Seznam karet
 JménoOddílPočet karetDetail
Čihák Marek
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.66 ExL M
Klimek Vojtěch
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha55 1LM
Lapčík Ondřej
TJ Agrotec Hustopeče z.s.43 1LM | 1 ExL M
Rozínek Vojtěch
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha44 1LM
Hrnčíř Jan
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.44 3LMB
Kratochvíl Michal
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.33 1LM
Faktor Radovan
TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.33 2LMA
Koldas Tomáš
DTJ Hradec Králové33 1LM
Wawrosz Pavel
TTC Siko Orlová z.s.33 1LM
Thang Do Trong
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.33 1LM
Černota Filip
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.33 FČP - M
Lebeda Michal ml.
TJ Sokol PP Hradec Králové 233 1LM
Šváb Richard
TJ Tatran Hostinné, spolek22 2LMB
Fausek Matěj
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.21 2LMA | 1 1LM
Hort Pavel
TJ Holásky22 3LMD
Medek Josef
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.21 1LM | 1 2LMA
Kalužný Samuel
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.22 ExL M
Gorecki Jan
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.22 1LM
Pinka Jan
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.22 2LMA
Kuchař Jan
Association Club Sparta Praha z.s.22 2LMA
Pisarczyk Tomek
TTC Siko Orlová z.s.22 1LM
Rýgl Vojtěch
TJ Tatran Hostinné, spolek22 2LMB
Hrabicová Klára
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.21 ELŽ | 1 1LŽB
Kaucký Roman
TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.22 2LMA
Martinko Jiří
Tělovýchovná jednota Ostrava22 ExL M
David Jakub
TJ Sokol Vodňany22 3LMA
Sánchez Francisco
DTJ Hradec Králové22 3LMC
Janča Miroslav
ST EUROMASTER Kolín22 2LMB
Darmovzal Zdeněk
Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.11 3LMD
Klásek Marek
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 ExL M
Bělík Šimon
Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.11 ExL M
Burdík Vítězslav
TTC Bolatice, z.s.11 3LME
Šmerda Marek
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Dudek Jaroslav
SK Štětí11 3LMB
Chernyavskaya Ekaterina
Sportovní klub Řeznovice, z.s.11 FČP - Ž
Matějíček Martin
KST Jeseník11 2LMB
Foff Lukáš
DTJ Hradec Králové11 1LM
Kadleček Radomír
TJ Tesla Pardubice11 3LMC
Horák Aleš
Sportovní klub Řeznovice, z.s.11 3LMD
Papírník Pavel
TTC Brandýs n.L, spolek11 3LMB
Hoferik Petr
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Siwiec Matěj
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 3LME
Morávek Radim
TJ Jiskra Strážnice z.s.11 3LMD
Handl Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 1LM
Pour Pavel ml.
TJ Sokol Bor z.s.11 2LMA
Jamný Petr
TJ Jiskra Strážnice z.s.11 3LMD
Hubáček Filip
TJ Sokol Vodňany11 3LMA
Tschakert Tomáš
Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 2LMA
Kaucký Petr
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 ExL M
Bukovský Radek
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště11 2LMA
Fabíni Marek
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMC
Klempířová Jiřina
TJ Sokol Stodůlky z.s.11 1LŽA
Ilčíková Anežka
SKST Hodonín11 ELŽ
Šlehobrová Simona
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.11 ELŽ
Málek Tomáš
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 1LM
Čopián Ondřej
KST SK US Steinerová Choceň z.s11 1LM
Mádlo Martin
TJ Jiskra Holice,z.s.11 3LMC
Bako Radim
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 1LM
Kubát Petr
Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha11 3LMC
Havlíček Tomáš
Association Club Sparta Praha z.s.11 3LMA
Sigmund Ivo
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 3LMD
Wasilewski Damian
TTC Siko Orlová z.s.11 1LM
Záboj Matěj
HB Ostrov , z.s.11 2LMB
Karásek Vít
Association Club Sparta Praha z.s.11 2LMA
Dufek Jakub
KST Zlín, z.s.11 2LMB
David Petr
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 ExL M
Mesaroš Jakub
TJ Agrotec Hustopeče z.s.11 1LM
Pařízek Martin
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 2LMA
Hrnčiřík Jan
TTC ELIZZA PRAHA, z.s.11 1LM
Ságlová Miroslava
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.11 ELŽ
Maršálek Vladimír
TTC FRÝDLANT11 3LME
Lebeda Matyáš
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 1LM
Bindač Miroslav
Tělovýchovná jednota Ostrava11 ExL M
Ecler Michal
TJ Loko Pardubice z.s.11 3LMC
Klempererová Anna
TJ Sokol PP Hradec Králové 211 1LŽA
Stach Matěj
SK Kotlářka, z.s.11 2LMA
Hach Martin
TJ Sokol Vodňany11 3LMA
Partyka Natalia
SKST Hodonín11 ELŽ
Zajíček Pavel
Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.11 2LMA
Petrovová Nikita
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 ELŽ
Lokaj Roman
Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.11 2LMB
Zemanová Simona
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 1LŽB
Kuba Miloslav
Klub stolního tenisu Bohnice z.s.11 3LMC
Kanta František
HB Ostrov , z.s.11 2LMB
Hořejší Radim
Tělocvičná jednota Sokol Michle11 3LMB
Seibert Jakub
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 ExL M
Blinka Michal
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 1LM
Petřík Aleš
Association Club Sparta Praha z.s.11 2LMA
Hejda Václav
TJ Šanov, z.s.11 2LMA
Vaculík Petr
TJ Šanov, z.s.11 2LMA
Pozník David
DTJ Hradec Králové11 3LMC
Babák Petr
TJ Holásky11 3LMD
Zikmund Adam
Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.11 3LMC
Šenkapoul Petr
TTC Moravská Slavia Brno, z.s.11 2LMB
Martinko Tomáš
Tělovýchovná jednota Ostrava11 ExL M
Hasil Tomáš
Stavoimpex Hodonín z. s.11 2LMB
Šimonek Petr
TJ Tesla Pardubice11 3LMC
Hanák Martin
KST NOVÝ JIČÍN, z.s.11 1LM

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS