13
486.Janda Martin1978TJ Sokol Krchleby113
486.Jandejsek Zdeněk1982SK cyklistiky Zruč nad Sázavou13
486.Jaroš Antonín1986Tělocvičná jednota Sokol Příbram14
486.Jirkovský Václav1956Sokol Lány 214
486.Jůza Jan1976TTC Slovan Kladno z.s.13
486.Kaňka Luděk ml.1990Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.13
486.Kepka Jaroslav ml.2001Tělocvičná jednota Sokol Kutná Hora12
486.Kozák Pavel1968Tělocvičná jednota Sokol Starkoč110
486.Kříž Petr1959TTC Slovan Kladno z.s.110
486.Kulhánek Vladimír1958TJ Sokol Krchleby12
486.Lapka Miroslav1998Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.16
486.Lesák Jakub1987TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.19
486.Líska Filip2001Tělocvičná jednota Sokol Čáslav14
486.Lukáš Jakub1979Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy12
486.Lukáš Lukáš2006Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy12
486.Malý Libor1960TJ Lokomotiva Nymburk z.s.13
486.Martínek Jaromír1962TJ Sokol Hředle, z.s.17
486.Mazurkiewicz Ivo1953ST EUROMASTER Kolín12
486.Mikulík Martin1999TSM Kladno, z.s.14
486.Miškovský Josef1957TJ Sokol Krchleby16
486.Mlejnek Antonín2005TJ Lokomotiva Nymburk z.s.13
486.Mlejnek Antonín st.1951TJ Lokomotiva Nymburk z.s.13
486.Mokříž Bohuslav1964TJ Sokol Velký Osek13
486.Moravec Václav1963TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14
486.Müller Patrik2004Tělocvičná jednota Sokol Příbram12
486.Němec Tomáš1988TJ Slovan Lochovice13
486.Nguyen Van Vui1958TJ Chaloupky,z.s.18
486.Novák Stanislav1967TJ Chaloupky,z.s.18
486.Oplt Miroslav2002TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.13
486.Papež Miloslav1989Sokol Dolní Beřkovice18
486.Pekárek František1999TTC Poděbrady z.s.110
486.Pelant Jiří1979TTC Brandýs n.L, spolek116
486.Plíšek Pavel2008Stolní tenis Benešov13
486.Poslední Pavel1961TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.13
486.Pustějovský Pavel2004Tělocvičná jednota Sokol Příbram12
486.Rada Jonáš2000Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr111
486.Riedl Martin1991TJ Tourist, z.s.13
486.Rybička Jan1986TTC Kladno, z.s.14
486.Šembera Karel1962ST EUROMASTER Kolín15
486.Šimon Vladimír1952Sokol Dolní Beřkovice18
486.Šlosar Roman1974Tělocvičná jednota Sokol Žebrák16
486.Šorejs Jaroslav1962Tělocvičná jednota Sokol Čáslav14
486.Spousta David1997Tělocvičná jednota Sokol Žebrák110
486.Stejskal Tomáš2002TJ Lokomotiva Nymburk z.s.16
486.Strnad Martin1998Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice19
486.Šturm Vojtěch2002Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy12
486.Šulc Dalibor1953Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou13
486.Sušánka Pavel1954Kanoistický klub Rakovník, z.s.16
486.Švarc Martin1976Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy12
486.Táborský Oldřich1959Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad13
486.Trpák Radek1972Sokol Lány 217
486.Tuček Miroslav1963TTC Kladno, z.s.11
486.Vacura Josef ml.1993TJ Chaloupky,z.s.12
486.Větrovský Petr1979TJ Chaloupky,z.s.110
486.Vitner Radim1976TJ Sokol Hředle, z.s.14
486.Weisser Petr1984Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.14
486.Zíma Radek1976Tělocvičná jednota Sokol Žebrák16
486.Zwiefelhofer Jiří1964Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy12
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS