SKST Hodonín
Kód ČAST: 705001
Org. pracovník: Brhel Richard
Oblast: RSST Hodonín
Los a výsledky
Web: http://www.sksthodonin.cz
Schválené hrací místnosti:
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZA
lipová alej 4110/23B, Hodonín - Bažantice
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany, u fotbalového stadionu
Družstva (kategorie, soutěž):
SKST Mart Hodonín (MUZ, 1LM)
SKST Mart Hodonín B (MUZ, 3LMD)
SKST Mart Hodonín C (MUZ, 3LMD)
SKST Mart Hodonín A (ZEN, ELŽ)
SKST Mart Hodonín B (ZEN, ELŽ)
SKST Mart Hodonín C (ZEN, 1LŽB)
SKST Mart Hodonín D (ZEN, 2LŽC)
SKST Hodonín D (MUZ, DIV)
SKST Hodonín E (MUZ, KS1)
SKST Hodonín F (MUZ, K2C)
SKST Hodonín G (MUZ, K2C)
SKST Hodonín E (ZEN, DIVZ)
SKST Hodonín H (MUZ, OL)
SKST Hodonín I (MUZ, OZ)
SKST Hodonín (MUZ, ČP 2.st.)
SKST Hodonín (ZEN, ČP 2st)
Evidenční seznam (pro sezónu 2016/2017):
Bača Tibor 1967200.00
Benda Vojtěch 2004100.00
Blechová Barbora 1998200.00
Brateyko Solomiya 1999100.00
Brhel Lukáš 1991200.00
Brhel Richard 1965200.00
Brhel Štěpán 2006100.00
Brhel Tomáš 1988200.00
Broiakovskyi Vsevolod 1999100.00
Brychta Edo 1992200.00
Buriánek Patrik 1993200.00
Búřilová Karolína 2007100.00
Cupák Zdeněk 1982200.00
Didukh Viktor 1987200.00
Gallus Petr st. 1971200.00
Gráf Jiří 1978200.00
Hájek Pavel 1965200.00
Harabaszová Lenka 1985200.00
Hasil Tomáš 1979200.00
Hašlík Jakub 1996200.00
Hlobil Albert 1998200.00
Hromek Filip 2001100.00
Ilčík Ondřej 1988200.00
Ilčíková Anežka 2000100.00
Jakubíček Matěj 2004100.00
Juřík Adam 1994200.00
Kmeťová Veronika 1997200.00
Kokeš Lukáš 1995200.00
Kosík Tomáš 1975200.00
Kováč Šimon 1998200.00
Kraus Jan 1995200.00
Kvapil Erik 2004100.00
Kyjovský Martin 1992200.00
Lamač Petr 1988200.00
Lorenc David 2002100.00
Mádel Ladislav 1954200.00
Malík Vladimír 1968200.00
Melek Milan 1979200.00
Mesaroš Petr 1961200.00
Mikeska Jaroslav 1990200.00
Mikulecký František 1959200.00
Mikulecký Marek 1985200.00
Mocek Jaromír 1951200.00
Možíš Karel 1996200.00
Novák David 1985200.00
Novotná Eliška 2009100.00
Novotná Jana 1996200.00
Novotná Lucie 1997200.00
Partyka Natalia 1989200.00
Pěnkavová Kateřina 1987200.00
Pijáček Lukáš 2004100.00
Podrazil David 2001100.00
Podrazil Radek 1990200.00
Podrazil Vítězslav 1995200.00
Pyskatá Denisa 1998200.00
Růžička Filip 2000100.00
Šebesta Štefan 1951200.00
Šereš Samuel 2006100.00
Šerešová Timea 2009100.00
Ševčíková Klára 2000100.00
Ševčíková Markéta 1998200.00
Šíblová Sára 1999100.00
Skala Ján 1949200.00
Šnajdrová Monika 1991200.00
Šprtová Karolína 1999100.00
Štrbíková Renata 1979200.00
Surman Damien 2007100.00
Theuer Tomáš 2005100.00
Trunov Mykhailo 1990200.00
Tymofieiev Oleksandr 1996200.00
Vaculovič Libor 1987200.00
Veselý Jan 1993200.00
Zajíc Miroslav 1984200.00
Zapala Michal 1992200.00
Zaťko Karel 1984200.00
Bažík Martin 199130.00
Benadová Nikola 199130.00
Běťák Miroslav 194630.00
Bílek Stanislav 193430.00
Blahová Markéta 199030.00
Blažek Bronislav 198430.00
Blažek Vladimír 196030.00
Břeský Milan 195530.00
Brhel Martin 199330.00
Brhel Vladimír 193430.00
Buriánková Markéta 199730.00
Dao Radek 199630.00
Dobrovolná Šárka 199630.00
Dobrovolný Karel 199630.00
Dušek Zbyněk 198730.00
Gallus Petr ml. 199730.00
Garčic Jaromír 196630.00
Garčic Michal 199330.00
Gasnárek Martin 198130.00
Havlík Ondřej 199630.00
Henčl Radek 199330.00
Hlobilová Viktorie 200130.00
Horák Čestmír 200330.00
Hřebačka Matěj 200330.00
Hřebačka Tadeáš 200330.00
Hrnčiřík Tomáš 198830.00
Ilčík Vojtěch 199830.00
Ivanová Lucia 199730.00
Juřica Petr 196130.00
Kolaříková Simona 197530.00
Koneček Tomáš 199930.00
Kouřil Pavel 197930.00
Kudláček Jaroslav 196630.00
Kurková Kamila 199130.00
Lorenc Ondřej 200530.00
Macíček Libor 196130.00
Macková Nela 200730.00
Macur Štěpán 199930.00
Matelová Hana 199030.00
Melkus Ivo 195830.00
Mikulecká Kateřina 199830.00
Mosnáková Michaela 199130.00
Motyčka Jan 199030.00
Nedvídek Jindřich 200330.00
Novotný Vlastislav 196730.00
Okénková Martina 197930.00
Ondříšek František 196030.00
Ondříšek Petr 198730.00
Pavlínek Martin 200430.00
Podrazil Zdeněk 196630.00
Pospíšil Jiří 198230.00
Prachař Jakub 200730.00
Ráchela Jaroslav 195630.00
Redková Petra 200230.00
Šaur Ivo 198530.00
Sigmund Petr 196830.00
Sigmundová Michaela 199230.00
Sivera Ludvík 197230.00
Škarpová Eva 198730.00
Skořepa Lukáš 197930.00
Skořepa Pavel 194430.00
Škrášek Zdeněk 196030.00
Škromach Zdeněk 195630.00
Stöhr Maxmilián 199830.00
Střecha Jan 200230.00
Vacenovská Iveta 198630.00
Vachovcová Alena 197430.00
Vajbar Petr 197930.00
Vančurová Lucie 198130.00
Vašíček Vojtěch 195630.00
Vintrlík Ladislav 195830.00
Zahradník Jiří 197130.00
Zůbek Tomáš 198530.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS