Sportovní klub Dobré
Kód ČAST: 607014
Org. pracovník: Rozínek Jan
Oblast: RSST Rychnov nad Kněžnou
Los a výsledky
Web: http://www.skdobre.cz
Schválené hrací místnosti:
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna ST
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, hlavní sál
Družstva (kategorie, soutěž):
SK Dobré (ZEN, ELŽ)
SK Dobré B (ZEN, 1LŽB)
SK Dobré C (ZEN, 2LŽC)
SK Dobré D (ZEN, )
Sportovní klub Dobré (ZEN, ČP FŽ)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Bačinová Lucie 2004100.00
Bačinová Pavla 2002100.00
Blašková Dagmar 1993200.00
Blašková Zdena 2001100.00
Čejpa Marek 2000100.00
Čermáková Eliška 2008100.00
Doucková Aneta 1997200.00
Ducháčová Kateřina 2004100.00
Grimmerová Diana 2004100.00
Hejzlar Vojtěch 2002100.00
Hlávková Hana 1976200.00
Hušková Lucie 2006100.00
Koďousková Eliška 2003100.00
Kolář Marek 2008100.00
Kovaříček Matěj 2006100.00
Kovaříčková Tereza 2009100.00
Kuchařová Elena 2009100.00
Macurová Andrea 1978200.00
Macurová Denisa 2003100.00
Michl Jakub 2003100.00
Němečková Monika 1995200.00
Petr Tomáš 2005100.00
Rozínková Daniela 1993200.00
Rozínková Kateřina 1996200.00
Rozínková Monika 1998200.00
Sazimová Adéla 2006100.00
Šichanová Vendula 2007100.00
Šimánek Vojtěch 2009100.00
Šitinová Petra 1985200.00
Štefcová Kristýna 1996200.00
Štieber Břetislav 1976200.00
Ulrychová Hana 1988200.00
Viesner Vojtěch 2001100.00
Zemanová Michaela 1990200.00
Andrš Pavel 196430.00
Bačina Jaroslav 196930.00
Doucková Jana 197530.00
Franc Bohumil 199430.00
Francová Drahomíra 196830.00
Grimmerová Lída 200030.00
Hejzlar Daniel 199630.00
Hejzlar Michal 200130.00
Hejzlarová Lucie 199930.00
Hlávková Kamila 199830.00
Hlávková Michaela 199630.00
Hušek Pavel 196930.00
Jasanská Nikol 200630.00
Koďousek František 196430.00
Konečná Aneta 198530.00
Křepelová Adéla 200130.00
Kuchařová Karolína 200630.00
Pelcmanová Ivana 199230.00
Pleskot Lukáš 200330.00
Pleskotová Kateřina 199930.00
Rašek Miloš 197130.00
Rašek Patrik 200130.00
Rašek Petr 199730.00
Rozínek Jan 196430.00
Rozínek Jiří ml. 199430.00
Rozínková Lenka 200130.00
Samková Šárka 200330.00
Sedloň Josef 195630.00
Sedloňová Lucie 200230.00
Ševc Zdeněk 195730.00
Šlehobr Josef 196930.00
Šlehobrová Darina 199730.00
Šplíchalová Karolína 200630.00
Zeman Michal 198930.00
Židík Jiří 194930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline