Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha
Kód ČAST: 108003
Org. pracovník: Kaucký Vladimír
GPS herny: 50°6'23.785"N, 14°23'4.688"E
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.elninopraha.cz
Schválené hrací místnosti:
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1
Družstva (kategorie, soutěž):
SF SK Kotlářka EN Praha (MUZ, ExLM)
SF SKK EL Niňo Praha (MUZ, ExLM)
SF SKK EL Niňo Praha C (MUZ, 1LM)
SF SKK EL Niňo Praha D (MUZ, 2LMA)
SF SKK EL Niňo Praha E (MUZ, 3LMA)
SF SKK EL Niňo Praha F (MUZ, 3LMB)
SF SKK EL Niňo Praha (ZEN, 1LŽA)
SF SKK EL Niňo Praha B (ZEN, 2LŽA)
SF SKK EL Niňo Praha G (MUZ, DM)
SF SKK EL Niňo Praha H (MUZ, 1AM)
SF SKK EL Niňo Praha I (MUZ, 2AM)
SF SKK EL Niňo Praha J (MUZ, 3BM)
SF SKK EL Niňo Praha K (MUZ, 5AM)
SF SKK EL Niňo Praha L (MUZ, 5BM)
SF SKK EL Niňo Praha N (MUZ, 6AM)
SF SKK EL Niňo Praha M (MUZ, 6BM)
SF SKK EL Niňo Praha O (MUZ, 7AM)
SF SKK EL Niňo Praha P (MUZ, 7BM)
SF SKK EL Niňo Praha C (ZEN, DZ)
SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B) (MUZ, ČP FM)
SF SKK EL Niňo Praha A (MUZ, ČP FM)
Hráči:
Allertová Sára ml.
Bai He
Bardoň Michal
Beke Jiří
Beneš Denis
Bezděka Petr
Buchar Michael
Bútora Michal
Cecava Miroslav
Chloupková Pavlína
Drešer Jan
Ducháček Josef
Ezr František
Ezr Petr
Ezr Václav
Filípek Martin
Gavlas Antonín ml.
Hermanová Jana
Jebavá Lucie
Kaucká Hana
Kaucký Petr
Kaucký Vladimír
Khozeuly Yedil
Kleprlík Jakub
Klimek Vojtěch
Klusáčková Zdeňka
Kobes Kristián
Konečný Tomáš
Kopecký Jaroslav
Korchak Oleksandr
Kotrč Michal
Kotrč Tomáš
Krčil František
Krejcar Vilém
Kubát Petr
Kubelka Martin st.
Kučera Stanislav
Loukotová Regina
Luxemburk Jaroslav
Mahlerová Karolina
Málek Tomáš
Mazura Lukáš
Michlová Hana
Němeček Jakub
Neřold Kryštof
Niederle Jiří
Nogoev Zholdoshbek
Novotný Miroslav
Obešlo František
Obešlo Marek
Obešlo Michal
Pastorek Lukáš
Plachý Jiří
Plachý Josef
Plachý Ladislav
Plíšková Jana
Pluhař Jan
Počta Tomáš
Podešva Jiří
Pokorná Helena
Přída Antonín
Procházka Pavel
Prokopcov Dmitrij
Prokopenko Oleg
Půlpán David
Rapoš Jakub
Ratajová Jana
Reitšpies David
Remeš Zdeněk
Rozínek Vojtěch
Rozkoš Michal
Šablatura Michal
Šafaříková Jana
Šálený David
Sedláček Prokop
Seidlová Monika
Shim Mi Youngi
Šindelář Daniel
Šindelář Pavel
Skála Petr
Skřivánek Petr
Slepička David
Sojka Lukáš
Součková Marcela
Špaček Zbyněk
Šrytr Petr
Štefan Nikola
Strmisková Hana
Strouhal Vojtěch
Suchan Michael
Suvorov Maxim
Tesařík Martin
Tkačík Ján
Töpfer Jakub
Töpfer Martin
Vítovec Martin
Vrňák Tomáš
Vyvadil Jiří
Vyvadilová Jitka
Wurmová Eva
Zaspal Zdeněk
Zatřepálek Michal
Zimčík Lukáš
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS