Stolní tenis club Slaný, z.s.
Kód ČAST: 203026
Org. pracovník: Kulich Vladimír
Oblast: RSST Kladno
Los a výsledky
Družstva (kategorie, soutěž):
STC Slaný (MUZ, KS2A)
STC Slaný B (MUZ, ES I)
STC Slaný C (MUZ, RS II)
STC Slaný D (MUZ, RS II)
STC Slaný E (MUZ, RS III)
STC Slaný (SZI, MČR SZCI)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Andělová Eliška 2006100.00
Bouška Jiří 1948200.00
Černá Monika 2001100.00
Černý Martin 2005100.00
Černý Zbyněk 1970200.00
Chadima Ondřej 2005100.00
Curtis Floyd Samuel 2007100.00
Dobej Michal 2001100.00
Dragoun Tadeáš 2005100.00
Ekl Filip 2009100.00
Elicer Lukáš 2010100.00
Elicerová Pavlína 1976200.00
Hnilička Ondřej 1994200.00
Horský Jindřich 1949200.00
Jarolímek Jiří 1942200.00
Ježek Petr 2006100.00
Kasner Vít 1973200.00
Kasner Vítek 2008100.00
Kasnerová Karolína 1999200.00
Kasnerová Martina 1976200.00
Kejmar Martin 1994200.00
Krček Adam 2007100.00
Kučera Marcel 2007100.00
Kučera Václav 2003100.00
Kučera Vladimír 2005100.00
Kulich Vladimír 1963200.00
Kulichová Jana 1998200.00
Kulichová Lenka 1995200.00
Macák Petr 1960200.00
Majtán Pavel 1995200.00
Makara Jakub 2006100.00
Makara Michal 2003100.00
Makarová Tereza 2009100.00
Materna George 1989200.00
Matouch Jan 2003100.00
Ovčaříková Eva 1957200.00
Pánek Jan 1968200.00
Parpel Jakub 2004100.00
Parpel Matouš 2010100.00
Parpelová Marie 2010100.00
Poláček Vladimír 1953200.00
Rafaj Jiří 1994200.00
Rambousek Zdeněk 1964200.00
Rampa Ladislav 1950200.00
Řeháček Jiří 2007100.00
Richtr Jiří 2005100.00
Sajdl Vladimír 1960200.00
Šebesta Jan 2004100.00
Šimanovský Matěj 2007100.00
Šimanovský Vojtěch 2007100.00
Spousta Lukáš 2007100.00
Suk Ondřej 2005100.00
Suk Ondřej st. 1980200.00
Tintěra Matyáš 2007100.00
Vajnar Luboš 1988200.00
Vaktor Ivan 1968200.00
Valášek Jiří 1952200.00
Valentová Leontýna 2003100.00
Vesecký David 2006100.00
Vorlíček David 2005100.00
Vrána Vojtěch 2008100.00
Wittenberg Adam 2004100.00
Zíma Jiří 1968200.00
Zíma Michal 1996200.00
Zýma Václav 2006100.00
Zýmová Pavla 1971200.00
Červášek Daniel 200330.00
Chotěborský Petr 200230.00
Dlouhá Nikola 200330.00
Hájek Lukáš 199230.00
Homolková Lenka 199430.00
Hýka Vojtěch 199830.00
Janovská Tereza 200330.00
Jirka Ondřej 200130.00
Kozáková Natálie 200230.00
Kraus Jan 200430.00
Krejza Luboš 195930.00
Kučera Stanislav st. 196530.00
Kučera Tomáš 200230.00
Landsdorfová Nikola 199730.00
Libovický Vladimír 194630.00
Lidický Lukáš 200230.00
Macák Jan 199630.00
Macáková Stanislava 196230.00
Majtánová Petra 199830.00
Materna George st. 194630.00
Ovčařík Pavel 195430.00
Plechatý Jan 196330.00
Plechatý Tomáš 199030.00
Prudík Tomáš 198430.00
Rambousek Dan 199530.00
Rampa Jakub 200530.00
Růžička Matyáš 200630.00
Šebestíková Helena 197930.00
Šimáček Ondřej 198530.00
Šimáčková Renáta 196130.00
Souček Ondřej 199730.00
Štanderová Jana 199430.00
Štrurm Michal 200130.00
Vágnerová Lucie 199430.00
Vaktor Lukáš 200130.00
Vorlíček Čeněk 193830.00
Zýma František 200230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy