Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Kód ČAST: 602008
Org. pracovník: Zajíc Jiří
Oblast: RSST Hradec Králové
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovny
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovny
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužů
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužů
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, pro 2 družstva
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužů
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovny
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda (MUZ, ELM)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz (MUZ, 1LM)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C (MUZ, 3LMC)
Sokol PP Hradec Králové 2 D (MUZ, DM)
Sokol PP Hradec Králové 2 E (MUZ, 1M)
Sokol PP Hradec Králové 2 F (MUZ, 2MA)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G (MUZ, RP 1)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H (MUZ, RP 1)
Evidenční seznam (pro sezónu 2015/2016):
Bárta Adam 1990200.00
Bém Milan 1935200.00
Bohdanecký Jakub 2002100.00
Brát Karel ml. 1997200.00
Brož Petr 1996200.00
Buben Vlastimil 1999100.00
Capek Matyáš 2005100.00
Čepelka Jan 1975200.00
Crha Jakub 1989200.00
Drábková Lucie 1997200.00
Flejberk Jiří 1955200.00
Frízel Radek 1980200.00
Hanák Martin 1983200.00
Hendrich Radek 2006100.00
Hort Tomáš 1997200.00
Hrunka Jakub 1992200.00
Hušek Adam 2001100.00
Hýbl Jan 1999100.00
Jakubský Filip 2002100.00
Janovský Dan 2003100.00
Jeřábek Jáchym 2007100.00
Ježek Tomáš 2003100.00
Jirásek Martin ml. 2001100.00
Jirásková Tereza 2001100.00
Kačer Pavel 1959200.00
Kačer Radek 1997200.00
Kinský Tomáš 2002100.00
Klír Jiří 1966200.00
Koblížek Martin 1996200.00
Koníček Ondřej 2005100.00
Kopecký Tadeáš 1991200.00
Kosinka Josef 1959200.00
Koubek Vojtěch 2000100.00
Kovářová Jana nejml. 2002100.00
Kozáková Tereza 1999100.00
Kuličová Aneta 2002100.00
Lebeda Matyáš 2005100.00
Lebeda Michal ml. 1993200.00
Lebeda Michal st. 1966200.00
Málek Daniel 1996200.00
Míl Marek 2002100.00
Mokrejš Jan 2002100.00
Mynář Marian 1988200.00
Nováková Martina 2002100.00
Pauliš František 1955200.00
Pavlica Martin 1983200.00
Peregrin Jaroslav 1957200.00
Pleskač Jan 1980200.00
Pozník David 1985200.00
Riedl Josef 1940200.00
Sazimová Terezie 2000100.00
Skákal Dominik 2009100.00
Skákal Martin 1974200.00
Šlapák Miloš 1986200.00
Šorm Luboš ml. 2005100.00
Tesolin Riccardo 2003100.00
Tměj Milan 1947200.00
Tměj Ronald 1969200.00
Tmějová Marta 1948200.00
Truněček Martin 2004100.00
Truněčková Anežka 2008100.00
Tuček Tomáš 1965200.00
Zajíc Jiří 1962200.00
Zeman Daniel 1983200.00
Drábek Zbyněk 196230.00
Frízel Lukáš 200530.00
Hänsel Max 200730.00
Poživil Nikolas 200630.00
Prockert Vojtěch 200330.00
Svatoň Jan 200430.00
Vašina Michal 200530.00
Vtípil Lukáš 200530.00
Zika Zbyněk 195230.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS