Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
KST Zlín, z.s.
Kód ČAST: 712003
Org. pracovník: Pelnář Václav
Oblast: OSST Zlín
Los a výsledky
Web: http://www.kstzlin.cz
Schválené hrací místnosti:
Podvesná XV
Mapa: 49°13'38.923"N, 17°41'25.861"E
Podvesná XV
Mapa: 49°13'38.923"N, 17°41'25.861"E
Podvesná XV
Mapa: 49°13'38.923"N, 17°41'25.861"E
Družstva (kategorie, soutěž):
KST Zlín (MUZ, 2LMB)
KST Zlín B (MUZ, Divize)
KST Zlín C (MUZ, KS I.tř.)
KST Zlín D (MUZ, KS II.B)
KST Zlín "E" (MUZ, RS II)
Evidenční seznam (pro sezónu 2015/2016):
Bezděková Gábina 1972200.00
Bezděková Kristýna 2000100.00
Březinová Zuzana 2004100.00
Čajka Filip 1996200.00
Dalajka Daniel 2006100.00
Doležel Tomáš 2002100.00
Doležel Tomáš st. 1971200.00
Dřímal Radovan 1983200.00
Dufek Jakub 1999100.00
Dufek Jan 2003100.00
Ďulák Michal 2007100.00
Ďuláková Kateřina 2006100.00
Grácová Veronika 2002100.00
Hloušek Jonáš 2006100.00
Holík Tomáš 2007100.00
Holíková Kristýna 2005100.00
Jandora Lukáš 1993200.00
Janečka Václav 2002100.00
Jelínek Vojtěch 2001100.00
Koldas Tomáš 2000100.00
Koudelík Lukáš 2002100.00
Krčál Roman 1965200.00
Kudělka Matyáš 2006100.00
Lapčík Ondřej 1999100.00
Liška Libor 1995200.00
Migdal Martin 2005100.00
Nedbálek Michal 2001100.00
Novotný David 2007100.00
Oharek David 1999100.00
Ovesný Vratislav 2007100.00
Pelnář Václav 1975200.00
Šenkeřík Marek 1996200.00
Šerý Ondřej 2005100.00
Slezák Rudolf 2003100.00
Smoček Libor 1993200.00
Smýkal Tomáš 1993200.00
Štětkář Michal 2001100.00
Střelec Jiří 1998100.00
Střelec Marek 1968200.00
Svoboda Jiří 1978200.00
Vavrys Ondřej 2002100.00
Venený Jan 2008100.00
Viktorínová Michaela 2000100.00
Vranka Ondřej 2007100.00
Vrzala Vojtěch 2002100.00
Vrzalová Štěpánka 2004100.00
Zámečník Matěj 2005100.00
Adam Vladislav ml. 198630.00
Dufek Aleš 197330.00
Koldas Vladislav 196230.00
Nedbálek Milan 196330.00
Oharek Leoš 196730.00
Zelený Miloslav 193030.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy