Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
Kód ČAST: 704031
Org. pracovník: Ivanová Linda
GPS herny: 48°45'12.929"N, 16°52'24.916"E
Oblast: RSST Břeclav
Los a výsledky
Web: http://www.mskbreclav.cz/stolnitenis/
Schválené hrací místnosti:
Lesní, Břeclav
Mapa: 48°45\'12.441\"N, 16°52\'22.883\"E
Lesní, Břeclav
Mapa: 48°45'12.982"N, 16°52'25.004"E
Lesní, Břeclav
Mapa: 48°45'12.982"N, 16°52'25.004"E
Zimní stadion, Pod Zámkem 5, Břeclav
Mapa: 48°45'39.053"N, 16°52'26.696"E
Družstva (kategorie, soutěž):
MSK ČP Břeclav A Gumotex (ZEN, ŽEL)
MSK Břeclav B (ZEN, Ž2C)
MSK Břeclav A (MUZ, K2B)
MSK Břeclav C (ZEN, DIVZ)
MSK Břeclav B (MUZ, OP2)
MSK Břeclav C (MUZ, OP3)
MSK Břeclav A (DCI, OPD)
MSK Břeclav B (DCI, OPD)
Evidenční seznam (pro sezónu 2012/2013):
Babič Jakub 2004100.00
Babič Petr 2002100.00
Baravok Katsiaryna 1995100.00
Běhůnek Petr 2001100.00
Bruckner Tomáš 2002100.00
Čechmánek Matěj 2005100.00
Čechmánková Dominika 2003100.00
Cerovská Nikol 1998100.00
Éllö Vivien 1974200.00
Fabikovič Daniel 2004100.00
Fabikovičová Andrea 2006100.00
Gaponova Ganna 1985200.00
Garčicová Karolína 2005100.00
Hlavenka Dominik 2001100.00
Huleja Igor 1957200.00
Ivanová Linda 1979200.00
Janků Svatava 1996100.00
Javůrek Oliver 2002100.00
Karahodzina Ina 1987200.00
Klenovec Ondřej 2005100.00
Kolářová Adéla 2004100.00
Krejčiřík Stanislav 2001100.00
Lubal Jan 2001100.00
Marek Václav 2004100.00
Mikulcová Kristýna 1992200.00
Morc Dominik 1998100.00
Morc Petr 1947200.00
Morc Zbyněk 1974200.00
Mysliveček Maximilian 2003100.00
Pokludová Eliška 2002100.00
Poliak Vladimír 1951200.00
Rejda Martin 2006100.00
Růžičková Natálie 2002100.00
Sawettabut Suthasini 1994200.00
Souček Zdeněk 1944200.00
Starnovský Martin 1998100.00
Šubíková Magdalena 1997100.00
Tomek Kryštof 1999100.00
Tomšej Jakub 2001100.00
Truksová Lucia 1995100.00
Tušlová Veronika 1998100.00
Vacek Jan 2000100.00
Vališ Dominik 1998100.00
Vašíček Jan 1999100.00
Vašíčková Martina 2001100.00
Večeřová Klára 2001100.00
Vintrlíková Nela 2004100.00
Vymyslický Jan 1975200.00
Wirth Imrich 1977200.00
Hýbner Jaroslav 194230.00
Janíková Regina 196730.00
Kropáčová Drahomíra 196330.00
Kuřil Rudolf 193530.00
Nedoma Petr 196930.00
Parolek Jaroslav 195530.00
Šubíková Ivona 196630.00
Tomášová Ilona 195930.00
Tomek Oldřich 197430.00
Vašíčková Irena 197630.00
Vlk Rostislav 194930.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy