SK cyklistiky Zruč nad Sázavou
Kód ČAST: 205020
Org. pracovník: Herout František
GPS herny: 49°44'37.998"N, 15°5'28.401"E
Oblast: RSST Kutná Hora
Los a výsledky
Web: http://skczruc.xf.cz
Schválené hrací místnosti:
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domu
Mapa: 49°44'37.998"N, 15°5'28.401"E
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domu
Mapa: 49°44'37.998"N, 15°5'28.401"E
Družstva (kategorie, soutěž):
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE (MUZ, 3LMC)
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B" (MUZ, KS 1-B)
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C" (MUZ, KS 2-D)
SKC Zruč nad Sázavou "D" (MUZ, RP2)
SKC Zruč nad Sázavou "E" (MUZ, RP3)
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" (MUZ, ČP)
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "D" (MUZ, ČP)
Evidenční seznam (pro sezónu 2014/2015):
Beznoska Jaroslav ml. 2003100.00
Beznoska Jaroslav st. 1962200.00
Bleha Lukáš 1991200.00
Budjač Libor 1964200.00
Dolejš Ladislav 2003100.00
Dušek Jiří 1936200.00
Friš Miroslav 1963200.00
Herout František 1990200.00
Herout Tomáš 1985200.00
Herout Václav 1981200.00
Hudcov Radim 2000100.00
Jandejsek Pavel 1985200.00
Jandejsek Zdeněk 1982200.00
Kamarýt Jiří 1990200.00
Kučera Lukáš 1994200.00
Maxa Jakub 2003100.00
Menšíková Šárka 2002100.00
Miffek Daniel 1976200.00
Němec Marek 1995200.00
Nevřela Daniel 1973200.00
Pažout Vít 2005100.00
Pažoutová Markéta 1979200.00
Podracký Stanislav 1972200.00
Procházka Jan 2002100.00
Procházka Jaromír 1970200.00
Roub Pavel 1966200.00
Schriederová Eva 1989200.00
Semaník Viktor 1972200.00
Škopková Věra 1994200.00
Šmidt Karel 1988200.00
Uher Petr 1972200.00
Veselý Josef 1966200.00
Béza Michal 199430.00
Dolejší Antonín 194830.00
Fiala Leoš ml. 199030.00
Fiala Leoš st. 196330.00
Herout Denis 201230.00
Herout František st. 196930.00
Herout Václav st. 196030.00
Janko Lukáš 199430.00
Jelínek Pavel 200430.00
Kokstein Aleš 200530.00
Krčmář Jiří 194330.00
Matějka František 194730.00
Menšík Vladimír 197630.00
Menšík Vladimír ml. 200430.00
Moravec Jiří 197930.00
Náhlovský David 199030.00
Pajer Martin 196730.00
Pažoutová Anežka 200230.00
Procházka Daniel 200530.00
Roub Pavel ml. 199330.00
Škopek Pavel st. 196430.00
Smítka David 200330.00
Sůva Matyáš 200330.00
Trmal Matěj 200430.00
Tůma Josef 195030.00
Vávra Vladimír 197230.00
Vrzáček Josef 194730.00
Zachariášová Milena 198230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy