AC Sparta Praha
Kód ČAST: 107002
Org. pracovník: Červenka Jan
GPS herny: 50°6'31.14"N, 14°29'13.60"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.sparta-stolni-tenis.cz/
Schválené hrací místnosti:
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýn
Družstva (kategorie, soutěž):
AC Sparta Praha (MUZ, 1LM)
AC Sparta Praha B (MUZ, 3LMC)
AC Sparta Praha C (MUZ, DM)
AC Sparta Praha E (MUZ, 1AM)
AC Sparta Praha D (MUZ, 1BM)
AC Sparta Praha G (MUZ, 2AM)
AC Sparta Praha F (MUZ, 2BM)
AC Sparta Praha H (MUZ, 3BM)
AC Sparta Praha I (MUZ, 4BM)
AC Sparta Praha J (MUZ, 6AM)
AC Sparta Praha K (MUZ, 7AM)
AC Sparta Praha L (MUZ, 7BM)
AC Sparta Praha (ZEN, 1Z)
AC Sparta Praha (MZI, MZ1)
AC Sparta Praha A (SZI, SZI1)
AC Sparta Praha B (SZI, SZI1)
AC Sparta Praha B (SZY, SZY1)
AC Sparta Praha A (SZY, SZY1)
AC Sparta Praha (DCI, DCI1)
AC Sparta Praha A (DKY, DKY1)
AC Sparta Praha B (DKY, DKY1)
AC Sparta Praha A (SZI, MČR SZCI)
AC Sparta Praha A (DKY, MČR DKY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Abdullin Denis 1989200.00
Adam Lukáš 1985200.00
Annayev Sanjar 1995200.00
Bartoň Aleš 1971200.00
Bartoň Lubomír 1960200.00
Bartoň Tomáš 2001100.00
Bartošek Jan 1984200.00
Bartošek Vít 1986200.00
Benák Daniel 1993200.00
Benda Stanislav 2002100.00
Beránek Václav ml. 1983200.00
Bláha Tomáš 1996200.00
Bozděch Jan 1983200.00
Černota Filip 2001100.00
Červenka Jan 1983200.00
Chalupa Jaroslav 1983200.00
Dlask Marek 1991200.00
Dunder Jiří 1964200.00
Fabiánová Natálie 2004100.00
Flandera Lukáš 2004100.00
Fritsch Roland 1999200.00
Gaydoš Vít 1990200.00
Hájek Michal 1990200.00
Hájek Ondřej 2003100.00
Havazík Ondřej 1993200.00
Hiršalová Markéta 2008100.00
Hlubuček Patrik 2004100.00
Hodová Kateřina 2007100.00
Hodová Zuzana 2005100.00
Hofman Jan 2005100.00
Hojdová Martina 1999200.00
Honč Ondřej 1970200.00
Hruška Rudolf 1968200.00
Hubač Martin 1991200.00
Hüttl Michal 1989200.00
Janoušek Tadeáš 2003100.00
Jech Martin 1994200.00
Jedlička Jan 1988200.00
John Adam 1998200.00
Josef Tomáš 2003100.00
Juklík Tomáš 1973200.00
Jungwirthová Andrea 2005100.00
Kantor Jan 1994200.00
Kleinander Michael 1967200.00
Kleinander Michal 1993200.00
Klouček Pavel 1987200.00
Kočí Štěpán 1988200.00
Kohlmannová Aneta 2001100.00
Kolanda Lukáš 2002100.00
Košek Lukáš 1980200.00
Kostelecký David 2001100.00
Krajíčková Zuzana 2002100.00
Kreder Benjamin 1997200.00
Krejčíř Antonín 2001100.00
Kroupa Rudolf 1949200.00
Kuba Vojtěch 2000100.00
Kubát Jan ml. 1989200.00
Kubík Lukáš 2007100.00
Kubišta Jan 1958200.00
Kubový Jan 1992200.00
Kuchař Jan 1989200.00
Landers Michael 1994200.00
Lánský Jakub 1988200.00
Lasák Radovan 1971200.00
Lejsek Vojtěch 1999200.00
Lukinykh Ilya 1990200.00
Malůšková Helena 2003100.00
Marhol Jan 2006100.00
Maroušek Jan 2004100.00
Martiška Jan 1986200.00
Melichar Václav 2004100.00
Melichar Vojtěch 2004100.00
Melíšek Ondřej 2004100.00
Melíšková Tereza 2007100.00
Merkl Roman 1994200.00
Merkout Petr 1996200.00
Mészáros Bence 1993200.00
Mlejnek Antonín 2005100.00
Nguyen Dominik 1978200.00
Novák Robert 1977200.00
Panský Lukáš 1986200.00
Petříková Kateřina 2006100.00
Piroutek Ondřej 2003100.00
Podrazil Václav 2005100.00
Podrazil Vojtěch 2003100.00
Říha Samuel 2003100.00
Rubáš Ondřej 2000100.00
Rulc Lukáš nejml. 2003100.00
Rulc Michal 2006100.00
Šálek Pavel 1987200.00
Šamšová Simona 1999200.00
Schmidtmayer František 1964200.00
Šenk Jakub 1994200.00
Šestáková Kateřina 2008100.00
Skopec Daniel 2001100.00
Šlapák Radek 1999200.00
Šmíd Miroslav 2003100.00
Stano Peter 1989200.00
Štepka Miroslav 1990200.00
Strejc Filip 1998200.00
Suk Matouš 2001100.00
Šusta Petr 2003100.00
Sýs Alan 1992200.00
Talian Václav 2007100.00
Tůma Lukáš 1987200.00
Vacek Bohumil 1957200.00
Varyš Adam 2002100.00
Velešíková Vanda 2007100.00
Veselý Lukáš 2005100.00
Veselý Tomáš 2001100.00
Vostřák Josef Matyáš 2003100.00
Woloszczuk Vít 2005100.00
Yaghob Jakub 1999200.00
Žák Marek 2001100.00
Zdeněk Jan 1968200.00
Železný Jan 2002100.00
Zítek Martin 2002100.00
Zlámal Jaromír 1987200.00
Stibor Jiří 195230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline