Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
TJ Sokol Brušperk, z.s.
Kód ČAST: 802001
Org. pracovník: Krupník Lukáš st.
GPS herny: 49°42'14.587"N, 18°13'31.705"E
Oblast: OSST Frýdek-Místek
Los a výsledky
Web: http://www.pinecbrusperk.cz
Schválené hrací místnosti:
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna Brušperk
Mapa: 49°42'14.587"N, 18°13'31.705"E
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna Brušperk
Mapa: 49°42'14.587"N, 18°13'31.705"E
Družstva (kategorie, soutěž):
TJ Sokol Brušperk (MUZ, DIMU)
TJ Sokol Brušperk B (MUZ, KS II A)
Sokol Brušperk C (MUZ, OP)
Sokol Brušperk D (MUZ, OS 1)
Sokol Brušperk E (MUZ, OS 3)
Sokol Brušperk F (MUZ, OS 5.A)
TJ Sokol Brušperk F (MUZ, OS 5 b)
Evidenční seznam (pro sezónu 2017/2018):
Andrlová Karolína 2007100.00
Beneš Radek 1996200.00
Bystřičan Josef 1979200.00
Dolegovská Linda 2010100.00
Dolegovský Patrik 1980200.00
Gromnica Václav 1996200.00
Hamar Tomáš 2004100.00
Homola Ondřej 1999200.00
Hudeczek Roman 1977200.00
Humplík David 1976200.00
Hýl Jakub 2006100.00
Jančák Richard 2006100.00
Janečka Jiří 1975200.00
Janečka Martin 2002100.00
Kocián Petr 1971200.00
Kociánová Barbora 2009100.00
Kocianová Tereza 2005100.00
Koloničný Petr 1975200.00
Kováč Marcel 2004100.00
Koval Jakub 1984200.00
Krupník Jan 1980200.00
Krupník Lukáš ml. 1981200.00
Krupník Lukáš st. 1981200.00
Merta Josef 1949200.00
Mrowetz Bruno 2004100.00
Neuwirth Jaroslav 1974200.00
Neuwirth Jaroslav ml. 2002100.00
Neuwirth Ondřej 2006100.00
Novotný Pavel 1995200.00
Pajak Wojciech 1970200.00
Pinteš Petr 1991200.00
Rychlík Josef 1944200.00
Šebesta Stanislav 2002100.00
Šefl Josef 2005100.00
Ševěček Jan 2005100.00
Šícha Jan 2008100.00
Šťástka Roman st. 1974200.00
Šťástková Aneta 2005100.00
Šubert Břetislav 1962200.00
Švesták Ondřej 2003100.00
Vantuch František 1999200.00
Vantuch Richard 2009100.00
Vantuch Tomáš 1962200.00
Bujnoch Tomáš 196630.00
Bujnoch Václav 199330.00
Bujnoch Zdeněk 194230.00
Bujnochová Barbora 196630.00
Červenka Marek 196830.00
Cholava Petr 198430.00
Dlouhý Roman 197930.00
Dolegovská Radka 198530.00
Dostál Libor 197730.00
Dostálová Kateřina 198130.00
Drobišová Lenka 198030.00
Friedrich Lumír 194830.00
Friedrich Robert 197730.00
Glombíček Bohumil 194830.00
Hájek Filip 199630.00
Hajková Adéla 200030.00
Holub Vojtěch 199130.00
Hudec Lukáš 199230.00
Hudec Tomáš 199630.00
Huf Matouš 199530.00
Humplíková Martina 197830.00
Kováč Daniel 200730.00
Koval Ondřej 201530.00
Kovalová Adéla 201330.00
Kovalová Eva 198430.00
Kozáková Kateřina 198230.00
Krajča Matyáš 200230.00
Krajča Šimon 200630.00
Krompolc Lukáš 200630.00
Krupník Vít 198230.00
Kučera Martin 197930.00
Lichnovský Ondřej 198030.00
Maršálek Petr 198030.00
Merta Michal 197230.00
Neuwirthová Kateřina 197530.00
Novotný Jakub 200530.00
Palička Matyáš 200230.00
Pinkava Jakub 199530.00
Pinkava Josef 199630.00
Pouch David 197830.00
Ranocha Petr 196330.00
Rychlík Daniel 199630.00
Rychlík Evžen 197230.00
Sedláčková Lucie 199230.00
Šichan Ondřej 198130.00
Skřenková Pavla 198430.00
Šťástka Roman 200030.00
Strak Vladimír 197530.00
Šubert Martin 199630.00
Šubert Pavel 199530.00
Vantuchová Štěpánka 200230.00
Vavrys Michal 198130.00
Vavrysová Martina 197230.00
Velebil Vojtěch 200430.00
Vichrová Jana 198630.00
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy