Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
SKST Vlašim
Kód ČAST: 201001
Org. pracovník: Pěnkava Luboš
Oblast: RSST Benešov
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěm
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí Benzina
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Vlašim (ZEN, ELŽ)
SKST Vlašim B (ZEN, 1LŽA)
SKST Vlašim A (MUZ, OP5)
SKST Vlašim B (MUZ, OP5)
Evidenční seznam (pro sezónu 2018/2019):
Babková Barbora 2011150.00
Bayerová Dana 1957300.00
Beranová Sára 1999300.00
Bošinová Aneta 2001150.00
Bošinová Veronika 1998300.00
Holejšovská Anna 2008150.00
Horáková Iveta 2009150.00
Jírová Anna 2008150.00
Jírová Monika 1971300.00
Keroušová Michaela 1996300.00
Kriglová Denisa 2009150.00
Kříž Lubomír st. 1958300.00
Kupsa Radim 2008150.00
Kupsa Tomáš 2008150.00
Lajdová Karolína 2001150.00
Maršíčková Laura 2011150.00
Matějovská Anna 2000300.00
Müllerová Adriana 2007150.00
Müllerová Sofie 2010150.00
Pěnkavová Dagmar 1998300.00
Pěnkavová Kristýna 2002150.00
Plešnerová Yveta 2011150.00
Poláková Veronika 2008150.00
Poláková Veronika 1981300.00
Polívková Barbora 2000300.00
Polyak Patrik 2007150.00
Polyak Petr 1996300.00
Pytlíková Tereza 2001150.00
Saturka Tobiáš 2009150.00
Slavíková Tereza 2011150.00
Slavíková Veronika 2011150.00
Vaigl Martin 2007150.00
Vobořilová Sára 2008150.00
Vosátka Patrik 2006150.00
Beranová Aneta 199130.00
Beranová Michaela 199130.00
Bošina Jaroslav 196430.00
Brožek Ondřej 200030.00
Fanta Josef 194730.00
Fantová Olga 195130.00
Fantyšová Eliška 200730.00
Hájek Jan 199430.00
Hejná Natalie 199630.00
Horáková Veronika 197730.00
Jeništa Josef 193330.00
Jeništa Luděk 196130.00
Jirásek Jiří st. 196930.00
Kahoun Radim 199830.00
Kerouš Jaroslav 196830.00
Král Petr 199630.00
Kříž Lubomír ml. 198330.00
Křížová Lucie 198630.00
Lajda Petr 196830.00
Lajdová Anežka 199430.00
Linhartová Denisa 200130.00
Míka Ladislav 196530.00
Míková Karolína 199530.00
Paris Patrik 199630.00
Pěnkava Luboš 196530.00
Pytlík Martin 196830.00
Reitschläger Evžen 196230.00
Šopová Hana 197930.00
Souček Lukáš 198430.00
Stará Kateřina 199630.00
Štěpánek Zbyněk 196330.00
Štětinová Lucie 200330.00
Šutka Tadeáš 200030.00
Šváb Zdeněk 194430.00
Švábová Jarmila 194530.00
Teska Tomáš 200230.00
Vaigl Lukáš 200030.00
Veselá Jana 194830.00
Zajíček Martin 199530.00
Zelingrová Kamila 199930.00
Ženíšek Josef 194130.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS