Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha
Kód ČAST: 108003
Org. pracovník: Kaucký Vladimír
GPS herny: 50°6'23.785"N, 14°23'4.688"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.elninopraha.cz
Schválené hrací místnosti:
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Družstva (kategorie, soutěž):
SF SKK EL Niňo Praha (MUZ, ExLM)
SF SK Kotlářka EN Praha (MUZ, ExLM)
SF SKK EL Niňo Praha C (MUZ, 1LM)
SF SKK EL Niňo Praha D (MUZ, 2LMA)
SF SKK EL Niňo Praha E (MUZ, 3LMB)
SF SKK EL Niňo Praha (ZEN, 1LŽA)
SF SKK EL Niňo Praha B (ZEN, 2LŽA)
SF SKK EL Niňo Praha F (MUZ, DM)
SF SKK EL Niňo Praha G (MUZ, 1AM)
SF SKK EL Niňo Praha H (MUZ, 1BM)
SF SKK EL Niňo Praha I (MUZ, 2AM)
SF SKK EL Niňo Praha J (MUZ, 4BM)
SF SKK EL Niňo Praha K (MUZ, 5AM)
SF SKK EL Niňo Praha L (MUZ, 5BM)
SF SKK EL Niňo Praha N (MUZ, 6AM)
SF SKK EL Niňo Praha M (MUZ, 6BM)
SF SKK EL Niňo Praha O (MUZ, 7BM)
SF SKK EL Niňo Praha C (ZEN, DZ)
SF SKK EL Niňo Praha D (ZEN, 1Z)
SF SKK EL Niňo Praha (MUZ, ČP 2.st.)
SF SK Kotlářka EN Praha (MUZ, ČP 2.st.)
SF SKK EL Niňo Praha (ZEN, ČP sk.B)
Evidenční seznam (pro sezónu 2016/2017):
Bardoň Michal 1978200.00
Beke Jiří 1985200.00
Chloupková Pavlína 1991200.00
Ducháček Josef 1960200.00
Dusík Stanislav 1998200.00
Ezr Petr 1958200.00
Ezr Václav 1996200.00
Jebavá Lucie 1991200.00
Jež Dominik 1997200.00
Kaucká Hana 1949200.00
Kaucký Petr 1975200.00
Kaucký Vladimír 1944200.00
Khozeuly Yedil 1962200.00
Kleprlík Jakub 1986200.00
Korchak Oleksandr 1989200.00
Kotrč Michal 1958200.00
Kozel Rudolf 1959200.00
Krejcar Vilém 1998200.00
Kučera Stanislav 1997200.00
Lebl Ondřej 1990200.00
Loukotová Regina 1971200.00
Málek Tomáš 1996200.00
Navrátil Jiří 1992200.00
Němeček Jakub 1997200.00
Němečková Monika 1995200.00
Niederle Jiří 1960200.00
Nogoev Zholdoshbek 1994200.00
Novotný Miroslav 1951200.00
Obešlo František 1991200.00
Obešlo Marek 1991200.00
Plachý Jiří 1967200.00
Plachý Josef 1971200.00
Plachý Ladislav 1966200.00
Počta Tomáš 1981200.00
Pokorná Helena 1961200.00
Prokopenko Oleg 1986200.00
Půlpán David 1993200.00
Ratajová Jana 1953200.00
Reitšpies David 1996200.00
Remeš Zdeněk 1948200.00
Rozkoš Michal 1966200.00
Šablatura Michal 1995200.00
Schwarzer Antonín 1989200.00
Skála Petr 1983200.00
Slepička David 1978200.00
Špaček Zbyněk 1959200.00
Šrytr Petr 1941200.00
Štefan Nikola 1951200.00
Suvorov Maxim 1989200.00
Tkačík Ján 1991200.00
Vítovec Martin 1997200.00
Voříšek Tomáš 1993200.00
Vrňák Tomáš 1981200.00
Vyvadil Jiří 1961200.00
Vyvadilová Jitka 1992200.00
Zimčík Lukáš 1988200.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS