TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Kód ČAST: 602008
Org. pracovník: Zajíc Jiří
Oblast: RSST Hradec Králové
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovny
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovny
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužů
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužů
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, pro 2 družstva
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužů
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovny
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz (MUZ, ExLM)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA (MUZ, 1LM)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz (MUZ, 2LMB)
Sokol PP Hr. Králové 2 E (MUZ, DM)
Sokol PP Hr. Králové 2 D (MUZ, DM)
Sokol PP Hr. Králové 2 F (MUZ, 2MA)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G (MUZ, RP1)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H (MUZ, RP1)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A (SZI, MČR SZCI)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (SZY, MČR SZKY)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (DCI, MČR DCI)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (DKY, MČR DKY)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Barták Patrik 2007100.00
Bártová Adéla 2011100.00
Bártová Tereza 2005100.00
Bém Milan 1935200.00
Bláha Petr 1977200.00
Bohdanecký Jakub 2002100.00
Brát Karel ml. 1997200.00
Brož Petr 1996200.00
Buben Vlastimil 1999200.00
Čepelka Jan 1975200.00
Ciborová Natálie 2009100.00
Crha Jakub 1989200.00
Drábek Zbyněk 1962200.00
Frízel Radek 1980200.00
Handl Samuel 2006100.00
Handl Viktor 2008100.00
Hort Tomáš 1997200.00
Hrunka Jakub 1992200.00
Hušek Adam 2001100.00
Hýbl Jan 1999200.00
Jakubský Filip 2002100.00
Janovský Dan 2003100.00
Jeřábek Jáchym 2007100.00
Ježek Tomáš 2003100.00
Jirásek Martin ml. 2001100.00
Jirásková Tereza 2001100.00
Kačer Pavel 1959200.00
Kačer Radek 1997200.00
Klásek Marek 1975200.00
Klempererová Anna 2003100.00
Klír Jiří 1966200.00
Kopecký Tadeáš 1991200.00
Kosinka Josef 1959200.00
Koubek Vojtěch 2000100.00
Kozáková Tereza 1999200.00
Kulhánek Tomáš 1992200.00
Landa Matěj 2008100.00
Lebeda Matyáš 2005100.00
Lebeda Michal ml. 1993200.00
Lebeda Michal st. 1966200.00
Mokrejš Jan 2002100.00
Mynář Marian 1988200.00
Nováková Martina 2002100.00
Pauliš František 1955200.00
Pavlica Martin 1983200.00
Pek Jan 2005100.00
Peregrin Jaroslav 1957200.00
Pleskač Jan 1980200.00
Riedl Josef 1940200.00
Sazimová Terezie 2000100.00
Skákal Daniel 2011100.00
Skákal Dominik 2009100.00
Skákal Martin 1974200.00
Šorm Luboš ml. 2005100.00
Šorm Luboš st. 1964200.00
Tesolin Riccardo 2003100.00
Tměj Milan 1947200.00
Tměj Ronald 1969200.00
Tmějová Marta 1948200.00
Tomášková Jana 2008100.00
Tonarová Tereza 2006100.00
Truněček Martin 2004100.00
Truněčková Anežka 2008100.00
Tuček Tomáš 1965200.00
Vícha Jan 2010100.00
Vícha Oldřich 2007100.00
Viz Meenal 1993200.00
Wagner Robin Mark 2007100.00
Wagner Max Richard 2005100.00
Zajíc Jiří 1962200.00
Zeman Daniel 1983200.00
Branda Matyáš 200930.00
Buršíková Adéla 200730.00
Capek Matyáš 200530.00
Chaloupka Adam 200930.00
Chaloupka David 200930.00
Dedková Kateřina 200930.00
Drábková Lucie 199730.00
Flejberk Jiří 195530.00
Handlová Valentina 200930.00
Hänsel Max 200730.00
Hofman Jakub 200930.00
Holeček Filip 200930.00
Jarka Rudolf 200830.00
Kandler Lukáš 201030.00
Kavan Matyáš 200830.00
Klempererová Kateřina 197430.00
Koníček Ondřej 200530.00
Krausová Laura 200830.00
Kuštanová Julie 200830.00
Langer Maxmilián Matěj 200930.00
Louda Jakub 200930.00
Machová Barbora 201030.00
Matoušková Markéta 200830.00
Melichar Jan 200830.00
Mokrejš Jakub 201030.00
Novák Daniel 200930.00
Oliva Marek 200830.00
Púdelka Ludvík 200930.00
Ranná Anita 200830.00
Rolek Jakub 200830.00
Sedláček Martin 200930.00
Strnad Jiří 200930.00
Švasta David 201030.00
Ulrichová Anna Kateřina 200730.00
Voláková Markéta 200930.00
Vtípil Lukáš 200530.00
Wagner Jiří 197930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS