SKST Vlašim
Kód ČAST: 201001
Org. pracovník: Pěnkava Luboš
Oblast: RSST Benešov
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěm
SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim, nad čerpací stanicí Benzina
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Vlašim A (ZEN, ŽEL)
SKST Vlašim B (ZEN, Ž1L)
SKST Vlašim C (ZEN, Ž2B)
SKST Vlašim "D" (ZEN, Divize Ž)
Evidenční seznam (pro sezónu 2012/2013):
Bayerová Dana 1957200.00
Beranová Aneta 1991200.00
Beranová Michaela 1991200.00
Beranová Sára 1999100.00
Bleha Lukáš 1991200.00
Bošinová Aneta 2001100.00
Bošinová Veronika 1998100.00
Brožek Ondřej 2000100.00
Hájek Jan 1994200.00
Jírová Monika 1971200.00
Keroušová Michaela 1996100.00
Král Petr 1996100.00
Kučera Lukáš 1994200.00
Lajdová Anežka 1994200.00
Lajdová Karolína 2001100.00
Limberk David 1991200.00
Linhartová Denisa 2001100.00
Matějovská Anna 2000100.00
Míková Karolína 1995100.00
Pěnkavová Dagmar 1998100.00
Pěnkavová Kristýna 2002100.00
Poláková Veronika 1981200.00
Polívková Barbora 2000100.00
Pytlíková Tereza 2001100.00
Škopek Pavel 1997100.00
Škopková Věra 1994200.00
Šopová Hana 1979200.00
Stará Kateřina 1996100.00
Teska Tomáš 2002100.00
Tichá Vendula 1994200.00
Vaigl Lukáš 2000100.00
Zelingrová Kamila 1999100.00
Bošina Jaroslav 196430.00
Bošina Miroslav 194130.00
Fanta Josef 194730.00
Fantová Olga 195130.00
Horáková Veronika 197730.00
Jeništa Josef 193330.00
Jeništa Luděk 196130.00
Jirásek Jiří 198430.00
Kahoun Radim 199830.00
Kerouš Jaroslav 196830.00
Kříž Lubomír ml. 198330.00
Kříž Lubomír st. 195830.00
Křížová Lucie 198630.00
Lajda Petr 196830.00
Miffek Daniel 197630.00
Míka Ladislav 196530.00
Pěnkava Luboš 196530.00
Pytlík Martin 196830.00
Reitschläger Evžen 196230.00
Štěpánek Zbyněk 196330.00
Šváb Michal 197630.00
Šváb Zdeněk 194430.00
Švábová Jarmila 194530.00
Veselá Jana 194830.00
Veselý Petr 197730.00
Zeman Zdeněk 195030.00
Ženíšek Ondřej 197330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS