Výpis čtyřher - Vicherková Šárka
Krajská soutěž II. třídy sk. B
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Doma25. 03. 2017Vicherková Šárka
Theodor Filip
Chaloupka František
Molin Vojtěch
7-7-84-923-/
Městský přebor II. třídy
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Venku30. 09. 2016Vicherková Šárka
Henžel Michal
Sahaj Jaroslav
Sojka Radim
-7-106-10 13-/
Doma27. 09. 2016Humeňanský Jaroslav
Vicherková Šárka
Kožušník Jiří
Venclík Lumír
639  30/-
Venku06. 10. 2016Bartoš Václav
Vicherková Šárka
Ryška Petr
Kotzman Jan
86-5-1732/-
Doma11. 10. 2016Bartoš Václav
Vicherková Šárka
Kolenčiak Ivan
Vicher Roman
-1156-2932/-
Venku20. 10. 2016Mička Jaroslav
Vicherková Šárka
Černý Zdeněk
Velký Dalibor ml.
-899-8-823-/
Doma01. 11. 2016Bartoš Václav
Vicherková Šárka
Dobřanský Václav ml.
Lochman Ondřej
374  30/-
Doma15. 11. 2016Kus Ondřej
Vicherková Šárka
Zapletal Jiří
Horváth Petr
-6-7-12  03-/
Venku24. 11. 2016Vicherková Šárka
Bartoš Václav
Zavadinka Tomáš
Buroň Jiří
-9-8-9  03-/
Doma29. 11. 2016Kus Ondřej
Vicherková Šárka
Roháč Pavel
Mončka Petr
8-9-9-8 13-/
Venku09. 12. 2016Barták Tomáš
Vicherková Šárka
Stejskal Ondřej
Novák Libor
8-8-6-9 13-/
Doma17. 01. 2017Vicherková Šárka
Kozar Petr
Sojka Radim
Bavlšík Štefan
-8-6-9  03-/
Venku25. 01. 2017Vicherková Šárka
Kozar Petr
Neuvirth Jan
Štolba Miroslav
10-983 31/-
Doma31. 01. 2017Bartoš Václav
Vicherková Šárka
Kožušník Milan
Mikula Libor
-7-117-8 13-/
Venku08. 02. 2017Bartoš Václav
Vicherková Šárka
Hrbáček Josef
Hečko Jiří
567  30/-
Venku22. 02. 2017Bartoš Václav
Vicherková Šárka
Dobřanský Václav ml.
Broskevič Lumír
-7-12-11  03-/
Doma28. 02. 2017Vicherková Šárka
Humeňanský Jaroslav
Siuda Libor
Merta Marek
-119-109-623-/
Venku17. 03. 2017Vicherková Šárka
Bartoš Václav
Bílý Michal
Effenberger Jan
-10-9-9  03-/
Venku28. 03. 2017Vicherková Šárka
Kus Ondřej
Stempak Lukáš
Stempak Tomáš
764  30/-
Doma04. 04. 2017Bartoš Václav
Vicherková Šárka

WO    30/-
Městský přebor III. třídy
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Doma03. 10. 2016Vicherková Šárka
Kus Ondřej
Kožušník Milan
Mikula Libor
7-8-12-12 13-/
Doma17. 10. 2016Vicherková Šárka
Kus Ondřej
Madusiok Marek
Krobot Ondřej
-71194 31/-
Venku04. 11. 2016Vicherková Šárka
Kus Ondřej
Zavadinka Ludevít
Broskevič Lumír
-9-78-7 13-/
Venku14. 12. 2016Vicherková Šárka
Henžel Michal
Navrátil Tomáš
Žiak Ján
58-96 31/-
Doma06. 02. 2017Vicherková Šárka
Henžel Michal
Mihula Radim
Kursa Jiří
-6-9-7  03-/
Doma06. 03. 2017Vicherková Šárka
Skulina Bohumil
Sekera Václav
Folwarczny Jan
-78-5-8 13-/
Venku24. 03. 2017Vicherková Šárka
Kozar Petr
Matocha Patrik
Hrubý Lukáš
-12-946832/-
Doma11. 04. 2017Skulina Bohumil
Vicherková Šárka
Žiak Ján
Navrátil Tomáš
-96-117-823-/
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.C
KdeDatumDvojiceSoupeřiVýsledek hrySadyBody
Venku06. 05. 2017Madden Kateřina
Vicherková Šárka
Hrdličková Tereza
Havlíčková Michaela
-5-2-4  03-/
Venku06. 05. 2017Vicherková Šárka
Chovancová Marie
Aubusová Gabriela
Brandejsová Monika
6-6-931132/-
Doma06. 05. 2017Vicherková Šárka
Chovancová Marie
Téglová Tatiana
Hnátková Kateřina
-6-8-8  03-/
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy