MK Řeznovice
Kód ČAST: 703046
Org. pracovník: Makovický Michal
GPS herny: 49°2'59.633"N, 16°18'34.196"E
Oblast: RSST Brno - venkov
Los a výsledky
Web: http://www.mkreznovice.cz
Schválené hrací místnosti:
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovna
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
Družstva (kategorie, soutěž):
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov (MUZ, 2LMB)
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov (ZEN, ELŽ)
MK Řeznovice B (ZEN, 1LŽB)
MK Řeznovice B (MUZ, DIV)
MK Řeznovice C (MUZ, K1A)
MK Řeznovice C (ZEN, DIVZ)
MK Řeznovice (DCI, KPDDCI A)
MK Řeznovice (SZI, KPDSZI A)
MK Řeznovice "D" (MUZ, OP1)
Řeznovice "E" (MUZ, OP1)
Řeznovice "F" (MUZ, OP1)
Řeznovice "G" (MUZ, OP2)
Řeznovice "H" (MUZ, OP3)
Řeznovice "I" (MUZ, OP4)
Řeznovice "K" (MUZ, OS)
Řeznovice "J" (MUZ, OS)
MK Řeznovice TT Moravský Krumlov (ZEN, ČP FŽ)
MK Řeznovice B (MUZ, ČP1)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Adámek Jan 2002100.00
Antl Pavel 1947200.00
Bíla Jindřich 1980200.00
Bilan Libor 1974200.00
Brzkovský Pavel 1962200.00
Čechová Dana 1983200.00
Chernyavskaya Ekaterina 1996200.00
Dohnal František 2006100.00
Doupovec Aleš 1974200.00
Filák Tomáš 1988200.00
Frühauf Michael 1990200.00
Fučík Martin 1990200.00
Hájek Marek 2002100.00
Halačka Milan 1972200.00
Halačka Tobiáš 2000100.00
Horák Aleš 1985200.00
Jedlička Jindřich 1970200.00
Jelínek Stanislav 1984200.00
Jiřičková Markéta 1997200.00
Kapounová Barbora 1997200.00
Karpíšek Jakub 2001100.00
Kišková Jana 1982200.00
Kolouch Josef 1966200.00
Kolůch Jaroslav 1975200.00
Kroutil Vladimír 1976200.00
Krula Miroslav 1989200.00
Kučera Břetislav 1974200.00
Kuchařík Pavel 1964200.00
Kuchaříková Pavlína 2004100.00
Lehocký Vojtěch 2000100.00
Lustig Adam 2003100.00
Lustigová Barbora 2003100.00
Macela Petr 1981200.00
Makovická Michaela 2007100.00
Makovický Marek 1972200.00
Makovický Michal 1971200.00
Makovický Pavel 1949200.00
Makovický Petr 1983200.00
Makovický Tomáš 1977200.00
Mikulcová Kristýna 1992200.00
Missbach Tomáš 1982200.00
Mrkvička Adam 2001100.00
Musil David 1992200.00
Musil Tomáš 1989200.00
Netolička Lubomír 1971200.00
Novák Aleš 1969200.00
Novák David 1985200.00
Nunvář Jaroslav 1960200.00
Oušková Sára 2002100.00
Pavliš Josef 1957200.00
Pečinka Lukáš 1994200.00
Peterka Ondřej 1994200.00
Petržilka Karel 2005100.00
Pokorný Ilja 1954200.00
Polák Jaromír 1971200.00
Pyrochta David 2000100.00
Pyrochta Lubomír 1968200.00
Rotter Štěpán 2006100.00
Rotter Vojtěch 2000100.00
Seďa Jakub 1989200.00
Semrád Marcel 1970200.00
Šimeček Radek 1995200.00
Široký Pavel 1980200.00
Škůrková Marcela 1965200.00
Slaná Pavla 2008100.00
Souček Martin 1986200.00
Špaček Filip 2001100.00
Špaček Jakub 2003100.00
Staněk Milan 1958200.00
Stix Jiří 1981200.00
Striegler Tomáš 1982200.00
Švéda Bořivoj ml. 1991200.00
Švéda Bořivoj st. 1967200.00
Telecká Jana 1980200.00
Tichý Jaroslav 1981200.00
Továrek Jiří 1972200.00
Veber Marek 1973200.00
Yefimova Anastasiia 1995200.00
Yoshida Mitsuki 1984200.00
Záviška Josef ml. 1983200.00
Bílová Petra 198730.00
Binar Jindřich 200730.00
Binarová Kateřina 200530.00
Burdík Martin 200730.00
Caha Josef 200130.00
Černá Terezie 200430.00
Chylík Václav 200330.00
Dvořáčková Denisa 199530.00
Fiala Lukáš 200130.00
Florian Oldřich 200230.00
Frühauf Jan 200430.00
Hodečková Ludmila Zita 200630.00
Holec Jiří 200230.00
Holý Lukáš 198630.00
Hrůza Josef 194830.00
Janák Jakub 200330.00
Jandová Natálie 200730.00
Játiová Tereza 200530.00
Jordánová Valérie 200530.00
Karady Šimon 200330.00
Kasáček Jiří 200630.00
Kejda Ondřej 200830.00
Konečný Karel 200330.00
Kořínek Matěj 200430.00
Košíček Adam 200730.00
Kovář Filip 200230.00
Kovářová Ema 200530.00
Krula Jakub 200430.00
Krula Ondřej 200130.00
Kubík Filip 200030.00
Kučerová Tereza 200430.00
Le Patrik 200230.00
Moravčík Jakub 200830.00
Mühlhauser Zdeněk 198730.00
Navrátil Martin 200230.00
Neradová Eliška 200530.00
Nováčková Natálie 200430.00
Novotný Adam 200730.00
Ouška Pavel 200730.00
Pelikánová Markéta 200530.00
Petrovská Eva 200330.00
Pitlach Ondřej 200630.00
Popková Natálie 200330.00
Pospíšil Adam 200430.00
Ragab Karim 200430.00
Řezáč Rostislav 196630.00
Roubcová Kateřina 200430.00
Roubec Tomáš 200830.00
Ryška Jan 195230.00
Široký Pavel ml. 200830.00
Slaný Jan 200630.00
Sochor Daniel 200830.00
Spurný Martin 197630.00
Staňková Aneta 200030.00
Starý Marek 200630.00
Striegler Petr 200630.00
Šviřák Jakub 200630.00
Toifl Dominik 200730.00
Třetinová Lucie 200730.00
Turek Martin 200230.00
Turek Ondřej 200830.00
Urbanová Magdaléna 200730.00
Urbanová Markéta 200630.00
Vacek Pavel 199030.00
Válka David 200030.00
Valová Anna 200430.00
Vespalec Daniel 200430.00
Vojtěch Matěj 200230.00
Votava Marek 200230.00
Vybíral František 200730.00
Vybíralová Klára 200130.00
Wech Alfred 200430.00
Wechová Silvie 200630.00
Záviška Josef st. 195330.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline