TTC Brandýs n.L, spolek
Kód ČAST: 209020
Org. pracovník: Adámek Zdeněk
Oblast: RSST Praha - východ
Los a výsledky
Web: http://www.ttcbrandys.wz.cz
Schválené hrací místnosti:
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty
Mapa: 50°11'5.894"N, 14°39'50.399"E
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvična
Mapa: 50°11'5.894"N, 14°39'50.399"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC Brandýs nad Labem (MUZ, 3LMB)
TTC Brandýs nad Labem (ZEN, 2LŽB)
TTC Brandýs nad Labem "B" (MUZ, DIVIZE M)
TTC Brandýs nad Labem "C" (MUZ, KS 2-B)
TTC Brandýs nad Labem "D" (MUZ, KS 2-D)
TTC Brandýs nad Labem "E" (MUZ, OP 1.)
TTC Brandýs nad Labem "F" (MUZ, OP 1.)
TTC Brandýs nad Labem "G" (MUZ, OP 3.)
TTC Brandýs nad Labem (MUZ, ČP 2.st.)
TTC Brandýs nad Labem "B" (MUZ, ČP M I.)
Evidenční seznam (pro sezónu 2016/2017):
Adámek Zdeněk 1961200.00
Balák Kryštof 2001100.00
Berger Miroslav 1965200.00
Bessenyey Vaszil 1963200.00
Blažek Jan 1998200.00
Blažek Martin 1995200.00
Chalupa Josef ml. 2000100.00
Cinek Petr 1962200.00
Copák Juraj 1946200.00
Daňkovský Richard 1994200.00
Doležalová Pavlína 1979200.00
Fabiánová Pavla 1972200.00
Gräf Miloš 1972200.00
Hendrych Ladislav 1983200.00
Hliněnský Martin 2005100.00
Holub Zdeněk 1954200.00
Ivan Milan 1964200.00
Jirotka Bohuslav 1945200.00
Kliment Martin 1971200.00
Koliandr Vladimír 1946200.00
Lang Petr 1971200.00
Mifka Alexius 1962200.00
Mitka Kryštof 2002100.00
Mühlfeit Luboš 1975200.00
Nekola Tomáš ml. 2001100.00
Nekola Tomáš st. 1973200.00
Ottl Karel 2000100.00
Papírník Pavel 1971200.00
Pelant Jiří 1979200.00
Pokorný Tomáš 1999100.00
Schreiber Marek 2000100.00
Šejvl Jakub 2000100.00
Šeligová Tereza 1995200.00
Strnad Richard 1997200.00
Šubrt Jaroslav 1976200.00
Šumelda Alan 1990200.00
Sviták Petr 1996200.00
Svoboda Milan 1999100.00
Sysel Pavel 1964200.00
Sysel Vojtěch 2000100.00
Tomsová Kateřina 1972200.00
Vošahlík Radek 1976200.00
Zatřepálek Pavel 1968200.00
Zatřepálek Petr 1995200.00
Zatřepálková Lenka 1968200.00
Berger Jiří 196230.00
Bisová Lucie 200030.00
Burian Radek 199930.00
Bursík Daniel 198930.00
Doleček Vojtěch 200130.00
Dolník Filip 199630.00
Duben David 199830.00
Dvořák Martin 199530.00
Hauptmann Vojtěch 200030.00
Horčic Michal 199930.00
Klinčok Daniel 199930.00
Kotek Tomáš 197330.00
Kraus Richard 199730.00
Křivánek Pavel 199430.00
Mansfeld Jakub 199530.00
Šimáně Daniel 199730.00
Šimáně Dominik 200130.00
Šimon Vratislav 195630.00
Šíp František 196230.00
Šípová Věra 197230.00
Šnaiberk Miroslav 197330.00
Soukup Tomáš 199030.00
Sviták Filip 199930.00
Vítová Adéla 200130.00
Wenig Pavel 200330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy