TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Kód ČAST: 605039
Org. pracovník: Velc Václav st.
Oblast: RSST Náchod
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ - poslední vrata
Mapa: 50°20'2.224"N, 15°55'25.923"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol Jaroměř-Josefov (MUZ, 3LMC)
Sokol Jaroměř-Josefov B (MUZ, 2MB)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov C (MUZ, RPI)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov D (MUZ, RPII)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov E (MUZ, RPIII)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov F (MUZ, RPIV)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov B (DCI, RPd)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov A (DCI, RPd)
TJ Sokol Jaroměř-Josefov C (DCI, RPd)
Evidenční seznam (pro sezónu 2015/2016):
Bašková Markéta 2001100.00
Čenovský David 2002100.00
Divecký Filip 2000100.00
Divecký Jan 2000100.00
Divecký Václav 1966200.00
Doubek Jan 1998100.00
Doubek Ondřej 2001100.00
Fidra Stanislav 1962200.00
Hardubej Eduard st. 1962200.00
Hardubejová Anna 1964200.00
Jandik Jakub 2003100.00
Jarkovský Dominik 1999100.00
Jílek Jan 2001100.00
Jirásek Petr 1958200.00
Jirásková Lucie 1989200.00
Joneš Dominik 2004100.00
Joneš Patrik 2006100.00
Kadaník Martin 2004100.00
Kadaník Tomáš 2001100.00
Kánský Martin 1999100.00
Kopecký Pavel 1954200.00
Kozák Jan 2004100.00
Kozák Ondřej 1998100.00
Kuhajdíková Pavlína 2004100.00
Le Tiu 1961200.00
Macák Martin 1970200.00
Matuška Petr 1954200.00
Mertlíková Eliška 2003100.00
Morávek Tomáš 1998100.00
Nedomlel Lukáš 1995200.00
Němeček Miroslav 1956200.00
Petira Luďek 1973200.00
Pilař Jiří 1998100.00
Pilař Matěj 2000100.00
Poláček Dominik 2003100.00
Poláček Ondřej 2003100.00
Polanská Evelína 2004100.00
Prouzová Tereza 2004100.00
Rejchertová Karolína 2006100.00
Říha Matěj 2008100.00
Rochowanski Lukáš 1977200.00
Sedláčková Magdalena 2001100.00
Šejna Matěj 2003100.00
Široký Robert 1976200.00
Škoda Jaroslav 1978200.00
Slezák Jakub 1998100.00
Souček Lukáš 2004100.00
Součková Tereza 2007100.00
Strnad Jiří 2003100.00
Sundukou Ilja 1999100.00
Tichý Tomáš 1989200.00
Tisoňů Nikola 1978200.00
Valčík Lukáš 2000100.00
Vejvoda Vojtěch 2001100.00
Velc Václav ml. 1999100.00
Vítek Josef 1957200.00
Vítková Hana 1984200.00
Vrabec Tobiáš 2004100.00
Výšek Jáchym 2002100.00
Zrůst Michael 1998100.00
Kocman Matěj 199730.00
Koláčný Tomáš 199930.00
Kuhajdík Miloš 197630.00
Kvapil Lukáš 200430.00
Marek Dušan 197930.00
Marek Roman 199730.00
Martin Široký 197730.00
Nedomlel Konstantin 196930.00
Pilař Ondřej 199630.00
Shejbalová Julie 200130.00
Shero Judi 199730.00
Sundukou Andrei 199730.00
Tomanová Lucie 199130.00
Velc Václav st. 196230.00
Vencl Patrik 199830.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy