Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
Kód ČAST: 405004
Org. pracovník: 
GPS herny: 49°45'2.47"N, 13°22'4.18"E
Oblast: RSST Plzeň - město
Los a výsledky
Web: http://www.plzenak.cz/union/index.php
Schválené hrací místnosti:
Radčická 4, 304 00 Plzeň
Mapa: 49°45'1.416"N, 13°22'0.625"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Union Plzeň (MUZ, 3LMA)
TJ Union Plzeň (ZEN, 2LŽA)
TJ Union Plzeň C (MUZ, DM)
TJ Union Plzeň B (MUZ, DM)
TJ Union Plzeň D (MUZ, KS2B)
TJ Union Plzeň B (ZEN, )
Union Plzeň E (MUZ, OP1)
Union Plzeň F (MUZ, OP2)
Union Plzeň G (MUZ, OP2)
TJ Union Plzeň A (SZI, MČR SZCI)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Adam Ondřej 1987200.00
Anetta Jan 1993200.00
Balihar Jan 1953200.00
Bednář David 2006100.00
Bistřický David 2003100.00
Bistřický Marek 1998200.00
Boháč Jaroslav 1956200.00
Bohdan Michal 2007100.00
Břetenářová Vlastimila 1962200.00
Čech Roman 1979200.00
Černá Lenka 1986200.00
Duchoň Antonín 1974200.00
Duchoň Roman 1972200.00
Duczynská Vanda 2005100.00
Gabriel Petr 2003100.00
Grus Matěj 2002100.00
Grusová Eliška 2005100.00
Kirchman Ondřej 1983200.00
Klier Jakub 1988200.00
Kokoška Jakub 2003100.00
Korecký Filip 1998200.00
Kovář Martin 1986200.00
Kovářík Josef 1978200.00
Kratochvílová Alena 1993200.00
Křivohlavá Helena 1985200.00
Kylián Zdeněk 1969200.00
Kypta Michal 1988200.00
Lanči Jakub 1999200.00
Legát Petr 1999200.00
Lorencová Lucie 1992200.00
Macháček Radek 1969200.00
Mezera Petr 1964200.00
Mlezivová Kristýna 1999200.00
Oliva Petr 1973200.00
Pachner Jan 2003100.00
Pachner Jaroslav 1956200.00
Panzer Tomáš 1979200.00
Pintová Radka 1986200.00
Scheinherrová Lenka 1989200.00
Šebková Kristýna 2001100.00
Sedláček Jan st. 1949200.00
Šimek David 1982200.00
Smolařová Barbora 2002100.00
Smolařová Jana 1997200.00
Sochor Miroslav 1999200.00
Švarc Jan 2007100.00
Tolar Václav 1980200.00
Trnka Josef 1968200.00
Uhlíř Marek 1965200.00
Vaněček Petr 1988200.00
Višňovský Václav 2003100.00
Závora Adam 2001100.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy