TTC Elizza Praha
Kód ČAST: 110006
Org. pracovník: Šedivý Zdeněk
Oblast: Pražský SST
Los a výsledky
Web: http://www.elizza.cz/ttc.htm
Schválené hrací místnosti:
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)
Heverova 191, Kolín, 280 02, u kina, tělocvična SPŠ strojní v Kolíně
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER (MUZ, ExLM)
TTC Elizza Praha B (MUZ, 1LM)
TTC Elizza Praha C (MUZ, 3LMC)
TTC Elizza Praha (ZEN, 2LŽA)
TTC Elizza Praha E (MUZ, DM)
TTC Elizza Praha D (MUZ, DM)
TTC Elizza Praha F (MUZ, 1AM)
TTC Elizza Praha G (MUZ, 2BM)
TTC Elizza Praha H (MUZ, 3AM)
TTC Elizza Praha I (MUZ, 4AM)
TTC Elizza Praha J (MUZ, 6BM)
TTC Elizza Praha B (ZEN, DZ)
TTC Elizza Praha C (ZEN, 1Z)
TTC Elizza Praha (MZI, MZ1)
TTC Elizza Praha (SZY, SZY1)
TTC Elizza Praha B (DCI, DCI1)
TTC Elizza Praha A (DCI, DCI1)
TTC Elizza Praha B (DKY, DKY1)
TTC Elizza Praha A (DKY, DKY1)
TTC Elizza Praha A (SZY, MČR SZKY)
TTC Elizza Praha A (DCI, MČR DCI)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Akopyan Artur 1969200.00
Barák Erik 2004100.00
Bednář Petr 2007100.00
Bednářová Daniela 2007100.00
Běhal Aleš 1977200.00
Běhal Richard 2009100.00
Běhalová Terezie 2005100.00
Benák Jan 2005100.00
Benák Vít 2005100.00
Bialas Filip 1998200.00
Bialas Šimon 2004100.00
Cafmeyer Nathan 2009100.00
Cafmeyer John Thomas 2011100.00
Černý Jiří 1977200.00
Dabrowski Václav 2010100.00
Daníček Adam 2000100.00
Denemark David 2004100.00
Dupal Jan 2005100.00
Durdis Matěj 2010100.00
Dušek Jan 1976200.00
Dvořák Petr 2000100.00
Fausek Jiří 1971200.00
Fausek Matěj 1999200.00
Filip Oliver 2008100.00
Florek Benjamin 2008100.00
Fučík David 2006100.00
Hampl Pavel 1982200.00
Havelka Richard 2007100.00
Hlaváček Tomáš 1979200.00
Hoke Daniel 1999200.00
Hong Do Hanh 1987200.00
Hrnčiřík Jan 1977200.00
Hučko Tomáš 1993200.00
Hybš Daniel 2007100.00
Hybš Dominik 2006100.00
Jedlička David 2004100.00
Juhasz Martin 1981200.00
Juriček Daniel 2004100.00
Kadlec Tomáš 1973200.00
Kadlec Vít 2005100.00
Kadlec Vojtěch 2008100.00
Kadlecová Taťána 2002100.00
Kalina Pavel 1969200.00
Kalinová Martina 2002100.00
Kalužný Samuel 1997200.00
Kaňka Filip 2005100.00
Kaňka Tomáš 1976200.00
Kemlinková Nela 2008100.00
Kocánek Jiří 1980200.00
Korostelev Alexandr 2008100.00
Kotlorz Lukáš 1989200.00
Kratochvíl David 2002100.00
Krompolcová Jana 1991200.00
Kučala Viktor 1968200.00
Laboutka Luděk 1966200.00
Lamoš Vítězslav 2004100.00
Lamr Martin 1981200.00
Lapeš Ondřej 2005100.00
Lapeš Tomáš 2003100.00
Lebeda Lukáš 2009100.00
Luňová Veronika 1997200.00
Luňová Zuzana 1970200.00
Maňák Vojtěch 2008100.00
Marat Filip 2002100.00
Marat Petr 1999200.00
Mašek Jan 2009100.00
Maushart Milan 1997200.00
Moriya Tsubasa 1996200.00
Nachtmann Michal 2005100.00
Nečas Matěj 2003100.00
Nejedlý Ondřej 2005100.00
Olejárová Adéla 2002100.00
Ošmera Jan 2006100.00
Pávková Natálie 2007100.00
Petrtýl Šimon 2008100.00
Pomahač Jáchym 2003100.00
Pražáková Šárka 2001100.00
Průša David 2000100.00
Průša Martin 1967200.00
Průša Ondřej ml. 2002100.00
Puk David 2005100.00
Remunda Alexandros Matheos 2006100.00
Rochowanski Jan 2005100.00
Rochowanski Lukáš 1977200.00
Rosová Kateřina 2001100.00
Růžička Dominik 1998200.00
Růžička Jakub 1984200.00
Sága Marián 1985200.00
Šedivý Filip 2010100.00
Šedivý Ondřej 2005100.00
Šedivý Stanislav 1975200.00
Šedivý Zdeněk 1978200.00
Semeráková Jitka 1985200.00
Shouman Mohamed 1993200.00
Šimeček Jan 1995200.00
Šindelář Lukáš 2011100.00
Skoupý Jan 1979200.00
Slobodzian Adam 1997200.00
Sloup Richard 2003100.00
Takeoka Junki 1995200.00
Tesárek Lukáš 1979200.00
Thang Do Trong 1985200.00
Vaštyl Alex 2010100.00
Včeláková Jiřina 1981200.00
Vinklářová Veronika 1980200.00
Vojtěch Radek 1977200.00
Vožická Eliška 2009100.00
Vožický Bohumil 1957200.00
Vožický Šimon 2006100.00
Vykydal Lukáš 2007100.00
Vysocká Karolína 1998200.00
Zach Mikuláš 2006100.00
Zacharda Jáchym ml. 2005100.00
Ziegler Filip 2007100.00
Zieglerová Aneta 2010100.00
Zlámal Josef Vojtěch 2004100.00
Běhal Jan 194730.00
Braňka Jiří 195030.00
Peřina Jan 195730.00
Rochowanski Milan 195330.00
Tlustý Miroslav 197830.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS