Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Sportovní klub Řeznovice, z.s.
Kód ČAST: 703046
Org. pracovník: Makovický Michal
GPS herny: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Oblast: RSST Brno - venkov
Los a výsledky
Web: http://www.mkreznovice.cz
Schválené hrací místnosti:
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Mapa: 49°2'59.632"N, 16°18'34.195"E
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Mapa: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Mapa: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
Mapa: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Družstva (kategorie, soutěž):
MK Řeznovice (MUZ, 3LMD)
MK Řeznovice (ZEN, ELŽ)
MK Řeznovice B (MUZ, K2A)
MK Řeznovice C (MUZ, K2C)
MK Řeznovice B (ZEN, DIVZ)
Řeznovice "D" (MUZ, OP 1)
Řeznovice "E" (MUZ, OP 2)
Řeznovice "F" (MUZ, OP 4)
Řeznovice "G" (MUZ, OS)
Řeznovice "H" (MUZ, OS)
Řeznovice "I" (MUZ, OS)
Evidenční seznam (pro sezónu 2014/2015):
Adámek Jan 2002100.00
Antl Pavel 1947200.00
Bíla Jindřich 1980200.00
Bilan Libor 1974200.00
Brzkovský Pavel 1962200.00
Caha Josef 2001100.00
Chalupníková Klára 1995200.00
Dohnal František 2006100.00
Doupovec Aleš 1974200.00
Dvořáčková Denisa 1995200.00
Frühauf Jan 2004100.00
Fučík Martin 1990200.00
Halačka Milan 1972200.00
Horák Aleš 1985200.00
Jedlička Jindřich 1970200.00
Jelínek Stanislav 1984200.00
Jiřičková Markéta 1997100.00
Karpíšek Jakub 2001100.00
Kolouch Josef 1966200.00
Konečný Karel 2003100.00
Křenek Petr 1988200.00
Kroutil Vladimír 1976200.00
Krula Miroslav 1989200.00
Kubík Filip 2000100.00
Kučera Břetislav 1974200.00
Kuchařík Pavel 1964200.00
Lehocký Vojtěch 2000100.00
Lustig Adam 2003100.00
Lustigová Barbora 2003100.00
Makovický Marek 1972200.00
Makovický Michal 1971200.00
Makovický Pavel 1949200.00
Makovický Petr 1983200.00
Missbach Tomáš 1982200.00
Mrkvička Adam 2001100.00
Mühlhauser Zdeněk 1987200.00
Musil Tomáš 1989200.00
Nastoupil Petr 1990200.00
Netolička Lubomír 1971200.00
Novák Aleš 1969200.00
Nunvář Jaroslav 1960200.00
Pavliš Josef 1957200.00
Petrovská Eva 2003100.00
Petržilka Karel 2005100.00
Pokorný Ilja 1954200.00
Polák Jaromír 1971200.00
Pyrochta David 2000100.00
Pyrochta Lubomír 1968200.00
Řezáč Rostislav 1966200.00
Seďa Jakub 1989200.00
Semrád Marcel 1970200.00
Široký Pavel 1980200.00
Škůrková Marcela 1965200.00
Špaček Filip 2001100.00
Špaček Jakub 2003100.00
Spurný Martin 1976200.00
Staněk Milan 1958200.00
Štěpán Libor 1969200.00
Stix Jiří 1981200.00
Švéda Bořivoj ml. 1991200.00
Švéda Bořivoj st. 1967200.00
Tichý Jaroslav 1981200.00
Uhliar Libor 1966200.00
Vacek Pavel 1990200.00
Veber Marek 1973200.00
Záviška Josef ml. 1983200.00
Záviška Josef st. 1953200.00
Bílová Petra 198730.00
Binar Jindřich 200730.00
Binarová Kateřina 200530.00
Burdík Martin 200730.00
Černá Terezie 200430.00
Chylík Václav 200330.00
Fiala Lukáš 200130.00
Hodečková Ludmila Zita 200630.00
Holec Jiří 200230.00
Holý Lukáš 198630.00
Janák Jakub 200330.00
Jandová Natálie 200730.00
Játiová Tereza 200530.00
Jordánová Valérie 200530.00
Kasáček Jiří 200630.00
Kejda Ondřej 200830.00
Košíček Adam 200730.00
Krula Jakub 200430.00
Krula Ondřej 200130.00
Kučerová Tereza 200430.00
Kuchaříková Pavlína 200430.00
Le Patrik 200230.00
Makovická Michaela 200730.00
Moravčík Jakub 200830.00
Navrátil Martin 200230.00
Nováčková Natálie 200430.00
Novotný Adam 200730.00
Ouška Pavel 200730.00
Oušková Sára 200230.00
Pitlach Ondřej 200630.00
Popková Natálie 200330.00
Rotter Štěpán 200630.00
Rotter Vojtěch 200030.00
Ryška Jan 195230.00
Široký Pavel ml. 200830.00
Staňková Aneta 200030.00
Striegler Petr 200630.00
Šviřák Jakub 200630.00
Toifl Dominik 200730.00
Třetinová Lucie 200730.00
Turek Martin 200230.00
Urbanová Magdaléna 200730.00
Urbanová Markéta 200630.00
Válka David 200030.00
Valová Anna 200430.00
Vojtěch Matěj 200230.00
Vybíral František 200730.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy