Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Klub stolního tenisu Jirkov z.s.
Kód ČAST: 503009
Org. pracovník: Traspe Jan st.
Oblast: RSST Chomutov
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Kryt CO při 4. ZŠ Jirkov
Mapa: 50°30'6.593"N, 13°26'4.707"E
Družstva (kategorie, soutěž):
KST Jirkov TECHNOLINE (ZEN, 2LŽB)
KST Jirkov A (MUZ, Divize)
KST Jirkov B (MUZ, KP1)
KST Jirkov C (MUZ, KP1)
KST Jirkov D (MUZ, KP2 - A)
KST Jirkov E (MUZ, OP1)
KST Jirkov F (MUZ, OP 2)
KST Jirkov G (MUZ, OP 2)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Bobák Jindřich 1951200.00
Dänner Michal 1994200.00
Dosedělová Michaela 2005100.00
Feifrlík Marcel 1973200.00
Franc Zdeněk 1947200.00
Fulínová Hana 1975200.00
Fürst Jan 1953200.00
Fürst Ladislav 1973200.00
Havlátko Miroslav 1964200.00
Hroza Rostislav 1953200.00
Jelínek Šimon 1996200.00
Judák Jiří 1949200.00
Karlík Pavel 1953200.00
Kočvara Josef 1944200.00
Kotrba Luděk 1972200.00
Koutská Marie 1992200.00
Krejčí Ladislav 1994200.00
Kužel Adam 2007100.00
Kužel Petr 1977200.00
Kuželová Sabina 2011100.00
Lacina Miloslav 1936200.00
Leitnerová Eva st. 1947200.00
Majoroš Alexandr 1958200.00
Malý Michal 1999200.00
Mansfeld Jaroslav 1963200.00
Merxbauer Martin 2007100.00
Neugebauer Adam 2002100.00
Nosek Jan 1982200.00
Obracaník Štefan 1952200.00
Pašek Lukáš 1995200.00
Pavlica Jan 1963200.00
Prchal Jan 1987200.00
Průša Václav 1995200.00
Průša Vojtěch 1995200.00
Rampas Miroslav 1963200.00
Rödling Jan 1982200.00
Šimonek Milan 1956200.00
Šístek Pavel 1966200.00
Škapa Jakub 2001100.00
Šmucr Jiří 1971200.00
Stašek Jaroslav 1963200.00
Stašek Petr 1999200.00
Sýkora Libor 1972200.00
Tejml Bohumil 1948200.00
Valach Josef 1950200.00
Veselý Petr 1977200.00
Vítová Drahomíra 1959200.00
Žilka Filip 2004100.00
Jiroušek Miroslav 195830.00
Leitnerová Eva 197130.00
Pazderníková Veronika 199730.00
Stádník Jindřich 194730.00
Suchý Karel 194430.00
Traspe Jan st. 196130.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy