Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
Kód ČAST: 611030
Org. pracovník: Čopián Štefan
Oblast: RSST Ústí nad Orlicí
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad Orlicí
Družstva (kategorie, soutěž):
TTC Ústí nad Orlicí (ZEN, 1LŽB)
TTC Ústí nad Orlicí B (ZEN, 2LŽC)
TTC Ústí nad Orlicí B (MUZ, DM)
TTC Ústí nad Orlicí A (MUZ, DM)
TTC Ústí nad Orlicí C (MUZ, KSB)
TTC Ústí nad Orlicí A (SZI, Džc)
TTC Ústí nad Orlicí E (MUZ, RP 1)
TTC Ústí nad Orlicí D (MUZ, RP 1)
TTC Ústí nad Orlicí (DCI, RS 1D)
TTC Ústí nad Orlicí (SZI, RS 1Ž)
Evidenční seznam (pro sezónu 2016/2017):
Bartoň Martin 2000100.00
Bezdíčková Lenka 1988200.00
Cabalka Jakub 1999100.00
Cabalka Jan 2002100.00
Částková Eliška 1991200.00
Čopián Štefan 1954200.00
Cyranyová Lucie 1990200.00
Doleček Libor 1964200.00
Doležal Jan 1990200.00
Doležal Tomáš 1997200.00
Hájek Ladislav 1965200.00
Hlavsa Alexander 2004100.00
Hodas David 1990200.00
Hortlík Tomáš 1999100.00
Hrdina Lukáš 1991200.00
Janák Martin 1966200.00
Jasanský Matěj 2003100.00
Jedlička Richard 1977200.00
Jirásek Antonín 2003100.00
John Jiří 1996200.00
Kadrman Miloslav 1981200.00
Kantorek Jiří 1969200.00
Kaplan Jakub 2005100.00
Kaplan Vojtěch 1996200.00
Kleisl Rudolf 2001100.00
Krupa Michal 2003100.00
Krupová Soňa 2005100.00
Lamač Martin 1962200.00
Mihulka Josef 2005100.00
Minář Petr 2003100.00
Motl Daniel 1991200.00
Motl Šimon 2002100.00
Motlová Jitka 1967200.00
Motlová Monika 1994200.00
Neťuka Pavel 1951200.00
Novák Aleš 1985200.00
Novák Vladimír 1953200.00
Nováková Šárka 1959200.00
Pražák Zdeněk 1964200.00
Procházka Jiří 1968200.00
Rebejová Karla 1959200.00
Saňáková Josefina 2000100.00
Šeda Václav 1968200.00
Šedová Eliška 2001100.00
Šedová Natálie 2008100.00
Seidlman Daniel 2002100.00
Šerák Marek 2003100.00
Slavíček Martin 2000100.00
Svojanovská Jana 1977200.00
Svojanovský Jakub 2005100.00
Svojanovský Radim 2002100.00
Vencl Filip 2003100.00
Veselý Leoš 2001100.00
Zemková Barbora 1988200.00
Bartoš Matěj 200030.00
Beran Roman 197030.00
Chleboun Ladislav 196230.00
Hodas Michal 199230.00
Klička Václav 197130.00
Kodytek Pavel 196630.00
Procházka Jan 199430.00
Šmajzr Michal 200130.00
Stránký Petr 196530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS