TJ Jiskra Strážnice z.s.
Kód ČAST: 705020
Org. pracovník: Jamný Pavel
Oblast: RSST Hodonín
Los a výsledky
Schválené hrací místnosti:
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
Bzenecká 1538 Strážnice, Na fotbalovém stadionu
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Jiskra Strážnice (MUZ, 3LMD)
TJ Jiskra Strážnice B (MUZ, K1B)
TJ Jiskra Strážnice C (MUZ, K2C)
TJ Jiskra Strážnice D (MUZ, OL)
TJ Jiskra Strážnice E (MUZ, OS)
TJ Jiskra Strážnice F (MUZ, OZB)
Evidenční seznam (pro sezónu 2018/2019):
Břeský Zdeněk 1945300.00
Bureš Martin 2004150.00
Černý Zdeněk 1968300.00
Frolek Radek 1995300.00
Grabovský Jaroslav ml. 2008150.00
Grabovský Jaroslav st. 1980300.00
Grabovský Martin 2010150.00
Jamný Ondřej 2008150.00
Jamný Pavel 1959300.00
Jamný Petr 1976300.00
Kamenský Petr 1981300.00
Karas Lukáš 2002150.00
Kráčal Richard 2003150.00
Kubina Jaromír 1966300.00
Lanová Renata 1969300.00
Lipa Martin 2007150.00
Marek Jakub 2005150.00
Marek Jan ml. 2002150.00
Marek Jan st. 1973300.00
Martinek Tomáš 1982300.00
Molin Matěj 2008150.00
Morávek Jindřich 2007150.00
Morávek Ondřej 2011150.00
Morávek Radim 2003150.00
Morávek Zdeněk 1973300.00
Obrdlík Štěpán 1983300.00
Orel Eduard 2005150.00
Orlová Marta 2009150.00
Prokeš Michal 1996300.00
Pukl Ondřej 2004150.00
Sláma Patrik 2003150.00
Slonka David 2010150.00
Slonka Jakub 2006150.00
Studnička Ondřej 2003150.00
Sukup Karel 1958300.00
Svoboda Jakub 2004150.00
Svoboda Libor 1963300.00
Teturová Barbora 1971300.00
Tomeček Karel 1965300.00
Tomeček Tomáš 1988300.00
Vajčner David 2003150.00
Vajčner Radim 2007150.00
Vaverka Lubomír 1988300.00
Vránová Radana 1994300.00
Žajdlík Ludvík 1964300.00
Bačíková Monika 199830.00
Borúfka Andrej 197330.00
Brož Zbyněk 196830.00
Buček Adam 200730.00
Černý Lubomír 198730.00
Helísková Eva 199530.00
Hrachovský David 200630.00
Jamná Markéta 200230.00
Jamný David nejml. 200730.00
Janský Václav 198430.00
Kalužová Hana 199530.00
Karasová Lenka 197030.00
Kobidová Alena 197430.00
Kostiha Libor 200330.00
Lupač Ondřej 200930.00
Malík Pavel 196030.00
Masářová Tereza 200630.00
Mlýnek Tomáš 200830.00
Morávková Alena 197430.00
Petrucha Čeněk st. 197530.00
Petrucha Jan 199830.00
Potomák Filip 200830.00
Sadílek Jindřich 200830.00
Sochor Dalibor 195930.00
Stanislav Jan 197530.00
Stanislavová Sára 200130.00
Štos Radek 199530.00
Svobodová Renata 197330.00
Tomeček Michal 199130.00
Tomečková Anna 196830.00
Vašíček Martin 200730.00
Vašíčková Adéla 199430.00
Vodica Lukáš 200030.00
Zrůna Michal 199630.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS