TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu
Kód ČAST: 104006
Org. pracovník: Král Ludvík st.
GPS herny: 50°1'59.271"N, 14°25'16.280"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.abcbranik.net
Schválené hrací místnosti:
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.
Mapa: 50°1'59.271"N, 14°25'16.280"E
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.
Mapa: 50°01'98.317"N, 14°25'28.000"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ ABC Braník (ZEN, 2LŽA)
TJ ABC Braník A (MUZ, 2TMA)
TJ ABC Braník B (MUZ, 3TMB)
TJ ABC Braník C (MUZ, 4TMB)
TJ ABC Braník E (MUZ, 7TMA)
TJ ABC Braník D (MUZ, 7TMB)
TJ ABC Braník B (ZEN, DZ)
TJ ABC Braník C (ZEN, 1Z)
Evidenční seznam (pro sezónu 2019/2020):
Adamčíková Dana 1956300.00
Balková Růžena 1945300.00
Bartók Jiří 2001300.00
Čekanová Jitka 1963300.00
Čermák Ondřej 2005150.00
Černá Martina 1983300.00
Chalupová Ludmila 1957300.00
Čihák Josef ml. 1992300.00
Čihák Josef st. 1969300.00
Coubalová Martina 1974300.00
Danč Tomáš 2002150.00
Diblík Radek 1969300.00
Drgoňová Scheubová Lenka 1990300.00
Drgoňová Veronika 1997300.00
Fiala Matěj 2010150.00
Fiala Vojtěch 2008150.00
Hájek Jan 1998300.00
Hájek Ondřej 1998300.00
Harmanec Jan 2003150.00
Hlaváček Petr 1972300.00
Hložek Vojtěch 1986300.00
Horsák Matouš 2006150.00
Hron Matyáš 2009150.00
Hummelová Jarmila 1944300.00
Hypšová Daniela 1947300.00
Janík František 1958300.00
Javorský Oliver 2008150.00
Jirka Martin 1970300.00
Jiroušek Pavel 1963300.00
Kaňka Jiří 1963300.00
Knížek Antonín 1999300.00
Kohout Radek 1969300.00
Kopřiva Jan 1947300.00
Kotek Miloš 1963300.00
Král Jakub 1988300.00
Král Ludvík st. 1961300.00
Kremla Tomáš 1972300.00
Krenk Tomáš 1969300.00
Mojka David 2008150.00
Nosál Martin 1989300.00
Opravilová Scheubová Lucie 1988300.00
Petira Martin 1981300.00
Plucar Ondřej 1989300.00
Popelka Jaromír ml. 2003150.00
Popelka Jaromír st. 1973300.00
Prokop Leoš 1957300.00
Ruml Jiří 1983300.00
Rybka Štěpán 2006150.00
Scheubová Jana 1962300.00
Šimon Milan 1959300.00
Skoumal Adam 1969300.00
Stočesová Silvie 1976300.00
Suchomanová Jana 1983300.00
Šumová Jana 1974300.00
Talián Tomáš 2006150.00
Tuček Tomáš 2002150.00
Ulihrachová Jitka 1956300.00
Vojíř Patrik 2005150.00
Vožehová Lucie 1974300.00
Žáčková Lea 2000300.00
Zimmel Václav 1978300.00
Bečina Jaroslav 197730.00
Černá Miroslava 194730.00
Fialka Zdeněk 197830.00
Helík Jan 200330.00
Helík Milan 200130.00
Kohout Lukáš 199230.00
Kolařík Filip 198430.00
Korol Tomáš 199530.00
Kraus Jonáš 200330.00
Kúdelková Barbora 199330.00
Lopocha Pavel 197430.00
Machala Ladislav 196930.00
Markes Zbyněk 196630.00
Mikuláš Michal 199730.00
Nováček Jan 199830.00
Poláková Pavlína 198830.00
Rychtář Filip 199630.00
Šestáková Jana 198130.00
Skopal Tadeáš 198130.00
Slobodzianová Petra 198930.00
Staněk Tomáš 200530.00
Šťastná Mariána 199430.00
Stupková Alena 199030.00
Vašíček Štěpán 199530.00
Vlach Jaroslav 194930.00
Vožeh Václav 194530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy