TJ Jiskra Strážnice
Kód ČAST: 705020
Org. pracovník: Jamný Pavel
Oblast: RSST Hodonín
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
Bzenecká 1538 Strážnice, Na fotbalovém stadionu
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Jiskra Strážnice A (MUZ, DIV)
TJ Jiskra Strážnice B (MUZ, K1B)
TJ Jiskra Strážnice C (MUZ, K2C)
TJ Jiskra Strážnice (DCI, KPDDCI A)
TJ Jiskra Strážnice B (SZI, KPDSZI A)
TJ Jiskra Strážnice A (SZI, KPDSZI B)
TJ Jiskra Strážnice D (MUZ, OL)
TJ Jiskra Strážnice E (MUZ, OS)
TJ Jiskra Strážnice F (MUZ, OZ)
Jiskra Strážnice (SZI, MČR SZCI)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Břeský Zdeněk 1945200.00
Bureš Martin 2004100.00
Černý Zdeněk 1968200.00
Frolek Radek 1995200.00
Hrachovský David 2006100.00
Jamný Ondřej 2008100.00
Jamný Pavel 1959200.00
Jamný Petr 1976200.00
Kamenský Petr 1981200.00
Karas Lukáš 2002100.00
Kostiha Libor 2003100.00
Kráčal Richard 2003100.00
Kubina Jaromír 1966200.00
Lanová Renata 1969200.00
Lipa Martin 2007100.00
Lupač Ondřej 2009100.00
Marek Jakub 2005100.00
Marek Jan ml. 2002100.00
Marek Jan st. 1973200.00
Marek Jaroslav 1983200.00
Martinek Tomáš 1982200.00
Masářová Tereza 2006100.00
Mlýnek Tomáš 2008100.00
Molin Matěj 2008100.00
Morávek Jindřich 2007100.00
Morávek Radim 2003100.00
Morávek Zdeněk 1973200.00
Morávková Alena 1974200.00
Orel Eduard 2005100.00
Pukl Ondřej 2004100.00
Sadílek Jindřich 2008100.00
Sláma Patrik 2003100.00
Slonka David 2010100.00
Slonka Jakub 2006100.00
Sochor Dalibor 1959200.00
Studnička Ondřej 2003100.00
Sukup Karel 1958200.00
Svoboda Jakub 2004100.00
Svoboda Libor 1963200.00
Teturová Barbora 1971200.00
Tomeček Karel 1965200.00
Tomeček Tomáš 1988200.00
Vajčner David 2003100.00
Vajčner Radim 2007100.00
Vaverka Lubomír 1988200.00
Vránová Radana 1994200.00
Žajdlík Ludvík 1964200.00
Bačíková Monika 199830.00
Borúfka Andrej 197330.00
Brož Zbyněk 196830.00
Buček Adam 200730.00
Černý Lubomír 198730.00
Helísková Eva 199530.00
Jamná Markéta 200230.00
Jamný David nejml. 200730.00
Janský Václav 198430.00
Kalužová Hana 199530.00
Karasová Lenka 197030.00
Kobidová Alena 197430.00
Malík Pavel 196030.00
Petrucha Čeněk st. 197530.00
Petrucha Jan 199830.00
Potomák Filip 200830.00
Sobek Matěj 198830.00
Stanislav Jan 197530.00
Stanislavová Sára 200130.00
Štos Radek 199530.00
Svobodová Renata 197330.00
Tomeček Michal 199130.00
Tomečková Anna 196830.00
Vašíček Martin 200730.00
Vašíčková Adéla 199430.00
Vodica Lukáš 200030.00
Zrůna Michal 199630.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS