TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Kód ČAST: 602008
Org. pracovník: Zajíc Jiří
Oblast: RSST Hradec Králové
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovny
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovny
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužů
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužů
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, pro 2 družstva
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužů
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovny
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (MUZ, ExL M)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA (MUZ, 1LM)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C (MUZ, 3LMC)
Sokol PP Hr. Králové 2 D (MUZ, DM)
Sokol PP Hr. Králové 2 E (MUZ, DM)
Sokol PP Hr. Králové 2 F (MUZ, 2MB)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G (MUZ, RP1)
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H (MUZ, RP1)
Evidenční seznam (pro sezónu 2018/2019):
Barták Patrik 2007150.00
Bártová Adéla 2011150.00
Bártová Tereza 2005150.00
Bém Milan 1935300.00
Bláha Petr 1977300.00
Bohdanecký Jakub 2002150.00
Brát Karel ml. 1997300.00
Brož Petr 1996300.00
Buben Vlastimil 1999300.00
Capek Matyáš 2005150.00
Čepelka Jan 1975300.00
Ciborová Natálie 2009150.00
Crha Jakub 1989300.00
Frízel Radek 1980300.00
Hanák Martin 1983300.00
Handl Samuel 2006150.00
Handl Viktor 2008150.00
Hort Tomáš 1997300.00
Hrunka Jakub 1992300.00
Hušek Adam 2001150.00
Hýbl Jan 1999300.00
Jakubský Filip 2002150.00
Janovský Dan 2003150.00
Jeřábek Jáchym 2007150.00
Ježek Tomáš 2003150.00
Jirásek Martin ml. 2001150.00
Jirásková Tereza 2001150.00
Kačer Pavel 1959300.00
Kačer Radek 1997300.00
Klásek Marek 1975300.00
Klempererová Anna 2003150.00
Klír Jiří 1966300.00
Kopecký Tadeáš 1991300.00
Kosinka Josef 1959300.00
Koubek Vojtěch 2000300.00
Kozáková Tereza 1999300.00
Kulhánek Tomáš 1992300.00
Landa Matěj 2008150.00
Lebeda Matyáš 2005150.00
Lebeda Michal ml. 1993300.00
Lebeda Michal st. 1966300.00
Masopustová Lucie 2006150.00
Mokrejš Jan 2002150.00
Mynář Marian 1988300.00
Nováková Martina 2002150.00
Pauliš František 1955300.00
Pavlica Martin 1983300.00
Pek Jan 2005150.00
Peregrin Jaroslav 1957300.00
Pleskač Jan 1980300.00
Polívka Martin ml. 1995300.00
Řehounek Kristian 2007150.00
Riedl Josef 1940300.00
Sazimová Terezie 2000300.00
Skákal Daniel 2011150.00
Skákal Dominik 2009150.00
Skákal Martin 1974300.00
Šorm Luboš ml. 2005150.00
Šorm Luboš st. 1964300.00
Tesolin Riccardo 2003150.00
Tměj Milan 1947300.00
Tmějová Marta 1948300.00
Tomášková Jana 2008150.00
Tonarová Tereza 2006150.00
Truněček Martin 2004150.00
Truněčková Anežka 2008150.00
Tuček Tomáš 1965300.00
Vícha Jan 2010150.00
Vícha Oldřich 2007150.00
Viz Meenal 1993300.00
Vtípil Lukáš 2005150.00
Wagner Robin Mark 2007150.00
Wagner Max Richard 2005150.00
Zajíc Jiří 1962300.00
Zeman Daniel 1983300.00
Zoubek Šimon 2008150.00
Zoubková Adéla 2006150.00
Branda Matyáš 200930.00
Buršíková Adéla 200730.00
Chaloupka Adam 200930.00
Chaloupka David 200930.00
Dedková Kateřina 200930.00
Drábek Zbyněk 196230.00
Handlová Valentina 200930.00
Hänsel Max 200730.00
Hofman Jakub 200930.00
Holeček Filip 200930.00
Jarka Rudolf 200830.00
Kandler Lukáš 201030.00
Kavan Matyáš 200830.00
Klempererová Kateřina 197430.00
Krausová Laura 200830.00
Kuštanová Julie 200830.00
Langer Maxmilián Matěj 200930.00
Louda Jakub 200930.00
Machová Barbora 201030.00
Matoušková Markéta 200830.00
Melichar Jan 200830.00
Mokrejš Jakub 201030.00
Novák Daniel 200930.00
Oliva Marek 200830.00
Púdelka Ludvík 200930.00
Ranná Anita 200830.00
Rolek Jakub 200830.00
Sedláček Martin 200930.00
Strnad Jiří 200930.00
Švasta David 201030.00
Ulrichová Anna Kateřina 200730.00
Voláková Markéta 200930.00
Wagner Jiří 197930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS