Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
Kód ČAST: 405003
Org. pracovník: Havlíček Stanislav
GPS herny: 49°44'4.97"N, 13°23'30.653"E
Oblast: RSST Plzeň - město
Los a výsledky
Web: http://sokolplzen.cz/
Schválené hrací místnosti:
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádraží
Mapa: 49°44'4.97"N, 13°23'30.653"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol Plzeň V. A (ZEN, 2LŽA)
TJ Sokol Plzeň V. B (ZEN, 2LŽA)
TJ Sokol Plzeň V. A (MUZ, DM)
TJ Sokol Plzeň V. B (MUZ, DM)
TJ Sokol Plzeň V. C (MUZ, KS1)
TJ Sokol Plzeň V. D (MUZ, KS2A)
TJ Sokol Plzeň V. E (MUZ, KS2A)
TJ Sokol Plzeň V. C (ZEN, )
TJ Sokol Plzeň V. F (MUZ, OP1)
TJ Sokol Plzeň V. G (MUZ, OP1)
TJ Sokol Plzeň V. H (MUZ, OP1)
TJ Sokol Plzeň V. I (MUZ, OP2)
TJ Sokol Plzeň V. A (SZY, MČR SZKY)
TJ Sokol Plzeň V. A (DCI, MČR DCI)
TJ Sokol Plzeň V. A (DKY, MČR DKY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Auterský Václav 1960200.00
Bartošková Marta 1985200.00
Bek Tomáš 1980200.00
Bydžovská Hana 1987200.00
Cíglerová Lena 2009100.00
Cíglerová Nela 2009100.00
Dao Trong Tuan 2002100.00
Do Duy Anh Jakub 2002100.00
Dobrovská Kateřina 1978200.00
Duong Guang Minh Milan 2004100.00
Důra Matouš 2002100.00
Dzuro Robin 2004100.00
Egermaier Jakub 1988200.00
Franc Štěpán 1995200.00
Gros Tomáš 2004100.00
Havlíček Stanislav 1963200.00
Havránek Petr 1985200.00
Helus Jaroslav 1967200.00
Herejk Vojtěch 1990200.00
Hoang Tonda Duong 2003100.00
Hoang Tommy 2006100.00
Hoang Van Tony Tuan 1965200.00
Hoch Jiří 1962200.00
Hofman Petr 1974200.00
Holubová Klaudie 2004100.00
Hromiaková Andrea 2001100.00
Hronek Antonín 2006100.00
Hudec Vít 2000100.00
Ibrmajer Matěj 2003100.00
Jakubec Vladimír 1981200.00
Janoušová Pavla 1999200.00
Janoušová Petra 1999200.00
Jánský Marek 2000100.00
Jaramillo Věra 2007100.00
Jarošová Tereza 1993200.00
Jůza Jaroslav 2005100.00
Jůzová Viktorie 2008100.00
Kasal Jaromír 1952200.00
Kaupe Roman 2006100.00
Klimeš Daniel 2006100.00
Klimeš Jakub 1999200.00
Kluzák Daniel 2008100.00
Kmoch Ladislav 1959200.00
Kohout Kryštof 2000100.00
Končal Adam 2002100.00
Kotrlík Tomáš 2005100.00
Koutník Vojtěch 1998200.00
Kovářík Jakub 2002100.00
Kučera Jan 2008100.00
Kuncl Denis 2003100.00
Kůs Michal 1980200.00
Lang David 2006100.00
Lněničková Marta 1979200.00
Mašek Dominik 2000100.00
Mašek Petr 1963200.00
Melnyková Liana 1998200.00
Miškovič Filip 2006100.00
Moučka Matěj 2000100.00
Mózer Dominik 1997200.00
Muzikova Alice 1994200.00
Nguyen Anh Hai 1968200.00
Nguyen Tien Quoc Patrik 2004100.00
Nováková Monika 1984200.00
Panský Miroslav 1957200.00
Pavelek Radim 1963200.00
Pechman Petr 1998200.00
Pešíková Tereza 1996200.00
Petrák Vojtěch 2007100.00
Plh Vítězslav 2004100.00
Poláková Pavlína 1985200.00
Reichert Tomáš 1984200.00
Říšský Pavel 1992200.00
Rusý Lukáš 2005100.00
Šebor Jan 1992200.00
Setvín Michal 1955200.00
Smutná Daniela 1977200.00
Tran Duc Martin Lam 1961200.00
Trombik Jan 2006100.00
Tung Tonda 1970200.00
Tvrdík Jaroslav 2007100.00
Ulč Lukáš 2004100.00
Vacíková Renata 1978200.00
Víšek Jan 2000100.00
Vladyka Jakub 1999200.00
Vráblík Milan 1973200.00
Vraný Lukáš 2001100.00
Vrbický Jakub 2003100.00
Vyleta Michal ml. 2001100.00
Vyletová Helena 1972200.00
Vyletová Helena ml. 2002100.00
Zítek Vojtěch 2007100.00
Zuchová Petra 2003100.00
Anastasov Filip 200730.00
Auterská Marcela 196130.00
Babka Daniel 200530.00
Bezděk Lukáš 200130.00
Bičánek Rudolf Jan 200730.00
Blecha Josef 195330.00
Brunovský Tomáš 200730.00
Čelakovský Jakub 200830.00
Čeněk Jiří 196030.00
Cibulka Radek 200030.00
Cipra Leoš 197530.00
Čížek Jiří 200330.00
Duchek Daniel 200730.00
Důra Miloš 197130.00
Fajfrlíková Karolína 200730.00
Fazlič Mirsad 200830.00
Frömer Jakub 200730.00
Frömerová Natálie 200830.00
Haluska Roman 198830.00
Hamták Otakar 196230.00
Haschová Magdaléna 200930.00
Horvát Antonín 200830.00
Houdková Anežka 200730.00
Iličová Hana Valentýna 200830.00
Jandík Pavel 196230.00
Jaramillo Julie 200930.00
Jedlička Jan 200630.00
Kašová Lucie 200830.00
Kašová Sofie 200930.00
Kerber Filip 200330.00
Kliková Aneta 200830.00
Klimeš Roman 196230.00
Kotáb Petr 200530.00
Koutský Tomáš 200930.00
Kovář Karel 200830.00
Krysl Herman 201030.00
Kubaň Petr 201030.00
Kučerová Linda 200830.00
Kufner Denis 200830.00
Kůs Pavel 195130.00
Lukeš Jaromír 196230.00
Luu Kim Franta Phan 196830.00
Mašek Miroslav 195930.00
Merkun Robert 196630.00
Munduch Jiří 200830.00
Němeček Svatoslav 196830.00
Ondriáš Marek 200430.00
Pavlík Martin 197830.00
Pech Lukáš 200630.00
Pham Le Anha My 200730.00
Podskalský Zdeněk 196630.00
Pražák Miroslav 196430.00
Přinda Ondřej 200530.00
Rau Karel 195330.00
Reithmaierová Doubravka 200830.00
Roubíková Leontýna 200830.00
Šebek Ladislav 195730.00
Šmídovec Patrik 197330.00
Šolc Filip 200730.00
Šolc Martin 200730.00
Šolcová Magdaléna 201030.00
Sutnar Zdeněk 195530.00
Tlapa Martin 200730.00
Vaněk Michal 196130.00
Xia Ivetka 200730.00
Žáček David 200530.00
Žák Ladislav 195230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy